מעבר לתוכן

תמונה

פסטיבל בירה מטה יהודה

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 27/08/2012 - 00:05

שלום לכולם!

ביום חמישי ושישי הקרובים (30-31.8) יתקיים באזור עמק האלה פסטיבל הבירה השנתי של אזור מטה יהודה.

האזור גדוש במבשלות בוטיק ומבשלות בייתיות מצוינות ובכל שנה הם מציגים את הבירות המעולות שלהם בפסטיבל. השנה הם החליטו לארח גם מבשלות נוספות ולכן אציג גם את הבירה הבארשבעית שלי.

הפסטיבל מתקיים בצומת שבין שריגים לגבעת ישעיהו (למפה ניתן ללחוץ כאן), באויר הפתוח סמוך ליער.

בפסטיבל יציגו כ 15 מבשלות בוטיק ישראליות סה"כ.
המבשלה שלי, טאקוונביר, גם תוצג בפטיבל. אגיע עם 3 סוגי בירה: טאקוונביר- אמריקן פייל אייל עם מרירות מאוזנת, Ugly Helper - אינידיאה פייל אייל, ו- Dark Crow - קופי סטאוט שזכה ממש לאחרונה במקום השלישי המכובד בקטגורייה ישראלי חופשי שבתחרות המבשלות הבייתיות בחסות סמואל אדאמס.
בנוסף, אציג בפסטיבל Mead - זו לא בירה, אלא משקה אלכוהולי שמותסס על דבש. משקה מאוד טעים ומרענן בעל כ-9% אלכוהול. הוא מאוד מעניין ומשמש בין השאר גם כתחליף בירה לצליאקים ונמנעים מגלוטן.

הפסטיבל יתקיים במשך יומיים, ביום חמישי החל מהשעה 19:00 ועד 23:00, וביום שישי החל מ 10:00 ועד 16:00.
הכניסה לפסטיבל בתשלום של 10 ש"ח, תמורתם מקבלים כוס ממותגת ולאחר מכן הטעימות בתשלום של 5 שקלים לטעימה של 100 מ"ל.

לפרטים נוספים ניתן לצפות בפלייר המבשלה שלי לקראת הארוע

תמונה מצורפת

פרטים נוספים בפלייר של הארוע עצמו כאן.

כמו כן לפרטים נוספים על המבשלה, הבירות שלי ועוד ניתן להכנס לאתר המבשלה.

כמובן שאשמח לענות על שאלות נוספות כאן או בה"פ.
נתראה!
אלכס

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#2 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 12:34

ממש עוד כמה שעות זה מתחיל, פסטיבל עם בירות מעולות ואוירה מצוינת.

כל הפרטים כאן.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים