מעבר לתוכן

תמונה

המלצות על מגדלי גילת

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 רוני קלדרון

רוני קלדרון
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 11:45

הי לכולם,אני מתחילה ללמוד בסמסטר ב' בבאר שבע ושמעתי שיש דירות פנויות במגדלי גילת,
רציתי לדעת מה אתם חושבים? באמת יש שם בריכה וחדר כושר? אבטחה?
מציעים ב-1200 ש"ח זה נראה סביר?
תעזרו לי ממש מתלבטת....
תודה תודה!
רוני

#2 Bart'Melius

Bart'Melius

.We are what we repeatedly do

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5313 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 11:50

הי לכולם,אני מתחילה ללמוד בסמסטר ב' בבאר שבע ושמעתי שיש דירות פנויות במגדלי גילת,
תעזרו לי ממש מתלבטת....
תודה תודה!
רוני

כמה חדרים ואיזה גודל?
בעיקרון זה לא אזור אהוד על בנות. לא שיש שם סכנה (גרתי ליד שנתיים) אבל האזור לא סימפטי.
יש הרבה בדויים וערבים בבניין מה שהרבה בנות לא אוהבות וגם שמועות על בית זונות באחת הקומות.

באופן כללי זה הלב של שכונת ד', ואפשר במחיר הזה למצוא עסקאות דיי טובות במקומות אחרים. יש את המקומונים של ב"ש שם המחירים קצת יותר זולים כי זה לא מיועד לסטודנטים או פשוט להסתובב בעיר ולחפש שלטים.
--------

פמיניזם - הדרך של נשים לא מושכות למצוא את דרכן למרכז החברה.

למה זה לא עובד?

#3 אורח - אורח - Boaz

אורח - אורח - Boaz
  • אורחים

פורסם 21/03/2009 - 12:29

לגבי מגדלי גילת.

אני מצטרף לחוות הדעת של BART, אכן האיזור לא הכי סמפטי, יש לזכור שהמגדל צמוד לפצרייה ולבתי הקפה הסמוכים למרכז. בתי הקפה מושכים אליהם טיפוסים לא סמפטים.
לגבי הבריכה, גם אני שמעתי שקיימת בריכה על הגג, אני לא בטוח שהיא פעילה, עם שכ"ד של 1200 ש"ח אני בספק אם יאשרו לך להכנס לבריכה גם אם היא פעילה.
באיזור רחוב יוחנן הורקנוס נבנה מגדל חדש, לצערי גם שם יש המון בני מעוטים ומשתפי פעולה שהביאו מעזה. בדקתי והמחירים של המגדל החדש מרקיעי שחקים, מדובר במעל 2000-2500 ש"ח לחודש.

איזור שהוא סמפטי וסטודנטלי מובהק הוא הוא איזור רחוב עוזיהו המלך, הדירות אמנם ישנות (כמו בכל שכונה ד), אבל הרוב הוא רוב של סטודנטים, קרוב יותר לאונברסיטה מאשר גילת, השבוע הייתי שם וראיתי שיפוצניקים עובדים באחת מדירות הקרקע, שאלתי אותם והם השיבו שהם משפצים יחידת דיור ועוד דירה שצמודה אליה.
המחירים שם נעים בין 1600-1750 בערך.

מקווה שעזרתי.

שבת שלום

#4 danone

danone

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 201 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 13:40

היי רוני
גרתי במגדלי גילת בשנה שעברה, ואני לא ממליצה לגור שם.
מעבר לזה שהאזור לא סימפטי (בעיקר לבנות אבל גם לבנים), יש שם רעש נוראי בגלל המרכז למטה, וריחות לא נעימים בגלל המסעדות למטה (למשל עשן שעולה עד החלונות).
מסתובבים שם כל מיני טיפוסים לא נעימים, אני בעצמי הוטרדתי שם יותר מפעם אחת.
בנוסף מבטיחים לך שיש שם שומר, ואכן יש שומר 24 שעות ביממה, אבל הוא לא תמיד עוצר אנשים מלהיכנס.
הדירה שלנו הייתה באמת נחמדה אבל למרות זאת לא נהנינו לגור בה בגלל כל המסביב שבאמת היה לא נחמד.
לגבי הבריכה- רוב הזמן היא לא פעילה, עליתי פעם אחת לראות במה מדובר ואמרו לי שכדי להיכנס צריך לשלם עשרה שקלים (לכניסה חד פעמית).
לסיכום- כדאי שתעשי סיבוב באיזור גם בבוקר וגם בשעות הערב כדי להתרשם בעצמך.
בהצלחה.

#5 Hakarnaf

Hakarnaf

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 316 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 13:47

תעזרו לי ממש מתלבטת....
תודה תודה!
רוני

ל
בתור מי שגר שם שנה - לא ממליץ
יש יתרונות כמו זה שהדירות חדשות והמרכז המסחרי מתחת לבית, ואכן יש שומר(לא ממש פעיל) 24 שעות
אבל הבריכה לא פועלת, חדר הכושר עלוב למדי והסביבה לא ממש סימפטית
את הסטודנטים בבניין כמעט ולא ראיתי
במחיר הזה אפשר למצוא דברים טובים יותר

#6 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 13:58

1200 ש"ח לדירה או לחדר?
כי אם זה לחדר זה לחלוטין לא סביר!
אנחנו גרים סמוך למרכז גילת (אני דווקא אוהבת את האזור) ומשלמים 1400 ש"ח על דירה 2.5 חדרים, וגם זה אני ידועת שזה יקר יחסית ופשוט ממש התלהבנו מהדירה.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#7 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 15:37

1200 ש"ח לדירה או לחדר?
כי אם זה לחדר זה לחלוטין לא סביר!
אנחנו גרים סמוך למרכז גילת (אני דווקא אוהבת את האזור) ומשלמים 1400 ש"ח על דירה 2.5 חדרים, וגם זה אני ידועת שזה יקר יחסית ופשוט ממש התלהבנו מהדירה.

תזכרי שהדירה שלך משופצת... ובימינו, אלו המחירים.
אני גם גרה באזור, על אף שלא בבניין עצמו, ולמען האמת, בכל 5 השנים שאני מסתובבת באזור הזה, גם בשעות המאוחרות של הלילה, לא הטרידו אותי.
מה שכן, בסיבוב חיפוש דירות שעשיתי עם חברה בקיץ יצא לנו לראות דירה במגדלי גילת. המטבח היה די קטן, לא היה דוד שמש (שזה די חובה בב"ש), ולא היתה זרימת אוויר נורמלית כי כל החלונות בדירה היו רק בצד אחד של הבניין (מה שאומר חום אימים בקיץ, ובנוסף להוצאות החשמל על דוד מתווספת הוצאת חשמל על מיזוג...)
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#8 רוני קלדרון

רוני קלדרון
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 21/03/2009 - 15:47

תודה רבה לכולם על התגובות וההמלצות!!! נראה לי שאמשיך לחפש... תודה!!!!

#9 אורח - אורח - Boaz

אורח - אורח - Boaz
  • אורחים

פורסם 21/03/2009 - 16:33

תודה רבה לכולם על התגובות וההמלצות!!! נראה לי שאמשיך לחפש... תודה!!!!

היי
אם היה אפשרי הייתי משאיר לך דרך להתקשרות, אני יודע על 2 דירות משופצות שמתפנות בקרוב.
אבל אני חושש להשאיר בפורום טלפון או דואל.

#10 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 24/03/2009 - 16:50

תעזרו לי ממש מתלבטת....
תודה תודה!
רוני

אין תחליף ללהגיע ולהסתובב.

אני ממליץ לך לחפש דירה צמודה ממש לאוניברסיטה בתור דירה ראשונה.
כזו שהכניסה אליה נראית סביר, גם ביום וגם בלילה.

שווה לבלות בכניסה המיועדת שעה ביום ושעה בלילה (ככה מגלים את השכנים שצועקים כל הזמן).

יש כאלו אפילו עכשיו, והמחיר שלהן בתחילת סמסטר ב' יכול להיות נמוך משמעותית - למשל אם את סוגרת לשנה וחצי, אז החצי שנה הראשונה יכולה להיות נמוכה יותר משמעותית במחיר.

אם את מחפשת להצטרף לדירה עם שותפים, אז זה יהיה אפילו קל יותר (מבחינת המיקום, שותפים זה כבר סיפור בפני עצמו).

#11 לפנות בוקר

לפנות בוקר

פיצ'ס איז א דיג'יי

• רשומים+
  • 2225 הודעות:

פורסם 24/03/2009 - 17:01

ממליץ שלא!
"לכל סיגריה יש שני צדדים: בצד אחד יש אש, בצד שני - טיפש ובאמצע עשב יבש." ~ חיים נחמן ביאליק

#12 אורח - אורח - ענבל

אורח - אורח - ענבל
  • אורחים

פורסם 03/04/2009 - 09:57

לגבי מגדלי גילת.

אני מצטרף לחוות הדעת של BART, אכן האיזור לא הכי סמפטי, יש לזכור שהמגדל צמוד לפצרייה ולבתי הקפה הסמוכים למרכז. בתי הקפה מושכים אליהם טיפוסים לא סמפטים.
לגבי הבריכה, גם אני שמעתי שקיימת בריכה על הגג, אני לא בטוח שהיא פעילה, עם שכ"ד של 1200 ש"ח אני בספק אם יאשרו לך להכנס לבריכה גם אם היא פעילה.
באיזור רחוב יוחנן הורקנוס נבנה מגדל חדש, לצערי גם שם יש המון בני מעוטים ומשתפי פעולה שהביאו מעזה. בדקתי והמחירים של המגדל החדש מרקיעי שחקים, מדובר במעל 2000-2500 ש"ח לחודש.

איזור שהוא סמפטי וסטודנטלי מובהק הוא הוא איזור רחוב עוזיהו המלך, הדירות אמנם ישנות (כמו בכל שכונה ד), אבל הרוב הוא רוב של סטודנטים, קרוב יותר לאונברסיטה מאשר גילת, השבוע הייתי שם וראיתי שיפוצניקים עובדים באחת מדירות הקרקע, שאלתי אותם והם השיבו שהם משפצים יחידת דיור ועוד דירה שצמודה אליה.
המחירים שם נעים בין 1600-1750 בערך.
מקווה שעזרתי.

שבת שלום

רוני אני מקווה שלא מאוחר מדי אבל אותן שתי דירות צמודות שאותו בחור ראה שמשפצים (בית קרקע שמחולק לשתי יחדות צמודות,גינה עם בד יוטה ירוק מסביב,עוזיה המלך 24/2,בועז/יעקב/אילנית..),זה בדיוק שתי הדירות שאני וחבר שלי גרנו באחת,וחברה שלי וחבר שלה גרו בשנייה, ופשוט ברחנו משם באמצע השנה בגלל בעל הבית ואישתו הנוראיים... סתם כדי שתדעי (או כל מישהו אחר) דוגמאות למה שהם עשו לנו (אחרי הכל צריך שיקרה משהו ממש ממש נורא כדי להתחיל לעבור דירה באמצע שנה בתקופת מבחנים):הבית כמו שנאמר מחולק לשתי יחידות, מה שאומר שאין הפרדה במים - השעון הוא אותו שעון ואין דרך לדעת כמה כל צד צרך,מעבר לכך כשמישהו בצד אחד היה מתקלח,אי אפשר היה להתקלח בצד השני כי לא היה זרם.הדוד הוא אותו דוד לשתי הדירות (בעל הבית התקמצן לשים שניים נפרדים),ככה שמי שגר בצד אחד יכול להשאיר אותו דולק כל היום ואת תאלצי לשלם,מכיוון שגם החשמל משותף (יש שעון באחת הדירות,וכל פעם שמגיע חשבון צריך לראות כמה זז ולהפחית את זה מהשעון הראשי שנמצא בדירה הראשית,ואם את גרה בדירה הראשית אז את גם תשלמי לבד את הדוד כי הוא לא רץ על השעון השני...סיוט!!).באחת הדירות הייתה מכת עכברים, טלקח חודשיים וחצי עד שהאדון הואיל בטובו לבוא ולטפל בזה (היו עכברים בחדר שינה במטבח,בכל מקום,והוא ראה את זה!!!) כשהתגלה קן של דבורים באחד הבתים הוא טען שזה לא מחובתו לטפל בזה כי זה בית קרקע.על הבית הקטן יותר הוא ביקש 1600 ש"ח כולל ארנונה,ועל הבית הראשי 1650 לא כולל ארנונה.הוא העביר את החשבונות על שמה של הדיירת באופן לא חוקי מבלי לשאול אותה,וכשהיא גילתה שהגיע אליה חשבון ארנונה על 90 מ"ר היא הבינה שהיא בעצם משלמת על שני הבתים,וביקשה ממנו לשלם לה באופן יחסי על הצד השני שממנו הוא גובה כסף גם כולל ארנונה.כמובן שהם סירבו (לא ראיתם אנשים קמצנים כאלה בחיים!!!) ואשתו התקשרה לצעוק כמו איזה לא יודעת מה,ועוד ניסו להוציא ממני שאני אשלם עוד כסף בשביל הארנונה...כל דבר שהם לא היו מוכנים לטפל בו היה מסתכם ב"אם אתם רוצים את יכולים לעזוב"/"אם אתם רוצים אתם יכולים לתבוע אותי על הפרת חוזה". בתחילת דצמבר התקלקל הדוד,שבועיים וחצי עד שהוא טרח להביא חשמלאי שיראה מה קורה (הוא עצמו בא 3 פעמים כדי ללחוץ על הכפתור ולראות שהוא מקצר...ותהיו בטוחים שדצמבר זה זמן מאוד לא נעים להיות בלי דוד).המקרר שלנו התקלקל 3 פעמים (כל פעם כל האוכל נזרק לפח)-ובמקום לתקן אותו או להביא כבר אחד נורמלי הוא בא כל פעם עם מייבש שיער (!!!) וייבש את המקום שבו הייתה נזילה.אם את צריכה לשלם לו על משהו,הוא יבוא תוך שנייה וחצי,אבל אם זה הם שצריכים לטפל במשהו או להחזיר לך כסף,את צריכה לרדוף אחריהם ימים שלמים,ועוד לספוג מהם צעקות.
זה שהבתים ישנים זו לא הבעיה,העניין אם בצד השני יש היענות ויש מי שיטפל בזה בלי שיתחננו בפניו וירדפו אחריו שבועות.את כל הסמסטר הראשון העברנו שם,והזמן היקר שזה גזל לנו מהלימודים,העצבים והכסף לא היו שווים את זה (שאגב הבתים האלה לא כאלה מציאה...מצאנו בג' בתים הרבה יותר שווים עם גינה.הוא חושב שבגלל שיש גינה,שהיא במילא לא שלו אלא השתלטות,הוא יכול לדפוק מחיר על בית שמבחינת המבנה עצמו הוא קטן ומעאפן).
עצה אחרונה-תפגשי עם בעל הבית כמה וכמה פעמים עד שבערך תקלטי מי הטיפוס, כי רושם ראשוני מטעה מאוד!!!בהצלחה

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/04/2009 - 10:07

המחירים שם נעים בין 1600-1750 בערך

היי
אם היה אפשרי הייתי משאיר לך דרך להתקשרות, אני יודע על 2 דירות משופצות שמתפנות בקרוב.
אבל אני חושש להשאיר בפורום טלפון או דואל.

עכשיו זה ברור לגמרי מי אתה... (ראו תגובה קודמת...).נסיון עלוב ביותר!

#14 אורח - שחר

אורח - שחר
  • אורחים

פורסם 07/08/2015 - 09:24

לאחרונה חיפשתי דירה להשקעה באיזור ונתקלתי במגדלי גילת. המחיר זול מאוד אפילו ביחס לאיזור. האם ישנן בעיות מיוחדות בבנין?

בעבר היתה לי דירה ישנה בבר גיורא אך דווקא בעיניי יש רק יתרונות בגילת במיוחד שהבנין יותר חדש, עם מעליות ומעל למרכז מסחרי שזה דווקא נוח.

מה דעתכם?

#15 אורח - אנה

אורח - אנה
  • אורחים

פורסם 18/08/2015 - 16:03

של

לאחרונה חיפשתי דירה להשקעה באיזור ונתקלתי במגדלי גילת. המחיר זול מאוד אפילו ביחס לאיזור. האם ישנן בעיות מיוחדות בבנין?

בעבר היתה לי דירה ישנה בבר גיורא אך דווקא בעיניי יש רק יתרונות בגילת במיוחד שהבנין יותר חדש, עם מעליות ומעל למרכז מסחרי שזה דווקא נוח.

מה דעתכם?

ום שחר!

אנחנו גם חשבנו להשקיע שם..אבל הבנתי שיש בעיות טאבו .. כדאי שתברר על כך

בנוסף עקב הבעיה הזו שום בנק לא יתן לך משכנתא לקניית דירה במגדלי גילת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים