מעבר לתוכן

תמונה

כונן וירטואלי להעלאת ושיתוף קבצים

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 roimintz

roimintz

ברונזה

• רשומים+
  • 658 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 15:53

http://iem05.4shared.com

ראיתי שיש באינטרנט כל מיני אתרים שמציעים לפתוח בחינם כונן וירטואלי שאפשר ליצור בו תיקיות ולהעלות אליו קבצים.
מישהו חושב שכדאי לפתוח כונן כזה בשביל כל הקבצים שאנחנו מפיצים פה בפורום? שזה יהיה משהו יותר מסודר עם תיקיות וכלאה, ולא לינקים לאתרים כמו mytempdir שנמחקים אחרי כמה זמן.
הכי טוב היה אם מישהו היה יודע לעשות משהו כמו האתר של תעשיה וניהול 2003 (שנה ד' כבר), אבל אם אין אפשרות לעשות משהו כמו שלהם אז אפשר פשוט להשתמש במין אתר כזה שמציע כמה ג'יגה-בייט לגיבוי ושיתוף קבצים.
אקיצר, אם זה נראה שימושי אז אני אפתח כונן כזה ואפרסם פה איך לעבוד איתו.

מחכה לתגובות... :שורק:
:הממ: :הממ: :הממ:

ההודעה נערכה על ידי roimintz: 14/11/2007 - 19:15

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

"כשהערבים יניחו את נשקם, לא תהיה עוד מלחמה, כשישראל תניח את נשקה, לא תהיה עוד ישראל"!!!! (ביבי נתניהו)

#2 KinGorbaz

KinGorbaz

משתמש טרי

• רשומים
  • 21 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 16:27

ראיתי שיש באינטרנט כל מיני אתרים שמציעים לפתוח בחינם כונן וירטואלי שאפשר ליצור בו תיקיות ולהעלות אליו קבצים.
מישהו חושב שכדאי לפתוח כונן כזה בשביל כל הקבצים שאנחנו מפיצים פה בפורום? שזה יהיה משהו יותר מסודר עם תיקיות וכלאה, ולא לינקים לאתרים כמו mytempdir שנמחקים אחרי כמה זמן.
הכי טוב היה אם מישהו היה יודע לעשות משהו כמו האתר של תעשיה וניהול 2003 (שנה ד' כבר), אבל אם אין אפשרות לעשות משהו כמו שלהם אז אפשר פשוט להשתמש במין אתר כזה שמציע כמה ג'יגה-בייט לגיבוי ושיתוף קבצים.

אפשר לפתוח משתמש בGmail ולהפיץ את הססמא לכולם ולשם שולחים הכל... ;)

#3 rinatush

rinatush

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 141 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 16:31

רעיון מצויין! :וי:
ככה גם אנשים שרוצים להעלות דברים ומסתבכים עם הmytempdir יוכלו להשתמש בזה..

#4 שבלולית

שבלולית

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 559 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 16:47

זה רעיון מעולה, יהיה הרבה יותר סדר בדברים ככה ולא נצטרך להתברבר בין כל השרשורים..
[

#5 daniel_a

daniel_a

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 400 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 17:11

נשמע אחלה רעיון!!! לך על זה.... (לכמה זמן הם נותנים מקום אחסון??)

#6 DaggyStyle

DaggyStyle

משתמש......... לא מזיק ולא מועיל.........

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 17:16

תבדקו את WWW.4SHARED.COM

דאג
לזכרם של חברים שנפלו
Second Draft: האמת מאחורי התעמולה הפלסטינית, פאליווד. שווה להציץ
לעולם אל תקפצו לזירת מלכודות עכברים אלא אם כן זה באמת שווה את זה..............
I'm not mainstream, I'm more of an sideways.
nice guys finish last, I've just got lucky :)
סוףסוף! הציפור נתפסה! http://www.youtube.c...feature=related
גם אני סופרמן בלי גלימה..

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

אין לי פייסבוק! לא משתמש בפלטפורמת הוירוסים הזאת!

#7 Levi

Levi

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 303 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 17:50

פתחתי GMAIL
iem05.bgu@gmail.com
סיסמא: iem2005

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former
תמונה מצורפתAlbert Einstein 1879-1955

#8 roimintz

roimintz

ברונזה

• רשומים+
  • 658 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 17:51

תבדקו את WWW.4SHARED.COM
דאג

חבל שרק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך, כי כבר כמה ימים שאני מחפש אתר נורמלי, ועד שכבר מצאתי אחד ופתחתי בו כונן, אני חוזר לפה ורואה שאתה כבר מכיר את האתר הזה. לא משנה תודה רבה בכל מקרה. זה באמת אתר מעולה!

"כשהערבים יניחו את נשקם, לא תהיה עוד מלחמה, כשישראל תניח את נשקה, לא תהיה עוד ישראל"!!!! (ביבי נתניהו)

#9 roimintz

roimintz

ברונזה

• רשומים+
  • 658 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 17:53

לוי, עזוב אותך מGMAIL! בא תראה משהו איכותי!!!
http://www.4shared.c...ff6/__2005.html
בינתיים לא שמתי קוד אז הכניסה חופשית. אם אתם חושבים שכדאי לסגור את זה עם קוד אז תגידו ואני אשים קוד כדי שרק מי שיידע את הקוד יוכל להכנס לכונן הזה. תהנו.

(מי שיצטרך הסברים אני אשתדל להסביר קצת יותר בפירוט בהמשך. אם יש שאלות ספציפיות אז תשאלו)

http://www.4shared.c...ff6/__2005.html

#10 roimintz

roimintz

ברונזה

• רשומים+
  • 658 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 18:18

טוב, צירפתי פה קובץ תמונה עם הסבר איך נכנסים לתיקיות, איך פותחים תיקיה חדשה, ואיך מעלים קבצים לתיקיה

קבצים מצורפים

#11 daniel_a

daniel_a

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 400 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 19:38

לוי, עזוב אותך מGMAIL! בא תראה משהו איכותי!!!
http://www.4shared.c...ff6/__2006.html
בינתיים לא שמתי קוד אז הכניסה חופשית. אם אתם חושבים שכדאי לסגור את זה עם קוד אז תגידו ואני אשים קוד כדי שרק מי שיידע את הקוד יוכל להכנס לכונן הזה. תהנו.

(מי שיצטרך הסברים אני אשתדל להסביר קצת יותר בפירוט בהמשך. אם יש שאלות ספציפיות אז תשאלו)

http://www.4shared.c...ff6/__2006.html

נראה מעולה!!! השאלה היא לכמה זמן הקבצים נשמרים..

#12 Levi

Levi

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 303 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 20:09

כתוב שזה נשמר כל עוד נכנסים פעם ב30 יום......אני לא יודע אם זה כל אחד או מי שפתח את החשבןן (רועי)

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former
תמונה מצורפתAlbert Einstein 1879-1955

#13 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 18/10/2006 - 23:20

יש אפשרות לעשות קבוצות בתוך גימייל או משהו, אני יודע על מחלקה שמשתמשת בזה, מישהו מכיר?
משהו כמו כונן וירטואלי על פלטפורמת ג'ימייל, אני צריך לבדוק את זה...

היתרון בפלטפורמה, שכל משתמש נכנס עם סיסמא משלו, ורק מורשים יכולים להיכנס, כך שאפשר להעביר את החומר הטוב בשושו B)
נ.ב
4shared אתר מעולה ששווה לבדוק :וי:
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#14 roimintz

roimintz

ברונזה

• רשומים+
  • 658 הודעות:

פורסם 19/10/2006 - 03:05

יש אפשרות לעשות קבוצות בתוך גימייל או משהו, אני יודע על מחלקה שמשתמשת בזה, מישהו מכיר?
משהו כמו כונן וירטואלי על פלטפורמת ג'ימייל, אני צריך לבדוק את זה...

היתרון בפלטפורמה, שכל משתמש נכנס עם סיסמא משלו, ורק מורשים יכולים להיכנס, כך שאפשר להעביר את החומר הטוב בשושו B)
נ.ב
4shared אתר מעולה ששווה לבדוק :וי:

לגבי החומר הטוב בשושו - אני חושב שאתה צודק. נראה לי שאני אסגור את הכונן עם קוד, ככה שרק חבר'ה שלנו יכולו להיכנס ואז לא נחשוש לשים שם כל מיני דברים.
לי אישית כבר יש משהו שאני רוצה לשים שם שאני מאמין שיכול לעזור, אבל באמת לא הייתי רוצה לפרסם את זה בלי סיסמה.

בקיצור, יש מישהו שמתנגד לזה שזה יהיה סגור עם סיסמה?
אולי כדאי לסגור רק קבצים מסויימים או תיקיות מסויימות לשימוש עם סיסמה ואת השאר להשאיר פתוח?

#15 neta

neta

משתמש חדש

• רשומים
  • 43 הודעות:

פורסם 19/10/2006 - 09:45

בקיצור, יש מישהו שמתנגד לזה שזה יהיה סגור עם סיסמה?
אולי כדאי לסגור רק קבצים מסויימים או תיקיות מסויימות לשימוש עם סיסמה ואת השאר להשאיר פתוח?
[/quote]

אולי כדאי שאת האתר הזה נשאיר פתוח כדי לא להסתבך ובמקביל נשמור על החשבון בGMAIL לשם נעלה את דברי השושו ואז אפשר לרשום בפורום משהו כמו - חומר טוב בתפ"י הועלה לGMAIL...

או שכדי לא לפזר את החומר תעשה תיקיה אחת שלה יהיה קוד ואת כל השאר תשאיר פתוח

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים