מעבר לתוכן

תמונה

גורי לברדורית חמודים למסירה...

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#31 ilana

ilana

של מי השורה הזאת?

• רשומים+
  • 865 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 11:50

רק הערה קטנה אם יורשה לי דחוף כאן ... :)

כל העניין הזה עם "כלבות משמינות ובקושי זזות לאחר עיקור" זה שטות גמורה . הכלבה שלי בת 8 , בערך 6 שנים אחרי עיקור ויודעת לרוץ ולהשתולל כמו כל גור שובב וקטן . הסוד הוא בשמירה על תזונה נכונה . פאקינג תעקרו !

חייבת להסכים!!!

גם צ'ילי ופפר לא השמינו גרם אחד אחרי העיקור/סירוס שהם עברו, ומתרוצצים כמו שני שדונים קטנים!!!
רד הוט צ'ילי (הקטנטונת) פפר(הערס החמוד)ס וגם זולו הצטרף

#32 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 19:42

חייבת להסכים!!!

גם צ'ילי ופפר לא השמינו גרם אחד אחרי העיקור/סירוס שהם עברו, ומתרוצצים כמו שני שדונים קטנים!!!

אכן. לאנשים כנראה קשה לעשות את ההיסק הפשוט לפיו משמינים מ...אוכל, ולא מעיקור.
עזרו להם למצוא בית!
http://bgu.facebook....gid=21547925647

כלבים זה אנחנו
http://klavim.us

גודווין או לא גודווין, את מתייחסת לאנשים כאל עבדים נחותים שנועדו לשרת אותך.
תקראי לזה איך שאת רוצה.

#33 אורח - אורח_יעל_*

אורח - אורח_יעל_*
  • אורחים

פורסם 31/03/2008 - 11:45

ראיתי יותר כלבות מעוקרות מכמות בעלי החיים שאתה ראית בכל חייך, עתודאי יקר, זאת אני מבטיחה לך. אבל למה ללכת רחוק - הכלבה שלי מעוקרת, והיא קורעת אותך ב1500 (ולא רק בגלל שאתה עתודאי). כמו כן, לא משמינים מעיקור - משמינים מאוכל, ואם אתה דואג, פשוט תן לכלבתך לאכול בצורה מסודרת ואת אותה כמות שהייתה אוכלת לפני שעוקרה. תתמיד בכך והיא לא תעלה אף קילו מיותר, עלי. לגבי הכסף - אתה משלם 50 שקל על כל גור שאומץ ושום דבר על גור שאתה צריך לקחת חזרה הבייתה.

ולהערתך האחרונה, הטפשית והעתודאית - איזה סיפור אני צריכה לדעת? מה בדיוק אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה שמבחירתך החלטת לתת לכלבה שלך "להמליט רק פעם אחת" גורים שאין לך שום אפשרות לקחת עליהם אחריות? מה אני צריכה לדעת חוץ מהעובדה הכנראה מוגמרת שחלק מהגורים האלה הולכים להיות מועברים מיד ליד וחלילה לצער בעלי חיים?
אני מבינה, ומניחה, שלא ידעת ולא חשבת על זה. הנחת שהגורים ימסרו מהר ובקלות והכל יהיה טוב, ופשוט לא היית מודע לכך שזה בלשון המעטה לא מבטיח את עתידם. אבל העובדה שבמקום להודות בטעות אתה בוחר עוד לבוא אלי בטענות על תגובתי, מתיישבת יפה מאוד עם עתודאיותך וגאוותך בה, למרבה הצער.

אני לא מתנגדת לאימוץ, עתודאי שכמותך, אני מתנגדת להוספת כלבים למעגל הנטושים. היות ולך אין שמץ של מושג כיצד לבצע מסירות כאלה שלא יהפכו את גורי הכלבה שלך לחלק מהמעגל, אני מפצירה בך לתת לSOS, המאוד מנוסים במלאכת המסירה לאימוץ, לבצע את המסירות. נכון שגם אז אין בטחון מלא, אבל בהחלט יש הרבה יותר בטחון מאם אתה תמסור אותם לכל הבא ליד. לברדור זה לא גזע קל לגידול (ולא, הם לא יוכלו להיות כלבי נחיה, כי אין להם תעודות), וזאת מעבר לקושי להתמודד עם גורים.

וכן, כל בן אדם שמפרסם פה לאימוץ גורים שהכלבה שלו המליטה אני מעבירה תהליך כזה.

אין לי ולו צל צילו של ספק שאני אעשה עבודה הרבה הרבה יותר טובה במציאת בית לגורים האלה מהעתודאי חסר האחריות ו/או המודעות שנתן לכלבה שלו להמליט מבלי שטרח לחשוב בכלל מה יעשה עם הגורים אח"כ. אין לו שמץ של מושג מה זה מציאת בית לכלב, ועוד יותר כמה קשות הן מסירות גורים (בדיוק בגלל שכ"כ קל "להפטר" מהם). בגלל זה, הפצרתי בו ללכת לSOS ושהמתנדבים שלהם יבצעו את המסירות, משום שהם מאוד מנוסים. הנזק כבר נעשה, והבחור שלנו כבר הרחיב את מעגל מחפשי הבית. עכשיו, רק נותר למזער אותו כמה שניתן ע"י מסירות טובות.

הילדותיות שבהבאה לעולם גורים שאינך יכול לקחת עליהם אחריות בעצמך ולכן מכניס אותם למעגל מחפשי הבית מזכירה עד מאוד את הילדותיות שבלהתחייב בגיל 18 למסלול בן 9-10 שנים. בשני הדברים, פשוט לא חושבים צעד אחד קדימה. גם האמירה שלך לפיה אני מנסה "ליחצן" את SOS מעידה על חוסר בגרות עתודאי אופייני. אני לא מנסה לייחצן אף אחד, אלא להציע את הפתרון האופטימלי לבעיה שאתה, מחוסר מודעות, יצרת, ובחוסר בגרות לא לוקח עליה אחריות.

אני לא מתכוונת לקחת על עצמי גם את זה. יש כבר מספיק כלבים שאני עסוקה בלמצוא להם בתים, ואני לא יכולה להרשות לעצמי לקחת אחריות על פאשלה של כל אחד, מספיק לחוץ לי גם ככה. אני עושה כל שביכולתי על מנת שאנשים יאמצו גורים מעמותות כמו SOS, ולא מהמלטות ביתיות, כאסטרטגיה לפתרון כללי. אם אתה מתכוון למסור אותם לפונים, בעודך יודע עד כמה אתה חסר מושג ונסיון לעומת המתנדבים של SOS, אז אתה תהיה זה שיצטרך לישון עם עצמו בלילה בידיעה שאותם גורים מתוקים של הכלבה עשויים לגמור, בשנה הקרובה, כמו טייסי ואף גרוע מכך.

אין ספק, את טיפשה.
תיקברי את עצמך עמוק באדמה. עדיף להיות עתודאי עם יחסי אנוש תקינים מאשר סטודנטית בוגרת ושקולה שלא יודעת לכבד את מי שעומד מולה ושקועה במרמור.
את פשוט דוחה, כמו שאמר free radical במה שמשום מה בחרת לצטט בחתימה שלך.

#34 אורח - Xboy7

אורח - Xboy7
  • אורחים

פורסם 01/04/2008 - 01:57

תשמעו היא בחורה טובה סה"כ.
היא בחרה להתעסק עם תחום החיות כי היא לא מסתדרת עם בני אדם.
כנראה שלא טיפלו בה מספיק טוב בילדות,
או שאלה פשוט הגנים, והסמים שהיא לקחה בהודו.

אל תתעצבנו מהתגובות שלה, זה לא בריא.
תתייחסו אליה בהבנה, כמו לכל טרול אחר.
היא מיוחדת. היא רגישה. היא נוטה לחרדות...
תאהבו אותה ואולי היא תאהב אתכם חזרה.

#35 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 01/04/2008 - 16:49

אין ספק, את טיפשה.
תיקברי את עצמך עמוק באדמה. עדיף להיות עתודאי עם יחסי אנוש תקינים מאשר סטודנטית בוגרת ושקולה שלא יודעת לכבד את מי שעומד מולה ושקועה במרמור.
את פשוט דוחה, כמו שאמר free radical במה שמשום מה בחרת לצטט בחתימה שלך.

אוי, עוד עתודאית נעלבה?
סוף מעשה במחשבה תחילה, ורוב העתודאים לא חושבים תחילה וככה חותמים את עצמם ל10 שנים מראש. חוסר הבגרות המאפיין את רובכם יצא הפעם כאנלוגיה רלוונטית להודעה שפתחה את השרשור. "בא לי שהכלבה שלי תחווה אמהות/רוצה לראות גורים אז אני אתן לה להמליט בלי לחשוב על התוצאות" "בא לי ללמוד באוניברסיטה ישר אחרי בי"ס+*לוקש לבחירתכם שמדור עתודה מוכרים בכנסים שלהם* אז אני אחתום על קבע בלי לחשוב מראש מה המשמעות של בילוי מרבית שנות ה20 בצבא. האמת לא נעימה כשחוטפים אותה בפרצוף, הא?

תשמעו היא בחורה טובה סה"כ.
היא בחרה להתעסק עם תחום החיות כי היא לא מסתדרת עם בני אדם.
כנראה שלא טיפלו בה מספיק טוב בילדות,
או שאלה פשוט הגנים, והסמים שהיא לקחה בהודו.

אל תתעצבנו מהתגובות שלה, זה לא בריא.
תתייחסו אליה בהבנה, כמו לכל טרול אחר.
היא מיוחדת. היא רגישה. היא נוטה לחרדות...
תאהבו אותה ואולי היא תאהב אתכם חזרה.

הודו?! איכס...
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#36 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 01/04/2008 - 18:38

אוי, עוד עתודאית נעלבה?
סוף מעשה במחשבה תחילה, ורוב העתודאים לא חושבים תחילה וככה חותמים את עצמם ל10 שנים מראש. חוסר הבגרות המאפיין את רובכם יצא הפעם כאנלוגיה רלוונטית להודעה שפתחה את השרשור. "בא לי שהכלבה שלי תחווה אמהות/רוצה לראות גורים אז אני אתן לה להמליט בלי לחשוב על התוצאות" "בא לי ללמוד באוניברסיטה ישר אחרי בי"ס+*לוקש לבחירתכם שמדור עתודה מוכרים בכנסים שלהם* אז אני אחתום על קבע בלי לחשוב מראש מה המשמעות של בילוי מרבית שנות ה20 בצבא. האמת לא נעימה כשחוטפים אותה בפרצוף, הא?
הודו?! איכס...

זו תגובת נועה טיפוסית.
די עם התנגחויות אישיות. הן לא משרתות את המטרה המוצדקת שלך.
ואם אני לא טועה את לא רחוקה מגיל העתודאית, רק שאת ויתרת על הצבא מראש....
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#37 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 01/04/2008 - 19:29

זו תגובת נועה טיפוסית.
די עם התנגחויות אישיות. הן לא משרתות את המטרה המוצדקת שלך.
ואם אני לא טועה את לא רחוקה מגיל העתודאית, רק שאת ויתרת על הצבא מראש....

מבחינתי הן משרתות בדיוק את מה שצריך. כפי שניתן גם להבין מתגובתי, לא הגיל הוא הבעיה. אדם בוגר ושקול חושב קדימה, ואילו ילד קטן ברוחו לא יכול לדחות סיפוקים. בין אם זה "להתחיל ללמוד עכשיו" (+לוקש של מדור עתודה) ובין אם זה לחוות חווית המלטה.
עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

#38 אורח - מרים

אורח - מרים
  • אורחים

פורסם 15/08/2008 - 19:35

הם נורא מתוקים. אני מאוד מעוניינת.
זה למכירה או לאימוץ ? ואיפה ?

#39 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 18/08/2008 - 06:24

הם נורא מתוקים. אני מאוד מעוניינת.
זה למכירה או לאימוץ ? ואיפה ?

חמודה, מאיפה צצת?
המודעה הזאת כבר מלפני אי אילו חודשים..
הם בטוח כבר לא נראים כפי שהיו למרות שבוודאי הם עדיין חמודים,
ובתקווה ונמצאו להם בתים.
אבל אם כבר החזרת את השרשור הזה לכותרות- אני ממש מקווה שידידנו כבר עיקר את הכלבה שלו...

#40 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 18/08/2008 - 11:23

ניסיתי לעשות לו, הסברתי לו מה הוא צריך לעשות על מנת למזער נזקים כמה שניתן. לתת לגורים לינוק ולהגמל באופן טבעי בגיל חודש וחצי, ואז לעקר את האמא ולהגיע עם הגורים בימי שישי למשרד של עמותת SOS ולתת למתנדבים למסור אותם (כאשר על כל גור שהם הצליחו למסור הוא יצטרך לשלם להם 50 שקל, תרומה לעמותה שמצילה כלבים מהמתה בהסגרים).

אני לא אמרתי, ולא אגיד לעולם, שום דבר על לעקר את כל הכלבות, אלא את הכלבות שאין להן תעודות גזע או שיש להן והן נמצאו לא טובות להרבעה. גם אני, בדיוק כמוך, לא רוצה עולם בלי כלבים. רק, כמה שניתן, בלי כלבים משוטטים, כלואים ומומתים ללא יד מלטפת בחייהם הקצרים.

למה לעקר את הכלבות שאין להן תעודת גזע??? מה קרה , הן לא טובות מספיק???

#41 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 18/08/2008 - 13:00

אוי, אני באמת לא מאמינה שאת פותחת את הדיון הזה שוב!!
טוב- נועה, לטיפולך...

#42 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 18/08/2008 - 13:03

הן טובות מאוד, אבל אלפי כלבים מומתים מדי שנה כי אין להם מספיק בתים, יש בישראל יותר כלבים מבתים שיכולים לגדל אותם, לכן צריך לעקר כל כלבה שאינה גזעית, אלופה ומאושרת לרבייה ע"י רכזי הגזע הרלוונטיים.
כל כלבה מעורבת או שאינה מאושרת לרבייה שתמליט תחמיר את בעיית עודף הגורים בארץ ובעליה יהיו אחראים ישירים למותם של עוד גורים במכלאות העירוניות, בעמותות וברחוב.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#43 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 18/08/2008 - 13:38

הן טובות מאוד, אבל אלפי כלבים מומתים מדי שנה כי אין להם מספיק בתים, יש בישראל יותר כלבים מבתים שיכולים לגדל אותם, לכן צריך לעקר כל כלבה שאינה גזעית, אלופה ומאושרת לרבייה ע"י רכזי הגזע הרלוונטיים.
כל כלבה מעורבת או שאינה מאושרת לרבייה שתמליט תחמיר את בעיית עודף הגורים בארץ ובעליה יהיו אחראים ישירים למותם של עוד גורים במכלאות העירוניות, בעמותות וברחוב.

אני מצטער אבל לא הבנתי. אם כלב גזעי אז יותר קל למצוא לו בית??? עד כמה שידוע לי כלבים גזעיים הם יותר יקרים ולכן אנשים פחות רוצים אותם. למה כלבה גזעית כן מאושרת לרבייה ואחת שאינה גזעית לא? מי מבטיח שאם הכלבה גזעית ימצאו לגורים בית?

#44 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 18/08/2008 - 13:51

אני מצטער אבל לא הבנתי. אם כלב גזעי אז יותר קל למצוא לו בית??? עד כמה שידוע לי כלבים גזעיים הם יותר יקרים ולכן אנשים פחות רוצים אותם. למה כלבה גזעית כן מאושרת לרבייה ואחת שאינה גזעית לא? מי מבטיח שאם הכלבה גזעית ימצאו לגורים בית?

עניין מכוער של היצע וביקוש- יש אלפי (להערכתי, מאות אלפים, אבל לא מדדתי באופן מסודר) גורים מעורבים בכלביות העירוניות, בעמותות, וברחוב (וכמובן, אצל אלפי אנשים שמחפשים להם בתים כי הם הרביעו את הכלבה שלהם עם הכלב של השכן), וכמובן, שאין מספיק ביקוש לגורים כאלו, אחרת הם לא היו מומתים מדי יום בכמויות.
יש מאות בודדות אם לא פחות של גורים גזעיים ובריאים מהמלטות מאושרות ומפוקחות שבאופן כמעט מוחלט מוצאים להם בתים בקלות כי יש להם הרבה ביקוש.
הרבעות גזעיות ומבוקרות מבטיחות שהגורים יוולדו לשושלות של כלבים בריאים גופנית ונפשית (בכלבי עבודה וכלבים גדולים יש הרבה משקל ליציבות מנטלית של הכלב, לתכונות שליליות כמו אובסיסיות, אגרסיביות וכו'), ההורים עוברים בדיקות מקיפות ורכז הגזע מאשר הרבעות רק של כלבים שעומדים בקריטריונים מאוד מפורטים.
הרבעות של כלבים מעורבים עם כלבים מעורבים (או גזעיים) אחרים אינן מבוקרות וכך יש למשל המון בעלי רטריברים (גולדנים ולברדורים בעיקר) שנראים גזעיים אבל סובלים מהמון בעיות בריאות בפרווה ובעצם בגלל שאנשים לא בדקו את ההיסטוריה הרפואית של הדורות אחורה.
אגב, העובדה שכלב מעורב לא מבטיחה שיהיה "בריא וחכם" יותר מכלב גזעי. כל עוד לא בוחרים גזעים מאוד נדירים בהם עסקו ברבייה מתוך מאגר מצומצם של פרטים, אין פה עניין של מגוון גנטי דל.

אחד הדברים הכי טובים בכלבנות גזעית היא שימור מידע גנטי ורפואי בכלל, שהוא לטובת הגורים העתידים לבוא, ומוריד את הסיכוי שהם יסבלו מבעיות שונות בחייהם.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#45 adorable song princess

adorable song princess

כסף

• רשומים+
  • 2753 הודעות:

פורסם 18/08/2008 - 23:26

אין כאן בכלל שאלה של טוב, אני גם כלבה גזעית עם תעודות ואלופת עולם הייתי מעקרת. אבל אם רוצים לדאוג להמשכיות, מן הסתם יש לעשות זאת עם הגזעיות ובצורה שפגמים גנטיים לא יופצו הלאה. כל מגדל שמכבד את עצמו ואת הכלבים שלו, יחתים את הקונים של הגורים שלו על חוזה שמחייב אותם להחזיר לו את הגור, בכל שלב בחייו, אם הם מחליטים מכל סיבה שהיא שאינם רוצים בו עוד. באופן כזה, מובטח שאותם גורים לא יצטרפו אל מעגל מחפשי הבית, וגורלם לא יהיה כמו של זו בתמונה, שגם היא כגורה נראתה בדיוק כמו אלה למעלה.

קבצים מצורפים

עזרו להם למצוא בית!

כלבים זה אנחנו

תקראי לזה איך שאת רוצה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים