מעבר לתוכן

- - - - -

שומרי משקל

• נושא נעול נושא זה נעול
26 replies to this topic

#16 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 12:13

:lol:

יש לי רעיון נחמד - אפשר לארגן פה בפורום קבוצת תמיכה של בנות שרוצות לרדת במשקל. כשאני אומרת "אפשר" אני לא מתכוונת לעצמי כי אין לי צורך בזה. אבל אני מקוה שמישהי תרים את הכפפה כבר בתקופת מבחנים, כי יש כאלה שעולות המון בתקופת מבחנים ועדיף להקדים תרופה למכה.

מה שכן - אני ואירוס עושות הליכות לפעמים. היינו כותבות בשרשורים בקפה שאנחנו הולכות להליכה וזה היה לא אפקטיבי כי בקפה כל מה שכותבים יורד בדירוג תוך שתי דקות, ואף אחד לא קורא את זה. אולי כאן שרשורים כאלה יצליחו יותר.

את קוראת מחשבות.. אני חשבתי על זה, לא יודעת כמה הענות תהיה לזה. טוב נראה אחרי המבחן הזה איך מרימים את זה :)
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#17 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 12:14

אולי כאן שרשורים כאלה יצליחו יותר.

כן, כמו פורום טרמפים מיידים :)

"שלום, מחפשת מישהי להליכה מרגר עד רמות ובחזרה, כמובן, השתתפות בזיעה, ריכולים על בחורים שווים והוצאת קיטור משותף בענייני משקל ובחורות רזות שאנחנו שונאות.

לפרטים הפה"פי" וכו'

no more
listen to bands that don't even exist

#18 B@lrog

B@lrog

כנראה, המנהל הכי פחות מוכר בפורום

• רשומים+
  • 1816 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 12:18

"שלום, מחפשת מישהי להליכה מרגר עד רמות ובחזרה, כמובן, השתתפות בזיעה, ריכולים על בחורים שווים והוצאת קיטור משותף בענייני משקל ובחורות רזות שאנחנו שונאות.

לפרטים הפה"פי" וכו'

:P
הקיץ כבר כאן, והחוף מחכה, בפורום תזונה, כושר ובריאות כבר ביקרת?

רפואנים וחיות אחרות, בואו להחיות את השממה

There are only two four letter words that are offensive to men - 'don't' and 'stop', unless they are used together.

#19 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 07/07/2007 - 12:28

את קוראת מחשבות.. אני חשבתי על זה, לא יודעת כמה הענות תהיה לזה. טוב נראה אחרי המבחן הזה איך מרימים את זה :)

הקבוצה סגורה לנשים, או שגם גברים יוכלו להצטרף?

#20 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 07/07/2007 - 14:32

לפרטים הפה"פי" וכו'

B) זה הרעיון - השיחות זה החלק הכי כיפי. חוץ מהקטע של המשקל והבחורות הרזות כי אני ואירוס בחורות רזות.

הקבוצה סגורה לנשים, או שגם גברים יוכלו להצטרף?

אופס - לא יודעת למה ניסחתי את זה כאילו זה לנשים בלבד. נראה לי שהכל יכול להיות פתוח גם לגברים. אין סיבה שלא.

#21 אורח - אורח_גלית_*

אורח - אורח_גלית_*
  • אורחים

פורסם 22/01/2008 - 13:12

אני לא יודעת אם בסוף עשיתם את זה אבל אני אשמח לשמוע ולהצטרף.

תודה רבה לכן
המייל שלי הוא engel80@walla.co.il

#22 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 23/01/2008 - 02:12

אבל אני מקוה שמישהי תרים את הכפפה כבר בתקופת מבחנים,

מי שמרימה את הכפפה זה עוד 2 קלוריות שהיא שרפה, שזה בשומרי משקל שווה ערך להרשאה לאכול פיצה על סך 4 פיקסלים במסך מחשב.

no more
listen to bands that don't even exist

#23 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 24/01/2008 - 09:57

אני לא יודעת אם בסוף עשיתם את זה אבל אני אשמח לשמוע ולהצטרף.

תודה רבה לכן
המייל שלי הוא engel80@walla.co.il

בינתיים אני לא חושבת שמישהו הרים את הכפפה - אולי את יכולה לארגן משהו. אני סתם העליתי פה רעיון - לא התכוונתי להשתתף בזה, כי אני לא צריכה להוריד משקל.

מי שמרימה את הכפפה זה עוד 2 קלוריות שהיא שרפה, שזה בשומרי משקל שווה ערך להרשאה לאכול פיצה על סך 4 פיקסלים במסך מחשב.

:lol:

#24 אורח - אורח_אנונימי_*

אורח - אורח_אנונימי_*
  • אורחים

פורסם 31/01/2008 - 20:52

מישהו שמע על הדיאטה של יחיאל ספרא?

#25 אורן ש.

אורן ש.

פעיל בנושא טבעות בצל

• רשומים+
  • 4102 הודעות:

פורסם 01/02/2008 - 11:08

שמעתי שזאת מין תערובת כל כך מגעילה שהיא מוציאה לך את החשק לאכול לנצח....
הכותב אינו קוסמטיקאית

Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read - Groucho Marx

מייספייס

#26 אורח - הדס

אורח - הדס
  • אורחים

פורסם 23/06/2015 - 15:57

היי, 

נחשפתי לא מזמן למוצר דיאטה חדש ומעולה!!  - בזכותו ירדתי 3 קילו בחודש! :)

זה שייק בטעם וניל \ שוקו ששותים פעם ביום (טעם סביר לחלוטין:) ) וזה מביא לתוצאות מופלאות... ממליצה בחום!

#27 אורח - אביגייל מנור

אורח - אביגייל מנור
  • אורחים

פורסם 02/07/2015 - 18:12

בהתחלה 7, ואז עליתי קילו/שניים (תלוי ביום :אוי: )
סה"כ אני עכשיו מינוס 5 קילו ולא מקפידה כמו שאני אמורה.

כן, זה ידוע שאם לא משנים את אורח החיים אז אפשר אחרי הדיאטה אפילו לעלות במשקל. עצה אישית שלי, תירשמו לחדר כושר, תאכלו בריא קבוע ולא בהרעבות חד פעמיות, זה משתלם לאורך זמן. אני אישית מתאמנת בחדר כושר כבר כמה שנים וזה עשה לי פלאים, לא מגזימה, הנה כאן זה הבית השני שלי  :P  http://www.goof1.co.il/                                 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים