מעבר לתוכן

- - - - -

גזענות

• Please log in to reply
96 replies to this topic

#91 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 23/04/2012 - 16:56

כשרואים תמונת בחורה שנראית על הפנים, יש משועממים שמתחילים לחפש עילות מהתחת לפסול.
ולא יעזור לה בשיט אם קוראים לה בלומפילד או צור.

כשבחורה נראית טוב, למשל בסגנון נועה תשבי- מאיפה ה"תשבי" זה לא הדבר הראשון ולא השמיני שעולה בראש של בחור נורמלי גם אם יש לו בתת הכרה איזה העדפה מוקדמת, כפי שיש לחלק מהמזרחים מן הסתם.

תהי בטוחה שאם בחורה נראית טוב, וגם בהמשך עושה רושם של בחורה עם ראש, בחור נורמלי לוקח אותה בלי בעיות.

אתה יכול לדבר בשם עצמך.בטח לא בשם כם הגברים באתרי ההיכרויות.(אלא אם כן פתחת ממש הרבה פרופילים מזויפים)
טורניר הדיבייט נפתח. בואו להראות שאתם צודקים...

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#92 אורח - מיקה

אורח - מיקה
  • אורחים

פורסם 23/04/2012 - 21:29

כשרואים תמונת בחורה שנראית על הפנים, יש משועממים שמתחילים לחפש עילות מהתחת לפסול.
ולא יעזור לה בשיט אם קוראים לה בלומפילד או צור.

כשבחורה נראית טוב, למשל בסגנון נועה תשבי- מאיפה ה"תשבי" זה לא הדבר הראשון ולא השמיני שעולה בראש של בחור נורמלי גם אם יש לו בתת הכרה איזה העדפה מוקדמת, כפי שיש לחלק מהמזרחים מן הסתם.

תהי בטוחה שאם בחורה נראית טוב, וגם בהמשך עושה רושם של בחורה עם ראש, בחור נורמלי לוקח אותה בלי בעיות.

תקשיב יא חתיכת אידיוט לא חסרים תירוצים לדחות בחורה כדי שבסוף תשתמש ב"תירוץ הזה... כשאומרים לך דבר כזה זה די ברור... מעבר לזה פעם היתה תוכנית דומה על גזענות נתנו לאותו בחור לפתוח שני פרופילים אחד תחת שם אשכנזי השני שם מזרחי האשכנזי (כלומר השם האשכנזי קיבל עשרות פניות המזרחי כמעט כלום. מה תגיד על זה?

#93 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/04/2012 - 22:25

תקשיב יא חתיכת אידיוט לא חסרים תירוצים לדחות בחורה כדי שבסוף תשתמש ב"תירוץ הזה... כשאומרים לך דבר כזה זה די ברור... מעבר לזה פעם היתה תוכנית דומה על גזענות נתנו לאותו בחור לפתוח שני פרופילים אחד תחת שם אשכנזי השני שם מזרחי האשכנזי (כלומר השם האשכנזי קיבל עשרות פניות המזרחי כמעט כלום. מה תגיד על זה?

באתרי הכרויות יעדיפו את הכוסית תמיד על אחת מכוערת פרצוף תחת.
תמיד יעדיפו אחת בשם ג'רבי או מייפלד פצצה על אחת ג'מוס עם פרצוף תחת בשם בלומשטיין או גניש.

לא ברור שגברים הם יצורים הרבה יותר פשוטים?

#94 אורח - מיקה

אורח - מיקה
  • אורחים

פורסם 23/04/2012 - 23:11

באתרי הכרויות יעדיפו את הכוסית תמיד על אחת מכוערת פרצוף תחת.
תמיד יעדיפו אחת בשם ג'רבי או מייפלד פצצה על אחת ג'מוס עם פרצוף תחת בשם בלומשטיין או גניש.

לא ברור שגברים הם יצורים הרבה יותר פשוטים?

סבבה מה שתגיד...
אתה יודע מה כנראה שיש משהו במה שאומרים אתם אכן לא רואים את הדבשת של עצמכם.... אני לא יודעת מה אתה יותר גזען שובניסט או סתם אידיוט...

#95 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/04/2012 - 00:03

סבבה מה שתגיד...
אתה יודע מה כנראה שיש משהו במה שאומרים אתם אכן לא רואים את הדבשת של עצמכם.... אני לא יודעת מה אתה יותר גזען שובניסט או סתם אידיוט...

אני גזען נגד טיפשות ומכוערות שמנסות להתקרבן בגלל שם המשפחה שלהן.
עוד מעד תכנסי לגברים לתחתונים ולראש ותגידי להם למי להימשך מינית.

אני אישית נמשך לכוסיות לבנות וכהות עם ראש אחרים אחרת, זה זכותם.
בטח לא למכוערות וטיפשות.

#96 אורח - עומר רוזנבלט

אורח - עומר רוזנבלט
  • אורחים

פורסם 07/11/2013 - 20:04

(סטודנט-פולני)

איך תסביר שחבר לספסל הלימודים בחור מבריק, עם ממוצע ציונים של 92 החליף את שם משפחתו משרעבי ל-שלו החל לקבל זימונים לאין-סוף ראיונות עבודה.

ישנה גזענות ועוד איך....

#97 avivit_toled

avivit_toled
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 29/11/2013 - 14:14

וואו חבר'ה... כל העניין מתחיל בדיוק מהתגובות שלכם פה.

קצת פרופורציות - דברו בצורה נעימה. אפשר לדון בלי 'לצעוק' ולקלל... באמת.

מעבר לזה, אני מסכימה שזו מגמה של להקצין משהו שקיים ממש ממש בקטנה. וזה מעצבן גם אותי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים