מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

רצח עם בדרום אפריקה

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 26/02/2011 - 02:13

קישור 1

קישור 2

משיהו שמע על רצח עם שמתרחש לאיטו בדרום אפריקה?
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#2 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 26/02/2011 - 12:34

אל תדאג, כשמדובר בלבנים שנרצחים כוחות האו"ם ירוצו לשם מהר מאוד.

הכלל של האו"ם הוא כזה -

לבנים נרצחים, מיד מתערבים.
שחורים נרצחים, מתערבים רק אחרי עשרות אלפי הרוגים.
יהודים נרצחים, מגנים את ישראל.

#3 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 26/02/2011 - 13:18

אל תדאג, כשמדובר בלבנים שנרצחים כוחות האו"ם ירוצו לשם מהר מאוד.

הכלל של האו"ם הוא כזה -

לבנים נרצחים, מיד מתערבים.
שחורים נרצחים, מתערבים רק אחרי עשרות אלפי הרוגים.
יהודים נרצחים, מגנים את ישראל.

מה שקורה בדרום אפריקה, מתרחש בהדרגה מאז שנות ה-90
ושום כוחות או"ם לא באו. נראה לי שזה לא פוליטקלי קורקט להגן על לבנים
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#4 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 26/02/2011 - 13:28

קח בחשבון שיש שם המון פשע בלי שום קשר. צריך לבדוק אם אחוז הלבנים שנרצחים ונשדדים שונה מאחוז השחורים. וגם אם כן, צריך לתת את הדעת לכך שהלבנים פשוט יותר עשירים וזה לא ממש משתלם לשדוד מישהו עני.

אני לא מתמצא במה שקורה שם, אבל הנתונים היבשים לא מצביעים בהכרח על ג'נוסייד על רקע גזעני.

#5 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 26/02/2011 - 13:40

קח בחשבון שיש שם המון פשע בלי שום קשר. צריך לבדוק אם אחוז הלבנים שנרצחים ונשדדים שונה מאחוז השחורים. וגם אם כן, צריך לתת את הדעת לכך שהלבנים פשוט יותר עשירים וזה לא ממש משתלם לשדוד מישהו עני.

אני לא מתמצא במה שקורה שם, אבל הנתונים היבשים לא מצביעים בהכרח על ג'נוסייד על רקע גזעני.

התפרסם שכ-3,000 חוואים לבנים כמדומני, נרצחו מאז חילופי השלטון בידי שחורים.

היתה על כך כתבה לא מזמן.
מה שנכון הוא שהלבנים עברו לגור בגטאות מסוגרים והם חוששים לצאת מעבר להם.
שליש מהלבנים עזבו את דרא"פ מאז.
בדרא"פ על פי מה שזכור לי מס' מקרי הרציחות שולש מאז חילופי השלטון שכבין הנרצחים שחורים וגם לבנים.

לא יצא לי לקרוא האם חלו שינויים מזא המונדיאל בקיץ.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#6 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 26/02/2011 - 13:48

התפרסם שכ-3,000 חוואים לבנים כמדומני, נרצחו מאז חילופי השלטון בידי שחורים.

היתה על כך כתבה לא מזמן.
מה שנכון הוא שהלבנים עברו לגור בגטאות מסוגרים והם חוששים לצאת מעבר להם.
שליש מהלבנים עזבו את דרא"פ מאז.
בדרא"פ על פי מה שזכור לי מס' מקרי הרציחות שולש מאז חילופי השלטון שכבין הנרצחים שחורים וגם לבנים.

לא יצא לי לקרוא האם חלו שינויים מזא המונדיאל בקיץ.

אבל כמה שחורים נרצחו? מה אחוזם מהאוכלוסיה?

עצם הנתון ש3000 חוואים לבנים נרצחו עדיין לא מצביע על ג'נוסייד. או על ניסיון כזה.

הלבנים גרים בגיטאות מסוגרים בגלל פשע מאוד גדול, ובגלל שהם יכולים להרשות לעצמם.

כל הרעיון של ליישב לבנים עשירים במקום כ"כ עני הוא בעייתי מלכתחילה.

#7 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 26/02/2011 - 14:46

את אותה טענה אתה יכול להעלות לכאורה (לא פחות בעייתי) לגבי שחורים ביבשת אירופה.

להבדיל, מי שישוב כ"קולוניאליסט" או הערבי החסלני לא בטוח שיש לו מקום קבוע לאורך זמן.
מי שאין לו קשר זהותי אוטנתי אל ארץ מולדת, לאורך זמן לא יוכל להחזיק בה מעמד אם יש גורמים נחושים ממנו.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#8 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 27/02/2011 - 11:56

אבל כמה שחורים נרצחו? מה אחוזם מהאוכלוסיה?

עצם הנתון ש3000 חוואים לבנים נרצחו עדיין לא מצביע על ג'נוסייד. או על ניסיון כזה.

הלבנים גרים בגיטאות מסוגרים בגלל פשע מאוד גדול, ובגלל שהם יכולים להרשות לעצמם.

רצח של חוואי אינו שוד מזדמן או שוד "קל".
החוואים לא גרים ליד העניים השחורים, הם גרים בשטחים פתוחים רחוקים מישובים, והם חמושים.
שוד של חוואי חייב להיות מתוכנן, והשודדים זקוקים למשאבים של תחבורה ונשק שלא נמצאים בידי שודד עני..
כך שהשוואה מספרית בין שוד של שחורים לזה של לבנים וחוואים לבנים בפרט, איננו משקף את ההבדל ביניהם.

בנוסף, מה שמעיד שלא מדובר בשוד כמטרה עיקרית אלא כתוספת, הוא הרצח האכזרי,
הרצח המיותר שאיננו נחוץ לצורך השוד, והריסת הרכוש שלא ניתן לקחתו, המצביע גם הוא על שנאה.
שודד רגיל לא בא לרצוח, הוא בא לשדוד, לשדוד ולברוח מהר ככל האפשר, לא לבלות באורגיית רצח.
כל סממני ה"שוד" מעידים על פשע שנאה.

.
אמת יש רק אחת !

אלדוס האכסלי, 'וידויו של כופר מקצועי':
''היו לי סיבות לא לרצות שלעולם תהיה משמעות וכתוצאה מכך הנחתי שאין לעולם משמעות.
ללא שום קושי הייתי מסוגל למצוא נימוקים משביעי רצון להנחה זו.
עבורי, כשם שללא ספק עבור רוב בני דורי,
הפילוסופיה של חוסר משמעות הייתה מכשיר לשחרור מיני ממערכת מסוימת של מוסר.
התנגדנו למוסריות מפני שהפריעה לחופש שלנו''

'וידויו של כופר לא מקצועי':
"אינני יודע מהי הוכחה, אך לא הפסקתי לדרוש מאחרים להוכיח"

הוכחה לקיומה של אנטרקטיקה יש לכופר?

'וידויו של שמאלני מצוי':
"אין לי מושג מהו 'עם', אך זה לא מנע ממני לכנות כנופיות בנדיטים בשם עם"
"אין לי מושג מה זה 'שלום', אך זה לא מנע ממני לשפוך דמם של יהודים תמורת הבלתי ידוע"

........

#9 אורח - עו"ד אריאל שי

אורח - עו"ד אריאל שי
  • אורחים

פורסם 12/01/2016 - 20:58

שמי אריאל שי, מושבניק אגרונום ועו"ד

יצא לי ללמוד בדרום אפריקה לתואר שני בחקלאות, באזור NATAL דובר האנגלית בשנים 1981-2. נכון שהיה מוזר מחוץ לאוניברסיטה

ההפרדות ובעצמי עשיתי הרבה מישגים והעירו לי על כך שנכנסתי לרכבת או למסעדות של שחורים. באוניברסיטה היה שיוויון, אבל פחד של שחורים משבט אחד לשחורים משבט אחר.

רמת הפשיעה בתקופת המשטר הלבן היתה נמוכה כפי שקראתי אז. אכן חוקי ההפרדה היו לא נכונים, אבל כל מי שהיה באפריקה ומבין שמדובר באלפי שבטים עם יריבויות על אדמה, בקר, שטחי כרייה, שטחי מרעה ובכלל.......צריך להבין שגם השחורים אינם חיים בשלום זה עם זה ורצח עם מתרחש כל הזמן באזורי אפריקה השונים ע"י שחורים.   ייתכן שהלבנים - הקולוניאליסטים - הביאו רוגע, שלום, סדר, חקיקה ותקינה לאפריקה ובמקביל ניצלו אותה במידתיות שנויה במחלוקת.  גם הסוחרים הערבים עם ראשי שבטים, נהגו לשעבד מאות אלפים לעבדות ולא מדובר פה בלבנים.

והינה - התחלתי לחפש השבוע זוג חברים שלי בדרום אפריקה ואחת התשובות באינטרנט היתה שולח הם בין 70-90 אלף לבנים שנרצחו ב-20 השנה האחרונות. דבר שלא ידעתי.  לא ידעתי שמספר החוות החקלאיות שנבזזו - רובן היו משוכללות ומעובדות להפליא הגיע ל-1200 והבעלים גם נשרפו ללא יכולת זיהוי.

היבעתי פליאה על המספרים והם נראו לי מופרכים. אבל אכן כך - המידע באינטרנט רומז שיש רצח עם שקט במספרים כבירים בדרום אפריקה של לבנים.

תמיד שחורים רצחו שחורים - נושא שהוסווה במשך מאות שנים. אבל המצב הקשה בדרום אפריקה ובכלל באפריקה מחייב בדיקה.

#10 אורח - עו"ד אריאל שי

אורח - עו"ד אריאל שי
  • אורחים

פורסם 12/01/2016 - 21:01

שמי אריאל שי, מושבניק אגרונום ועו"ד

יצא לי ללמוד בדרום אפריקה לתואר שני בחקלאות, באזור NATAL דובר האנגלית בשנים 1981-2. נכון שהיה מוזר מחוץ לאוניברסיטה

ההפרדות ובעצמי עשיתי הרבה מישגים והעירו לי על כך שנכנסתי לרכבת או למסעדות של שחורים. באוניברסיטה היה שיוויון, אבל פחד של שחורים משבט אחד לשחורים משבט אחר.

רמת הפשיעה בתקופת המשטר הלבן היתה נמוכה כפי שקראתי אז. אכן חוקי ההפרדה היו לא נכונים, אבל כל מי שהיה באפריקה ומבין שמדובר באלפי שבטים עם יריבויות על אדמה, בקר, שטחי כרייה, שטחי מרעה ובכלל.......צריך להבין שגם השחורים אינם חיים בשלום זה עם זה ורצח עם מתרחש כל הזמן באזורי אפריקה השונים ע"י שחורים.   ייתכן שהלבנים - הקולוניאליסטים - הביאו רוגע, שלום, סדר, חקיקה ותקינה לאפריקה ובמקביל ניצלו אותה במידתיות שנויה במחלוקת.  גם הסוחרים הערבים עם ראשי שבטים, נהגו לשעבד מאות אלפים לעבדות ולא מדובר פה בלבנים.

והינה - התחלתי לחפש השבוע זוג חברים שלי בדרום אפריקה ואחת התשובות באינטרנט היתה שולח הם בין 70-90 אלף לבנים שנרצחו ב-20 השנה האחרונות. דבר שלא ידעתי.  לא ידעתי שמספר החוות החקלאיות שנבזזו - רובן היו משוכללות ומעובדות להפליא הגיע ל-1200 והבעלים גם נשרפו ללא יכולת זיהוי.

היבעתי פליאה על המספרים והם נראו לי מופרכים. אבל אכן כך - המידע באינטרנט רומז שיש רצח עם שקט במספרים כבירים בדרום אפריקה של לבנים.

תמיד שחורים רצחו שחורים - נושא שהוסווה במשך מאות שנים. אבל המצב הקשה בדרום אפריקה ובכלל באפריקה מחייב בדיקה.

70,000 Whites Murdered in 'Modern' South Africa; Obama's ...

americanfreepress.net/70000-whites-murdered-in-modern-south-africa-o...
Jul 26, 2015 - By Paul Fromm. Since Nelson Mandela and the communist African National Congress (ANC) took over South Africa, more than 70,000 whites ...
South African statutory law does not define a "farm attack" as a specific crime. Rather, the term is .... "Are SA whites really being killed "like flies"?". Africa Check.
Can the murder of South African whites be called genocide ...
stop-hate-crimes.com/.../can-the-murder-of-south-african-whites-be-calle...
Aug 14, 2015 - Some, who try to downplay, say that South African blacks are killed by other blacks at higher rates than whites are killed by blacks. There is no ...
WHITE Minority In South AFRICA Are PREPARING For ...
Jan 4, 2014 - Uploaded by Tsiyonut times
WHITE Minority In South AFRICA Are PREPARING For GENOCIDE After MANDELA Death- RACIST ATTACKS ...
3,035th White Farmer Shot Dead in South Africa in Front of ...
whiteresister.com/.../142-3-035th-white-farmer-shot-dead-in-south-africa...
The four armed black attackers, who spoke a Mozambican language, carried AK47s.
Are SA whites really being killed "like flies"? Why Steve ...
https://africacheck.org/.../are-white-afrikaners-really-being-killed-like-fli...
Jun 24, 2013 - South African musician Steve Hofmeyr has claimed that the number of white South Africans killed by blacks would fill a soccer stadium, that ...
South Africa Today
southafricatoday.net/
Zuma fuels racial hatred against whites in South Africa · 4 people stabbed after car ... charged with murder · Police's 'most wanted' shot dead after car chase ...
85 000+ White people have been MURDERED in brutal GENOCIDAL attacks UNDER ... Whites in South Africa are caught up in something far worse than a war.
South Africa White Genocide Escalates: International ...
guardianlv.com/.../south-africa-white-genocide-escalates-international-gr...
Apr 18, 2014 - Americans against White Genocide in South Africa,a group based in ... It is estimated that since 1994 over 70,000 whites have been murdered ...
There are 40,000 white farmers in South Africa. Over 1200 have been brutally murdered since 1994 - the year the Marxist African National Congress, backed by ...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים