מעבר לתוכן

עזרה בעבודה סמינריונית

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אבי

אורח - אבי
  • אורחים

פורסם 11/03/2014 - 10:37

שלום.

אני סטודנט לכלכלה חד חוגי ואני עושה עבודה סמינריונית בקורס כלכלת ישרא משולב עם כלכלת עבודה.

אני אשמח לקבל שיעור פרטי/עזרה בנוגע לכיצד לעשות ניתוח אמפירי\ריגרסיות של נתונים\ומאיפה להשיג את הנתונים.

את שאר העבודה אני כבר עשיתי רק את החלק הזה אני לא יודע איך לעשות.

כמובן שבתשלום.

אשמח שתשאירו לי פה מספר טלפון ואני אחזור אליכם.

תודה.

#2 Liavi

Liavi

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 07/07/2017 - 17:34

היי אבי,

ממליץ לך לנסות להיעזר בחברה שנקראת טופ סמינר. עשיתי דרכם  סמינריון הפרעות שינה בילדות, ונעזרתי בהם לכל מיני חלקים שונים של העבודה.

הם מאוד מקצועיים ושווים כל שקל.

#3 Roneni

Roneni
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 12/08/2017 - 14:06

היי,

בכל מה שנוגע לעזרה בכתיבת עבודות , ממליץ על אקדליסט. כל הכותבים שלהם הם בעלי תארים מתקדמים , כך שאפשר לדעת שמי שכותב לך את העבודה זה אנשים רציניים ומומחים.

בהצלחה!

#4 Liavi

Liavi

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 02/09/2017 - 15:50

היי,

בכל מה שנוגע לעזרה בכתיבת עבודות , ממליץ על אקדליסט. כל הכותבים שלהם הם בעלי תארים מתקדמים , כך שאפשר לדעת שמי שכותב לך את העבודה זה אנשים רציניים ומומחים.

בהצלחה!

היי רונני,

כאחד שעשה את הסמינריון הקודם שלו דרך טופ סמינר (והייתי די מרוצה), אשמח לדעת מה ההבדל בין שתי החברות, והאם אקדליסט מציעים קניית עבודות במשפטים , אבל חלקיות. כלומר, רק סוג של השלמה לעבודה שנעשתה בחלקה. (לא שואל בשבילי, אלא בשביל חברה שלי).

מצאתי אצלם דוגמאות באתר גם, אבל אני רוצה לשמוע חוות דעת של מישהו שכבר עשה/ קנה אצלם עבודה. 

#5 Liavi

Liavi

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 02/09/2017 - 15:51

היי,

בהצלחה!

היי רונני,

כאחד שעשה את הסמינריון הקודם שלו דרך טופ סמינר (והייתי די מרוצה), אשמח לדעת מה ההבדל בין שתי החברות, והאם אקדליסט מציעים קניית עבודות במשפטים , אבל חלקיות. כלומר, רק סוג של השלמה לעבודה שנעשתה בחלקה. (לא שואל בשבילי, אלא בשביל חברה שלי).

מצאתי אצלם דוגמאות באתר גם, אבל אני רוצה לשמוע חוות דעת של מישהו שכבר עשה/ קנה אצלם עבודה. 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים