מעבר לתוכן

תמונה

חלום מוזר מאוד

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#31 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 30/08/2005 - 10:10

אולי מצאתי עוד איזה פירוש הזוי לחלום שלי....
לפני כמעט שבוע קיבלתי בשורה רעה... ובקצרה הודיעו לי שהנק' חן שהורידו לי היא ממאירה... באותו יום ההורים שלי היו אמורים לטוס לחו"ל אני ואימי בכינו, העיניים שלי היו אדומות אדומות! ואמא שלי תוך שעתיים אמורה להיות על המטוס (וכך גם היה)
הבחור שעיסה לי את העיניים, שבחלום לא היכרתי אותו להערכתי יכול להיות הרופא שניסה להרגיע אותי....

באמצע כל הבכי אחי הגדול שסיפרתי לו בזמנו את החלום אמר לי שאולי זה קור ובהחלט אשפר למצוא דמיון... אבל אולי אפשר בכל דבר למצוא דמיון.....

<{POST_SNAPBACK}>

קודם כל מה שלומך.
איך את מרגישה? האם נבדקת? האם את מטופלת?
ארוע כמו זה שתיארת הוא בוודאי מאוד מפחיד ומאוד מטלטל, ואני מקווה שאת מרגישה יותר טוב.

לגבי החלום אני זוכרת אותו היטב. אני נוטה לחשוב שזה לא חלום נבואי. כי למרות שבמציאות העיניים שלך היו אדומות, הרי שבחלום את בכית דמעות של דם, זה רובד שונה מאוד. אני יותר נוטה לחשוב שעלית על הפרוש הנכון כשאמרת בהודעה אחרת שאולי זה כי את מחזיקה המון כאב פנימי. וזו גם פחות או יותר התשובה שקיבלתי מהמורה שלי כשהתייעצתי איתה.

חשוב לזכור שחיים מאושרים, טראומות פתורות, ותהומות מטופלים, הם הרבה פעמים כלי מפתח לבריאות טובה, אז אני מאחלת לך בכל ליבי שנים ארוכות ומאושרות, עם גוף בריא ועם נשמה מלאת שימחה.
הו.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#32 -Avani-

-Avani-

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 30/08/2005 - 11:22

קודם כל מה שלומך.
איך את מרגישה? האם נבדקת? האם את מטופלת?
ארוע כמו זה שתיארת הוא בוודאי מאוד מפחיד ומאוד מטלטל, ואני מקווה שאת מרגישה יותר טוב.

לגבי החלום אני זוכרת אותו היטב. אני נוטה לחשוב שזה לא חלום נבואי. כי למרות שבמציאות העיניים שלך היו אדומות, הרי שבחלום את בכית דמעות של דם, זה רובד שונה מאוד. אני יותר נוטה לחשוב שעלית על הפרוש הנכון כשאמרת בהודעה אחרת שאולי זה כי את מחזיקה המון כאב פנימי. וזו גם פחות או יותר התשובה שקיבלתי מהמורה שלי כשהתייעצתי איתה.

חשוב לזכור שחיים מאושרים, טראומות פתורות, ותהומות מטופלים, הם הרבה פעמים כלי מפתח לבריאות טובה, אז אני מאחלת לך בכל ליבי שנים ארוכות ומאושרות, עם גוף בריא ועם נשמה מלאת שימחה.
הו.

<{POST_SNAPBACK}>

הו!!!
"תהיה השינויי שאתה רוצה לראות בעולם" מוהנדס גאנדי

#33 אורח - פיסטוק

אורח - פיסטוק
  • אורחים

פורסם 24/07/2015 - 11:10

איזה קטע,

גם אני חלמתי שיורד לי דם מהעיניים..

הייתי עם מס' אנשים לא מוכרים במקום לא מוכר,

הם אמרו לי שיורד לי דם מהעיניים. לא בכיתי, זה פשוט קרה, ובגלל שהם אמרו לי ידעתי שזה קורה..

ואז נראה לי שהלכתי למראה, וראיתי בעצמי מה הולך לי שם..

אחרי שראיתי את הדם הזה התחלתי להרגיש שזה יורד לגרון וממש חונק אותי,

כאילו זה מאיים לי על הנשימה ועל החיים..

אז פנינו לרופא שבמקרה שכן באיזור וקבענו תור.

הוא היה קצת עסוק ולקח זמן עד שנכנסנו אליו..

האנשים שהיו איתי דווקא דאגו ותמכו ועשו מה שיכלו.

לבסוף, עוד לפני שהגענו לתור, איכשהו הדם והכל התמזג בגוף וחזר להיות רגיל, עבר..

ממש ממש מעניין ומוזר.

ברור שאני יכולה לשער כל מיני דברים בהקשר לחיים שלי ולמשמעות של החלום בקשר אליו,

אבל מעניין אותי לשמוע פה את המעמיקים והגאונים בנפש לדעתם..

זה יעזור לי להבין מה עובר עלי.. ??

ומיה- את לא לבד.. :P

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים