מעבר לתוכן

- - - - -

שומרי משקל

• נושא נעול נושא זה נעול
26 replies to this topic

#1 אורח - אורח_יעל_*

אורח - אורח_יעל_*
  • אורחים

פורסם 05/07/2007 - 21:54

שלום לכולם,
אני מתלבטת אם להרשם לשומרי משקל...
קראתי על זה קצת באינטרנט אבל רציתי לדעת אם יש מישהי שניסתה את זה (או מישהו)
אשמח לקבל ביקורות, דעות וסיפורים בנושא,
יעל

#2 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 05/07/2007 - 22:03

שלום לכולם,
אני מתלבטת אם להרשם לשומרי משקל...
קראתי על זה קצת באינטרנט אבל רציתי לדעת אם יש מישהי שניסתה את זה (או מישהו)
אשמח לקבל ביקורות, דעות וסיפורים בנושא,
יעל

אני אישית לא, אבל שמעתי על אנשים (אנשים אמיתיים לא האלו מהפרסומות) שניסו וממש אהבו. מה שאני אוהבת בהם זה שהם לא ממליצים על כל מיני כדורים או דיאטות שונות ומשונות אלא מכירים בכך שכדי לרזות צריך לשנות את אורח החיים. שיטת הנקודות שלהם מבוססת לא רק על קלוריות אלא גם על שומנים, פחמימות וכו'. בגלל הגישה הזו הם גם מכירים בכך שמותר לך לפעמים לפנק את עצמך.
עוד יתרון זה המפגשים הקבוצתיים שנותנים המון אנרגיה ומטיבציה. תמיכה זה תמיד נחמד וחשוב.

ביקורות: הם מאד יקרים לדעתי. כרגע אני לא זוכרת כמה זה עולה, אבל אני זוכרת שהסתכלתי לפני כמה חודשים וזה סכום כסף שאני לא מוכנה להשקיע במשהו שלא ייתן לי הרבה, את הידע שיש להם (טוב את רובו..) יש גם לי.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#3 FriendsFanatic

FriendsFanatic

מה שצריך לקרות יקרה בכל דרך :)

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 06/07/2007 - 00:35

הי :)
דוגמא חיה לפנייך.
עשיתי שומרי משקל בבית, לא בקבוצות. ירדתי כמה שרציתי ואז עליתי קצת חזרה, כי הפסקתי לשים לב מה אני אוכלת. לדעתי זו שיטה מאד מוצלחת כי לא קובעים לך מה לאכול ומתי. אם את בן אדם שמסתדר עם ארוחה אחת ביום את יכולה לאכול גם מקדולנדס (פשוט כי ארוחה שם גומרת את כל התקציב היומי של הנקודות שמותר, ועוד קצת :אוי: ) ואם את אוהבת לאכול הרבה, אז את בוחרת הרבה דברים שלא "עולים" לך הרבה.
נקודות זה תחשיב של קלוריות ושומן רווי פר 100 גרם. יש רשימה של מזונות ומה הערך שלהם בנקודות. לכל אדם שמתחיל דיאטה יש תקציב נקודות יומי לפי מין, גיל ומשקל. בהתחלה ממליצים להציב יעד ירידה של 10 אחוז ממשקל הגוף, שזה סבבה. ואח"כ אם מגיעים אליו ורוצים לרדת עוד מציבים עוד 10 אחוז.
הערכה הביתה עולה 600 ש"ח, ואת יכולה להשתמש בה שוב ושוב ושוב אם את צריכה בהמשך. זה לא כמו כרטיסיות למפגשים שנגמרות.
מה שכן- זה דורש המון משמעת עצמית כי צריך לרשום מה שאוכלים ולחשב כל הזמן על כמה נקודות את. אם את בן אדם מאד מבולגן, לא הייתי ממליצה. לי זה היה מעולה- ההתעסקות עם הרישומים גם החליפה חלק מההתעסקות באוכל עצמו.
לעוד פרטים- את יכולה לחפש פה בפורום או בהודעות שלי- כבר רשמתי על זה מתישהוא בעבר.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה :punk:
אם תמשיכי לעשות מה שכבר עשית, תקבלי מה שכבר קיבלת

#4 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 06/07/2007 - 00:50

הי :)
דוגמא חיה לפנייך.
עשיתי שומרי משקל בבית, לא בקבוצות. ירדתי כמה שרציתי ואז עליתי קצת חזרה, כי הפסקתי לשים לב מה אני אוכלת. לדעתי זו שיטה מאד מוצלחת כי לא קובעים לך מה לאכול ומתי. אם את בן אדם שמסתדר עם ארוחה אחת ביום את יכולה לאכול גם מקדולנדס (פשוט כי ארוחה שם גומרת את כל התקציב היומי של הנקודות שמותר, ועוד קצת :אוי: ) ואם את אוהבת לאכול הרבה, אז את בוחרת הרבה דברים שלא "עולים" לך הרבה.
נקודות זה תחשיב של קלוריות ושומן רווי פר 100 גרם. יש רשימה של מזונות ומה הערך שלהם בנקודות. לכל אדם שמתחיל דיאטה יש תקציב נקודות יומי לפי מין, גיל ומשקל. בהתחלה ממליצים להציב יעד ירידה של 10 אחוז ממשקל הגוף, שזה סבבה. ואח"כ אם מגיעים אליו ורוצים לרדת עוד מציבים עוד 10 אחוז.
הערכה הביתה עולה 600 ש"ח, ואת יכולה להשתמש בה שוב ושוב ושוב אם את צריכה בהמשך. זה לא כמו כרטיסיות למפגשים שנגמרות.
מה שכן- זה דורש המון משמעת עצמית כי צריך לרשום מה שאוכלים ולחשב כל הזמן על כמה נקודות את. אם את בן אדם מאד מבולגן, לא הייתי ממליצה. לי זה היה מעולה- ההתעסקות עם הרישומים גם החליפה חלק מההתעסקות באוכל עצמו.
לעוד פרטים- את יכולה לחפש פה בפורום או בהודעות שלי- כבר רשמתי על זה מתישהוא בעבר.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה :punk:

אפשר לדעת כמה ירדת אם זה לא סוד?
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#5 FriendsFanatic

FriendsFanatic

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 06/07/2007 - 18:39

אפשר לדעת כמה ירדת אם זה לא סוד?

בהתחלה 7, ואז עליתי קילו/שניים (תלוי ביום :אוי: )
סה"כ אני עכשיו מינוס 5 קילו ולא מקפידה כמו שאני אמורה.

#6 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 01:53

אם את בן אדם שמסתדר עם ארוחה אחת ביום את יכולה לאכול גם מקדולנדס (פשוט כי ארוחה שם גומרת את כל התקציב היומי של הנקודות שמותר, ועוד קצת :אוי: ) ואם את אוהבת לאכול הרבה, אז את בוחרת הרבה דברים שלא "עולים" לך הרבה.

מקווה שהעניין עם מקדולנדס זה סוג של מטאפורה... אם את כל הקלוריות היומיות שלך תצרכי מלחמניות ספוגות בשמן עם בשר סוג ז', לא נראה לי שתרדי לשום מקום.

וכל ההתייחסויות היו עד עכשיו רק לנושא ספירת קלוריות ומשמעת עצמית... הם גם מדריכים אנשים איך לעשות פעילות גופנית ? זה פשוט חייב ללכת ביחד אם רוצים להוריד משקל.
בעיקר פעילות אירובית, מהסוג הממכר. הליכות, ריצות (בשלב מתקדם יותר, בשביל לא להיפרד מהברכיים והסחוס בשלב צעיר), אופניים, להזיע, כל זה.

no more
listen to bands that don't even exist

#7 FriendsFanatic

FriendsFanatic

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:00

מקווה שהעניין עם מקדולנדס זה סוג של מטאפורה... אם את כל הקלוריות היומיות שלך תצרכי מלחמניות ספוגות בשמן עם בשר סוג ז', לא נראה לי שתרדי לשום מקום.

וכל ההתייחסויות היו עד עכשיו רק לנושא ספירת קלוריות ומשמעת עצמית... הם גם מדריכים אנשים איך לעשות פעילות גופנית ? זה פשוט חייב ללכת ביחד אם רוצים להוריד משקל.
בעיקר פעילות אירובית, מהסוג הממכר. הליכות, ריצות (בשלב מתקדם יותר, בשביל לא להיפרד מהברכיים והסחוס בשלב צעיר), אופניים, להזיע, כל זה.

הם ממליצים, כמובן.
אני לא אוהבת פעילות גופנית משום סוג ועשיתי את הדיאטה בלי שום אחת כזו.
לגבי המקדונלדס- זה לא היה מטאפורה. בשומרי משקל אתה צריך לאכול X נקודות ביום. מאיפה תאכל אותם- מה תכניס לפה, זה כבר בעיה שלך. הנקודה היא שקוראסון אחד קטן גומר לך חצי מהתקציב היומי. אז באופן כמעט אוטומטי אתה מוריד אותו כדי לאכול 2 ארוחות של לחם קל עם גבינות דלות שומן ומלא ירקות. (ירקות הם אפס נקודות ואפשר לאכול מהם כמה שרוצים)
אבל אם אתה יכול לחיות משני קוראסונים קטנים ביום- תהנה. אתה עדיין תרד במשקל, כי התחשיב הוא של שומן רווי (בהנחה שאתה לא חורג מהתקציב).
יש גם קטע שאם אתה עושה יותר משלוש שעות וחצי פעילות גופנית, אתה מקבל נקודות בונוס- שזה סבבה למי שעושה פעילות כזו.

#8 B@lrog

B@lrog

כנראה, המנהל הכי פחות מוכר בפורום

• רשומים+
  • 1816 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:03

הם ממליצים, כמובן.
אני לא אוהבת פעילות גופנית משום סוג ועשיתי את הדיאטה בלי שום אחת כזו.
לגבי המקדונלדס- זה לא היה מטאפורה. בשומרי משקל אתה צריך לאכול X נקודות ביום. מאיפה תאכל אותם- מה תכניס לפה, זה כבר בעיה שלך. הנקודה היא שקוראסון אחד קטן גומר לך חצי מהתקציב היומי. אז באופן כמעט אוטומטי אתה מוריד אותו כדי לאכול 2 ארוחות של לחם קל עם גבינות דלות שומן ומלא ירקות. (ירקות הם אפס נקודות ואפשר לאכול מהם כמה שרוצים)
אבל אם אתה יכול לחיות משני קוראסונים קטנים ביום- תהנה. אתה עדיין תרד במשקל, כי התחשיב הוא של שומן רווי (בהנחה שאתה לא חורג מהתקציב).
יש גם קטע שאם אתה עושה יותר משלוש שעות וחצי פעילות גופנית, אתה מקבל נקודות בונוס- שזה סבבה למי שעושה פעילות כזו.

קשה לי לדמיין מישהו נשאר על משקל נמוך לאורך שנים בתוכנית כזאת
נשמע קצת כמו דיאטת כסאח
הקיץ כבר כאן, והחוף מחכה, בפורום תזונה, כושר ובריאות כבר ביקרת?

רפואנים וחיות אחרות, בואו להחיות את השממה

There are only two four letter words that are offensive to men - 'don't' and 'stop', unless they are used together.

#9 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:05

מי שעושה באופן יומי יותר משלוש וחצי שעות פעילות גופנית, הוא :

א. עולם הולך ונעלם - אם הוא עוסק באירובית
ב. עולם הולך ומתנפח - אם הוא עוסק במשקולות
ג. מובטל (אבל עם הרבה נק' בונוס בבנק המשקל העולמי).

למי יש זמן לזה ? 3.5 שעות זה קצת מוגזם.

תחמנים שומרי משקל האלו, לא באמת התכוונו שמישהו יוכל להרשות לעצמו קרואסון.

no more

#10 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:12

קשה לי לדמיין מישהו נשאר על משקל נמוך לאורך שנים בתוכנית כזאת
נשמע קצת כמו דיאטת כסאח

לא לא הם ממש לא. מה שהיא תיארה זה מקרים קיצוניים, אבל האמת שהם גם מדגישים במפגשים שלהם (היא עשתה את זה לבד בבית אז היא לא יודעת) את החשיבות של לאכול מאוזן ובריא. אני בדרך כלל נגד כל התוכניות להרזיה למיניהם, אבל אצלם זה משהו אחר לגמרי. ברור שאם מישהו יאכל מקדונלדס אחד ביום במשך חודש, הוא אולי ירזה בהתחלה אבל בשלב כלשהו זה יימאס עליו, ואז הוא יתחיל לעלות במשקל.

הנקודה היא באמת לנסות לאכול מגוון, הנקודות עוזרות בקטע של לא צריך להתחיל לחשב גם קלוריות, גם שומן, גם פחמימות וזה הכל משוקלל ביחד כבר.

ושאק נראה לי שהיא התכוונה 3 וחצי שעות שבועיות...
גם לי יש בלוג!

#11 FriendsFanatic

FriendsFanatic

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:12

מי שעושה באופן יומי יותר משלוש וחצי שעות פעילות גופנית, הוא :

א. עולם הולך ונעלם - אם הוא עוסק באירובית
ב. עולם הולך ומתנפח - אם הוא עוסק במשקולות
ג. מובטל (אבל עם הרבה נק' בונוס בבנק המשקל העולמי).

למי יש זמן לזה ? 3.5 שעות זה קצת מוגזם.

תחמנים שומרי משקל האלו, לא באמת התכוונו שמישהו יוכל להרשות לעצמו קרואסון.

בשבוע :אוי:
שלוש וחצי שעות בשבוע.
חצי שעה ביום זה ריאלי מאד. ועוד יותר ריאלי שעה פעם ביומיים.

ופלאפי- זה דווקא מעביר אותך למוד אחר של אכילה. בוא נגיד שלא נגעתי בקוראסון כבר שנה, כנ"ל מלוואחים וג'חנונים (הם באותה קטגוריה). פסטה שמנת אכלתי פעמיים מאוגוסט שעבר. יש דברים שפשוט הם בליגה אחרת של משמינים, והם ירדו מהתפריט שלי אחרי שהיו שם באופן קבוע- זה כבר שינוי מהותי לטובה :)

#12 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:16

בשבוע :אוי:
שלוש וחצי שעות בשבוע.
חצי שעה ביום זה ריאלי מאד. ועוד יותר ריאלי שעה פעם ביומיים.

ופלאפי- זה דווקא מעביר אותך למוד אחר של אכילה. בוא נגיד שלא נגעתי בקוראסון כבר שנה, כנ"ל מלוואחים וג'חנונים (הם באותה קטגוריה). פסטה שמנת אכלתי פעמיים מאוגוסט שעבר. יש דברים שפשוט הם בליגה אחרת של משמינים, והם ירדו מהתפריט שלי אחרי שהיו שם באופן קבוע- זה כבר שינוי מהותי לטובה :)

איפה היה פלאפי?
גם לי יש בלוג!

#13 FriendsFanatic

FriendsFanatic

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 02:19

איפה היה פלאפי?

אופס :מסמיק:
סורי בולרוג, התכוונתי אלייך. משום מה האווטר היה נראה לי של פלאפי (לא שאני מצליחה להבין עכשיו למה אבל לא משנה :אוי:).

#14 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 09:43

השרשור הפך לקומדיה של טעויות...

דמייני את פלאפי, רץ על מסילה במשך 3 שעות רצוף, וממלמל, 'לא לא, אין מצב שהם התכוונו לזה ביום אחד, לאאאאא".

ולגבי האימונים, I exited Humus, או בעברית, יצאתי חומוס. 3.5 זה יותר מהגיוני בשבוע.

3 שעות לאימון אחד זה כשיש יום חופש :מסמיק: ואפשר לשלב גם ריצה, גם כוח וגם בריכה.

no more

#15 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 12:08

השרשור הפך לקומדיה של טעויות...

דמייני את פלאפי, רץ על מסילה במשך 3 שעות רצוף, וממלמל, 'לא לא, אין מצב שהם התכוונו לזה ביום אחד, לאאאאא".

:lol:

יש לי רעיון נחמד - אפשר לארגן פה בפורום קבוצת תמיכה של בנות שרוצות לרדת במשקל. כשאני אומרת "אפשר" אני לא מתכוונת לעצמי כי אין לי צורך בזה. אבל אני מקוה שמישהי תרים את הכפפה כבר בתקופת מבחנים, כי יש כאלה שעולות המון בתקופת מבחנים ועדיף להקדים תרופה למכה.

מה שכן - אני ואירוס עושות הליכות לפעמים. היינו כותבות בשרשורים בקפה שאנחנו הולכות להליכה וזה היה לא אפקטיבי כי בקפה כל מה שכותבים יורד בדירוג תוך שתי דקות, ואף אחד לא קורא את זה. אולי כאן שרשורים כאלה יצליחו יותר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים