מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

טוסטר אובן

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 11:22

לאפות עוגות ופשטידות בטוסטר אובן , זה באמת אפשרי ? יוצא מוצלח כמו בתנור אפייה ? יש מישהו שניסה ולא מתבייש לשתף בתוצאות ?
"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#2 Ibiza

Ibiza

:-)

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 11:26

בזמנו היה לי טוסטר אובן.
הייתי משתמש בו, והוא עבד מעולה.

למיטב ידיעתי אין טורבו (את המאוורר שמפזר את החום בתנור) ואולי זה משפיע על האפיה.
תמונה מצורפת

#3 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 12:52

לאפות עוגות ופשטידות בטוסטר אובן , זה באמת אפשרי ? יוצא מוצלח כמו בתנור אפייה ? יש מישהו שניסה ולא מתבייש לשתף בתוצאות ?

אני עושה את זה באופן עקבי כבר חמש שנים.
עוגות, פשטידות, לזניות... מה שרק אפשר.
בגדול זה עובד מעולה.
לא יודעת אם הייתי מנסה לעשות דברים שמאוד רגישים לטמפרטורה ופיזור חום מדוייקים (כמו סופלה), אבל בראוניז, עוגיות שוקולד צ'יפס, עוגות בחושות, פשטידות, פיצות ולזניה אני מכינה כבר שנים בטוסטר אובן ישן בלי שום בעיה.
אני אישית מעדיפה את הטוסטרים שמאפשרים לך לכוון לפי טמפרטורה ולא סתם דרגות חום מ1-9, אבל יש מצב שזה סתם פסיכולוגי.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#4 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 23/01/2009 - 15:28

אני אישית מעדיפה את הטוסטרים שמאפשרים לך לכוון לפי טמפרטורה ולא סתם דרגות חום מ1-9, אבל יש מצב שזה סתם פסיכולוגי.

הכל תלוי בטוסטר עצמו.
אם הוא מספיק גדול כדי לאפשר לתבנית מרווח מלא מהגוף חימום (כך שהעוגה תוכל לתפוח...) אז אפשר יהיה להכין בו כמעט הכל.
לגבי טמפרטורות - גם אני מעדיפה טמפ' ולא דרגות חום וזה לא פסיכולוגי. ככה פשוט יותר קל לדייק.
היתה תקופה ארוכה בחיי שלא היה לי תנור ואפיתי רק בטוסטר. מיותר לציין שהשותפה לדירה טענה שאסור להכניס תנור לדירה... עם טוסטר אובן הייתי צריכה לעשות יותר "נאגלות" כי התבנית שלו קטנה וככה היא יכלה "לטעום" מכל נאגלה שיוצאת כדי לוודא שיצא בסדר (מנהג מבית אמא) :P
הדבר היחיד שמצאתי שאי אפשר בשום פנים להכין בטוסטר זה עוגת שמרים/ לחם שמרים. בצק שמבוסס על שמרים אוהב חלל גדול מסביבו שמכיל את החום והטוסטר קטן עליו, הוא לא תופח כראוי... :(

#5 FriendsFanatic

FriendsFanatic

מה שצריך לקרות יקרה בכל דרך :)

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 16:03

הכל תלוי בטוסטר עצמו.
אם הוא מספיק גדול כדי לאפשר לתבנית מרווח מלא מהגוף חימום (כך שהעוגה תוכל לתפוח...) אז אפשר יהיה להכין בו כמעט הכל.
לגבי טמפרטורות - גם אני מעדיפה טמפ' ולא דרגות חום וזה לא פסיכולוגי. ככה פשוט יותר קל לדייק.
היתה תקופה ארוכה בחיי שלא היה לי תנור ואפיתי רק בטוסטר. מיותר לציין שהשותפה לדירה טענה שאסור להכניס תנור לדירה... עם טוסטר אובן הייתי צריכה לעשות יותר "נאגלות" כי התבנית שלו קטנה וככה היא יכלה "לטעום" מכל נאגלה שיוצאת כדי לוודא שיצא בסדר (מנהג מבית אמא) :P
הדבר היחיד שמצאתי שאי אפשר בשום פנים להכין בטוסטר זה עוגת שמרים/ לחם שמרים. בצק שמבוסס על שמרים אוהב חלל גדול מסביבו שמכיל את החום והטוסטר קטן עליו, הוא לא תופח כראוי... :(

הרשי לי לחלוק עלייך. אני אופה הכל, אבל הכל בטוסטר- אפילו קרם ברולה שהוא מאד עדין!
וגם עוגות שמרים יצאו :מרייר:

אבל עכשיו, ממש היום חנכתי את התנור החדש שלי!!!!!
ממש כיף לעשות הכל בנגלה אחת אחרי 4 שנים של אפייה בסדרות :lol:

בקיצור, אין שום בעיה עם טוסטר, לכי על זה :punk:
אם תמשיכי לעשות מה שכבר עשית, תקבלי מה שכבר קיבלת

#6 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 17:53

הרשי לי לחלוק עלייך. אני אופה הכל, אבל הכל בטוסטר- אפילו קרם ברולה שהוא מאד עדין!
וגם עוגות שמרים יצאו :מרייר:

אבל עכשיו, ממש היום חנכתי את התנור החדש שלי!!!!!
ממש כיף לעשות הכל בנגלה אחת אחרי 4 שנים של אפייה בסדרות :lol:

בקיצור, אין שום בעיה עם טוסטר, לכי על זה :punk:

אני פתרתי את זה באלגנטיות. קניתי טוסטר בנפח של 42 ליטר בניגוד לטוסטר ממוצע של 20 ליטר.
אני יכולה להכין שתי פיצות גדולות במקביל והן יוצאות מעולה...
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#7 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 23/01/2009 - 18:05

הכל תלוי בטוסטר עצמו.

מסכימה איתך כמעט בהכל- במיוחד בקטע של לטעום בכל נגלה:-) עוגות שמרים לא ניסיתי- חלה ניסיתי להכין בטוסטר אובן מס' פעמים ויצא נפלא. כן הייתי צריכה להקטין מעט את החלות- אבל אז הרווחנו עוד נגלה- עוד לטעום:-) למרות שבד"כ אני מכינה שתי חלות יפות וייצוגיות (קליעת חמש רצועות) ומהשאר אופה לחמניות חלה קטנות וחמודות שלאחר מכן מעבירות את הזמן בסבבה בפריזר עד התקף הנשנוש הבא. יוצא מעולה!
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#8 woff

woff

...

• מנהלי פורום
  • 1721 הודעות:

פורסם 24/01/2009 - 10:54

מסכימה איתך כמעט בהכל- במיוחד בקטע של לטעום בכל נגלה:-) עוגות שמרים לא ניסיתי- חלה ניסיתי להכין בטוסטר אובן מס' פעמים ויצא נפלא. כן הייתי צריכה להקטין מעט את החלות- אבל אז הרווחנו עוד נגלה- עוד לטעום:-) למרות שבד"כ אני מכינה שתי חלות יפות וייצוגיות (קליעת חמש רצועות) ומהשאר אופה לחמניות חלה קטנות וחמודות שלאחר מכן מעבירות את הזמן בסבבה בפריזר עד התקף הנשנוש הבא. יוצא מעולה!

אפשר מתכון לחלות? ;)

תמונה מצורפת תמונה מצורפת ג'ורג'

צריך ללכת הלאה, לטפס למעלה, ולא להרתע.
עוד ללכת הלאה, רק ללכת הלאה, ולא להכנע.

תמונה מצורפתתמונה מצורפתתמונה מצורפתתמונה מצורפת

דסטי
איזה דסטי של חבר.

עכשיו הכל בסדר שינוי ניכר באוויר.
יש מקום לסיפור חדש.

הם צומחים לפלא זעטוטים / יפייפים כאלה הם התותים / קטוף אותם בנחת, שים על הלשון / ונשיר ביחד את הפזמון. פזמון: תותים תותים כאלה זעטוטים / תותים תותים, תותים כל היום / תותים תותים שנהיה מבסוטים / תותים תותים תותים כל היום.תותים עם שמנת / תותים עם גלידה / /תותים עם קצפת / אחרי הסעודה / עוד מעט יגיע חג הביכורים / גם להם מגיע שיר מן השירים!

תמונה מצורפת דרך אגב, הקולר האדום הוא לכבוד פיני!

You've already won me over in spite of me And don't be alarmed if I fall head over feet

"בעיני כלב" - סיפורים מנק' מבט על ארבע

געגוע...
אבל איך הוא עשה את זה?
ג'קתמונה מצורפת תמונה מצורפת

#9 Ibiza

Ibiza

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 24/01/2009 - 11:57

אבל עכשיו, ממש היום חנכתי את התנור החדש שלי!!!!!punk:

תתחדשי! (בתור אחד שעבר גם מטוסטר אובן לתנור.. .הבדל של שמיים וארץ :) )
תמונה מצורפת

#10 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 07/03/2009 - 20:37

אני מחפשת טוסטר אובן כבר זמן מה, יש למישהו המלצה על אחד טוב? עם נפח גדול, הוא ישמש לאפייה אמיתית ולא לחימום של אוכל.(התנור שיש לי כרגע בעייתי ביותר)
אני מניחה שטוסטר טוב יעלה סביבות 400-500 ש"ח.

תודה מראש

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#11 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 07/03/2009 - 20:57

אני מחפשת טוסטר אובן כבר זמן מה, יש למישהו המלצה על אחד טוב? עם נפח גדול, הוא ישמש לאפייה אמיתית ולא לחימום של אוכל.(התנור שיש לי כרגע בעייתי ביותר)

תודה מראש

אנחנו קנינו טוסטר אובן גדול של gold line לפני שנתיים וחצי ומאוד מרוצים ממנו. איני זוכרת כמה הוא עלה, אבל זה היה פחות מ-300 ש"ח (ממחסני חשמל בביג).
בטוסטר אובן הזה אין אפשרות לטורבו (להכניס כמה מגשים במקביל). תוספת כזו מייקרת קצת עלויות (מבחינתנו זו לא פונקציה שימושית).
ועוד דבר - אם יש אפשרות לטוסטר אובן עם מגש פירורים - זה עדיף (הרבה יותר נוח לניקוי).

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#12 lamdanit

lamdanit

כסף

• חסומים
  • 4938 הודעות:

פורסם 07/03/2009 - 21:32

תודה מראש

יש תנור טוב עם טורבו ונפח גדול, אבל זה עולה 700-בחנות-מורפי ריצ'רדס.

ב"ש לא מחכה לי ;)

#13 Ibiza

Ibiza

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 07/03/2009 - 21:58

היה לי את הטוסטר אובן הזה
39 ליטר, מומלץ.
תמונה מצורפת

#14 Romba

Romba

3 שנים חיכיתי לרגע הזה ועכשיו... מה כותבים פה?

• רשומים+
  • 585 הודעות:

פורסם 07/03/2009 - 23:32

היה כבר פעם שרשור כזה ונתתי בו עצות לבחירת טוסטר טוב ויעיל
טוסטר

#15 bubble

bubble

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 228 הודעות:

פורסם 08/03/2009 - 10:49

אפשר מתכון לחלות? ;)

עשיתם לי חשק לנסות לעשות חלות בטוסטר שלי...
מצטרפת לבקשה למתכון <:-)

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים