מעבר לתוכן

תמונה

בוגר B.Sc בהנדסת חשמל מהמכללה רוצה ללמוד M.Sc באוניברסיטה, מה לעשות לפני?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Electro

Electro
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 20/04/2016 - 20:49

אני רוצה ללמוד לתואר שני באוניברסיטה, אני מגיע מהמכללה, סיימתי ללמוד לפני שנה ומאז עבדתי בהייטק.

אני מעוניין בתזה ואפשרות בעתיד לעשות דוקטורט, עד כמה יהיה לי קשה לעשות את זה? אני סטודנט מצטיין מהמכללה עם ממוצע גבוה, יכול להיות שאני יהיה אבוד בגלל שאין לי ידע בסיסי למתמטיקה הגבוהה שלומדים בתואר ראשון באוניברסיטה? או שמכינים אותי לזה ומראש עושים קורסי רענון לכאלה שעושים את התואר השני שלהם לאחר הרבה שנים בחוץ?

שמעתי על כאלה שלמדו איתי במכללה והלכו ללמוד בבן גוריון, אבל לא יודע עד כמה קשה להם

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 23/04/2016 - 22:55

מה אתה שונה מכל מאסטרנט פוטנציאלי אחר שאתה צריך הכנה, רענון, ליטוף ותמיכה?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 Electro

Electro
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 24/04/2016 - 20:29

מה אתה שונה מכל מאסטרנט פוטנציאלי אחר שאתה צריך הכנה, רענון, ליטוף ותמיכה?

מישהו ביקש ליטוף?

סך הכל שאלתי אם מצפים ממישהו שעושה תואר שני לאחר תקופה של למשל 5 שנים לזכור פונקציות טריגונומטריות וכו....

אני פשוט מכיר מצב שבו אנשים הולכים ללמוד לתואר שני לאחר תקופות ארוכות שבהם עבדו בהייטק שלא ממש משתמשים שם במתמטיקה הגבוהה שלומדים בתואר ראשון להנדסה, אז מן הסתם חלק מהידע מתפוגג.

אני למשל למדתי לפני הצבא הנדסאי, ואז אחרי הצבא שהלכתי להשלים לתואר ראשון שכחתי את הדברים הבסיסיים, אז נאלצתי לחפור בספרים בשביל לעמוד בקצב של הצעירים האלה שעושים את קורסי הבסיס.

היום מי שעשה באוניברסיטה את התואר הראשון ומיד ממשיך לשני הוא ביתרון משמעותי עליי.

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 07/05/2016 - 12:26

מישהו ביקש ליטוף?

סך הכל שאלתי אם מצפים ממישהו שעושה תואר שני לאחר תקופה של למשל 5 שנים לזכור פונקציות טריגונומטריות וכו....

אני פשוט מכיר מצב שבו אנשים הולכים ללמוד לתואר שני לאחר תקופות ארוכות שבהם עבדו בהייטק שלא ממש משתמשים שם במתמטיקה הגבוהה שלומדים בתואר ראשון להנדסה, אז מן הסתם חלק מהידע מתפוגג.

אני למשל למדתי לפני הצבא הנדסאי, ואז אחרי הצבא שהלכתי להשלים לתואר ראשון שכחתי את הדברים הבסיסיים, אז נאלצתי לחפור בספרים בשביל לעמוד בקצב של הצעירים האלה שעושים את קורסי הבסיס.

היום מי שעשה באוניברסיטה את התואר הראשון ומיד ממשיך לשני הוא ביתרון משמעותי עליי.

אתה העלית את הפער האפשרי בתואר הראשון ושאלת על קורסי רענון. 

אז שוב, אם נשים בצד את הווטף העולה מדבריך, אתה לא אמור להיות שונה מכל אחד אחר שממשיך לתואר שני.

ברור שמי שממשיך ברצף נמצא באיזשהו יתרון אקדמי. סביר שהם גם צעירים ויפים ממך. תתנחם בזה שאתה אולי נמצא ביתרון אנושי וכלכלי.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים