מעבר לתוכן

תמונה

גורי לברדורית חמודים למסירה...

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#16 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 19:13

הילדותיות שבהבאה לעולם גורים שאינך יכול לקחת עליהם אחריות בעצמך ולכן מכניס אותם למעגל מחפשי הבית מזכירה עד מאוד את הילדותיות שבלהתחייב בגיל 18 למסלול בן 9-10 שנים. בשני הדברים, פשוט לא חושבים צעד אחד קדימה. גם האמירה שלך לפיה אני מנסה "ליחצן" את SOS מעידה על חוסר בגרות עתודאי אופייני. אני לא מנסה לייחצן אף אחד, אלא להציע את הפתרון האופטימלי לבעיה שאתה, מחוסר מודעות, יצרת, ובחוסר בגרות לא לוקח עליה אחריות.

אני לא מתכוונת לקחת על עצמי גם את זה. יש כבר מספיק כלבים שאני עסוקה בלמצוא להם בתים, ואני לא יכולה להרשות לעצמי לקחת אחריות על פאשלה של כל אחד, מספיק לחוץ לי גם ככה. אני עושה כל שביכולתי על מנת שאנשים יאמצו גורים מעמותות כמו SOS, ולא מהמלטות ביתיות, כאסטרטגיה לפתרון כללי. אם אתה מתכוון למסור אותם לפונים, בעודך יודע עד כמה אתה חסר מושג ונסיון לעומת המתנדבים של SOS, אז אתה תהיה זה שיצטרך לישון עם עצמו בלילה בידיעה שאותם גורים מתוקים של הכלבה עשויים לגמור, בשנה הקרובה, כמו טייסי ואף גרוע מכך.

בקיצור את מה שחשבתי... מדברת הרבה ולא מוכנה לעשות כלום....
ואם הייתי אומר לך (באופן היפוטתי לחלוטין) שאני הולך להתנדב ב SOS.. זה היה משנה משהו?? כל אדם יכול לבוא לשם ולקחת גור.. תכלס מה הם יכולים לבדוק.. הם הרי לא יתנו כלב לאדם שנראה כמו מתעלל סדרתי אבל היי איך את יודעת שהמשפחה הנחמדה שלקחה גור לא תחזיר אותו אחרי שנה כי הוא חירבן בבית והרס את הרהיטים....
ולסופו של עניין... אני לא הולך להמשיך להתווכח איתך.. אנשים יקרים... ההצעה הנ"ל עדיין עומדת בעינה... לכל המעוניינים נא ליצור קשר....

"You Cannot Dream Yourself Into A Character, You Must Hammer And Forge Yourself One"

#17 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 19:58

בקיצור את מה שחשבתי... מדברת הרבה ולא מוכנה לעשות כלום....
ואם הייתי אומר לך (באופן היפוטתי לחלוטין) שאני הולך להתנדב ב SOS.. זה היה משנה משהו?? כל אדם יכול לבוא לשם ולקחת גור.. תכלס מה הם יכולים לבדוק.. הם הרי לא יתנו כלב לאדם שנראה כמו מתעלל סדרתי אבל היי איך את יודעת שהמשפחה הנחמדה שלקחה גור לא תחזיר אותו אחרי שנה כי הוא חירבן בבית והרס את הרהיטים....
ולסופו של עניין... אני לא הולך להמשיך להתווכח איתך.. אנשים יקרים... ההצעה הנ"ל עדיין עומדת בעינה... לכל המעוניינים נא ליצור קשר....

לא מוכנה לעשות כלום? הבט כאן וראה מה אני עושה, עתודראי עם חלב בת*ת
http://www.facebook....gid=21547925647

אני בהחלט לא מכונה לעזור לך, בשום צורה. SOS עוזרים לאנשים כמוך (ליתר דיוק, לגורים שהם אפשרו הבאתם לעולם מבלי יכולת לדאוג להם), ובתשלום, תשלום שהולך למען הכלבים שאין להם בית בגלל אנשים כמוך המרחיבים את המעגל של מחפשי הבית.
בניגוד אליך, גם אני, ועוד יותר המתנדבים של SOS, יודעים בהחלט לזהות, בודאות טובה הרבה יותר, משפחות שיחזירו לעומת משפחות שלא יחזירו, ויודעים כיצד להכין את המשפחות למשמעות הדבר. אם תמסור את הגורים בעצמך ולא דרך SOS, דע לך שגבוהים מאוד הסיכויים שהם ימצאו עצמם מתגלגלים מיד ליד ואף לכלביות ולרחוב (ואף למוות), גבוהים לאין שיעור מאם תתן למתנדבי SOS המנוסים למסור אותם.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#18 igalep132

igalep132

כסף

• רשומים+
  • 2340 הודעות:

פורסם 12/03/2008 - 01:51

הילדותיות שבהבאה לעולם גורים שאינך יכול לקחת עליהם אחריות בעצמך ולכן מכניס אותם למעגל מחפשי הבית מזכירה עד מאוד את הילדותיות שבלהתחייב בגיל 18 למסלול בן 9-10 שנים. בשני הדברים, פשוט לא חושבים צעד אחד קדימה. גם האמירה שלך לפיה אני מנסה "ליחצן" את SOS מעידה על חוסר בגרות עתודאי אופייני. אני לא מנסה לייחצן אף אחד, אלא להציע את הפתרון האופטימלי לבעיה שאתה, מחוסר מודעות, יצרת, ובחוסר בגרות לא לוקח עליה אחריות.

אני לא מתכוונת לקחת על עצמי גם את זה. יש כבר מספיק כלבים שאני עסוקה בלמצוא להם בתים, ואני לא יכולה להרשות לעצמי לקחת אחריות על פאשלה של כל אחד, מספיק לחוץ לי גם ככה. אני עושה כל שביכולתי על מנת שאנשים יאמצו גורים מעמותות כמו SOS, ולא מהמלטות ביתיות, כאסטרטגיה לפתרון כללי. אם אתה מתכוון למסור אותם לפונים, בעודך יודע עד כמה אתה חסר מושג ונסיון לעומת המתנדבים של SOS, אז אתה תהיה זה שיצטרך לישון עם עצמו בלילה בידיעה שאותם גורים מתוקים של הכלבה עשויים לגמור, בשנה הקרובה, כמו טייסי ואף גרוע מכך.

, adorable song princess אני חייב להבין משהו,
העיפו אותך מעתודה כשהיית קטנה ? מה נסגר איתך ?
דיי להוציא את המרמור על הבן אדם (וכן את ממורמרת !!)

הבן אדם ביקש עזרה, אז נכון הוא עשה טעות, ואני בטוח שאם הוא היה חושב יותר לפני כן הוא לא היה חוזר על הטעות הזאת והיה מעקר את הכלבה שלו טרם עת, אבל משנעשה נעשה ולא בוכים על החלב שנשפך כי זה בטוח לא יעזור לגורים.
אז במקום לספר פה על SOS תנסי לרדת מעץ ההגו שלך ואם יש לך מישהו שכן צריך/מחפש גורים אז תמליצי לו על הגורים של הבחור כי עם כל משחקי הכבוד שלך, פה מדובר בגורים שרק נולדו וצריכים שימצאו להם בית אחרת הם ימותו , וכמה שזה יהיה על מצפונו של הבחור זה יהיה לא פחות על מצפונך !

שיהיה בהצלחה למצא להם משפחה !

#19 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 12/03/2008 - 02:35

הבן אדם ביקש עזרה, אז נכון הוא עשה טעות, ואני בטוח שאם הוא היה חושב יותר לפני כן הוא לא היה חוזר על הטעות הזאת והיה מעקר את הכלבה שלו טרם עת, אבל משנעשה נעשה ולא בוכים על החלב שנשפך כי זה בטוח לא יעזור לגורים.
אז במקום לספר פה על SOS תנסי לרדת מעץ ההגו שלך ואם יש לך מישהו שכן צריך/מחפש גורים אז תמליצי לו על הגורים של הבחור כי עם כל משחקי הכבוד שלך, פה מדובר בגורים שרק נולדו וצריכים שימצאו להם בית אחרת הם ימותו , וכמה שזה יהיה על מצפונו של הבחור זה יהיה לא פחות על מצפונך !

:מתגלגל: "ממורמרת" חזקקק :מתגלגל:
עתודאים באוניברסיטה גורמים לי לתחושת אי נוחות (לא האנשים עצמם, לפעמים הם סבבה, אבל כן הסטטוס הזה שלהם). המחשבה על זה שבתום לימודיהם הם הולכים להיות כבולים לצבא במשך 6 שנים, ושבגיל 18 הם פשוט התחייבו למסלול שמעבר להיותו כמעט בלתי ניתן ליציאה הוא אפילו לרוב לא כדאי אכן עושה לי חשק לדפוק את הראש בקיר. איכשהו, לא מפליא אותי שאחד כזה מרביע את כלבתו מבלי לחשוב על ההשלכות. למה שלא? על ההשלכות של מעשיו לאורך 10 שנים הוא לא חשב.

מבחינתי, כפי שאני רואה את הדברים, אנשים כמותו צריכים למסור גורים רק דרך SOS. מבחינתי, אנשים לא צריכים בכלל לבוא לממליטנים ביתיים ולקחת הם גורים, כי ככה המלטות לא יפסקו כי למה להם? במקרה הפחות רע - ממילא הגורים מוצאים בתים אז אפשר לחזור על החוויה, במקרה הרע - יש לקוחות. למה דרך SOS ולא דרכי? ביום שאני אקים עמותת SOS דרומית אז זה יהיה דרכי. בינתיים, זה מה יש.
המסירות האופטימליות יתבצעו דרך SOS. אם הבחור מבין שעשה טעות ובאמת אכפת לו מטובת הגורים, אז הוא ילך לSOS כמו גדול. ורבאק, לא עכשיו!!! שיחכה עד שיהיו בני חודש וחצי!!!
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#20 PINI HAGADOL

PINI HAGADOL

משועמם כרוני O.o

• רשומים+
  • 975 הודעות:

פורסם 13/03/2008 - 09:46

:מתגלגל: "ממורמרת" חזקקק :מתגלגל:
עתודאים באוניברסיטה גורמים לי לתחושת אי נוחות (לא האנשים עצמם, לפעמים הם סבבה, אבל כן הסטטוס הזה שלהם). המחשבה על זה שבתום לימודיהם הם הולכים להיות כבולים לצבא במשך 6 שנים, ושבגיל 18 הם פשוט התחייבו למסלול שמעבר להיותו כמעט בלתי ניתן ליציאה הוא אפילו לרוב לא כדאי אכן עושה לי חשק לדפוק את הראש בקיר. איכשהו, לא מפליא אותי שאחד כזה מרביע את כלבתו מבלי לחשוב על ההשלכות. למה שלא? על ההשלכות של מעשיו לאורך 10 שנים הוא לא חשב.

מבחינתי, כפי שאני רואה את הדברים, אנשים כמותו צריכים למסור גורים רק דרך SOS. מבחינתי, אנשים לא צריכים בכלל לבוא לממליטנים ביתיים ולקחת הם גורים, כי ככה המלטות לא יפסקו כי למה להם? במקרה הפחות רע - ממילא הגורים מוצאים בתים אז אפשר לחזור על החוויה, במקרה הרע - יש לקוחות. למה דרך SOS ולא דרכי? ביום שאני אקים עמותת SOS דרומית אז זה יהיה דרכי. בינתיים, זה מה יש.
המסירות האופטימליות יתבצעו דרך SOS. אם הבחור מבין שעשה טעות ובאמת אכפת לו מטובת הגורים, אז הוא ילך לSOS כמו גדול. ורבאק, לא עכשיו!!! שיחכה עד שיהיו בני חודש וחצי!!!

מה הבעיה שלך עם עתודאים?!?!?!
משלמים לי שכר לימוד של 4 שנים.. בנוסף מילגה שנתית של 15000 שקל ובנוסף מחשב נייד בחינם... סה"כ התחייבתי לצבא ל 6 שנים ביג דיל... 6 שנים שיחשבו לי כנסיון במקצוע שלי... כשאת תסיימי את התואר תהיי חסרת נסיון ותלכי לדפוק את הראש שלך בקיר כי כולם מחפשים עובדים עם נסיון או מקסימום תמצאי עבודה עם שכר זעום בתור מתמחה באיזה חברה ששם לרוב תפקידך יהיה להכין קפה לשאר הסגל....
ואגב... כל אחד יכול לפתוח קבוצה בפייסבוק...זה עדיין לא אומר שאת באמת עושה משהו מועיל...
ולסופו של דבר... מה התכנית הגדולה שלך?? לעקר את כל הכלבות בעולם...?? ואז מה?? כל הדור ההוא של הכלבים ימות ולא יהיה דור המשך...
מה את מתכננת ?? הרבעת כלבים בתנאי מעבדה רק בדרישה ספציפית של אנשים לאחר ראיונות ובדיקות ממושכות???
היה פעם אדם שניסה לעשות את זה עם בני אדם....קראו לו היטלר!!!

"You Cannot Dream Yourself Into A Character, You Must Hammer And Forge Yourself One"

#21 ilana

ilana

של מי השורה הזאת?

• רשומים+
  • 865 הודעות:

פורסם 13/03/2008 - 10:17

משלמים לי שכר לימוד של 4 שנים.. בנוסף מילגה שנתית של 15000 שקל ובנוסף מחשב נייד בחינם... סה"כ התחייבתי לצבא ל 6 שנים ביג דיל... 6 שנים שיחשבו לי כנסיון במקצוע שלי... כשאת תסיימי את התואר תהיי חסרת נסיון ותלכי לדפוק את הראש שלך בקיר כי כולם מחפשים עובדים עם נסיון או מקסימום תמצאי עבודה עם שכר זעום בתור מתמחה באיזה חברה ששם לרוב תפקידך יהיה להכין קפה לשאר הסגל....
ואגב... כל אחד יכול לפתוח קבוצה בפייסבוק...זה עדיין לא אומר שאת באמת עושה משהו מועיל...
ולסופו של דבר... מה התכנית הגדולה שלך?? לעקר את כל הכלבות בעולם...?? ואז מה?? כל הדור ההוא של הכלבים ימות ולא יהיה דור המשך...
מה את מתכננת ?? הרבעת כלבים בתנאי מעבדה רק בדרישה ספציפית של אנשים לאחר ראיונות ובדיקות ממושכות???

רציתי עכשיו לכתוב תגובה ארוכה, ולהתייחס לכל פרט ופרט בהודעה שלך וכמה שהוא חסר בסיס ובירור לעומק (כולל החלקים על העתודה...)

אבח אז קראתי עד הסוף, וירד לי החשק. במקום אני אסכם במילה אחת

פתטי...
רד הוט צ'ילי (הקטנטונת) פפר(הערס החמוד)ס וגם זולו הצטרף

#22 אורח - אורח_דולפין_*

אורח - אורח_דולפין_*
  • אורחים

פורסם 13/03/2008 - 11:53

אפשר להגיד הרבה דברים על נועה, הדבר האחרון שאפשר להגיד זה שהיא לא מועילה. לא צריך להכיר אותה לעומק מספיק לראות כמה הודעות שלה פה ובתפוז כדי לראות כמה היא עושה למען הכלבים.

לגבי העיקור, עד שנצליח לעקר את כל הכלבות בעולם, תעבור לא שנה ולא שנתיים וגם לא 10. לצערנו, תמיד יהיו אנשים כמוך שיפחדו לעקר את כלבתם כי "היא תשמין" ושיחשבו שכלבות חייבות להמליט כדי שיהיה להן מצב רוח טוב. כך שאל תדאג, למצב הכחדה של כלבים אנחנו לא נגיע.

לגבי היטלר, אני אפילו לא אגיב, הודעות כאלו נועדו רק כדי לעצבן ולא בדיוק שוות תגובה.

#23 romand

romand

משתמש באימונים

• רשומים
  • 68 הודעות:

פורסם 13/03/2008 - 15:37

בלה בלה בלה די כבר לרדת על הבנדם כבר יש לו גורים והוא לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה אז במקום לשגע את כולם תנסי לעזור לו או שאל תדברי כי הנושא של ההודעה זה שהוא מחפש בית לכלבים ולא חושב לעבור ללמוד בבפילוסופיה מדעי הדשא.
אהאא ואגב.. מישו פה עשה חישוב של כמה כלבים יהיו בתום כמה שנים והגיע ל6 מיליון כי הוא אומר נגיד וכולם יעשו כמוהו ולא יעקרו את הכלבות שלהן. אוקי אז אם אתם כ"כ קיצוניים בואו נלך לצד השני - העקר את כולם - עוד 20 שנה לא יהיו כלבים בעולם איזה קטע אני רוצה לראות את כל אוהבי הכלבים ( ואני אחד מהם אני לא רואה את עצמי מסתדר בלי הכלב שלי ) נהנים לחיות בעולם כזה.

האוו א נייס דיי.

#24 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 13/03/2008 - 17:05

לאחר דברים אלה לא נותר לי אלא להוסיף שיותר ויותר אני מאמינה בברירה הטבעית. טוב שאתה עתודאי, מגיע לך :מתגלגל:

וכן, האידיאל הוא אכן לעקר את כל הכלבות ולסרס את כל הכלבים שאינם גזעיים ומתאימים להשבחת הגזע. כך, לבעלי הכלבים יהיה מה שהם רוצים, ולא יהיו כלבים משוטטים. העובדה שאשכרה נדמה לך שעתודה תעזור לך בחיים ושלא תהיה אתה זה שיכין קפה או מצגות במהלך הצבא ואחריו מוכיחה בעצמה מספיק טיפש לרמה שלא תפתיע שאתה משווה אותי להיטלר בגלל זה...
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#25 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 13/03/2008 - 17:10

בלה בלה בלה די כבר לרדת על הבנדם כבר יש לו גורים והוא לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה אז במקום לשגע את כולם תנסי לעזור לו או שאל תדברי כי הנושא של ההודעה זה שהוא מחפש בית לכלבים ולא חושב לעבור ללמוד בבפילוסופיה מדעי הדשא.
אהאא ואגב.. מישו פה עשה חישוב של כמה כלבים יהיו בתום כמה שנים והגיע ל6 מיליון כי הוא אומר נגיד וכולם יעשו כמוהו ולא יעקרו את הכלבות שלהן. אוקי אז אם אתם כ"כ קיצוניים בואו נלך לצד השני - העקר את כולם - עוד 20 שנה לא יהיו כלבים בעולם איזה קטע אני רוצה לראות את כל אוהבי הכלבים ( ואני אחד מהם אני לא רואה את עצמי מסתדר בלי הכלב שלי ) נהנים לחיות בעולם כזה.

האוו א נייס דיי.

ניסיתי לעשות לו, הסברתי לו מה הוא צריך לעשות על מנת למזער נזקים כמה שניתן. לתת לגורים לינוק ולהגמל באופן טבעי בגיל חודש וחצי, ואז לעקר את האמא ולהגיע עם הגורים בימי שישי למשרד של עמותת SOS ולתת למתנדבים למסור אותם (כאשר על כל גור שהם הצליחו למסור הוא יצטרך לשלם להם 50 שקל, תרומה לעמותה שמצילה כלבים מהמתה בהסגרים).

אני לא אמרתי, ולא אגיד לעולם, שום דבר על לעקר את כל הכלבות, אלא את הכלבות שאין להן תעודות גזע או שיש להן והן נמצאו לא טובות להרבעה. גם אני, בדיוק כמוך, לא רוצה עולם בלי כלבים. רק, כמה שניתן, בלי כלבים משוטטים, כלואים ומומתים ללא יד מלטפת בחייהם הקצרים.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#26 אורח - משמש הפלא

אורח - משמש הפלא
  • אורחים

פורסם 14/03/2008 - 02:55

לא לא!!!! את ההיטלר של הכלבים!!!!! מלאך המוות של החתולים והבת של השטן :מתגלגל:

#27 אורח - אורח_נו באמת..._*

אורח - אורח_נו באמת..._*
  • אורחים

פורסם 15/03/2008 - 01:00

לא לא!!!! את ההיטלר של הכלבים!!!!! מלאך המוות של החתולים והבת של השטן :מתגלגל:

לא. היא סתם לא נחמדה לאנשים...

כמו שהיא אמרה בעצמה- היא נוהגת ככה בכל מגיבי הפורום שאינם נוהגים לעקר את חיות המחמד שלהם.
אני מניחה שהיא באמת ראתה מספיק מקרים מזעזעים, אבל אני עדיין חושבת שזה לא מקנה לה את הזכות להיות מתנשאת ולא נעימה.

ולהערתך האחרונה, הטפשית והעתודאית - איזה סיפור אני צריכה לדעת? מה בדיוק אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה שמבחירתך החלטת לתת לכלבה שלך "להמליט רק פעם אחת" גורים שאין לך שום אפשרות לקחת עליהם אחריות? מה אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה הכנראה מוגמרת שחלק מהגורים האלה הולכים להיות מועברים מיד ליד וחלילה לצער בעלי חיים?
אני מבינה, ומניחה, שלא ידעת ולא חשבת על זה. הנחת שהגורים ימסרו מהר ובקלות והכל יהיה טוב, ופשוט לא היית מודע לכך שזה בלשון המעטה לא מבטיח את עתידם. אבל העובדה שבמקום להודות בטעות אתה בוחר עוד לבוא אלי בטענות על תגובתי, מתיישבת יפה מאוד עם עתודאיותך וגאוותך בה, למרבה הצער

מהי הערה עתודאית?? זה משפט שהרבה אנשים שהם לא עתודאים היו אומרים לך... (ואמרו לך...)

די. זה מיותר... מישהו שאל אותך בכלל, מה את חושבת על עתודאים?

#28 yael105

yael105

לקח לי רק שלוש שנים לכתוב פה משהו...

• רשומים+
  • 910 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 01:48

מ.ש.א

למה להיות כל כך תוקפנית?
אם יש לך דעה בנושא אז אפשר להביע אותה בלי ירידות רדודות על עתודאים.
ייתכן שאת באמת מועילה ומבינה, מה שבטוח adorable את לא.
הכי טוב אמבולנס!
ואם אין אמבולנס, אז יוקזוזה!
תמונה מצורפת

Me Not That Kind Of ORC!

#29 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 02:34

מ.ש.א

למה להיות כל כך תוקפנית?
אם יש לך דעה בנושא אז אפשר להביע אותה בלי ירידות רדודות על עתודאים.
ייתכן שאת באמת מועילה ומבינה, מה שבטוח adorable את לא.

הירידות ענייניות, רלוונטיות ומנומקות היטב. הגם אם לא לרוחכם.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#30 גרבון

גרבון

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 04:05

רק הערה קטנה אם יורשה לי לדחוף כאן ... :)

כל העניין הזה עם "כלבות משמינות ובקושי זזות לאחר עיקור" זה שטות גמורה . הכלבה שלי בת 8 , בערך 6 שנים אחרי עיקור ויודעת לרוץ ולהשתולל כמו כל גור שובב וקטן . הסוד הוא בשמירה על תזונה נכונה . פאקינג תעקרו !

I'm Not Your Friend, Buddy !

תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים