מעבר לתוכן

תמונה
* * * * * 1 הצבעות

אפליקציה שימושית למעקב אחר חיובי אשראי

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 sahar

sahar

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 236 הודעות:

פורסם 04/07/2016 - 01:17

שלום לכולם!

הנני מפתח תוכנה (בוגר האוניברסיטה) שבזמנו הפנוי מפתח אפליקציות שימושיות :)

לאחרונה פיתחתי אפליקציה חדשה בשם "חיוב בטוח" שמנסה לפתור בעיה כאובה - מעקב על חיובי האשראי.

לאחר מועד החיוב הייתי מקבל את דוח החיובים לאותו חודש, ומנסה לפענח הרבה מההוצאות, כאשר חלק הייתי די מתייאש ומשלים איתם. כמו כן גם לא היה לי ברור מה מצב החיובים שלי בכל רגע נתון. אפליקציות של חברות האשראי היו בנויות בצורה איומה, וחווית המשתמש שם היתה מזוויעה - הכנסת שם וסיסמה בכל כניסה, הרבה מעברים עד להגעה למידע הרצוי, והחשוב מכל - לא היה ניתן לקבל התראות על חיובים. כמו כן אם יש לך כ.אשראי מכמה חברות, היית זקוק לעבור בכמה אפליקציות/אתרים.

אז מה עושה "חיוב בטוח"?

1. מרכזת את נתוני האשראי של כל כרטיסי האשראי שברשותך (כל החברות נתמכות - ישראכרט, לאומי קארד וכאל)

2. קבלת התראה בכל פעם שחוייבת! ההתראה מגיעה מיד עם הרישום של החיוב באתרי החברה (לוקח בערך יומיים).

3. אפשרות לסמן חיובים כמאושרים, וחיובים לבדיקה נוספת, כחלק ממנגנון מעקב על החיובים.

ככה לא צריך יותר לחכות עד סוף החודש, ויש "יד על הדופק" בכל הקשור לחיובי אשראי.

אשמח לפידבק והצעות לשיפור!

play.google.com/store/apps/details?id=com.applaud.safecharge&referrer=utm_source%3Dforum_bgu%26utm_medium%3Dforum_message

שימו לב לעניין חשוב - האפליקציה הינה בגדר "שירות לציבור' , וכן כל מידע שמועבר או נשמר באפליקציה נעשה באופן מוצפן ומאובטח ואין כל העברה של המידע לגורם צד שלישי.

"One who asks a question is a fool for five minutes; one who does not ask a question remains a fool forever."

#2 sahar

sahar

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 236 הודעות:

פורסם 04/07/2016 - 01:26

קצת תמונות:

BKMOY3e.png

Hxob3ba.png

3eFBklf.png

"One who asks a question is a fool for five minutes; one who does not ask a question remains a fool forever."

#3 Photographerit

Photographerit
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 15/01/2017 - 23:20

מונקו הינו מכון שירות ליוי דיסקרטי ומקצועי המומקם ברחוב רוטשילד בת"א-יפו, ישראל.

באתרינו תוכלו לברר מחירים ולהזמין שרותי ליוי ומין באזור מרכז ת"א-יפו והסביבה כבר ברגע זה באתר, בקלות מהירות והכי חשוב פרטיות מלא!

בתודה על הקריאה, מונקו אסקורט.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים