מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

ציפויים לעוגות

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 15/05/2009 - 12:05

מעוניינת בהוראות מדוייקות להכנת ציפויים לעוגות מכל מיני סוגים - חלבי / פרווה / משמין / דיאטטי/ טעמים שונים
העיקר שיהיה טעים וקל להכנה (משמע בלי כל מיני רעיונות של להמיס את השוקולד בתוך סיר עם מים חמים בלה בלה בלה עם סוכר שלא נמס והופך לגושים מגעילים ולזרוק פנימה מרגרינה דוחה וגם אל תנסו להתחיל להסביר לי מה אני עושה לא נכון שזה יוצא כזה מגעיל ושיש חשיבות מכרעת לסדר ששמים את החומרים :no: פשוט תביאו משהו אחר שמסוגל להסתדר איתי :) )
יש בהחלט עדיפות למוקצפים .

ן
"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#2 אלה קיטרוסר

אלה קיטרוסר

:-)

• רשומים+
  • 377 הודעות:

פורסם 16/05/2009 - 08:18

מעוניינת בהוראות מדוייקות להכנת ציפויים לעוגות מכל מיני סוגים - חלבי / פרווה / משמין / דיאטטי/ טעמים שונים
העיקר שיהיה טעים וקל להכנה (משמע בלי כל מיני רעיונות של להמיס את השוקולד בתוך סיר עם מים חמים בלה בלה בלה עם סוכר שלא נמס והופך לגושים מגעילים ולזרוק פנימה מרגרינה דוחה וגם אל תנסו להתחיל להסביר לי מה אני עושה לא נכון שזה יוצא כזה מגעיל ושיש חשיבות מכרעת לסדר ששמים את החומרים :no: פשוט תביאו משהו אחר שמסוגל להסתדר איתי :) )

ן

דבר ראשון עם את חושקת במוקצף אפשר תמיד קצפת\ קצפת עם תוספות כמו קפה\שוקו\ליקר.

דבר שני הנה מתכון לציפוי ממש טעים שאפשר לעשות איתו ציורים, זה יוצא בסגנון אייסיניג אמרקאי-
לוקחים שקית אבקת סוכר ומוסיפים כף שמנת מתוקה מערבבים. ממשיכים להוסיף טיפה טיפה שמנת מתוקה עד שמתקבל המרקם הרצוי.

ואחרון-הנה אחד עם שוקולד שצריך להמיס אבל אני ממיסה במיקרו וזה יוצא אחלה
ממיסים שתי חבילות שוקולד (אם זה לבן אז 2.5-3) עם מיכל שמנת מתוקה וקורט מלח, מקררים קצת ואז שופכים על העוגה.
אם את רוצה אפשר לשים 2 מיכלים שמנת מתוקה במקום אחד ולקרר ממש טוב ואז להקציף את זה וזה יוצא כל כך טעים שעם ציפוי כזה אף אחד לא מסתכל על העוגה.

#3 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 16/05/2009 - 08:43

דבר ראשון עם את חושקת במוקצף אפשר תמיד קצפת\ קצפת עם תוספות כמו קפה\שוקו\ליקר.

דבר שני הנה מתכון לציפוי ממש טעים שאפשר לעשות איתו ציורים, זה יוצא בסגנון אייסיניג אמרקאי-
לוקחים שקית אבקת סוכר ומוסיפים כף שמנת מתוקה מערבבים. ממשיכים להוסיף טיפה טיפה שמנת מתוקה עד שמתקבל המרקם הרצוי.

ואחרון-הנה אחד עם שוקולד שצריך להמיס אבל אני ממיסה במיקרו וזה יוצא אחלה
ממיסים שתי חבילות שוקולד (אם זה לבן אז 2.5-3) עם מיכל שמנת מתוקה וקורט מלח, מקררים קצת ואז שופכים על העוגה.
אם את רוצה אפשר לשים 2 מיכלים שמנת מתוקה במקום אחד ולקרר ממש טוב ואז להקציף את זה וזה יוצא כל כך טעים שעם ציפוי כזה אף אחד לא מסתכל על העוגה.

איך יוצא אחלה ? את שמה על החום הכי נמוך ?
פעם ניסיתי , במרכז יצא שחור שרוף ובצדדים בקושי נמס והופיע גם מסר ממנו קובץ מצורף  כואב.png   953בתים   111 מספר הורדות
"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#4 אלה קיטרוסר

אלה קיטרוסר

• רשומים+
  • 377 הודעות:

פורסם 16/05/2009 - 09:28

איך יוצא אחלה ? את שמה על החום הכי נמוך ?
פעם ניסיתי , במרכז יצא שחור שרוף ובצדדים בקושי נמס והופיע גם מסר ממנו קובץ מצורף  כואב.png   953בתים   111 מספר הורדות

שמים בקערת פלסטיק את השוקולוד יחד עם השמנת והמלח
מחממים בעוצמה מלאה 40 שניות.
מוציאים ומערבבים טוב.
אם יש גושים מחממים שוב ל40 שניות ושוב מוצאים ומערבבים וכך הלאה עד שאין יותר גושים.

זה לא רק עניין של העצלנות שלי להמיס את השוקולד במיקרו, יש גם כמה ספרי בישול שממליצים על אותה שיטה.

בהצלחה

#5 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 16/05/2009 - 23:57

השמנת זה מה שהורס...

שמים חבילת שוקולד מריר עם רבע חבילת מרגרינה, כף סוכר ושתיים-שלוש כפות חלב במיקרו.
שמים דקה, מערבבים טוב. שמים עוד חצי דקה - מערבבים שוב. וככה כל פעם חצי דקה ומערבבים עד שזה נוזלי. הכי טעים. (במיקרו שלי זה שלושה מחזורים של ערבוב, אבל זה תלוי בעוצמת המיקרו).
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#6 אלה קיטרוסר

אלה קיטרוסר

• רשומים+
  • 377 הודעות:

פורסם 17/05/2009 - 08:34

השמנת זה מה שהורס...

שמים חבילת שוקולד מריר עם רבע חבילת מרגרינה, כף סוכר ושתיים-שלוש כפות חלב במיקרו.
שמים דקה, מערבבים טוב. שמים עוד חצי דקה - מערבבים שוב. וככה כל פעם חצי דקה ומערבבים עד שזה נוזלי. הכי טעים. (במיקרו שלי זה שלושה מחזורים של ערבוב, אבל זה תלוי בעוצמת המיקרו).

עניין של טעם, אני חושבת שזה ממש טעים עם השמנת ומאוד לא אוהבת ציפוי עם מרגרינה.
כמו כן, מראש ביקשו מתכון ללא מרגרינה.

#7 Boobs

Boobs

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 138 הודעות:

פורסם 20/05/2009 - 22:02

הכי פשוט, תמיד מצליח-
שוברים 100 גר' שוקולד מריר לתוך קערת זכוכית
שופכים 1/2 מיכל שמנת מתוקה (אפשר גם צמחית, אם רוצים פרווה) או 1/2 שמנת חמוצה (שובר את המתיקות של העוגה).
שמים במיקרו לדקה. מוציאים ומערבבים היטב.
מורחים על העוגה איך שהיא יוצאת מהתנור
בהצלחה!!

#8 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 21/05/2009 - 15:45

עניין של טעם, אני חושבת שזה ממש טעים עם השמנת ומאוד לא אוהבת ציפוי עם מרגרינה.
כמו כן, מראש ביקשו מתכון ללא מרגרינה.

אני אישית פחות אוהבת את הטעם של השמנת אבל לא לזה התכוונתי, אז בואי נדייק -
לחמם שמנת במיקרו זה יותר בעייתי מלחמם מרגרינה במיקרו כי אם עוברים את נקודת הרתיחה השמנת מתפרקת לרכיבים שלה ואז זה השלב שבו הציפוי נהרס.
ולדעת בדיוק כמה זמן אפשר לחמם לפני שהשמנת עוברת את נקודת הרתיחה שלה זה משהו שהוא ממש תלוי מיקרו והעוצמה שלו, ומצד שני אין כוח להמרח שעתיים עם עשרים שניות ואז לערבב במשך 10 פעמים. ולכן לחמם שמנת במיקרו זה יותר בעייתי מלחמם מרגרינה במיקרו.

בכל מקרה אם הטעם של המרגרינה ממש מפריע לכם אפשר גם עם חמאה, אבל בכל מקרה המסה של שוקולד עם חמאה במיקרו בדרך כלל עוברת יותר חלק מאשר המסה של שוקולד עם שמנת במיקרו, כי השמנת נהרסת יותר מהר.

דבר שני, אני לא הבנתי שאסור מרגרינה בכלל, אני הבנתי שלא רוצים משהו של לזרוק כי מיני דברים בסיר על האש.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#9 Inanna

Inanna

voodoo lady

• רשומים+
  • 1906 הודעות:

פורסם 04/06/2009 - 18:50

ן

מיכל שמנת מתוקה
100 גר' שוקולד מריר
אפשר גם להוסיף 50 גר' שוקולד חלב

ממיסים (לא צריך סיר עם מים, רק לשים לב ולבחוש בזמן ההמסה)

בתאבון :)

"כל מי שרוצה, יכול לגעת בכוכבים.
אם ישים את כל ליבו וחייו למשימה- זאת רק שאלה של זמן"
אד אומה

<div align='right'>פורום אוכל ובישולים- everybody's gotta eat sometime

</div>

#10 אורח - לא משנה

אורח - לא משנה
  • אורחים

פורסם 01/12/2012 - 18:36

הכי פשוט שיש בלי להמיס ברים במיקרו או בכלל לחמם משהו ואפשר לצבוע בקלות
כוס אבקת סוכר ולהוסיף בערך שלושת רבעי כף מים אבל בהדרגה עד למרקם הרצוי.

#11 אורח - תמי

אורח - תמי
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 18:00

אתם יכולים להציע לי משהו שלא כולל שוקולד?

משהו שמתאים לעוגת וניל....  :wink_kiss:

#12 אורח - יעל

אורח - יעל
  • אורחים

פורסם 15/01/2016 - 18:43

אפשר לעשות אותו דבר עם שוקולד לבן רק קצת יותר. שמנת מתוקה, 2.5 חפיסות שוקולד לבן בתוך סיר או במיקרו. יאמי.
אפשר גם ציפוי לקאפקייקס.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים