מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

תחרות ה"עמה"

• Please log in to reply
572 replies to this topic

#31 shavit

shavit

life is short -enjoy while it lasts

• רשומים+
  • 1907 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 01:07

הייתי ממש אבל ממש שוקיסט ותמים כשהייתי קטן

גם אני. נשאר לי קורטוב תמימות גם היום.

זה הזמן לשינוי חברתי

#32 dino

dino

סתם דינוזאור

• רשומים+
  • 2313 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 01:09

וואי וואי, כשאני נזכר עכשיו בגיל הנמוך אני פשוט צוחק על עצמי. קבלו:

אני גר (עד היום) בבניין 7 קומות עם קומת מקלט ממש גדולה.

כשהייתי קטן, היינו הרבה ילדים בבניין מגובשים וכאלה, שיחקנו סנוקר ופינג-פונג במקלט, ממש מועדון...

אז כמה ימים לפני ל"ג בעומר, אני ועוד חבר (קטן ממני בשנתיים) לקחנו כמה מהקרשים ששמרנו במקלט ופשוט התחלנו להבעיר מדורה...

אחרי חצי שעה, מצאתי את עצמי ננזף ע"י אבא שלי בבית כשכל 7 הקומות בבניין מעלות עשן.
לא, לא נשרף כלום חוץ מהעצים (לא שזה לא היה קרוב) אבל היה פשוט מלא מלא עשן.

אני גם גר ליד המשטרה ממש קרוב והייתה ממש המןלה שקברתי את עצמי לאיזה... שעתיים ככה. :lol:
god make dinosaurs,
god destroy dinosaurs,
god create man,
man destroy god,
man create dinosaurs,
dinosaurs destroy man,
and dinosaurs rule the country.
until god come again.

#33 dino

dino

סתם דינוזאור

• רשומים+
  • 2313 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 01:11

עוד משהו קטן..
אני פשוט לא מסוגלת לעבור ליד משהו בלי להתקע בו...
בצבא כבר היו צוחקים עלי על היכולת שלי להתקע בכל מה שנמצא ממולי...
בגלל זה הגוף שלי תמיד מלא סימנים כחולים...

למישהי שאני מכיר יש ללא סיבה סימנים כחולים (קטנים) ברגליים וכאלה אין לה מושג למה...
(לא אני, נשבע...)
god make dinosaurs,
god destroy dinosaurs,
god create man,
man destroy god,
man create dinosaurs,
dinosaurs destroy man,
until god come again.

#34 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 01:23

וואי, אני מנסה לחשוב על משהו וממש לא מצליח...
טוב, משהו קטנטן. כשהייתי קטן, אף פעם לא אהבתי ללכת על המדרכה. גדרות, ספסלים, הכיפות האלה מהאבן שיש מלא בטיילת של תל-אביב, אתם יודעים...

אז יום אחד אני חוזר מבית הספר עם חבר שלי, וכהרגלי בקודש, אני מטפס על איזה ספסל בדרך, הולך עליו, מגיע לקצה שלו, דורך על הקצה ומתכוון לקפוץ כשאני מגלה (תוך זבנג רציני לראש) שהצד השני של הקרש של הספסל היה משוחרר, מה שגורם לי ליפול ולחטוף את הקצה השני בראש. די כואב...
שלפוחיתוס-שתנוס-פלטיניומוס
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#35 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 02:56

הדבר הראשון שאני נזכרת בו הוא הטסט השלישי שלי (אל תשאלו מתוך כמה) שבו הייתי מאוד לחוצה. נסעתי נסעתי וכשהרמזור התחלף עצרתי. חבל רק שהוא התחלף לירוק... :lol: הטסטר היה בשוק ופשוט בהה בי דקה ואז התחיל לצעוק עלי..
הוא רשם לי את זה בתופס כאלף הערות בערך כולל: "אי הבנת חוקי התנועה..." :גלגול:
וזה לא מה ש ישביע את רעבוני

#36 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 03:13

לא זוכרת פדיחות כלשהן בילדותי,
הייתי עסוקה בקרבות רחוב...
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#37 AnnaVas

AnnaVas

נשואה בע"מ (מוקדש לדרקול)

• רשומים+
  • 371 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 11:34

התארחתי במלון באילת, כבר לא זוכר איזה, עם חברים. בלילה יצאנו לבלות. הייתי בקומה התחתונה, אז הלכתי במסדרון שמוביל ללובי, פניתי שמאלה בסוף המסדרון, פתאום אני רואה מדרגה גבוהה, בזריזות דילגתי מעליה בכדי לא ליפול, ומצאתי את עצמי עומד באמצע הבריכת דגים של המלון.
עובדי הדלפק פשוט ראו מישהו לבוש יפה הולך וקופץ לבריכה, הם חשבו שאני משוגע. חברים שלי נשכבו על הרצפה ולא הפסיקו לצחוק.

גדול!!!! :lol: :lol: :lol:
Anna.V.

#38 AnnaVas

AnnaVas

נשואה בע"מ (מוקדש לדרקול)

• רשומים+
  • 371 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 11:44

האמת שאני אלופה בלעשות כל פאדיחה אפשרית, לא עובר לו שבוע בלי שאני עושה איזה משהו נורא מטומטם, אבל עכשיו אני לא מצליחה להיזכר בכלום :no:
Anna.V.

#39 nati

nati

איש פשוט ואלמוני

• רשומים+
  • 6669 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 11:46

האמת שאני אלופה בלעשות כל פאדיחה אפשרית, לא עובר לו שבוע בלי שאני עושה איזה משהו נורא מטומטם, אבל עכשיו אני לא מצליחה להיזכר בכלום :no:

כנ"ל , זה בגלל מנגנון מאוד מפותח ומנוסה של "הכחשה"

#40 co co nut

co co nut

ברונזה

• רשומים+
  • 632 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 12:56

ה"עמיות" שבי מתבטאת בזה שלפעמים אני לא שמה לב לזה שאני צועקת דברים שלא כל האנשים צריכים לשמוע. פעם אחת, אחרי תרגול עם מתרגל מעצבן במיוחד, הלכתי עם חברה שלי וצעקתי בקולי קולות, בשיא העצבים כמה שהתרגולים שלו לא מובנים, איזה בזבוז זמן זה להכנס אליהם וכמה שהוא מתלהב. בעודי צועקת צלצל לי הטלפון ואז, איך שאני עונה, הוא פתאום מופיע מאחורינו, אומר לי ולחברה שלי שלום, וממשיך ללכת. מסתבר שהוא שמע את הכל.... אופס...

במקרה אחר, אחרי מבחן, עמדתי מחוץ לבניין ולא הפסקתי לספר בהתלהבות איך מתרגלת מסויימת עזרה לי במלא תשובות וממש גילתה לי אותן ואיך אם אני מצליחה זה רק בזכותה. הייתי מספיק חכמה כדי לוודא שהיא לא בסביבה אבל אחרי כמה דקות (ואינסוף הסברים לכל מי שרק היה מוכן לשמוע איך המתרגלת עזרה לי במבחן), אני רואה את כל הצוות של אותו מקצוע, יושב מטר מאחורי... אופס כבר אמרתי?..... :rolleyes:
NUTS 4 (COCO) NUTS

#41 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 13:21

עוד משהו קטן..

למישהי שאני מכיר יש ללא סיבה סימנים כחולים (קטנים) ברגליים וכאלה אין לה מושג למה...
(לא אני, נשבע...)

היא הגיעה למצב שלי. אני נתקעת כל הזמן בפינות של שולחן, עמודים (בכיתה א' רצתי אל עבר עמוד חשמל בשיעור ספורט וגם נתקעתי פעמיים בטלפון ציבורי ממתכת כמו שהיה פעם), נופלת במדרגות וכו'. בסוף היום אני רואה את הסימנים הכחולים ולא זוכרת ממה כי אני כבר לא מתייחסת לכל ה"נפילות" האלה.
אני גם חסרת טקט. באחד התירגולים המתרגל אמר: "ועכשיו נעבור לנושא חדש" ואני השמעתי אנחת יאוש שמתברר שהייתה קצת חזקה מדי ואחרי שניה אני קולטת את כל הכיתה מסתובבת לאחור ומסתכלת עליי (אופס... :unsure:).
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#42 diti

diti

שדונית קטנה ומטריפה

• רשומים+
  • 1947 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 13:34

לא ממש באותו סגנון ,אבל גם פאדיחה לא קטנה.
כשעוד גרתי בקריות, קבעתי עם כמה חברים לצאת לסרט, ומכיון שזה היה חורף וערב מאוד גשום ולי לא היה רכב, קבענו שהם יאספו אותי מהבית. כשהם אמרו לי שהם מחכים לי למטה, יצאתי מהבית ותוך כדי הריצה הכי מהירה שיכולתי, היה ממש מבול, נכנסתי לאוטו.... רק שאחרי כמה שניות שמתי לב שזה לא האוטו של החברים שלי ושהם חונים מאחורי האוטו שנכנסתי אליו... :מסמיק:  :מסמיק:  :מסמיק:

מזכיר לי סיפור, הפעם על עצמי....

כשהייתי בצ'ילה, שכרתי רכב עם 2 חבר'ה. יום אחד חנינו ליד אינטרנט קפה ונכנסנו. כשיצאנו, ירד גשם, אז אמרתי שבמקום ששלושתנו נרוץ ונירטב, אני אביא את הרכב לכניסה. כשנכנסתי לרכב ראיתי שהשארתי את החלון פתוח... לא מתאים לי, אבל גם לא לא מתאים לי (הגיוני שאם זה יקרה - אז זה יקרה לי...) ולא הבנתי איך אף אחד מאיתנו לא שם לב לכך.... אני מכניסה את המפתח לסוויץ' ו..כלום. לא מניע. באסה. אוף, אין לי כוח עכשיו לדברים האלה :angry: . ואז הרמתי את הראש להגיד לחברים שלי שלא מניע, ואני רואה אותם נקרעים מצחוק! :o מסתבר שלפני הפיק-אפ שלנו, חנה עוד אחד, באותו הצבע, ואני הנחתי שהוא שלנו.... :מסמיק:
אבל לפחות סגרתי לו את חלון, שלא יתמלא בגשם....

פוגי יוצא ברכבת מתל אביב. במקביל הוא יוצא ברכבת מחיפה.
נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו?
שאלה שנייה: האם הוא יתאכזב?
את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן בשבוע הבא, ואז גם יוגרלו הגרסים. סליחה, אז גם יוגרלו הפרסים, גרציה.
בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!!!

חשוב יותר להיות שפוי ולא לדעת מה קורה

חתול, הו, בידי בם בם
תמונה מצורפת

#43 dino

dino

סתם דינוזאור

• רשומים+
  • 2313 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 13:45

עוד משהו קטן..

(לא אני, נשבע...)

היא הגיעה למצב שלי. אני נתקעת כל הזמן בפינות של שולחן, עמודים (בכיתה א' רצתי אל עבר עמוד חשמל בשיעור ספורט וגם נתקעתי פעמיים בטלפון ציבורי ממתכת כמו שהיה פעם), נופלת במדרגות וכו'. בסוף היום אני רואה את הסימנים הכחולים ולא זוכרת ממה כי אני כבר לא מתייחסת לכל ה"נפילות" האלה.
אני גם חסרת טקט. באחד התירגולים המתרגל אמר: "ועכשיו נעבור לנושא חדש" ואני השמעתי אנחת יאוש שמתברר שהייתה קצת חזקה מדי ואחרי שניה אני קולטת את כל הכיתה מסתובבת לאחור ומסתכלת עליי (אופס... :unsure:).

הקטע אצלה שזה מופיע כשהיא קמה בבוקר, כאילו היא מכה את עצמה תו"כ שינה או משהו...
god make dinosaurs,
god destroy dinosaurs,
god create man,
man destroy god,
man create dinosaurs,
dinosaurs destroy man,
until god come again.

#44 shavit

shavit

life is short -enjoy while it lasts

• רשומים+
  • 1907 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 13:49

חולמת על קרבות אגרוף....... :lol:

זה הזמן לשינוי חברתי

#45 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 29/07/2004 - 13:49

עוד משהו קטן..

(לא אני, נשבע...)

גם זה קרה לי. אני תמיד מדברת תוך כדי שינה (גם בטלפון, מתברר). אמרו לי שהלכתי פעם תוך כדי שינה, אבל השיא היה כשדפקתי את הראש בקיר. התעוררתי ושכבתי במיטה כמה דקות כשאני מנסה להבין מה קרה. :lol:
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים