מעבר לתוכן

- - - - -

נרדמה לי הרגל וזה לא עובר

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 27/07/2009 - 15:40

כבר שלושה ימים שלוש אצבעות רגל ימין שלי רדומות. נסיתי מסאז' ולנענע אותם רבות וזה לא עוזר. מה זה אומר? חבר אמר לי שזה תופעה חולפת, האם אני צריך להיות מודאג?

#2 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 27/07/2009 - 16:01

יש לך בעיה בזרימת הדם לאצבעות, לך לרופא.
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#3 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 27/07/2009 - 16:44

אכן בכל מקרה וללא קשר לתשובה לך לבדיקה אצל רופא
אם נמצאים באיזור קריר או אוכלים פחות או שינוי משמעותי בסגנון התזונה ו/או החיים זה יכול להיות גורם
אם יש מחלות רקע (סוכרת למשל) גם זו אופציה ..
בכל מקרה חייבים לבצע בדיקה פיזיקלית ובדיקה בעיינים כדי שאפשר יהיה לקבוע משהו ..
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 27/07/2009 - 19:54

תודה למשיבים מחר אני אצל הרופא :)
בתקווה שזה לא סכרת...

#5 אורח_קבוע

אורח_קבוע

ברונזה

• רשומים+
  • 862 הודעות:

פורסם 27/07/2009 - 20:21

תודה למשיבים מחר אני אצל הרופא :)
בתקווה שזה לא סכרת...

וסתם בשביל השקט הנפשי שלך...
צריך להיות חולה סוכרת לא מאוזן במשך זמן מה עד שיש פגיעה בכלי דם הפריפרים....היית מרגיש תסמינים אחרים קודם.
עדיין. לראות רופא זה הדבר החכם לעשות.

#6 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 27/07/2009 - 21:46

לא התכוונתי שזו סכרת חדשה (לרוב מגלים על ידי צריבה בשתן או גורמים אחרים) אלא מכיוון שאני לא מכיר אותו אם הוא חולה סכרת זו יכולה להיות סיבה ..
"דם הכל דם"

"suicide is painless

#7 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 04:52

הפלא ופלא הד"ר שלחה אותי לצילום רנטגן של הגב, טוענת שבעיות זרימת דם ברגליים נובעות בדרך כלל מליקויים בעמוד השידרה.
כמובן שגם בדיקת דם אעשה, נקווה לטוב תודה לכולם :)

#8 אורח - שואלת אחרת

אורח - שואלת אחרת
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 09:15

ואם ברגליים רדומות עסקינן - יש לי שאלה אחרת בנושא:

בשבוע האחרון אני מתעוררת מידי לילה (כמעט באותה שעה) בגלל כאבים בשוקיים, חוסר יכולת להניע אותן ובאופן כללי תחושה מוזרה שקשה לתאר.
לא עשיתי פעילות גופנית ולאורך היום איני חשה בכאבים הללו.
מישהו נתקל בתופעה כזו?
:unsure:

#9 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 31/07/2009 - 10:25

אם הרופא לפי מה שתיארת לה בודקת כיוון של בעיה בזרימת דם אז זה יכול להיות מקושר
במהלך היום את פעילה ולכן גם אם הזרימה לא 100% ישנה זרימה ואין משהו מיוחד
בלילה שגם כך הזרימה מואטת היא יורדת יותר ולכן השרירים לא יקבלו מספיק חמצן ויכאבו ..
את יכולה לתאר את הכאב או לתת דוגמא למצב אחר שהכאב היה דומה ?
"דם הכל דם"

"suicide is painless

#10 אורח - שואלת אחרת

אורח - שואלת אחרת
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 11:09

אם הרופא לפי מה שתיארת לה בודקת כיוון של בעיה בזרימת דם אז זה יכול להיות מקושר
במהלך היום את פעילה ולכן גם אם הזרימה לא 100% ישנה זרימה ואין משהו מיוחד
בלילה שגם כך הזרימה מואטת היא יורדת יותר ולכן השרירים לא יקבלו מספיק חמצן ויכאבו ..
את יכולה לתאר את הכאב או לתת דוגמא למצב אחר שהכאב היה דומה ?

היי
לא הבנתי אם שאלת אותי או את פותח השרשור...

בכל מקרה, אם התכוונת אליי-
אין לי מושג אם מדובר בבעיה בזרימת דם (כן ידוע על דופק ולחץ דם נמוכים).
זה לא דומה לכאב אחר. בפעם הראשונה שהתעוררתי מהכאב הזה חששתי שאני עומדת להשתתק. לא יכולתי להזיז את הרגליים. בעזרת הידיים הצלחתי להטות את הגוף וכך המצב השתפר. במהלך היום הכאב הזה לא קיים/זניח. מוזר שזה חוזר כל יום לפנות בוקר... אם איני טועה, הכאב מתמקד בחלקן האחורי של השוקיים. הזזת הגוף משפרת את המצב ולאחר הקימה מהמיטה - הכל תקין לחלוטין.

#11 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 31/07/2009 - 13:12

האמת לא שמתי לב שאתם שניים שונים ..
דבר ראשון לפותח השירשור שאלה שפתאום עלתה לי היא האם החלפת בזמן האחרון נעלים או סוג קשירה ? האם זה קורה באופן רציף ולא עובר ? האם אתה עם נעליים ? סנדלים ? יחף ?
בעיקרון בדיקות דם הן סדנדרט לקחת לכמעט כולם אולי יהיה שם משהו חריג (הרבה פעמים יש בעיה שלוקחים יותר מדי מאנשים וחבל על הכסף אבל זה כבר דיון אחר ..) בקשר לצילום גב בעיות רגליים וגב קשורות אחת לשניה באופן ישיר. אנשים עם בעיות ביציבה יסבלו מבעיות גב בדיוק כמו אנשים עם בעיות בגב אשר עיצבוב ירוד או עומס לא שווה בגלל יציבה משפיע ישירות על הרגליים ..
בקשר אליך עדיף להתייעץ עם רופא המשפחה אבל בלי קשר לזה האם את ישנה בתנוחה קבועה ? האם ניסית לשנות תנוחה ? האם זה מעיר אותך משינה ? בעיקרון במהלך הלילה יש שינויים בדופק ול"ד אבל זה לא אומר כלום .. האם זו התופעה היחידה ובזמן עירות לא קורה בכלל ? האם הכאב לא מזכיר כמו רגל שנרדמה אלא משהו שונה לגמרי ? האם עובר תוך דקות ספורות של הנעת הרגל ?
"דם הכל דם"

"suicide is painless

#12 אורח - שואלת אחרת

אורח - שואלת אחרת
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 13:32

בקשר אליך עדיף להתייעץ עם רופא המשפחה אבל בלי קשר לזה האם את ישנה בתנוחה קבועה ? האם ניסית לשנות תנוחה ? האם זה מעיר אותך משינה ? בעיקרון במהלך הלילה יש שינויים בדופק ול"ד אבל זה לא אומר כלום .. האם זו התופעה היחידה ובזמן עירות לא קורה בכלל ? האם הכאב לא מזכיר כמו רגל שנרדמה אלא משהו שונה לגמרי ? האם עובר תוך דקות ספורות של הנעת הרגל ?

ישנה בתנוחה קבועה - על הבטן, לא מסוגלת לשנות.
הכאב מעיר משינה.
בזמן עירות לא קורה כלום, אבל בשבוע שעבר הייתה נפיחות מוזרה בשוקיים - איני יודעת אם קשור.
הכאב לא מזכיר כלל רגל שנרדמה, אין לי מושג איך לתארו, אבל הוא לא מאפשר תזוזה של הרגל.
אחרי תזוזה הוא משתפר ועם הקימה מהמיטה עובר לחלוטין.

#13 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 31/07/2009 - 14:22

ישנה בתנוחה קבועה - על הבטן, לא מסוגלת לשנות.
הכאב מעיר משינה.
בזמן עירות לא קורה כלום, אבל בשבוע שעבר הייתה נפיחות מוזרה בשוקיים - איני יודעת אם קשור.
הכאב לא מזכיר כלל רגל שנרדמה, אין לי מושג איך לתארו, אבל הוא לא מאפשר תזוזה של הרגל.
אחרי תזוזה הוא משתפר ועם הקימה מהמיטה עובר לחלוטין.

לא כתבת מה כואב (שרירים? עצמות?) אבל אם זה כאב חריף שהופיע במפתיע פני בהקדם לרופא המשפחה.

#14 אורח - שואלת אחרת

אורח - שואלת אחרת
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 14:35

לא כתבת מה כואב (שרירים? עצמות?) אבל אם זה כאב חריף שהופיע במפתיע פני בהקדם לרופא המשפחה.

אין לי מושג אם מדובר בשרירים, אבל בטוח לא עצמות.
יש לציין שהכאב מופיע בשתי הרגליים במקביל.

#15 אורח - פותח השירשור

אורח - פותח השירשור
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 16:04

האמת לא שמתי לב שאתם שניים שונים ..
דבר ראשון לפותח השירשור שאלה שפתאום עלתה לי היא האם החלפת בזמן האחרון נעלים או סוג קשירה ? האם זה קורה באופן רציף ולא עובר ? האם אתה עם נעליים ? סנדלים ? יחף ?
בעיקרון בדיקות דם הן סדנדרט לקחת לכמעט כולם אולי יהיה שם משהו חריג (הרבה פעמים יש בעיה שלוקחים יותר מדי מאנשים וחבל על הכסף אבל זה כבר דיון אחר ..) בקשר לצילום גב בעיות רגליים וגב קשורות אחת לשניה באופן ישיר. אנשים עם בעיות ביציבה יסבלו מבעיות גב בדיוק כמו אנשים עם בעיות בגב אשר עיצבוב ירוד או עומס לא שווה בגלל יציבה משפיע ישירות על הרגליים ..

לשאלתך- אכן כן לאחרונה התחלתי ללכת עם נעלי קרוקס( :מסמיק: ) אחרי ששנים אני הולך עם נעלי ספורט רגילות אציין שהרבה מהזמן כאשר אני בבית אני הולך יחף וזה הרגל משנים. הבעיה קיימת כל הזמן לפעמים חזק יותר לפעמים פחות..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים