מעבר לתוכן

תמונה

סרטוני סלסה מאאאגניבים

• Please log in to reply
115 replies to this topic

#16 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 05/04/2007 - 20:47

אז ולד, תעביר לאלון את כל התוכנות הנדרשות אם אין לו כבר כאלה. (אגב, לא צריך כישורים מיוחדים, גם אני למדתי את זה תוך כדי עשיה. צריך פשוט זמן לעשות את זה, וכלים נורמליים, שעדיין לא אספתי בלינוקס).

אלון, תעדכן אותי כשתהיה במצב זמין, או כשתרצה שאני אתחיל לשלוח אליך סרטונים. אין צורך לצלם (אם כי גם בהחלט אין מניעה, רק שנהיה מתואמים ככה שנצלם וריאציות שונות ולא נעשה עבודה כפולה), ישנם כיום שני אנשים שמצלמים במדיה נוצ'ה כך שהסרטונים שלפני עריכה (כולל מוזיקת רקע built in) רק מתרבים. צוואר הבקבוק הוא העריכה. עם הסרטון הראשון אני גם אעביר אליך את הפרטים לגבי איך אני הייתי עורך את הסרטונים, שזה אולי יעזור בשיפור התהליך (הקטנת גודל קובץ, תהליכים שעשיתי להם אוטומציה וכו').

אני גם אנסה ליצור איזה שרשרת אוטומציה בלינוקס שאולי תאפשר עריכת סרטון אוטומטית, אבל כנראה ייקח הרבה מאוד זמן עד שזה יהיה מוכן.

רועי: הוריאציות שלנו כיום מפורסמות במאגר הוריאציות של lamusica, ולכן גם הלוגו של lamusica מופיע בהם, כדי להכוין אנשים שמוצאים במקרה את הסרטונים למאגר המלא ולמידע נוסף. מצד שני אין כאן בלעדיות (התמורה על אחסון הסרטונים היא הלוגו בסרטון) והסרטונים מופיעים גם בyoutube כך שאתה יכול להשתמש בהם או לקשר אליהם, אם הלוגו לא מפריע לך.

הפניתי גם את תשומת ליבו של jamaicansalsero לסרטונים, ואם הוא ימצא אותם שימושיים נעדכן אותו על סרטונים חדשים, כי יש לו מאגר יפה שכדאי לחזק.
הודעה זו מביעה את דעתי האישית בלבד.
ולפעמים גם זה לא.

פורום הקריקטורה היומית כאן

התמונה מצורפת מת יחי התמונה מצורפת!

תמונה מצורפת

#17 edoson

edoson

כסף

• רשומים+
  • 3469 הודעות:

פורסם 14/04/2007 - 13:59

נתקלתי בסרטון הבא:

הייתי חייבת להראות לכם, לדעתי זה אחד הריקודים הכי יפים וכיפיים שראיתי בכל הקריירה שלי :)

אתם מוזמנים לשים כאן קישורים לסרטונים שאהבתם ותרצו לחלוק.

תהנו! :וי:

מעולה! :וי: כמה צחקתי!

אם כבר אנחנו בנושא, תראו מה מצאתי.
Yanek Revilla הקובני והאגדה. זה לא בהילוך מהיר, הוא באמת רוקד ככה.
חדי העין ומבקרי הביילה ישימו לב שם לכמה וריאציות שמאסטר יודה מלמד, זה בגלל שיאנק המציא אותן. כולל את אלו של שתי בנות ובן, שני בנים ובת ושות'.
זה אמנם מוקצן לגמרי מבחינת חדות תנועה כי זה סוג של מופע, אבל הוא אחד הקאסינרוס היותר טובים שיש. ככה רוקדים.

והנה משהו עם דינמיקה קצת יותר אנושית (ודוגמה מצויינת לדינמיקה טובה):
http://www.youtube.com/watch?v=850RmnQNC6s

להבדיל מהסרטון הראשון, זה אולי מרשים (למרות שבעיניי זה לא ממש... הוא לא מסיים תנועה אחת עד הסוף) אבל איפה פה הכיף בריקוד?
אני יכול להבין מי שנהנהנ לראות את זה אבל לא את מי שרוצה לרקוד את זה...
.Emancipate your self from mental slavery, none but ourselves, can free our mind. Marcus Garvey

אהוב את אפלטון, אהוב את אריסטו, אבל את האמת אהוב יותר מכל. (תרגום חופשי לניוטון)

#18 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 15/04/2007 - 03:53

להבדיל מהסרטון הראשון, זה אולי מרשים (למרות שבעיניי זה לא ממש... הוא לא מסיים תנועה אחת עד הסוף) אבל איפה פה הכיף בריקוד?
אני יכול להבין מי שנהנהנ לראות את זה אבל לא את מי שרוצה לרקוד את זה...

מה יש לסיים עד הסוף? וריאציה?...

הסיבה להבדלים בין הסרטים היא שosbanis רוקד social dancing בסרטון הזה, ויאנק מצולם בחזרה להופעה (הסגור) ובהופעה. תצלם את ברק רוקד להנאתו ורוקד בחזרה להופעה, וכנראה שגם שם תראה הבדלים דומים.
כך שמהסרטון של יאנק מומלץ לאמץ את הדינמיקה ולא את ההבעות. את שמחת החיים אפשר לאמץ מjoel fernandez ferrer.

אני אישית לא משתגע על הריקוד של osbanis כי זה מרגיש לי שהוא "מוכר" את הריקוד לפלירטוט. מנת יתר לטעמי. דווקא הבחור השני באותו סרטון נראה לי יותר.
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#19 Labias

Labias

ברונזה

• רשומים+
  • 621 הודעות:

פורסם 16/04/2007 - 02:58

הנה לינק לאתר הרשמי של edie the salsa freak
יש פה איזה 6 סרטונים מוצלחים שלה ושל בעלה מהקונגרסים של השנים האחרונות:
http://www.dance-clips.com/ (הקליפים הטובים בתחתית העמוד)

חוץ מזה, עוד כמה סרטונים שלהם ב- you tube:

http://www.youtube.com/watch?v=GcrR1d6ekO0
Nil Satis Nisi Optimum
In God We Doubt
תמונה מצורפת

Formerly known as Aftershock

#20 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 25/04/2007 - 01:36

היום גמרתי (אחרי חמישה עימים של טחינת תחת) לכתוב את הסקריפט שתוך פחות משתי דקות (בדוק) הופך סרטון וריאציה בסיסי לסרטון ערוך, כולל שקופיות לפני ואחרי, הוספת פרטים אוטומטית לשקופיות, הוספת לוגו לסרטון עצמו, אפקטים של מעבר בין השקופיות לסרטון, ובקיצור, עורך סרטונים אוטומטי. זה אומר שצפויים להשתחרר כמה סרטוני כינרת וכמה סרטוני מדיה נוצ'ה בקרוב (הסקריפט יודע לערוך את שניהם).

הבעיה עם סרטוני הכינרת היא שהסאונד שם על הפנים, ולכן לא הייתי רוצה לשחרר אותם עם הסאונד הזה (אלא אם אין ברירה). מה שעשיתי עד היום זה להשיג mp3 של השיר שהושמע במקור (או סתם שיר אחר שהתאים לי), ולהתאים אותו לסרטון. עבודת נמלים (כשזה מגיע ביחד עם כלל עריכת הסרטון שהיתה ידנית), ולא ניתן לעשות את זה אוטומטי. מאחר שאין לי כיום הרבה איים של זמן פנוי, אני לא אוכל לטפל בנושא הסאונד, אבל בזכות הסקריפט החדש אני אוכל למסור סרטונים ערוכים, שרק צריך להתאים להם סאונד. אין לי תוכנות להמליץ עליהן, כי אני על לינוקס, אבל יש המון תוכנות לwindows שעוסקות בזה.

מי שיכול לעזור עם הסאונד, אני אוכל כבר עכשיו לשלוח לו סרטונים ערוכים, והוא ישלח לי חזרה סרטון מתוקן (או שנתאם עם lamusica שהוא כבר יוכל לשים שם ישירות).

יש מצב?

נ.ב.
הסרטונים של lamusica מגיעים עם סאונד, אז הם יהיו מוכנים בכל מקרה. אבל חבל לתת לסרטונים מהכנרת, ויש לא מעט, לצבור אבק
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#21 shorty

shorty

כמו כלב, רק נחש

• רשומים+
  • 1604 הודעות:

פורסם 07/05/2007 - 18:07

בחורה קובנית ובחור סיני בריקוד קובני סוער :)
MEN - can't live with
them, can't
push them
under a truck

#22 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 22/07/2007 - 06:31

אלו בשביל ולד (במקור, מsalsa a la cubana נראה לי 4):
Yanek Revilla - המלך:

yoannis - ידוע גם בתור "הקטנצ'יק שלא שולט על הבחורה ויודע את זה אז הוא עושה דברים עצמאית". הכי תותח במשחקי רגליים:

Augustin - ידוע בתור "הגמל". מלך בקשירות, רק שהבחורה שם עושה לו טרור:
http://www.youtube.com/watch?v=uZvh0efDjx4

Mario - עליי הוא השפיע פחות, לדעתי הסגנון שלו פחות מעניין, אבל עדיין הוא אחד מהחמישיה הפותחת (והבחורה שאיתו מעולה):
http://www.youtube.c...4...ted&search=
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#23 Noctis Equito

Noctis Equito

אהא !! סוף סוף מצאתי איפה כותבים את זה :)

• רשומים+
  • 2375 הודעות:

פורסם 20/10/2007 - 14:08

אלו בשביל ולד (במקור, מsalsa a la cubana נראה לי 4):
Yanek Revilla - המלך:

הוסר על ידי המשתמש.

yoannis - ידוע גם בתור "הקטנצ'יק שלא שולט על הבחורה ויודע את זה אז הוא עושה דברים עצמאית". הכי תותח במשחקי רגליים:

איום ... הוא עסוק בעצמו וברצפה .... אם הוא היה בחורה, הוא היה מאלה שהייתי רוקד איתן פעם אחת, ולא מזמין אותן יותר בחיים.

Augustin - ידוע בתור "הגמל". מלך בקשירות, רק שהבחורה שם עושה לו טרור:
http://www.youtube.com/watch?v=uZvh0efDjx4

לא קושר, לא מחייך ....

Mario - עליי הוא השפיע פחות, לדעתי הסגנון שלו פחות מעניין, אבל עדיין הוא אחד מהחמישיה הפותחת (והבחורה שאיתו מעולה):
http://www.youtube.c...4...ted&search=

אכן סגנון שונה, אבל ההערות של השני תקפות גם פה .
ציטוט:
"מכל הגברים פה, אתה רוקד הכי שונה"
----------------------------------------------------------------
תגידו, כבר עברתם ל-לדבורק ? -------> המדריך להתקנת דבורק
----------------------------------------------------------------

#24 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 22/10/2007 - 18:29

הוסר על ידי המשתמש.
איום ... הוא עסוק בעצמו וברצפה .... אם הוא היה בחורה, הוא היה מאלה שהייתי רוקד איתן פעם אחת, ולא מזמין אותן יותר בחיים.
לא קושר, לא מחייך ....
אכן סגנון שונה, אבל ההערות של השני תקפות גם פה .

אין כאן פלירטוט, זה הכל.
אתה מוזמן להסתכל בסרטונים הfavorites ששמנו בחשבון medianochesalsa בyoutube. אפשר לראות שם שגם מסיבות הרחוב והאירועים הכי סוציאליים הם לא בהכרח דופקים חיוכים נון-סטופ. ראה את התיאוריה שלי בעוד שתי פסקאות.

"הגמל" בהחלט קושר. מחייך או לא, זה לא ממש מעניין. זה סרטון הדגמת טכניקה לא סרטון social dance.

בכלל, הרושם הכללי שלי הוא שהרוקד האידיאלי הוא מי שהגיע למצב שהוא ממש חי את הריקוד, זאת אומרת שזה כבר לא "להגיע למועדון שיש בו אירוע ריקוד" אלא לרקוד גם כשאתה עייף גם כשאתה עצוב וגם כשאתה מסוגר. זה סלסה כחלק מהחיים ולא רק כבילוי בסוף השבוע. (מה עוד שהסלסה בקובה מבטאת בין השאר את הדברים שהשלטון שם מדכא כל צורת ביטוי אחרת שלהם, שזה בכלל מחזק את הדיעה שלי בנושא של לרקוד כדרך להתבטא).

במצב כזה אתה לפעמים תרקוד בלי לחייך, לפעמים תהיה עסוק בעיקר בעצמך, ולפעמים בריצפה. כמו בשיחה שיכולה להיות טובה גם אם היא לא שיחה של דייט שמנסים לגרום לצד השני להינות, ולפעמים זאת שיחה שעוסקת בעניינים אישיים שלך, ולפעמים פחות חשוב לך להקשיב ויותר חשוב לך להתבטא. אז נכון שהתעלמות מוחלטת (לא כל שכן הפגנתית) מבן הזוג פסולה, אבל לריקוד הסלסה יש הרבה פנים. הפנים המחייכות והמדגישות את בן הזוג זה רק סוג אחד.

חוץ מזה, אני לא צריך סרטונים שילמדו אותי לחייך, זה אני עושה לבד. אני צריך סרטונים שיעשירו לי את אוצר המלים.

נ.ב.
אם כי יש את yoel fernandez ferrer (אתה יכול לבקש מולאד את הסרטונים שלו), שבאמת רוקד שמח, וממנו אפשר לשאוב גם השראה מבחינת הרוח הכללית לריקוד כיפי.
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#25 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 22/10/2007 - 18:30

אופס, הודעה כפולה.
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#26 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 13/12/2007 - 03:57

נ.ב.
אם כי יש את yoel fernandez ferrer (אתה יכול לבקש מולאד את הסרטונים שלו), שבאמת רוקד שמח, וממנו אפשר לשאוב גם השראה מבחינת הרוח הכללית לריקוד כיפי.

ומישהו מסתבר, כבר העלה אותו לyoutube. אז הנה המאסטר השמח:

זה השראה. (למרות שזה מופע מובנה...)

(עדכון - הסרטון נמחק. אפשר למצוא אותו כאן: )

והנה אחד נוסף, שהוא אפילו טוב יותר, כי הוא מאירועים בזמן אמת:
http://www.youtube.c...feature=related

אוסף של נבחרי a la cubana. תענוג.
ולפעמים גם זה לא.

תמונה מצורפת

#27 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 13/12/2007 - 21:07

גאון מי שהעלה את זה לYOUTUBE!!!
ראיתי סרטונים של הDEMOS כמעט של כל הרקדנים האחרים, אבל את Joel Y Yuquline, היהלומים שבכתר Salsa A La Cubana! שכחו להעלות...

והקטע השני הוא הפתיחה של קלטת מספר I או II בסדרה...

בכל מקרה, הזוג הנ"ל מראה שאפשר לרקוד תמיד עם שמחת חיים ורמה גבוה!

אפילו שאני מסכים שכשמצלמים ורט לימודי המטרה היא להראות איך מבצעים אלמנט זה או אחר מבחינה טכנית, לא איך לרקוד social (את זה אי אפשר ללמד מרחוק!)

#28 אורח - Che Man

אורח - Che Man
  • אורחים

פורסם 13/12/2007 - 21:08

אופס, שכחתי לרשום בתגובה הקודמת שזה אני :lol:

#29 shorty

shorty

כמו כלב, רק נחש

• רשומים+
  • 1604 הודעות:

פורסם 12/01/2008 - 21:31

עופר- :סוגד:

למי שמעניין אותו, נפתחה קבוצת התלמידים של יהודה בפייסבוק :)
http://www.facebook....?gid=6864884965

הוספתי לשם קישורים באדיבות שרקי המלכה הבלתי מעורערת (בנפשה) של הרגאטונים.

זה סירטון שרק מראה כמה הם דפוקים ומשועממים בקובה :P :

וזה של סדנא ללימוד רגאטון ע"י בלונדינית כוסית:

תהנו :וי:
MEN - can't live with
them, can't
push them
under a truck

#30 רועי

רועי

כסף

• רשומים+
  • 1665 הודעות:

פורסם 14/03/2008 - 00:22

ואגב, נפתח באתר Flix.co.il (אתר הוידאו של תפוז) מדור סלסה ישראלי בחסות salsa.org.il. בשלב ראשון אני מעלה אליו סרטונים שקיימים כבר ב-salsa.org.il, בהמשך אני אעלה סרטונים חדשים, שחלק כבר שוכבים אצלי בקלטות מכל מיני ארועים. כל מי שרוצה להוסיף חומרים חדשים מוזמן לשלוח אליי (ניתן גם להעלות עצמאית, אבל מסתבר שכדי שזה יופיע בצורה מסודרת בדף "ערוץ הסלסה", עם הפניות מדי פעם מהדף הראשי, זה צריך לעלות מהמשתמש שלי). בקיצור, הנה הקישור:

http://www.flix.co.i...annel.asp?c=203
פורום ירוק - סביבה, קמפוס, באר-שבע ומה שמסביב
פנסיה - פורום החוסכים לפנסיה בישראל

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים