מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

ידיד או לא

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 sis123

sis123
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 27/05/2016 - 14:50

זקוקה לעצה מאנשים אובייקטיבים.
יש לי ידיד מאוד קרוב, אנחנו קרובים בשנתיים האחרונות ובאותה חבורה. בזמן האחרון ההתנהגות שלו הפכה לקצת מוזרה. הוא היה מתקשר אליי מספר פעמים ביום כל יום סתם כדי לדבר לא על משהו מיוחד, אומר שהוא מתגעגע אפילו אם התראינו יום לפני, תמיד היה מבקש עצות לגבי בחורות שיוצא איתן ובוא בזמן תמיד היה מתלונן עליהן. הייתה לו גם תקופה שהוא היה משתעשע ברעיון שאנחנו נתחתן. היה מתקשר וקורא לי נסיכה ומושלמת ויפה שלי ושמי שיתחצן איתי יהיה הכי בר מזל בעולם. כשהיינו מתראים הבן אדם היה מחבק אותי עד שהיה כואב לי ולא עוזב ונותן לי מלא נשיקות בלחי. הבעיה איתו שהוא מכרכר סביבי ככה ואז כשיש לו בחורה בחיים הוא פשוט נעלם, וכשהם נפרדים זה תמיד חוזר לאותה נקודה של ההתחנחנות ואפילו מחמיר מפעם לפעם. אני יותר נפגעת ממנו כי אני מרגישה שזו לא באמת חברות אמיתית ושהוא סתם משחק בי. אולי הבחורים מבינכם יוכלו לשפוך קצת אור על העניין.

#2 DADA

DADA

ברונזה

• רשומים+
  • 753 הודעות:

פורסם 21/10/2016 - 10:58

אתם בהחלט ידידים אך כאשר הוא נפרד מבחורה חסר לו כנראה קצת יחס נשי ולהתנהג כאילו בזוגיות. זה דרך שלו להתגבר על הקשר הקודם. זה בסדר כל עוד לא עוברים גבולות וזה לא מפריע לאחד הצדדים. אם כן תצטרכו לדבר פתוח.

#3 danalin

danalin

משתמש חדש

• רשומים
  • 43 הודעות:

פורסם 17/09/2017 - 03:06

כנסו לאתר שלנו, ותוכלו לדבר עם הבנות הכי שוות הכי סקסיות, והכי כוסיות בארץ, שיחות סקס, שיחות למבוגרים, ושיחות אירוטיות, כנסו לאתר שלנו http://sexycalls4you.com/

ליפעת חולת סייבר רטוב, עם גוף של לטינית מפנקת תקשרו 1919-121-936 שלוחה 1, יפעת

לדנה חולת אנאלי, תתקשר לדנה ואתה אחרי דקה גומר 1919-121-936 שלוחה 2, דנה

יסמין הפצצה גורמת לך להתפשט לאט לאט ולשפשף תזין עד שאתה משפריץ 1919-121-936 שלוחה 3, יסמין

למיטל יש חזה ענק בלונדינית פצצה עם חזה ענק שבלחיצה מעיף שפריץ, יש לה תחת של שחקנית פורנו יודעת לפנק וברגע שתתקשר לא תוכל להפסיק 1919-121-936 שלוחה 4, מיטל

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים