מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

פרידה- התייעצות

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורחת- אור

אורחת- אור
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 03/09/2016 - 01:15

היי אני צריכה עזרה.
אני בת 21 יצאתי מקשר של 3 שנים הוא נפרד ממני.
זאת האהבה הראשונה של שתינו והקשר היה טוב, ברור שהיו נפילות כמו בכל קשר אבל תמיד התגברנו. בתקופה האחרונה רבנו המון ואז הגיע ריב טיפשי כזה שפשוט גרם לפיצוץ הוא החליט שזהו ושהוא נפרד ממני.
הפרידה נגמרה בסוף בsms כי לא רציתי שהוא יבוא. אחרי הפרידה האשמתי את עצמי ולקחתי עליי את כל העול של הפרידה כתבתי לו הודעות ובאיזשהו שלב כבר התחננתי הוא עדיין נשאר בשלו אמר שזאת ההחלטה שלו וציין שהוא עוד אוהב. הבנאדם קם ונעלם לי ביום אחד, הייתי מודעת לזה שהמצב שלנו לא טוב אבל לא עשינו עם זה כלום.
עכשיו שעברו 3 חודשים אני מסתכלת אחורה ואני מבינה שהאשמתי את עצמי יותר מדי בפניו פתחתי עיניים והבנתי שיש לו חלק לא קטן ממני בנזק שנגרם לקשר שלנו.
השאלה שלי איך זה יראה אם אכתוב לו מכתב של איך שאני רואה את מה שהוביל לפרידה מה קרה שם ומה התקלקל אני לא רוצה לחזור זאת לא המטרה של המכתב הזה אני פשוט רוצה שהוא יהיה מודע לזה שאני לא אשמה שהוא גם לא היה בסדר והרבה.
יש לציין שכתבתי את המכתב הוא בוגר לדעתי אבל לא יודעת אם זה רעיון טוב או לא.
מה לעשות? לשלוח לו או לוותר?

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 18/10/2016 - 21:10

אם זה חשוב לך מבחינת סגירת מעגל או כל הרגשה אחרת, תשלחי. אם לא, אז לא.

את עושה את זה עבורך ולא עבורו ואל תצפי שהוא יבין מזה משהו.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 DADA

DADA

ברונזה

• רשומים+
  • 753 הודעות:

פורסם 21/10/2016 - 10:51

לדעתי מספיק שהגעת לתובנות האלה עם עצמך. מה שהוא חושב לא כל כך משנה. במידה ונפרדתם וזה לא קשר נחמד שיכול להשאר בקטע ידידותי את צריכה לחתוך לגמרי שזה אומר במחשבות, במעשים, במדיה חברתית, בטלפון וכו'. כרגע את לא מראה שום סיבה יעילה לחייך ליצור איתו קשר שוב.

#4 danalin

danalin

משתמש טרי

• רשומים
  • 22 הודעות:

פורסם 17/09/2017 - 03:05

כנסו לאתר שלנו, ותוכלו לדבר עם הבנות הכי שוות הכי סקסיות, והכי כוסיות בארץ, שיחות סקס, שיחות למבוגרים, ושיחות אירוטיות, כנסו לאתר שלנו http://sexycalls4you.com/

ליפעת חולת סייבר רטוב, עם גוף של לטינית מפנקת תקשרו 1919-121-936 שלוחה 1, יפעת

לדנה חולת אנאלי, תתקשר לדנה ואתה אחרי דקה גומר 1919-121-936 שלוחה 2, דנה

יסמין הפצצה גורמת לך להתפשט לאט לאט ולשפשף תזין עד שאתה משפריץ 1919-121-936 שלוחה 3, יסמין

למיטל יש חזה ענק בלונדינית פצצה עם חזה ענק שבלחיצה מעיף שפריץ, יש לה תחת של שחקנית פורנו יודעת לפנק וברגע שתתקשר לא תוכל להפסיק 1919-121-936 שלוחה 4, מיטל

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים