מעבר לתוכן

- - - - -

גזענות

• Please log in to reply
96 replies to this topic

#31 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 18:42

אני פשוט צריך שתפסיק לחיות על חשבוני. חתיחת בטלן בן של בטלנים וגזלנים.
האמירה שכאילו הישראלים אכלו חרא ושתו שתן של חמורים עד שבאה העלייה מרוסיה וגאלה אותם מכך תוך התעלמות מקבלת הפנים היפה והכסף הרב שניתן לאותם עולים מעידים על גזענותו של הכותב שלהוריו לא היה מה לאכול ברוסיה. גזענות שמופנית כלפי מי שעזר להם נתן להם כסף והשכלה. פשוט בושה שיש עולים כאלה.

מר בבון אברג'יל,בכסף ששילמו ההורים שלי העולים ואני למס הכנסה מממניפ את דמי האבטלה ואבטחת ההכנסה של כל קרובי המשפחה שלך בירוחם,שדרות דימונה ונתיבות.סל הקליטה הוא אחוז מכל התשלומים ששילמנו למדינה.ככה זה כשעובדים במקצועות של אקדמאים.
קרובי המשפחה שלך וחבריך לא משלמים מיסים כי אין להם הכנסה - הם לא עובדים,רק גוזלים מהמדינה.
ואם בטעות היה לך קרוב משפחה שכן עבד ופיטרו אותו בגלל רוסי - אז זה ממש לא מפתיע,קוראים לזה התייעלות,למה להמשיך לשלם כסף לעובד תת רמה? יש לכם מזל שיש לכם עדיין אחיזה במקומות פרימיטיבים כמו בנמלים,שם משלמים כסף למובטלים סמויים שלא שווים שכר מינימום.

#32 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 18:56

שחורים הם מגעילים
הם נראים דוחה, כל פעם שאני רואה מישהו מעדות המזרח אני חושב לעצמי איכסה.
שחור זה לא יפה ולבן זה טהור יפה ומושלם
ככה זה, deal with it

אני בהיר עם עיניים כחולות ואין לי במקרה קשר ל"מרוקו".
אני חושב שהדברים שלך כאן מעוררי גועל, גם אם הם נאמרים בתגובה למירמור הפוך והסתה כנגד אשכנזים.
ושיהיו הנסיבות שהובילו אותך להגיד את זה שיהיו.

לשמחתי אתה לא נשאר בארץ.

בדיוק קראתי כתבה על אחיו של נתן אלבז, ובו הוזכר השיר שכתב נתן אלתרמן על נתן אלבז, שאני בספק אם ידוע לך מי הוא.
גם בזכותו של אלבז אתה בכלל זוכה להזדמנות לחיות בארץ והזכות לגור כאן.
מתוך זכרוני:

"מרוקו רימון" בפרפרזה "מרוקו סכין"/ נתן אלתרמן.

מתוך הטור השביעי:

"הה, חמום ונמהר לבלי חוק
שורש אפריקה, בן מרוק...
פרצת כשד משחת וצווחת: רימון רימון והצלת כל ווזוז ובן תימון."

"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#33 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 19:00

מר בבון אברג'יל,בכסף ששילמו ההורים שלי העולים ואני למס הכנסה מממניפ את דמי האבטלה ואבטחת ההכנסה של כל קרובי המשפחה שלך בירוחם,שדרות דימונה ונתיבות.סל הקליטה הוא אחוז מכל התשלומים ששילמנו למדינה.ככה זה כשעובדים במקצועות של אקדמאים.
קרובי המשפחה שלך וחבריך לא משלמים מיסים כי אין להם הכנסה - הם לא עובדים,רק גוזלים מהמדינה.
ואם בטעות היה לך קרוב משפחה שכן עבד ופיטרו אותו בגלל רוסי - אז זה ממש לא מפתיע,קוראים לזה התייעלות,למה להמשיך לשלם כסף לעובד תת רמה? יש לכם מזל שיש לכם עדיין אחיזה במקומות פרימיטיבים כמו בנמלים,שם משלמים כסף למובטלים סמויים שלא שווים שכר מינימום.

או ווה העליה מרוסיה מתגלה כמכילה הרבה גזענים ברברים נחותים.

אבא שלי עבד כל החיים שלו ולא קיבל אגורה מהמדינה. הוא נלחם במלחמת יום הכיפורים ושלום הגליל.
אמא שלי גם כן עבדה כל החיים שלה ושניהם פירנסו אותי יפה.

אני נלחמתי בהר דב בלבנון השנייה בעזה ובאיו"ש. מאז שהשתחררתי למדתי ועבדתי.

מה המשפחה שלך עשתה חוץ מלגזול ממני וממשפחתי את כספם?

והרי לך מר מספר סיפורים גזענות לשמה איך אתה יכול לראות הודעה כזו ולטעון שאין גזענות? ועוד מכאלה שחיים על חשבוני.
טורניר הדיבייט נפתח. בואו להראות שאתם צודקים...

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#34 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 19:06

אני חושב שהדברים שלך כאן מעוררי גועל, גם אם הם נאמרים בתגובה למירמור הפוך והסתה כנגד אשכנזים.

לשמחתי אתה לא נשאר בארץ.

בדיוק קראתי כתבה על אחיו של נתן אלבז, ובו הוזכר השיר שכתב נתן אלתרמן על נתן אלבז, שאני בספק אם ידוע לך מי הוא.
מתוך זכרוני:

מתוך הטור השביעי:

"הה, חמום ונמהר לבלי חוק
שורש אפריקה, בן מרוק...

שלא לדבר על דוד שירזי ושאר גיבורי ישראל שבזכותם הגזען הברברי יכול לחיות פה.

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#35 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 19:06

אבא שלי עבד כל החיים שלו ולא קיבל אגורה מהמדינה. הוא נלחם במלחמת יום הכיפורים ושלום הגליל.

והרי לך מר מספר סיפורים גזענות לשמה איך אתה יכול לראות הודעה כזו ולטעון שאין גזענות? ועוד מכאלה שחיים על חשבוני.

תרומה למדינה לא נמדדת רק בשירות בצבא. חבל שאתה לא מבין את זה.

#36 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 19:09

תרומה למדינה לא נמדדת רק בשירות בצבא. חבל שאתה לא מבין את זה.

מבין את זה יפה מאוד בשביל זה אני עובד,לומד ומשלם מיסים
ועדיין זו תרומה משמעותית שאתה לא תרמת.
ובטח שזה לא מצדיק את הגזענות הברברית שלכם.

]

#37 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 19:11

מבין את זה יפה מאוד בשביל זה אני עובד,לומד ומשלם מיסים
ועדיין זו תרומה משמעותית שאתה לא תרמת.

מה שתגיד, חבר.

#38 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 19:27

שלא לדבר על דוד שירזי ושאר גיבורי ישראל שבזכותם הגזען הברברי יכול לחיות פה.

ואם נכנע לסטריוטיפים שהאליטה ה"ליברלית" נהנית מאוד לשסות בה, אנשים עדתיים: רוסים ומרוקאים אז בוא נמשיך:
ובזכות המאפיה הרוסית ושאר גיבורי גיידאמק, לרנר ושות' -שתוכל לקרוא עליה הרבה בעיתון.

כשתצאו ממצב הרוח האמוציונלי וזה לא בהכרח יקרה היום, שניכם- לא תבינו שיש כאן מהלך ציני של הפרד ומשול.
המרוקאי והרוסי ינגחו זה את זה במקום להתגבר על המשקעים ולהכיר בערך החיובי המוסף שכל אחד מביא - כל עוד המצב הזה של ניגוחי רוסים במרוקאים ולהיפך, חילונים ודתיים הם יבטיחו את כוחם הרקוב והחסלני לכולנו.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#39 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 19:54

הגזען הוא אתה? ולא רק גזען גם שקרן.קרובי המשפחה הנרקומנים במרכז גילת ובמרכז אורן חיים על חשבונך ועל חשבוני כשאני מממן במיסים את התרופות שלהם.

#40 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 20:07

הגזען הוא אתה? ולא רק גזען גם שקרן.קרובי המשפחה הנרקומנים במרכז גילת ובמרכז אורן חיים על חשבונך ועל חשבוני כשאני מממן במיסים את התרופות שלהם.

אם אתה שואל אז אני אענה. לא אני הוא הגזען אלא אתה. לא ברור למה אתה מלין על קרובי משפחה שלך בפני? אני גם ככה ממן אותם מכספי המיסים שאני משלם.

]

#41 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 20:27

לשמחתי אתה לא נשאר בארץ.

מתוך זכרוני:

מתוך הטור השביעי:

"הה, חמום ונמהר לבלי חוק
שורש אפריקה, בן מרוק...

לא, החלטתי להישאר
רק כדי להרוס הכל מבפנים
ולא לתת לאנשים עם שם משפחה כמו אלבז או אמזלג להצליח
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#42 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 21/04/2012 - 01:23

לא, החלטתי להישאר
רק כדי להרוס הכל מבפנים
ולא לתת לאנשים עם שם משפחה כמו אלבז או אמזלג להצליח

לפחות הבאת נימוק רציונלי ומנומק לזה ששינית את דעתך.
אבל משם מה, הייתי בטוח שאתה אוקראיני ולא פולניה....

אתה מזכיר לי שילוב של מערכון מהגשש החוור עם זהו זה.

זושה: "אני שונאת את החיים והייתי מתאבדת עוד היום, אבל אחיה עד גיל 99 רק כדי לאכול לקנדושה ורושה את הלב והכבד עם כפית, הווילדע חייעס". :מתגלגל:

אני בטוח, שיהיו עוד חילופי מהלומות אמוציונליות בנוסח עדתי, באופן טבעי כאן בחברת המהגרים הצעירה שלנו בין : בסוג של אמזלג הבכיין ואמזלגובסקי הרוטן שילקו זה את זה.

מתישהו תתגברו על זה ותבינו לאן צריך וכדאי לכוון את האנרגיות וגם את הכעס באמת.

המלצה על ספר

#43 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 21/04/2012 - 04:27

איזה דיון משעשע :) מצחיק כמה שכלכם עיוורים לזה שכל אחד ממכם, כולל ההוא מההנהלה, הוא אדם מלא שנאה, טיפש וככל הנראה אחד שהדבר המסעיר ביותר שקורה לו הוא תגובות של אנשים בפורום.
מהצד אתם נראים כמו חבורה של מטומטמים, בלי הבדלי עדה. זה מה שיש לכם לעשות עם חייכם העלובים? לפזר שנאה?
טיפשים.

#44 אורח - מיכל

אורח - מיכל
  • אורחים

פורסם 21/04/2012 - 09:09

מסכים. עצם העובדה שהקיבוצים מחזיקים ב 90% מאדמות המדינה ,מקבלים את הארנונה של כל המפעלים הגדולים ומשתמשים בכסף לחינוך ורווחת התושב בעוד בני הערים בדרום ובצפון שגרים הרבה יותר קרוב למפעלים הללו ועובדים בהם לא מקבלים אגורה שחוקה מעיד על גזענות.
כמו גם העובדה שלבני קיבוצים ניתנת הבטחה לצאת לקורס קציני חי"ר לפני שהם ירו יריה אחת ובלי קשר לאיכויות האישיות שלהם.

זה שקר כמובן (רצית לדבר על מ.מ. באיזור ים המלח, לא קיבוצים, וגם זה לא 90%), אבל הנה דוגמא מצוינת לגזענות שנות ה2000 בישראל, נגד אשכנזים.

איך אומרים זה שאתה פרנואיד זה לא אומר שלא רודפים אחרייך זה שאתה אכול רגשי נחיתות מול קיבוצניקים לא אומר שאתה לא נחות.

#45 Tomer Ravid

Tomer Ravid

ברור שאני מגדיר את כל מה שאני חושב נכון––אחרת למה הייתי חושב ככה

• רשומים+
  • 1902 הודעות:

פורסם 21/04/2012 - 09:15

כמה מזרחיים (ואני מתכוון למזרחיים ולא למשתכנזים!) נמצאים בתפקידים משמעותיים באוניברסיטה? בתקשורת?
המזרחיים נחותים מלידה או שמישהו עוצר אותם בכוונה?

אתה מייחס אופן התנהגות מסוים לגזע.
כל מי שנוגד אותו אינו באמת שייך לגזע ("משתכנז").
בשלב הזה, אין שום יכולת להעריך את אופן ההתנהגות ה"מזרחי" של אדם ששייך לאותו גזע, שכן עקב השתייכותו לגזע זה יהיה אקט של גזענות.
סלח לי, מר אמת מיסטית אחת הלא יקר, אבל אתה הגזען.

"[T]here are two ruling powers, and . . . one of them is set over the intellectual world, the other over the visible."
---Plato, Republic book VI, around 380 BC
"Reason is the greatest enemy that faith has."
---Martin Luther, table talk
"I have, therefore, found it necessary to deny knowledge in order to make room for faith."
---Immanuel Kant, Critique of Pure Reason p.29, 1784
"[E]very actual thing involves a coexistence of opposed elements."
---Georg Wilhelm Friedrich Hegel
"Why? You ask, why? I am not one of those whom one may ask about their why."
---Friedrich Nietzsche, Thus Spake Zarathustra p.238, 1883
"There are only two means by which men can deal with one another: guns or logic. Force or persuasion. Those who know that they cannot win by means of logic, have always resorted to guns."
---Ayn Rand, Philosophy: Who Needs It p.93, 1960

"There is no such thing as truth, either in the moral or in the scientific sense."
---Adolf Hilter, 1938
"Reason, cold, calculating, unimpassioned reason, must furnish all the materials for our future support and defence."
Abraham Lincoln, The Lyceum Address, 1838

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים