מעבר לתוכן

היכרות לא מחייבת (לא מין)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - משהו חדשה שוב בודדה

אורח - משהו חדשה שוב בודדה
  • אורחים

פורסם 02/02/2012 - 21:45

הי,

אשמח להכיר עוד אנשים לבלות איתם או סתם לדבר
לחרמני העיר היקרים - מתנצלת מראש על אי היכולת לספק אתכם

מי שמשועמם, משועממת, או עסוק מאוד ועדיין רוצה להיות עסוק גם מבחינה חברתית ולא רק בעבודה/לימודים - מוזמן לפנות במייל

madetolovemagic1@gmail.com

קצת עליי:

בת 27 (עוד מעט 28)
כרגע לומדת בכוחות עצמי לפסיכומטרי בתקווה להתקבל ולא לנשור מתואר ראשון כלשהו (נדלקתי על פיסיקה ומדעי המחשב מכל התארים אבל זה יכול להשתנות כל רגע)
קצת חולת רוח
סקרנית
חברותית (משתמע מהמודעה אבל שיהיה)

תחביבים: בילוי עם חברים (בשביל זה אני כאן), נגינה בגיטרה, קריאה, כתיבה ויצירה בכלל, ספורט (כל ספורט כמעט אפשרי), בתי קפה, סרטים ורעיונות חדשים לבילוי יתקבלו בברכה :)

סוג אנשים שכיף לי איתם בד"כ: פתוחי מוח (לא חובה תרתי משמע), ישירים (אני רגישה ונוטה להיפגע אך בסופו של דבר מעריכה כנות מאוד)
סוג של אנשים שעשוי להיות לי פחות חיבור איתם: אנשים ציניים מאוד, כרגע לא עולה משהו נוסף על דעתי

ערב זך

#2 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 02/02/2012 - 22:46

הי,

אשמח להכיר עוד אנשים לבלות איתם או סתם לדבר
לחרמני העיר היקרים - מתנצלת מראש על אי היכולת לספק אתכם

מי שמשועמם, משועממת, או עסוק מאוד ועדיין רוצה להיות עסוק גם מבחינה חברתית ולא רק בעבודה/לימודים - מוזמן לפנות במייל

madetolovemagic1@gmail.com

קצת עליי:

בת 27 (עוד מעט 28)
כרגע לומדת בכוחות עצמי לפסיכומטרי בתקווה להתקבל ולא לנשור מתואר ראשון כלשהו (נדלקתי על פיסיקה ומדעי המחשב מכל התארים אבל זה יכול להשתנות כל רגע)
קצת חולת רוח
סקרנית
חברותית (משתמע מהמודעה אבל שיהיה)

תחביבים: בילוי עם חברים (בשביל זה אני כאן), נגינה בגיטרה, קריאה, כתיבה ויצירה בכלל, ספורט (כל ספורט כמעט אפשרי), בתי קפה, סרטים ורעיונות חדשים לבילוי יתקבלו בברכה :)

סוג אנשים שכיף לי איתם בד"כ: פתוחי מוח (לא חובה תרתי משמע), ישירים (אני רגישה ונוטה להיפגע אך בסופו של דבר מעריכה כנות מאוד)
סוג של אנשים שעשוי להיות לי פחות חיבור איתם: אנשים ציניים מאוד, כרגע לא עולה משהו נוסף על דעתי

ערב זך

אתה אוהבת גם פוטבול אמריקאי?

לגבי הרגישות...את אחת מאלו שצריך ללכת על קליפות ביצים לידם ואי אפשר להגיד שום דבר?
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#3 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 04/02/2012 - 01:16

לגבי הרגישות...את אחת מאלו שצריך ללכת על קליפות ביצים לידם ואי אפשר להגיד שום דבר?

אתה שואל ברצינות? אתה לא יודע עם מי אתה מדבר?
פאק, אם לא השורה ל הציניות, ואלמלא הייתי יודע במי מדובר, אשכרה הייתי מתלהב מההודעה הזאת. כלומר, חוץ מהקטע שזה לא למטרות מין.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#4 אורח - מ. חדשה

אורח - מ. חדשה
  • אורחים

פורסם 15/02/2012 - 10:13

אתה אוהבת גם פוטבול אמריקאי?

פוטבול - לא אוהבת ולא לא אוהבת

הרגישות שלי היא לא תמיד צפויה - יש כאלו שמרגישים שלידי צריך ללכת על ביצים ויש כאלו שמרגישים שאיתי אפשר לפתוח הכל, כך שזה תלוי במי מדובר גם
מנסים ואם הצד השני מתחיל להרגיש שזה יותר לכיוון "ללכת על ביצים" אז תמיד אפשר להיפרד

#5 אורח - מ. חדשה

אורח - מ. חדשה
  • אורחים

פורסם 28/02/2012 - 20:34

מקפיצה כי זה עדיין רלוונטי

ומדובר בשרשור היכרות עם אנשים חדשים נטו - יענו, גם בנות מוזמנות לפנות
לא פוסלת קשר רומנטי אבל לא תולה יותר מידי תקוות שבשרשור הזה בהכרח ימצא איזה "אחד" מאלו שכן מתאימים

#6 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 25/03/2013 - 17:51

מקפיצה כי זה עדיין רלוונטי

ומדובר בשרשור היכרות עם אנשים חדשים נטו - יענו, גם בנות מוזמנות לפנות
לא פוסלת קשר רומנטי אבל לא תולה יותר מידי תקוות שבשרשור הזה בהכרח ימצא איזה "אחד" מאלו שכן מתאימים

היי

מה עושה בחול המועד?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים