מעבר לתוכן

תמונה

גורי לברדורית חמודים למסירה...

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 06/03/2008 - 10:55

התמונות אומרו הכל!!!!

תמונות של הגורים:

תמונה מצורפת

תמונות של האמא (לברדורית-לא לאימוץ):

תמונה מצורפת

כל הקודם זוכה!!!
ניתן ליצור קשר בפלאפון: 0507427551
או באימייל: belilovs@bgu.ac.il
**הגורים רק בני שבוע, ניתן למסור אותם רק אחרי שיגמלו בגיל 3-4 שבועות.

"You Cannot Dream Yourself Into A Character, You Must Hammer And Forge Yourself One"

#2 ilana

ilana

של מי השורה הזאת?

• רשומים+
  • 865 הודעות:

פורסם 07/03/2008 - 14:23

אני מניחה שהאבא שחור....

הם נראים חמודים מאוד... אגב, מה עם לעקר את הכלבה?
רד הוט צ'ילי (הקטנטונת) פפר(הערס החמוד)ס וגם זולו הצטרף

#3 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 08/03/2008 - 16:54

תכיר, זאת טייסי. כשהיא הייתה גורה רכה, גם היא נראתה כמו הגורים מהפרסומת לנייר טואלט והייתה לא פחות אטרקטיבית מהגורים של הכלבה שלך. הבעלים של אמא שלה אולי הרביעו אותה "בשביל החוויה/הילדים", ואולי, כמוך, סתם לא טרחו לא לעקר אותה ולא לשמור עליה ופתאום גילו שהיא בהריון מבלי שיהיה להם מושג מי האבא (סביר להניח שזה המצב, שכן רואים שהיא מעורבת, חוץ מגולדן רטריבר, גם עם הגזע המכונה "כלב רחוב באר שבעי מצוי"). היא והאחים שלה לבטח נחטפו כמו לחמניות חמות, ומי לא יתלהב ממתוקים כאלה?
מאז, טייסי הספיקה לעבור יותר ידיים מכמות האצבעות שבידך, אפילו אם אתה מוטציה מצ'רנוביל (להלן "12 אצבעות לי יש, כל דבר יודעות הן..."). משפחות מאמצות, משפחות אומנות, צער בעלי חיים (כפי שניתן לראות - בכלוב). כי, מה לעשות, כמה שהרטריברים מתוקים, במיוחד כשהם גורים, ככה הם גם קשים (במיוחד כשהם גורים). מה שבא בקלות (בית מאמץ לגור מתוק) באותה הקלות יעלם (ואז הגור שהוא כבר לא מתקתק ובובתי כמו פעם מוצא את עצמו עובר בין ידיים ומתגלגל עד לכלוב בצער בעלי חיים, וחוזר חלילה).

הטעות כבר נעשתה, ואת הנעשה - אין להשיב. אבל אנא, אל תוסיף לטעות. עקר את הכלבה שלך בשביל שהאירוע לא יחזור על עצמו, ואת הגורים אל תמסור לאנשים שיפנו אליך בפורומים או ברחוב אלא הטרח עצמך ותאם עם SOS להביא אליהם את הגורים (ובגיל חודש וחצי לאחר שיסיימו את כל תקופת היניקה. לא בריא ואין סיבה לגמול אותם מוקדם יותר! לא להם ולא לאמא!) ליום אימוץ שהם מקיימים במשרד שלהם בימי שישי. על כל גור שימסר אתה תשלם 50 ש"ח - תרומה לעמותה - ואת הגורים שלא ימסרו אתה תחזור ב4 אחה"צ לקחת, וככה המשך עד שימסרו כולם (זה לא יהיה ארוך). בניגוד אליך, המתנדבים של SOS בעלי ותק רב במסירת גורים ובמציאת משפחות מתאימות שלא יעבירו אותם ידיים (גם מבחינת סינון וגם מבחינת הכנת המשפחות למה שעתיד לבוא). בהצלחה.
פרטים על ימי האימוץ של SOS ניתן למצוא באתר http://www.sospets.co.il

קבצים מצורפים

עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#4 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 09/03/2008 - 08:22

תכיר, זאת טייסי. כשהיא הייתה גורה רכה, גם היא נראתה כמו הגורים מהפרסומת לנייר טואלט והייתה לא פחות אטרקטיבית מהגורים של הכלבה שלך. הבעלים של אמא שלה אולי הרביעו אותה "בשביל החוויה/הילדים", ואולי, כמוך, סתם לא טרחו לא לעקר אותה ולא לשמור עליה ופתאום גילו שהיא בהריון מבלי שיהיה להם מושג מי האבא (סביר להניח שזה המצב, שכן רואים שהיא מעורבת, חוץ מגולדן רטריבר, גם עם הגזע המכונה "כלב רחוב באר שבעי מצוי"). היא והאחים שלה לבטח נחטפו כמו לחמניות חמות, ומי לא יתלהב ממתוקים כאלה?
מאז, טייסי הספיקה לעבור יותר ידיים מכמות האצבעות שבידך, אפילו אם אתה מוטציה מצ'רנוביל (להלן "12 אצבעות לי יש, כל דבר יודעות הן..."). משפחות מאמצות, משפחות אומנות, צער בעלי חיים (כפי שניתן לראות - בכלוב). כי, מה לעשות, כמה שהרטריברים מתוקים, במיוחד כשהם גורים, ככה הם גם קשים (במיוחד כשהם גורים). מה שבא בקלות (בית מאמץ לגור מתוק) באותה הקלות יעלם (ואז הגור שהוא כבר לא מתקתק ובובתי כמו פעם מוצא את עצמו עובר בין ידיים ומתגלגל עד לכלוב בצער בעלי חיים, וחוזר חלילה).

הטעות כבר נעשתה, ואת הנעשה - אין להשיב. אבל אנא, אל תוסיף לטעות. עקר את הכלבה שלך בשביל שהאירוע לא יחזור על עצמו, ואת הגורים אל תמסור לאנשים שיפנו אליך בפורומים או ברחוב אלא הטרח עצמך ותאם עם SOS להביא אליהם את הגורים (ובגיל חודש וחצי לאחר שיסיימו את כל תקופת היניקה. לא בריא ואין סיבה לגמול אותם מוקדם יותר! לא להם ולא לאמא!) ליום אימוץ שהם מקיימים במשרד שלהם בימי שישי. על כל גור שימסר אתה תשלם 50 ש"ח - תרומה לעמותה - ואת הגורים שלא ימסרו אתה תחזור ב4 אחה"צ לקחת, וככה המשך עד שימסרו כולם (זה לא יהיה ארוך). בניגוד אליך, המתנדבים של SOS בעלי ותק רב במסירת גורים ובמציאת משפחות מתאימות שלא יעבירו אותם ידיים (גם מבחינת סינון וגם מבחינת הכנת המשפחות למה שעתיד לבוא). בהצלחה.
פרטים על ימי האימוץ של SOS ניתן למצוא באתר http://www.sospets.co.il

דבר ראשון אני יודע מי האבא.. הוא לברדור שחור של השכנים שלנו...
דבר שני החלטנו שאחרי ההריון הראשון הכלבה עוברת עיקור....ואם להיות כן איתך.. את ראית כלבות אחרי שהם עברו עיקור?!?!?! הן נהיות ממש שמנות ומאבדות את כל המרץ שלהם...
ודבר שלישי הפתרון שלך לא ממש מתאים לי... יש לי 9 גורים ואין לי 450 שקלים כדי להציע אותם למכירה בלי הבטחה שמישהו בכלל יאמץ אותך...
תודה רבה על העזרה אבל אולי לא תגיבי כלכך מהר לפני שאת יודעת את כל הסיפור...

"You Cannot Dream Yourself Into A Character, You Must Hammer And Forge Yourself One"

#5 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 09/03/2008 - 10:23

דבר שני החלטנו שאחרי ההריון הראשון הכלבה עוברת עיקור....ואם להיות כן איתך.. את ראית כלבות אחרי שהם עברו עיקור?!?!?! הן נהיות ממש שמנות ומאבדות את כל המרץ שלהם...
ודבר שלישי הפתרון שלך לא ממש מתאים לי... יש לי 9 גורים ואין לי 450 שקלים כדי להציע אותם למכירה בלי הבטחה שמישהו בכלל יאמץ אותך...

היי עתודאי חביב, בוא נעשה תרגיל קצר במתמטיקה:
נניח שיש 10,000 כלבות בישראל (יש הרבה יותר, אבל סתם לצורך התרגיל), נניח שכל אחת מהן, הבעלים שלה יחליטו שהיא תמליט רק פעם אחת.
נניח שכל אחת מהן המליטה 8 גורים (די דומה לתשיעיה של הכלבה שלך, ומצב הגיוני לגמרי), ונניח שחצי מהם נקבות וחצי זכרים. סה"כ 80,000 גורים.
כרגע יש לנו בארץ 10,000 כלבים + 80,000 כלבים= 90,000 כלבים.
נניח שכל אחת מהנקבות שנולדו תמליט רק פעם אחת (נניח בגיל שנה?).
יש לנו 40,000 נקבות שממליטות 8 גורים כל אחת. נניח שחצי מהם שוב, זכרים וחצי נקבות. סה"כ 320,000 גורים.
יש לנו במדינה תוך שנה 10,000+80,000+320,000= 410,000 כלבים. תוך שנה!
בשנה הבאה, באותו חישוב תיאורטי (אבל קרוב למציאות מהצד הקל שלה), יהיו לנו 10,000+80,000+320,000+1,280,000= 1,690,000 כלבים. תוך שנתיים.
שנה אחרי זה, יהיו בארץ 6,810,000 כלבים. יותר מ-6 מליון כלבים.

תהיה בטוח, עתודאי יקר, שיותר מ-10,000 כלבות בישראל ממליטות בכל שנה. אתה יודע למה אין בישראל כמות כזו של כלבים? כי בכל יום, כשאתה יושב בהרצאת חדו"א, מומתים מאות כלבים ברחבי הארץ. הם נדרסים ברחובות אליהם הגיעו אחרי ששיחררו אותם לחופש בשדות כי לאנשים אין כוח לטפל בהם, הם מורדמים בהסגרים העירוניים כי הם נמצאו מסתובבים ברחוב ואין להם דורש, הם נדרסים ממכוניות ומורדמים בעמותות שאין בהן מקום או שמתוך תפיסה עקרונית הם לא מחזיקים כלבים בלי סיכוי להמסר (אגב, כלבים גדולים ושחורים, כמו לברדורים למשל, הם בעלי הסיכויים הנמוכים יותר למצוא בית).

ועוד שתי הערות לסיום:
1. משמינים מקלוריות שהופכות לשומן. כלבה שאוכלת הרבה ולא פעילה מספיק תשמין. המלטה אחת (או 6) בוודאות לא תשמור אותה רזה.
2. אתה משלם לעמותה 50 ש"ח רק אם הצליחו למצוא בית לגור.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#6 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 09/03/2008 - 19:26

ראיתי יותר כלבות מעוקרות מכמות בעלי החיים שאתה ראית בכל חייך, עתודאי יקר, זאת אני מבטיחה לך. אבל למה ללכת רחוק - הכלבה שלי מעוקרת, והיא קורעת אותך ב1500 (ולא רק בגלל שאתה עתודאי). כמו כן, לא משמינים מעיקור - משמינים מאוכל, ואם אתה דואג, פשוט תן לכלבתך לאכול בצורה מסודרת ואת אותה כמות שהייתה אוכלת לפני שעוקרה. תתמיד בכך והיא לא תעלה אף קילו מיותר, עלי. לגבי הכסף - אתה משלם 50 שקל על כל גור שאומץ ושום דבר על גור שאתה צריך לקחת חזרה הבייתה.

ולהערתך האחרונה, הטפשית והעתודאית - איזה סיפור אני צריכה לדעת? מה בדיוק אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה שמבחירתך החלטת לתת לכלבה שלך "להמליט רק פעם אחת" גורים שאין לך שום אפשרות לקחת עליהם אחריות? מה אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה הכנראה מוגמרת שחלק מהגורים האלה הולכים להיות מועברים מיד ליד וחלילה לצער בעלי חיים?
אני מבינה, ומניחה, שלא ידעת ולא חשבת על זה. הנחת שהגורים ימסרו מהר ובקלות והכל יהיה טוב, ופשוט לא היית מודע לכך שזה בלשון המעטה לא מבטיח את עתידם. אבל העובדה שבמקום להודות בטעות אתה בוחר עוד לבוא אלי בטענות על תגובתי, מתיישבת יפה מאוד עם עתודאיותך וגאוותך בה, למרבה הצער.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#7 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 10:03

ראיתי יותר כלבות מעוקרות מכמות בעלי החיים שאתה ראית בכל חייך, עתודאי יקר, זאת אני מבטיחה לך. אבל למה ללכת רחוק - הכלבה שלי מעוקרת, והיא קורעת אותך ב1500 (ולא רק בגלל שאתה עתודאי). כמו כן, לא משמינים מעיקור - משמינים מאוכל, ואם אתה דואג, פשוט תן לכלבתך לאכול בצורה מסודרת ואת אותה כמות שהייתה אוכלת לפני שעוקרה. תתמיד בכך והיא לא תעלה אף קילו מיותר, עלי. לגבי הכסף - אתה משלם 50 שקל על כל גור שאומץ ושום דבר על גור שאתה צריך לקחת חזרה הבייתה.

ולהערתך האחרונה, הטפשית והעתודאית - איזה סיפור אני צריכה לדעת? מה בדיוק אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה שמבחירתך החלטת לתת לכלבה שלך "להמליט רק פעם אחת" גורים שאין לך שום אפשרות לקחת עליהם אחריות? מה אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה הכנראה מוגמרת שחלק מהגורים האלה הולכים להיות מועברים מיד ליד וחלילה לצער בעלי חיים?
אני מבינה, ומניחה, שלא ידעת ולא חשבת על זה. הנחת שהגורים ימסרו מהר ובקלות והכל יהיה טוב, ופשוט לא היית מודע לכך שזה בלשון המעטה לא מבטיח את עתידם. אבל העובדה שבמקום להודות בטעות אתה בוחר עוד לבוא אלי בטענות על תגובתי, מתיישבת יפה מאוד עם עתודאיותך וגאוותך בה, למרבה הצער.

רגע אז למה הוקם הפורום הזה בכלל??? את מתנגדת לכל הקטע של אימוץ כלבים בכללי כי מי יודע מה הם יעברו... מה ההבדל בין אימוץ כלב בן 4 שנים לאימוץ כלב בן חודש וחצי... איך את יודעת שהכלבים שSOS מוסרים לאימוץ לא יעברו אותה מסכת איומה של העברות מיד ליד....??
ולשאלתי האחרונה... כל בן אדם שמפרסם פה גורים לאימוץ את מעבירה אותו תהליך כזה???
ולכל שאר האנשים הנורמלים פה.... יש אופציה אולי לתרום את הגורים לארגון של הכלבי נחייה לעיוורים ואז הם יעברו את התהליך הזה של האימוץ על ידי סטודנטים לשנה וכו'???
אם כן אז מישהו יכול להסביר לי איך ליצור איתם קשר??

#8 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 11:25

רגע אז למה הוקם הפורום הזה בכלל??? את מתנגדת לכל הקטע של אימוץ כלבים בכללי כי מי יודע מה הם יעברו... מה ההבדל בין אימוץ כלב בן 4 שנים לאימוץ כלב בן חודש וחצי... איך את יודעת שהכלבים שSOS מוסרים לאימוץ לא יעברו אותה מסכת איומה של העברות מיד ליד....??
ולכל שאר האנשים הנורמלים פה.... יש אופציה אולי לתרום את הגורים לארגון של הכלבי נחייה לעיוורים ואז הם יעברו את התהליך הזה של האימוץ על ידי סטודנטים לשנה וכו'???

:אוי:

אף אחד פה לא מתנגד לאימוץ, מתנגדים להמלטה ולחוסר עיקור. אף פעם אי אפשר לדעת את העתיד, אבל ברור שלכלב לא טוב יותר ברחוב או במכלאה העירונית, אז לוקחים את הסיכון ומוסרים לאימוץ. הסיבה שלכלבים של SOS יש פחות סיכון זה כי עובדים שם אנשים מיומנים שיודעים לזהות רגע של התלהבות מהכלב ומשפחה שבאמת רוצה כלב ומוכנה לכל הקשיים. בדיוק לפני כמה ימים קראתי כתבה על משפחות שמאמצות כלבים רק כי הילדים מבקשים ואם הילדים לא מטפלים בכלב, הכלב פשוט מוזנח. אם הילד לא נותן לו אוכל, הכלב לא אוכל, אם הילד לא יורד עם הכלב, הכלב לא יוצא החוצה וכו'.

כל בן אדם שמוסר פה לאימוץ גורים שהומלטו ע"י הכלבה שלו, מועבר בדיוק תהליך כזה, כדי שאנשים יבינו כמה חשובים העיקורים והסירוסים של הכלבים (והחתולים). אני ממליצה לך לבקר פעם אחת באחת המכלאות העירוניות או צער בעלי חיים ולראות כמה כלבים יש שם, וביניהם גם גורים. יש גורים שגדלים במשך שנה-שנתיים במכלאות האלו, אחרי זה תחשוב שוב אם זה כל כך נוראי "התהליך" שעברת פה.

לעניות דעתי אי אפשר לתרום אותם לאירגון של כלבי נחייה, האירגון הזה מבצע את ההרבעה בעזרת הכלבים שלו (אולי זה קשור לענייני גנים ואופי וכאלה, אני לא ממש יודעת).
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#9 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 12:21

אני לא מתנגדת לאימוץ, עתודאי שכמותך, אני מתנגדת להוספת כלבים למעגל הנטושים. היות ולך אין שמץ של מושג כיצד לבצע מסירות כאלה שלא יהפכו את גורי הכלבה שלך לחלק מהמעגל, אני מפצירה בך לתת לSOS, המאוד מנוסים במלאכת המסירה לאימוץ, לבצע את המסירות. נכון שגם אז אין בטחון מלא, אבל בהחלט יש הרבה יותר בטחון מאם אתה תמסור אותם לכל הבא ליד. לברדור זה לא גזע קל לגידול (ולא, הם לא יוכלו להיות כלבי נחיה, כי אין להם תעודות), וזאת מעבר לקושי להתמודד עם גורים.

וכן, כל בן אדם שמפרסם פה לאימוץ גורים שהכלבה שלו המליטה אני מעבירה תהליך כזה.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#10 אורח - אורח_אני_*

אורח - אורח_אני_*
  • אורחים

פורסם 10/03/2008 - 12:49

אני לא מתנגדת לאימוץ, עתודאי שכמותך, אני מתנגדת להוספת כלבים למעגל הנטושים. היות ולך אין שמץ של מושג כיצד לבצע מסירות כאלה שלא יהפכו את גורי הכלבה שלך לחלק מהמעגל, אני מפצירה בך לתת לSOS, המאוד מנוסים במלאכת המסירה לאימוץ, לבצע את המסירות. נכון שגם אז אין בטחון מלא, אבל בהחלט יש הרבה יותר בטחון מאם אתה תמסור אותם לכל הבא ליד. לברדור זה לא גזע קל לגידול (ולא, הם לא יוכלו להיות כלבי נחיה, כי אין להם תעודות), וזאת מעבר לקושי להתמודד עם גורים.

וכן, כל בן אדם שמפרסם פה לאימוץ גורים שהכלבה שלו המליטה אני מעבירה תהליך כזה.

תראי, בעיקרון אני בעד עיקור בעלי חיים, לצורך העיניין גם החתולה שלי וגם הכלבה שלי מעוקרות מגיל חצי שנה (עד כמה שאני זוכרת יכול להיות שאני קצת טועה בגיל), אבל לדעתי יש גבול לכמה אפשר לרדת על הבן אדם בסך הכל הפורום הזה נועד למצוא בתים לחיות ומכאן שמו "חיות מחפשות בית", מציאת בית לחיות זה המון עיניין של מזל את החתולה שלי אנחנו לקחנו בדיוק ממודעה בסגנון המודעה שפורסמה כאן והיא אצלינו כבר 13 שנים, ואת הכלבה מצאנו ברחוב ואני יכולה להגיד לך מאיך שהיא התנהגה בהתחלה ומכמה שהיה צריך לעבוד קשה בשביל להרגיל אותה לחיים בבית בניגוד לחיים שהיא חיה קודם ברחוב (היא הייתה בת 3 חודשים אבל לדעתינו עברה טרואמה רצינית בחודשים האלו ולקח לנו שנתיים להוציא אותה מזה) שאני לא בטוחה שכל אחד היה נלחם עליה כל כך, החברים של ההורים שלי כולם כל פעם שהם נכנסים אלינו הביתה אומרים לכלבה שהיא בת מזל כי כלבה מכוערת כמוה וקשה כל כך כמוה לא הייתה מוצאת הרבה בתים אחרים שהיו מחזיקים אותה ככה ומתנהגים אליה ככה (לצורך העיניין אנחנו לא באמת מבינים איך הם אומרים כזה דבר כי היא הכלבה הכי יפה וטובת לב בעולם אפילו שהיא קצת טיפשה אבל זה לא העיניין). אני באמת לא מבינה מה גורם לך לחשוב שאת תוכלי למצוא בית טוב יותר ממפרסם המודעה? איך את יודעת שהוא לא מתכוון לדבר עם ההורים המאמצים קודם ולראות עד כמה הם רציניים ולהסביר להם מניסיונו שקשה מאוד למצוא בית ל9 גורים ולכן עדיף שהם יעקרו את הכלבה שהם לוקחים על מנת שהם לא יגיעו למצב בו הוא נמצא היום? כל אחד יכול לעשות הצגה של מגדל כלבים מעולה ומפרסם ההודעה בדיוק כמוך יכול ליפול להצגה כזאת, אז הוא מנסה את מזלו כאן ולא ביום אימוץ לא קצת הגזמת עם התגובה שנתת לו?

#11 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 15:41

תראי, בעיקרון אני בעד עיקור בעלי חיים, לצורך העיניין גם החתולה שלי וגם הכלבה שלי מעוקרות מגיל חצי שנה (עד כמה שאני זוכרת יכול להיות שאני קצת טועה בגיל), אבל לדעתי יש גבול לכמה אפשר לרדת על הבן אדם בסך הכל הפורום הזה נועד למצוא בתים לחיות ומכאן שמו "חיות מחפשות בית", מציאת בית לחיות זה המון עיניין של מזל את החתולה שלי אנחנו לקחנו בדיוק ממודעה בסגנון המודעה שפורסמה כאן והיא אצלינו כבר 13 שנים, ואת הכלבה מצאנו ברחוב ואני יכולה להגיד לך מאיך שהיא התנהגה בהתחלה ומכמה שהיה צריך לעבוד קשה בשביל להרגיל אותה לחיים בבית בניגוד לחיים שהיא חיה קודם ברחוב (היא הייתה בת 3 חודשים אבל לדעתינו עברה טרואמה רצינית בחודשים האלו ולקח לנו שנתיים להוציא אותה מזה) שאני לא בטוחה שכל אחד היה נלחם עליה כל כך, החברים של ההורים שלי כולם כל פעם שהם נכנסים אלינו הביתה אומרים לכלבה שהיא בת מזל כי כלבה מכוערת כמוה וקשה כל כך כמוה לא הייתה מוצאת הרבה בתים אחרים שהיו מחזיקים אותה ככה ומתנהגים אליה ככה (לצורך העיניין אנחנו לא באמת מבינים איך הם אומרים כזה דבר כי היא הכלבה הכי יפה וטובת לב בעולם אפילו שהיא קצת טיפשה אבל זה לא העיניין). אני באמת לא מבינה מה גורם לך לחשוב שאת תוכלי למצוא בית טוב יותר ממפרסם המודעה? איך את יודעת שהוא לא מתכוון לדבר עם ההורים המאמצים קודם ולראות עד כמה הם רציניים ולהסביר להם מניסיונו שקשה מאוד למצוא בית ל9 גורים ולכן עדיף שהם יעקרו את הכלבה שהם לוקחים על מנת שהם לא יגיעו למצב בו הוא נמצא היום? כל אחד יכול לעשות הצגה של מגדל כלבים מעולה ומפרסם ההודעה בדיוק כמוך יכול ליפול להצגה כזאת, אז הוא מנסה את מזלו כאן ולא ביום אימוץ לא קצת הגזמת עם התגובה שנתת לו?

אין לי ולו צל צילו של ספק שאני אעשה עבודה הרבה הרבה יותר טובה במציאת בית לגורים האלה מהעתודאי חסר האחריות ו/או המודעות שנתן לכלבה שלו להמליט מבלי שטרח לחשוב בכלל מה יעשה עם הגורים אח"כ. אין לו שמץ של מושג מה זה מציאת בית לכלב, ועוד יותר כמה קשות הן מסירות גורים (בדיוק בגלל שכ"כ קל "להפטר" מהם). בגלל זה, הפצרתי בו ללכת לSOS ושהמתנדבים שלהם יבצעו את המסירות, משום שהם מאוד מנוסים. הנזק כבר נעשה, והבחור שלנו כבר הרחיב את מעגל מחפשי הבית. עכשיו, רק נותר למזער אותו כמה שניתן ע"י מסירות טובות.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#12 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 22:01

הו/או המודעות שנתן לכלבה שלו להמליט מבלי שטרח לחשוב בכלל מה יעשה עם הגורים אח"כ. אין לו שמץ של מושג מה זה מציאת בית לכלב, ועוד יותר כמה קשות הן מסירות גורים (בדיוק בגלל שכ"כ קל "להפטר" מהם). בגלל זה, הפצרתי בו ללכת לSOS ושהמתנדבים שלהם יבצעו את המסירות, משום שהם מאוד מנוסים. הנזק כבר נעשה, והבחור שלנו כבר הרחיב את מעגל מחפשי הבית. עכשיו, רק נותר למזער אותו כמה שניתן ע"י מסירות טובות.

סבבה מה שתגידי... את יכולה לזיין פה בשכל לכולם על זה שאת אחלה של הומניטרית ויכולה למצוא פה בית פי אלף יותר ממה שאני אוכל למצוא.. אבל היי... את סתם טוחנת מים... את לא יכולה לשנות את העובדה שהכלבה שלי המליטה... תני לי לשבור את הראש לבד... ובקשר לכל ההערות האלה על ה"עתודאיות" שלי... אולי תתבגרי כבר? כי אני עשיתי את זה מזמן... זה שאני בן 18 ואת מבוגרת ב5-6 שנים ממני ואת אחרי שירות צבאי והתמסטלות באיזה חור בתאילנד או בהודו לא עושה אותך יותר טובה/חכמה ממני או יותר מנוסה בחיים...
אני מבין שאת מנסה ליחצ"ן פה את SOS... ועדיין.. אני מקבל טלפונים ומיילים מאנשים שרוצים לאמץ ואין שום דבר שתוכלי לעשות כדי לשנות את זה... כמובן שאני לא הולך סתם לתת אותם... בקיצור הנקודה שאני מנסה להעביר זה שאת סתם חשה... במקום להעביר עליי ביקורת אולי תנסי לעזור לי למצוא אנשים שאת מכירה שלפי דעתך הם מתאימים לאימוץ שהרי את הצהרת :"אין לי ולו צל צילו של ספק שאני אעשה עבודה הרבה הרבה יותר טובה במציאת בית לגורים האלה מהעתודאי חסר האחריות "...

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/03/2008 - 15:22

סבבה מה שתגידי... את יכולה לזיין פה בשכל לכולם על זה שאת אחלה של הומניטרית ויכולה למצוא פה בית פי אלף יותר ממה שאני אוכל למצוא.. אבל היי... את סתם טוחנת מים... את לא יכולה לשנות את העובדה שהכלבה שלי המליטה... תני לי לשבור את הראש לבד... ובקשר לכל ההערות האלה על ה"עתודאיות" שלי... אולי תתבגרי כבר? כי אני עשיתי את זה מזמן... זה שאני בן 18 ואת מבוגרת ב5-6 שנים ממני ואת אחרי שירות צבאי והתמסטלות באיזה חור בתאילנד או בהודו לא עושה אותך יותר טובה/חכמה ממני או יותר מנוסה בחיים...
אני מבין שאת מנסה ליחצ"ן פה את SOS... ועדיין.. אני מקבל טלפונים ומיילים מאנשים שרוצים לאמץ ואין שום דבר שתוכלי לעשות כדי לשנות את זה... כמובן שאני לא הולך סתם לתת אותם... בקיצור הנקודה שאני מנסה להעביר זה שאת סתם חשה... במקום להעביר עליי ביקורת אולי תנסי לעזור לי למצוא אנשים שאת מכירה שלפי דעתך הם מתאימים לאימוץ שהרי את הצהרת :"אין לי ולו צל צילו של ספק שאני אעשה עבודה הרבה הרבה יותר טובה במציאת בית לגורים האלה מהעתודאי חסר האחריות "...

תתעלם ממנה, היא סיוט מהלך לכל מי שזורק מילה כאן בפורום
אני לא יודעת אם היא באמת טובה עם בעלי חיים כמו שהיא מתיימרת להיות, אבל עם אנשים היא מתנהגת גועל נפש.

#14 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 16:02

הילדותיות שבהבאה לעולם גורים שאינך יכול לקחת עליהם אחריות בעצמך ולכן מכניס אותם למעגל מחפשי הבית מזכירה עד מאוד את הילדותיות שבלהתחייב בגיל 18 למסלול בן 9-10 שנים. בשני הדברים, פשוט לא חושבים צעד אחד קדימה. גם האמירה שלך לפיה אני מנסה "ליחצן" את SOS מעידה על חוסר בגרות עתודאי אופייני. אני לא מנסה לייחצן אף אחד, אלא להציע את הפתרון האופטימלי לבעיה שאתה, מחוסר מודעות, יצרת, ובחוסר בגרות לא לוקח עליה אחריות.

אני לא מתכוונת לקחת על עצמי גם את זה. יש כבר מספיק כלבים שאני עסוקה בלמצוא להם בתים, ואני לא יכולה להרשות לעצמי לקחת אחריות על פאשלה של כל אחד, מספיק לחוץ לי גם ככה. אני עושה כל שביכולתי על מנת שאנשים יאמצו גורים מעמותות כמו SOS, ולא מהמלטות ביתיות, כאסטרטגיה לפתרון כללי. אם אתה מתכוון למסור אותם לפונים, בעודך יודע עד כמה אתה חסר מושג ונסיון לעומת המתנדבים של SOS, אז אתה תהיה זה שיצטרך לישון עם עצמו בלילה בידיעה שאותם גורים מתוקים של הכלבה עשויים לגמור, בשנה הקרובה, כמו טייסי ואף גרוע מכך.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#15 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 16:04

תתעלם ממנה, היא סיוט מהלך לכל מי שזורק מילה כאן בפורום
אני לא יודעת אם היא באמת טובה עם בעלי חיים כמו שהיא מתיימרת להיות, אבל עם אנשים היא מתנהגת גועל נפש.

ומי האורחת האמיצה להיחשף בשמה המלא? אל גועל נפש אני אכן נוטה להתנהג כמו גועל נפש.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים