מעבר לתוכן

- - - - -

תיפקודי כבד גבוהים ואימון

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 03/04/2011 - 23:36

קודם כל לגבי סרטן השד שהזכרת לא ברור אם הוא מונע וככל הנראה הוא לא מונע אלא מעט תהליכי סרטן שד אבל לא ניכנס לזה כי זה במרכז של סערת מאמרים ומחקרים שמבוצעים ועדיין בתהליכי עיבוד.
בקשר למינון אז נכון 200-400 אין שום בעיה וגם מעבר אבל הבעיה שיותר ויותר שומעים על רופאים שבגלל שלחולה אין מוטיבציה לקחת 2 טיפות ליום אז אומרים קח בקבוק פעם בחודש ופה אנחנו נכנסים כבר בהחלט לערכים קיצוניים שעלולים להיות מסוכנים ..
ובלי קשר לסכנה.
אם הקצובה המומלצת היא 200 יב"ל למה לקחת יותר מ 200 בהתחשב בזה שיש גם את הספיגה והייצור הטבעי. הרי לרוב זה לא על רקע סימפטומטי אז לאן רצים ? שום מדד פיזיולוגי שמתקנים מהר מדי לא עוזר לאף אחד
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#17 blue

blue

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 825 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 00:08

קודם כל לגבי סרטן השד שהזכרת לא ברור אם הוא מונע וככל הנראה הוא לא מונע אלא מעט תהליכי סרטן שד אבל לא ניכנס לזה כי זה במרכז של סערת מאמרים ומחקרים שמבוצעים ועדיין בתהליכי עיבוד.
בקשר למינון אז נכון 200-400 אין שום בעיה וגם מעבר אבל הבעיה שיותר ויותר שומעים על רופאים שבגלל שלחולה אין מוטיבציה לקחת 2 טיפות ליום אז אומרים קח בקבוק פעם בחודש ופה אנחנו נכנסים כבר בהחלט לערכים קיצוניים שעלולים להיות מסוכנים ..
ובלי קשר לסכנה.
אם הקצובה המומלצת היא 200 יב"ל למה לקחת יותר מ 200 בהתחשב בזה שיש גם את הספיגה והייצור הטבעי. הרי לרוב זה לא על רקע סימפטומטי אז לאן רצים ? שום מדד פיזיולוגי שמתקנים מהר מדי לא עוזר לאף אחד

אתה שוכח שמדובר בתוסף תזונה. המינונים המומלצים שרשומים על החפיסות הן סוג של בדיחה. שום תוסף שקיים היום , לא יגרום לשום השפעה כשנוטלים אותו לפי המינון המומלץ . זה לא תרופה שהמינון המומלץ, הוא באמת מומלץ ואם תיקח פי 10 יותר, זה עלול להיות מסוכן.

גם בקבוק שלם של טיפות של 200 יב"ל הוא סוג של בדיחה - אני חושב שבבקבוק שלם יש אותה כמות של ויטמין D כמו בקופסת שימורים אחת של COD LIVER שמוכרים בחנויות..

#18 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 18:00

אתה שוכח שמדובר בתוסף תזונה. המינונים המומלצים שרשומים על החפיסות הן סוג של בדיחה. שום תוסף שקיים היום , לא יגרום לשום השפעה כשנוטלים אותו לפי המינון המומלץ . זה לא תרופה שהמינון המומלץ, הוא באמת מומלץ ואם תיקח פי 10 יותר, זה עלול להיות מסוכן.

גם בקבוק שלם של טיפות של 200 יב"ל הוא סוג של בדיחה - אני חושב שבבקבוק שלם יש אותה כמות של ויטמין D כמו בקופסת שימורים אחת של COD LIVER שמוכרים בחנויות..

א) הרבה יחלקו איתך לגבי המינונים הגבוהים
ב) אין לי מושג כמה יש בקופסא אבל מי אמר שבריא לקחת קופסא שלמה בבת אחת
ג) אתה שוכח הבדלים של ספיגה
ד) אתה יודע ש COD LIVER אם כבר התייחסות לתוספים למיניהם מגביר דימומים ועלול להיות מסכן חיים במי שתחת אנטיקואגלציה חזקה (אני פחות מתייחס גם לסתם אספרין) ועוד ..
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#19 blue

blue

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 825 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 19:38

א) הרבה יחלקו איתך לגבי המינונים הגבוהים
ב) אין לי מושג כמה יש בקופסא אבל מי אמר שבריא לקחת קופסא שלמה בבת אחת
ג) אתה שוכח הבדלים של ספיגה
ד) אתה יודע ש COD LIVER אם כבר התייחסות לתוספים למיניהם מגביר דימומים ועלול להיות מסכן חיים במי שתחת אנטיקואגלציה חזקה (אני פחות מתייחס גם לסתם אספרין) ועוד ..

א) אף אחד לא יחלוק עליי שרמה נמוכה מ25-30 ng/ml נחשבת לרמה נמוכה. לגבי היחס בין גרם תוסף לעליה בng/ml , זה לא מדע מדוייק, אבל לפי משרד הבריאות הישראלי עד 2000 יב"ל ליום נחשב מינון בטוח לכולם. בעתיד הם כנראה גם יעלו את זה ל4000. זה עדיין מינונים שהם פי 10 ו-20 ממה שאתה המלצת.
ב) קופסה של COD LIVER היא בערך בגודל של קופסת טונה. וכשאני חושב על זה, יכול להיות שבקוספת שימורים אחת יש אפילו יותר מבקבוקון של 200 יב"ל לטיפה..
ג)אני לא שוכח הבדלים של ספיגה, 200 יב"ל לא יעשו כלום לא אחד.
ד) יש לך סימוכין ?

#20 blue

blue

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 825 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 20:41

כשאני חושב על זה, התפתחו פה בפורום 2 ויכוחים עקרים, קיוויתי לקבל תשובות עניניות לגופו של עניין , אבל כנראה זה לא הפורום הנכון לכך .
אז מאחר ורשמתי מה שרציתי וזה מה שחשוב לי, אני פורש כרגע מהדיון למטרת עיסוקים מהנים יותר. על מנת להקל על הענינים , אפשר לצאת מנקודת הנחה שכל מה שרשמתי הם שקרים גמורים ללא ביסוס מדעי.

#21 אורח - נת

אורח - נת
  • אורחים

פורסם 23/07/2015 - 18:35

שלום רב,

אני בת 50 ובכל קיץ אני עושה בדיקות מקיפות לאחרונה אני מגלה שאנזימי הכבד שלי מתפסים ומתפסים

ggt - 155

got  - 55

וכן עוד שני אנזימים גבוהים

ארבעתם מחוץ לנורמה

הרופא היה אדיש ואמר לי תורידי קצת במשקל ותעשי פעילות גופנית

אני קצת לחוצה אולי משהו מסתתר ולא ברור  - אני פעילה ועושה 4 פעמים ספורט בשבוע

שוקלת 78 לגובה 165

מה לעשות ???

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים