מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

תחרות ה"עמה"

• Please log in to reply
572 replies to this topic

#1 איה

איה

המניבה

• רשומים+
  • 2710 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 18:53

"עמה" זה מושג בירושלמית עסלית שהמשמעות שלו זה שילוב בין טמבלון, אהבל, דפוק, עם קורטוב של 'אחי, האמת היא שגם לי זה קרה...'. צריך להגות אותו ככה שבאופן פלאי יש דגש גם בהברת המלרע וגם במלעיל, ועם כל הנשמה, משהו בסגנון של "עעעעעמממממממההההההה".

ועכשיו לתחרות עצמה - כל אחד יכתוב פה את מקרה העמה המביך שלו -

(וכמובן שאני אתחיל, ולדעתי אני אוכל למלא פה כמה עמודים עם מקרי עמה :גלגול: )

אתמול הייתי בסופר, וראיתי שסוף סוף יש סברסים! :וי:
כל ילד יודע שבסברס יש מה? :unsure:
נכון, קוצים! :כפיים:

העניין הוא שבגלל שאני כזו סנילית, שכחתי שיש לא רק את הקוצים הגדולים (שאותם הסירו), אלא גם את הקוצים הקטנים... :מסמיק: :rolleyes: <_<

אז מצאתי את עצמי ממששת בהתלהבות את הסברסים הראשונים של העונה, :no:
וכמובן שמאתמול בערב, אני בעיקר עסוקה בלשלוף קוציצים מכל פרק ופרק בכפות הידיים שלי...
וזה כואף (למי שזוכר את 'מוריס' מדומינו). :בכיין:

בקיצור, עמה.
"אל תשכח שזנב הוא לא רק זנב, ויותר משהזנב קשור לבעליו, בעליו קשור אליו!"

#2 shavit

shavit

life is short -enjoy while it lasts

• רשומים+
  • 1907 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 18:57

:lol:
בטח כאב.

זה הזמן לשינוי חברתי

#3 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 19:10

סברסים זה איכס.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

Posted Image

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#4 תותי

תותי

תותים, תותים, בואי אקנה לך תותים. במקום עוד מכונות של מלחמה

• רשומים+
  • 385 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 19:11

מקרה העמה שלי הוא ממש מביך...
אני מסתובבת לי בת"א, בדיזינגוף (ברחוב-לא בסנטר). מלאת ביטחון ומאושרת.
רואה מולי חנות נעליים יפייפיה...זולה...נעליים יפות אז החלטתי להתקרב ולראות מה יש בחלון ראווה...
כנראה שהמוכר בחנות היה כל כך משועמם באותו היום שהוא ניקה את חלון הראווה בצורה שלא תבייש את סינדרלה...
נעמדתי, הרכנתי את ראשי כאשר יש לי במוח את המרחק היחסי ממני לחלון הראווה... או כך חשבתי...
בקיצור - דפקתי את הראש כל כך חזר בחלון שזה הרעיד את החלון ועשה רעש ממש חזק.... כל מי שהיה בחנות הסתכל לעברי וכן גם עוברי אורח ברחוב...

עמה או לא?!
מי שמשקיע - שוקע, מי שטוב- טובע, ורק החרא צף!!!

#5 ניקו

ניקו

לילה טוב

• רשומים+
  • 1918 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 19:28

קרה לי עם עמוד, באוניברסיטה , לא יודעת למה חשבתי שיהיה בסדר להסתכל הצידה בזמן שאני הולכת קדימה :מסמיק: מזל רק השותפים שלי ראו והם כבר יודעים שאני עמה :lol:

#6 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 19:47

מישהו אמר לי שהשותף שלי בא לראות את הדירה שלו.

עשיתי סיבוב באונ', ואז פגשתי את הבנאדם שוב ובשיא ההתלהבות אמרתי לו:
"שמעתי שפגשת את השותף שלי כשהוא חיפש דירה!" :מסמיק:
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#7 dino

dino

סתם דינוזאור

• רשומים+
  • 2313 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:03

וואי תותי, הזכרת לי משהו ישן...

אחרי הפסד של "מכבי" לאולימפיאקוס (נראה לי, אולי פנאתנייקוס?) ביד אליהו לפני איזה 7 שנים או משהו כזה, הלכתי כולי שבוז לכיוון תחנה מרכזית בת"א לתפוס מונית (מה אני אעשה, הייתי בן 16, כולה...).
בקיצור, בדרך ראיתי תחנת אוטובוס, שמהדיכאון חשבתי אין זכוכית (אני רגיל מאשקלון ;) ) אז ניסיתי לעבור דרך ה"אין זכוכית" ו... :ראשבקיר: (רק בזכוכית במקום בקיר)
god make dinosaurs,
god destroy dinosaurs,
god create man,
man destroy god,
man create dinosaurs,
dinosaurs destroy man,
and dinosaurs rule the country.
until god come again.

#8 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:04

וואי, זה קרה לי מלא פעמים!

נורא מביך...
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#9 איה

איה

המניבה

• רשומים+
  • 2710 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:15

בשביל שתבינו עד כמה המצב עגום, הנה עוד סיפור, שכבר הפך למיתולוגיה בקרב כמה אנשים שמכירים אותי -

לפני כמה שנים חיפשתי מקום עבודה, וראיתי שיש תקנים למדריכות ב"מגדל דוד".
אחרי הסברים מפורטים (ומכיוון שאני חסרת חוש כיוון בעליל כמובן שהצלחתי להתברבר בעיר העתיקה) הגעתי למקום. אני לוחצת על האינטרקום כמו שהסבירו לי, ועונה לי בחורה שאומרת לי אני אלחץ, ואת תפתחי את השער.

טוב, אני שומעת זמזום מהאינטרקום, ומחפשת שער, מחפשת מחפשת ולא מוצאת. :ph34r:

אני אומרת לה - "על איזה שער את מדברת?" היא אומרת - "שער שחור, אני לוחצת שוב".

מסתכלת אנה ואנה, ורואה מאחורי, במרחק של איזה 12 מטר, שער שחור ענקי, משהו בגובה 4 מטרים וברוחב 3 מטר, אמרתי לעצמי, וואללה, שיחקו אותה בכניסה למשרדים שלהם! :וי:

טוב, היא לוחצת שוב על הזמזום הארור, אני רצה לשער הענקי, מנסה להזיז אותו, ולא מצליחה.
אני לוחצת שוב על האינטקרום, ואומרת לה שלא הספקתי כנראה להגיע לשער בזמן, והוא גם נורא כבד, אז אם אפשר, שהיא תנסה ללחוץ על האינטרקום קצת יותר זמן... ככה העסק חזר על עצמו משהו כמו 6 פעמים, היא לוחצת, אני רצה לשער, מנסה להזיז את הדלתות ברזל הארורות שלו, לא מצליחה ושוב מנדנדת לה. <_<

באיזשהו שלב, גם הגמל התיירותי שכרע שם בסביבה התחיל לבהות בי במבט מזלזל. ;)

לחצתי שוב, ואמרתי לה - "אני לא מצליחה, הדלתות של השער לא זזות, הן נורא כבדות, יש מישהו שיכול אולי לפתוח את השער מבפנים?" ואז היא עושה לי - "איזה שער את מנסה לפתוח? תסתכלי לפנייך יש שער קטן, ומתחתיו מדרגות..." :eyes:

ואז אני רואה פשפש קטן (שכמובן שתוך שנייה פתחתי אותו...) בצבע שחור כמובן... ואני מקווה שברור לכם כבר, שמה שעשיתי כל הזמן היה לנסות לפרוץ את אחד משערי החומה... :מסמיק:

מיותר לציין שלא התקבלתי לעבודה... איך שהוא לא נראה לי שעשיתי עליהם רושם יותר מדי מוצלח... :rolleyes:
"אל תשכח שזנב הוא לא רק זנב, ויותר משהזנב קשור לבעליו, בעליו קשור אליו!"

#10 diti

diti

שדונית קטנה ומטריפה

• רשומים+
  • 1947 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:47

אני אקרא לזה "מעופפת במיוחד" ולא "עמה", כי הסיפור על אמא, ולא יפה לקרוא לאמא "עמה".... :גלגול:

אז הנה:
אמא שלי, המקור למעופפות בגנים המשפחתיים, ואני חזרנו צפונה ברכבת. כל הדרך דיברנו וקישקשנו. כשהגענו לעכו, נכנסנו לשירותים. כשיצאתי, אני קולטת את אימי היקרה מסתכלת עלי במבט המום ולא מבין ( :blink: ). שאלתי אותה מה קרה; "אוי לרגע שכחתי שאת איתי, וכשיצאת הסתכלתי עליך וחשבתי 'כמה הבחורה הזו דומה לדיתי'...." איזו אימא, הא? :lol:

פוגי יוצא ברכבת מתל אביב. במקביל הוא יוצא ברכבת מחיפה.
נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו?
שאלה שנייה: האם הוא יתאכזב?
את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן בשבוע הבא, ואז גם יוגרלו הגרסים. סליחה, אז גם יוגרלו הפרסים, גרציה.
בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!!!

חשוב יותר להיות שפוי ולא לדעת מה קורה

חתול, הו, בידי בם בם
תמונה מצורפת

#11 mor

mor

אלק בתולה.. !

• רשומים+
  • 17520 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:51

אני אקרא לזה "מעופפת במיוחד" ולא "עמה", כי הסיפור על אמא, ולא יפה לקרוא לאמא "עמה".... :גלגול:

אז הנה:
אמא שלי, המקור למעופפות בגנים המשפחתיים, ואני חזרנו צפונה ברכבת. כל הדרך דיברנו וקישקשנו. כשהגענו לעכו, נכנסנו לשירותים. כשיצאתי, אני קולטת את אימי היקרה מסתכלת עלי במבט המום ולא מבין ( :blink: ). שאלתי אותה מה קרה; "אוי לרגע שכחתי שאת איתי, וכשיצאת הסתכלתי עליך וחשבתי 'כמה הבחורה הזו דומה לדיתי'...." איזו אימא, הא? :lol:

תשאלי אותה מה היא לוקחת............ אני אשמח גם!! :מסמיק:

Mor is less

מורפייס מורפייס מורפייס מורפייס . . .

אלק בתולה מאמסטרדם
דוריצ'י-יש פרסום רע

"יש ישות רעה שממשיכה לגדול ולהתפשט, והיא עושה שורה ועוד שורה.
כן, רבותי, האף שלה כואב והיא יושבת ומתנפחת וחושבת שהיא מספר אחת במדינה. ואני לא מדבר על שחקנים ולא על זונות - אני מדבר על המערכת הבנקאית, שמזיינת אותנו בתחת" / כהנא צדק

#12 diti

diti

שדונית קטנה ומטריפה

• רשומים+
  • 1947 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 20:54

כל פעם שכועסים על המעופפות שלי, אני מאשימה את הגנים... זה לא אני.... :blink:

האמת שהמקרה אירע בחורף, ובאותה תקופה המלצתי לה לשתות תה מרווה... אחרי המקרה הזה הגבלתי אותה לשתי כוסות ביום לכל היותר.... :גלגול:

פוגי יוצא ברכבת מתל אביב. במקביל הוא יוצא ברכבת מחיפה.
נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו?
שאלה שנייה: האם הוא יתאכזב?
את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן בשבוע הבא, ואז גם יוגרלו הגרסים. סליחה, אז גם יוגרלו הפרסים, גרציה.
בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!!!

חשוב יותר להיות שפוי ולא לדעת מה קורה

חתול, הו, בידי בם בם
תמונה מצורפת

#13 Maxim_DK

Maxim_DK

..-The One-..

• רשומים+
  • 3663 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 21:49

יצא לי כבר להתקל בשמשות, אפילו היום הלכתי בבריכה מהנה מהנוף ופתאום מתקלתי בשימשיה, פאדיחה כולם רואים
Seen It All, Read It All, So Don't Write At All
תמונה מצורפת
Mess with the best die like the rest

#14 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 21:59

אז הנה:
אמא שלי, המקור למעופפות בגנים המשפחתיים, ואני חזרנו צפונה ברכבת. כל הדרך דיברנו וקישקשנו. כשהגענו לעכו, נכנסנו לשירותים. כשיצאתי, אני קולטת את אימי היקרה מסתכלת עלי במבט המום ולא מבין ( :blink: ). שאלתי אותה מה קרה; "אוי לרגע שכחתי שאת איתי, וכשיצאת הסתכלתי עליך וחשבתי 'כמה הבחורה הזו דומה לדיתי'...." איזו אימא, הא?  :lol:

תשאלי אותה מה היא לוקחת............ אני אשמח גם!! :מסמיק:

פעם הלכתי ברחוב וחשבתי שאני רואה את אחותי ממולי אז נופפתי לה לשלום, ובסוף התברר שזאת היתה מראה...
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#15 number6

number6

Things could be Different. But They're not

• רשומים+
  • 8641 הודעות:

פורסם 28/07/2004 - 22:02

אז הנה:

עדיין בהכחשה, הא? ;)

The reception's gotten fuzzy
The delicate balance has shifted
Put on your gloves and your black pumps
Let's pretend the fog has lifted
Now you see me
Now you don't
Now you say you love me
Pretty soon you won't
If we get our full three score and ten
We won't pass this way again
So kiss me with your mouth open