מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מדרסים

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 13/12/2009 - 20:15

יש לי קשת מאוד נמוכה בכפות הרגליים, מה שהוביל בעבר לכאבי ברכיים וגב.
אני מתביישת להגיד מאיזו שנה המדרסים שלי, אבל הגיע הזמן להחליף אותם - ולכאן אתם נכנסים: אני צריכה את העזרה וההמלצות שלכם.

שמעתי על מדרסי ג'ל, שמעתי על מדרסי אטרקס (או איך שלא מבטאים את זה) או הפושטים שהיינו מקבלים בצבא.

אני לא מתכוונת להוציא כסף על מדרס לכל נעל (לנעל ספורט משהו אחד ולנעל של יום יום משהו אחר), השימוש שלי הוא בעיקר יומיומי וספורטיבי (הליכות, אירובי, קיקבוקסינג, מחול ושות').

תודה B)

תמונה מצורפת

#2 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 13/12/2009 - 20:34

הכי טוב זה מדרסים מותאמים אישית.

כמו כן, אני מציע לך גם למצוע נעל שתתאים כמה שיותר למבנה הרגל שלך, לדוגמא אם יש לך קריסה פנימה אז נעל תומכת וכך הלאה.

הבעיה כמובן זה מחיר המדרסים :(

Champions Train Losers Complain

#3 nnnetaly

nnnetaly

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 13/12/2009 - 20:38

יש לי הרבה נעליים, אני לא אזרוק את כולן ואקנה רק כאלה מותאמות לי אורטופדית... :wacko: לכן הרצון למדרס טוב.

מה זה אומר מותאם אישית? מאיזה חומר? אצל מי עושים? ומה טווח המחירים ששווה פרצוף עצוב?

תמונה מצורפת

#4 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 13/12/2009 - 20:57

ככה
לגבי אצל מי עושים - יש מלא אפשרויות.
יש גם פה בדרום, ויש גם במרכז, במחירים האלו רצוי כבר לעשות במקום טוב, גם אם זה אומר לנסוע עד אילת או קריית שמונה.

מבחינת מחירים - מדרסים מותאמים אישית עשויים מחומרים אחרים לגמרי, שילוב של כל מיני חומרים פלסטיים מיוחדים ומה לא, עושים אותם בכמה שיטות כשהידועה ביותר זה גבס מסביב לכף הרגל ואז שולחים את זה למעבדה בארה"ב!! ומשם זה חוזר, בנוי בדיוק לכף הרגל שלך!

העלות היא לרוב מ 800 שקל אם ממש אין בעיה ומשהו נורא פשוט ועד 2000 למשהו סופר מיוחד ואם יש לך בעיות קשות ברגל (יש גם ב 2500), לרוב זה משהו כמו 1300-1500.

ויש לרוב אחריות לשנה.

Champions Train Losers Complain

#5 RuDaX

RuDaX

ברונזה

• רשומים+
  • 716 הודעות:

פורסם 18/12/2009 - 17:42

יש לי קשת מאוד נמוכה בכפות הרגליים, מה שהוביל בעבר לכאבי ברכיים וגב.
אני מתביישת להגיד מאיזו שנה המדרסים שלי, אבל הגיע הזמן להחליף אותם - ולכאן אתם נכנסים: אני צריכה את העזרה וההמלצות שלכם.

שמעתי על מדרסי ג'ל, שמעתי על מדרסי אטרקס (או איך שלא מבטאים את זה) או הפושטים שהיינו מקבלים בצבא.

אני לא מתכוונת להוציא כסף על מדרס לכל נעל (לנעל ספורט משהו אחד ולנעל של יום יום משהו אחר), השימוש שלי הוא בעיקר יומיומי וספורטיבי (הליכות, אירובי, קיקבוקסינג, מחול ושות').

תודה B)

קוראים לזה פלטפוס (flatfoot) ומה שאת צריכה זה המלצה לאורטופד.
אין לי כזאת מצטער.
תמונה מצורפת

#6 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 18/12/2009 - 19:03

מדרסים מותאמים אישית לך ולנעל הם הכי טובים. אם יש נעל שאת משתמשת בה הרבה יותר מאחרות אולי שווה להתאים עבורה. אם לא, אז אפשר גם להכין מדרס שמותאם רק לכף הרגל. את המדרסים שלי הזמנתי במדנט בone-plaza. הם עשויים מחומרים שונים בהתאם לחלק של כף הרגל. הם לא זולים (המדרס שלי עלה מעל 1000 ש"ח) אבל המדרסים שלהם מחזיקים מספר שנים ובהחלט עוזרים.

#7 nnnetaly

nnnetaly

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 18/12/2009 - 19:10

קוראים לזה פלטפוס (flatfoot) ומה שאת צריכה זה המלצה לאורטופד.
אין לי כזאת מצטער.

אני יודעת איך זה נקרא,
אבל אורטופד גם לא עושה מדרסים... :)

ותודה על ההצעות שלכם, אבל כמו שכתבתי - אני לא מתכוונת להוציא המון כסף על מדרס מותאם לנעל ספציפית - יש לי כמה וכמה נעליים שאני פשוט מעבירה את המדרס ביניהן (מה לעשות - אני בחורה :P ).

מישהו מכיר את האטרקס הללו? או שהם סתם מדרסים סטנדרטיים שלא מותאמים לרגל שלי אלא לכלל האוכלוסיה? :unsure:

תמונה מצורפת

#8 nnnetaly

nnnetaly

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 18/12/2009 - 19:15

מדרסים מותאמים אישית לך ולנעל הם הכי טובים. אם יש נעל שאת משתמשת בה הרבה יותר מאחרות אולי שווה להתאים עבורה. אם לא, אז אפשר גם להכין מדרס שמותאם רק לכף הרגל. את המדרסים שלי הזמנתי במדנט בone-plaza. הם עשויים מחומרים שונים בהתאם לחלק של כף הרגל. הם לא זולים (המדרס שלי עלה מעל 1000 ש"ח) אבל המדרסים שלהם מחזיקים מספר שנים ובהחלט עוזרים.

וואו, לא התכוננתי לכזו הוצאה... :wacko: זה ספציפית בגלל הרגל שלך, או שככה הם עולים לכולם?

תמונה מצורפת

#9 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 18/12/2009 - 19:21

וואו, לא התכוננתי לכזו הוצאה... :wacko: זה ספציפית בגלל הרגל שלך, או שככה הם עולים לכולם?

סוג של גם וגם. הייתי יכול להוציא סכום קטן יותר אם הייתי בוחר שיכינו אותם מחומרים יותר פשוטים ושהכל יהיה אחיד. מצד שני אם הייתי עושה את זה, תוך שלושה חודשים הייתי צריך להחליף אותם. בכל מקרה, יש שם אדם שהתפקיד שלו הוא לייעץ ולהציע אפשרויות. השירות הזה הוא חינם, אז אני מציע שתדברי איתם ותראי מה הם מציעים.

#10 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 18/12/2009 - 20:17

מצד אחד אם תבחרי מדרסים שעשויים מחומרים שונים הם יחזיקו לך להרבה זמן.
מצד שני, אם הסתדרת עם מדרסים כמה שנים טובות בלי להרוס אותם יותר מדי, סביר להניח שאת יכולה לבחור מדרסים פשוטים יותר והם עדיין יחזיקו לך עד גמר התואר.

כך או כך אני אסכים עם ליאור שהכי טוב שתלכי לפגישת ייעוץ באחד מהמקומות שנותנים ייעוץ בחינם ותחליטי אחרי זה.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#11 דודלה

דודלה
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 21/06/2015 - 16:32

ממליץ מאוד לבדוק עם חברת שווננפלד מדרסים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים