מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

Community

• Please log in to reply
214 replies to this topic

#1 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 31/07/2010 - 12:40

יש את הסדרה היחסית חדשה הזאת - Community.
עד היום ראיתי בעיקר את הפרומואים הרבים שלה, שכל אחד מהם היה מצחיק ושנון, כמו שאני אוהב.
היום יצא לי לראות פעם ראשונה כמה דקות ברצף, איזו רבע שעה ככה. גזר דין: אני לא זוכר מתי תכנית טלויזיה הצחיקה אותי כל כך פעם אחרונה.תמונה מצורפת

מישהו רואה/עוקב אחרי התכנית?

#2 MaTriXy

MaTriXy

YNWA - You'll Never Walk Alone

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 31/07/2010 - 12:57

לא מכיר אבל אבדוק במה מדובר.

#3 אורח - dani_z

אורח - dani_z
  • אורחים

פורסם 31/07/2010 - 13:21

עוקב אחרי הפרקים שמשודרים בערוץ 3.
לא יודע עם מצחיק היסטרי, אבל מספיק מוצלח בשביל להמשיך לראות את זה :)

מאוד אוהב את ג'ואל מקהייל (ג'ף), עוד מתחילת דרכו כמגיש The Soup בערוץ E! (הוא עדיין עושה את זה).
מאוד נרתעתי מהתוכנית בהתחלה בגלל הנוכחות של צ'בי צ'ייס, אבל בסופו של דבר הוא דווקא די מוצלח בתפקיד שלו שם.

#4 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 31/07/2010 - 14:25

מאוד נרתעתי מהתוכנית בהתחלה בגלל הנוכחות של צ'בי צ'ייס, אבל בסופו של דבר הוא דווקא די מוצלח בתפקיד שלו שם.

בדיוק רציתי לכתוב שזאת הפעם הראשונה שצ'בי צ'ייס אשכרה מצחיק...תמונה מצורפת

#5 MaTriXy

MaTriXy

YNWA - You'll Never Walk Alone

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 31/07/2010 - 15:00

אוקיי - הורדתי את הפרקים ואצפה בהם בקרוב...
צ'בי צ'ייס - בחור חביב, היה מצחיק כשהייתי ילד קטן.

#6 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 02/08/2010 - 08:36

אני (כמובן :אוי:) ראיתי את כל העונה הראשונה. אכן אחד הדברים המשעשעים יותר שיש כרגע.
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#7 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 05/08/2010 - 16:34

המורה האסייתי לספרדית - גאוני.תמונה מצורפת

#8 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 10/08/2010 - 19:48

עד היום ראיתי בעיקר את הפרומואים הרבים שלה, שכל אחד מהם היה מצחיק ושנון, כמו שאני אוהב.
היום יצא לי לראות פעם ראשונה כמה דקות ברצף, איזו רבע שעה ככה. גזר דין: אני לא זוכר מתי תכנית טלויזיה הצחיקה אותי כל כך פעם אחרונה.תמונה מצורפת

היא וקוגר טאון תוכניות חזקות ביותר.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#9 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 10/08/2010 - 19:49

המורה האסייתי לספרדית - גאוני.תמונה מצורפת

:כן:
גם הרעיון וגם הדמות עצמה
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#10 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 11/08/2010 - 00:01

תמונה מצורפת
גם הרעיון וגם הדמות עצמה

אני משתין מצחוק כאן...תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת

#11 kobibsot

kobibsot

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 927 הודעות:

פורסם 12/08/2010 - 23:56

הורדתי את הפרקים הראשונים ומצפייה ראשונה אני אומר :גרוע:
לטעמי the big bang theory הרבה יותר מצחיקה וטובה.
אז כן, הדמות של המורה לספרדית די מצחיקה וכמה דמויות משנה כמו הבחור הפלסטיני די טובות אבל בכלליות הסדרה לא מספיק טובה.
לטעמי אפילו the guild טובה יותר - וזאת סדרה חינמית באינטרנט (כל פרק 5-8 דקות).

מצד שני גם לא אהבתי את true blood אז לך תדע... :הממ:
Her Will is Your Fate!
תמונה מצורפת

#12 אורח - oronis

אורח - oronis
  • אורחים

פורסם 14/08/2010 - 11:21

הורדתי את הפרקים הראשונים ומצפייה ראשונה אני אומר :גרוע:
לטעמי the big bang theory הרבה יותר מצחיקה וטובה.
אז כן, הדמות של המורה לספרדית די מצחיקה וכמה דמויות משנה כמו הבחור הפלסטיני די טובות אבל בכלליות הסדרה לא מספיק טובה.
לטעמי אפילו the guild טובה יותר - וזאת סדרה חינמית באינטרנט (כל פרק 5-8 דקות).

מצד שני גם לא אהבתי את true blood אז לך תדע... :הממ:

קומיניטי היא סדרה טובה מאוד לדעתי, הפתיעה אותי. לא ציפיתי שהיא תהיה מצחיקה אבל יש שם פשוט איזון נכון בין הדמויות והדיאלוגים כתובים היטב.

ה"מפץ הגדול" זה משהו אחר לגמריי :), חוץ מלנארד שהוא דמות מעצבנת (ופני הסתמית) האחרים פשוט גדולים. שלדון הוא הדמות הקומית השנייה הכי גדולה היום על המסך הקטן לדעתי אחרי ברני (ניל פטריק האריס). בלי שאני מחשיב כמובן סדרות מצוירות כי אין תחרות לרנדי, אבא של סטן :)

#13 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 14/08/2010 - 19:09

קומיניטי היא סדרה טובה מאוד לדעתי, הפתיעה אותי. לא ציפיתי שהיא תהיה מצחיקה אבל יש שם פשוט איזון נכון בין הדמויות והדיאלוגים כתובים היטב.

ה"מפץ הגדול" זה משהו אחר לגמריי תמונה מצורפת, חוץ מלנארד שהוא דמות מעצבנת (ופני הסתמית) האחרים פשוט גדולים. שלדון הוא הדמות הקומית השנייה הכי גדולה היום על המסך הקטן לדעתי אחרי ברני (ניל פטריק האריס). בלי שאני מחשיב כמובן סדרות מצוירות כי אין תחרות לרנדי, אבא של סטן תמונה מצורפת

מסכים איתך, גם אני חושב שהדמויות עושות את כל ההבדל בקומוניטי, והדיאלוגים כתובים ממש, אבל ממש היטב.
לגבי דמויות מצוירות - בערך חצי מהדמויות בפאמילי גאי לוקחות את רנדי. הזקן הפדופיל, הכלבויניק ההומו, הבן של טום טאקר שסובל מתסמונת פרצוףהפוך, אלה רק כמה דוגמאות.תמונה מצורפת (הצחיק אותי להיזכר בהן תו"כ...)

#14 אורח - oronis

אורח - oronis
  • אורחים

פורסם 14/08/2010 - 22:19

מסכים איתך, גם אני חושב שהדמויות עושות את כל ההבדל בקומוניטי, והדיאלוגים כתובים ממש, אבל ממש היטב.
לגבי דמויות מצוירות - בערך חצי מהדמויות בפאמילי גאי לוקחות את רנדי. הזקן הפדופיל, הכלבויניק ההומו, הבן של טום טאקר שסובל מתסמונת פרצוףהפוך, אלה רק כמה דוגמאות.תמונה מצורפת (הצחיק אותי להיזכר בהן תו"כ...)

מה? איך הצלחת להשיג סמים עכשיו בתקופת היובש???

על מה אתה מדבר? "יותר מצחיקים מרנדי"? עם כל הכבוד לסטואי אפילו הוא לא יותר מצחיק מרנדי.
האם אתה חושב שבכללי פמילי גאי יותר מצחיקה מסאות'פארק? אני יודע שזה סוג הומור שונה - נונסנס מול אמירות פוליטיות וחברתיות נוקבות, אבל אותי סאות'פארק תמיד הצחיקה יותר.
אבל זה סוג של על טעם ועל ריח.

#15 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 44423 הודעות:

פורסם 14/08/2010 - 23:02

מה? איך הצלחת להשיג סמים עכשיו בתקופת היובש???

על מה אתה מדבר? "יותר מצחיקים מרנדי"? עם כל הכבוד לסטואי אפילו הוא לא יותר מצחיק מרנדי.
האם אתה חושב שבכללי פמילי גאי יותר מצחיקה מסאות'פארק? אני יודע שזה סוג הומור שונה - נונסנס מול אמירות פוליטיות וחברתיות נוקבות, אבל אותי סאות'פארק תמיד הצחיקה יותר.
אבל זה סוג של על טעם ועל ריח.

נכון, פאמילי גאי זה נונסנס. אבל, אני תמיד נדהם מחדש איך אנשים שאוהבים סאות'פארק מתרצים לעצמם למה היא לא מצחיקה בזה שהיא "פוליטית" ו"נוקבת".
מעניין לי ת'תחת.תמונה מצורפת כשאני רואה פאמילי גאי יש לא מעט רגעים של צחוק מתגלגל, וסאות'פארק...זה פשוט לא ככה.
שיעשו ביקורות עד מחר, רוב הפרקים שלהם אני יושב ומפהק (עניין של טעם, אבל רק כדי שתהיה בעניינים - גם אני לא לבד בדיעה הזו).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים