מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

השווארמה הצמחונית - בשורה חדשה לצמחוניים בבאר שבע

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#16 אורח - סייטן

אורח - סייטן
  • אורחים

פורסם 23/06/2011 - 22:11

סייטן קשר, השם מזכיר קצת "שטן" אבל זה בסדר :מתגלגל:

#17 אורח - סייטן

אורח - סייטן
  • אורחים

פורסם 23/06/2011 - 22:11

*כשר

#18 אורח - יאמי

אורח - יאמי
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 16:00

כשאני הייתי היו פיתה ולחמניה מחיטה מלאה...
היה לנו ממש טעים!!!
:וי:
זה גם מקום שממש נחמד לשבת בו... אחלה מזגן, מביאים לך סלט ותוספות לשולחן.

התלונה היחידה כרגע היא הכלים החד פעמיים, וואלה לא מתאים... :גרוע:
מקווה שזה השתנה כבר מאז שהיינו.

#19 אורח - שווארמה

אורח - שווארמה
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 20:26

השווארמה ממש ממש טעימה ודומה לבשר יותר מכל דבר צמחוני אחר שאכלתי.

לדעתי מנת הדגל (שכנראה לא במקרה נמצאת בשם של המקום) זה השווארמה. השאר לא באותה רמה ויותר דומה לתחליפים לא כיפיים אחרים.

אבל השווארמה אדירה ולדעתי גם אוכלי בשר יהנו ממנה.

#20 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 21:56

היה טעים מאוד, הבחור שנראה הבעלים (זה עם השער הארוך) ממש נחמד ומסביר פנים. צריך לעודד מקומות כאלה בבאר שבע..
אני אשתדל לבוא מה שיותר.

#21 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 27/06/2011 - 23:15

היה טעים מאוד, הבחור שנראה הבעלים (זה עם השער הארוך) ממש נחמד ומסביר פנים. צריך לעודד מקומות כאלה בבאר שבע..
אני אשתדל לבוא מה שיותר.

באמת היה אחלה!

#22 אגוזי

אגוזי

ברונזה

• רשומים+
  • 893 הודעות:

פורסם 28/06/2011 - 13:47

היה נחמד, ניסיתי את ההמבורגר - הוא נשמע (לפי ההסבר של הבחור) / נראה לי הכי נורמאלי

יש לדעתי מקום להרחיב את מבחר הסלטים והירקות אבל אולי זה רק בגלל שהם ממש בהתחלה.

אל תשאלי שאלות ואני לא אגלה לך שקרים

You're walking. And you don't always realize it, but you're always falling. With each step you fall forward slightly. And then catch yourself from falling. Over and over, you're falling. And then catching yourself from falling. And this is how you can be walking and falling at the same time.

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

#23 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 01/07/2011 - 21:58

היה נחמד, ניסיתי את ההמבורגר - הוא נשמע (לפי ההסבר של הבחור) / נראה לי הכי נורמאלי

מסכים איתך.
בכל שווארמיה יש בדרך כלל מגוון סלטים רחב - בייחוד אלו הקצוצים דק וגם המבושלים.
אשמח אם גם יהיה באגט מקמח לבן.
חוץ מזה - הכל אחלה!

#24 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 01/07/2011 - 22:40

מה יש שם כרגע? מה לגבי תוספות- יש צ'יפס, חצילים, חמוצים? הם טוענים בדף הפייסבוק שלהם שיש להם מנות נטולות גלוטן אבל לא מפרטים..
תודה.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#25 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 01/07/2011 - 23:03

מה יש שם כרגע? מה לגבי תוספות- יש צ'יפס, חצילים, חמוצים? הם טוענים בדף הפייסבוק שלהם שיש להם מנות נטולות גלוטן אבל לא מפרטים..
תודה.

יש ציפס.
יש חצילים.( :tu: )
יש חמוצים.

#26 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 04/07/2011 - 19:59

יש ציפס.
יש חצילים.( :tu: )
יש חמוצים.

תודה, קפצתי לשם לצהריים. למי שתהה כאן ההגשה היא בצלחות רגילות.
המקום נראה אייטיזי כזה עם כל מודעות הרטרו של פפסי קולה..
לקחתי את ההמבורגר ללא גלוטן שעשוי מנבטי עדשים, פטריות, אגוזי מלך וטחינה מלאה. היה קצת מפורר מדי אבל ממש טעים.
המנה הוגשה ביחד עם צ'יפס, חצילים, רצועות טבעות בצל ועגבניה, חמוצים. סלט קטן שהוגש בנפרד היה חמוץ. הצ'יפס היה ענקי ולא סיימתי אותו.
הצוות קטן אבל השירות היה מצויין והבעלים- יאיר, מאוד חביב. צ'יפרו אותי שם בקינוח קטן: פלח אבטיח :)
נקודות לשיפור- לגבי הטחינה אם אין אפשרות להגיש לכל אחד בנפרד, צריכה להיות נגישה לכולם כמו בפלאפליות ולא ספונה מאחורי הדלפק כשהבעלים מזליף ללקוח. כרגע גם אין מלחיה ופלפליה בכל שולחן-רק בדלפק. צריך להוסיף אותן בנוסף לסכו"ם ומפיות לכל השולחנות.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#27 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 08/07/2011 - 01:51

וובי הדרדר לצמחונות? :blink:

#28 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 08/07/2011 - 09:30

תודה, קפצתי לשם לצהריים. למי שתהה כאן ההגשה היא בצלחות רגילות.
המקום נראה אייטיזי כזה עם כל מודעות הרטרו של פפסי קולה..
לקחתי את ההמבורגר ללא גלוטן שעשוי מנבטי עדשים, פטריות, אגוזי מלך וטחינה מלאה. היה קצת מפורר מדי אבל ממש טעים.
המנה הוגשה ביחד עם צ'יפס, חצילים, רצועות טבעות בצל ועגבניה, חמוצים. סלט קטן שהוגש בנפרד היה חמוץ. הצ'יפס היה ענקי ולא סיימתי אותו.
הצוות קטן אבל השירות היה מצויין והבעלים- יאיר, מאוד חביב. צ'יפרו אותי שם בקינוח קטן: פלח אבטיח :)
נקודות לשיפור- לגבי הטחינה אם אין אפשרות להגיש לכל אחד בנפרד, צריכה להיות נגישה לכולם כמו בפלאפליות ולא ספונה מאחורי הדלפק כשהבעלים מזליף ללקוח. כרגע גם אין מלחיה ופלפליה בכל שולחן-רק בדלפק. צריך להוסיף אותן בנוסף לסכו"ם ומפיות לכל השולחנות.

ומה לגבי הצ'יפס שלהם? האם הוא נטול גלוטן? ז"א האם מטוגן בנפרד מכל דבר אחר שאינו נטול גלוטן?

תודה :)

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#29 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 09/07/2011 - 23:18

ומה לגבי הצ'יפס שלהם? האם הוא נטול גלוטן? ז"א האם מטוגן בנפרד מכל דבר אחר שאינו נטול גלוטן?

נראה לי שכן אבל לא וידאתי את זה, הצ'יפס לא כזה מוצלח ונוטף שמן. בקושי אכלתי. עדיף לוותר.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#30 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 10/07/2011 - 20:05

ביררתי בשבילך והצ'יפס מטוגן בנפרד.
הבעלים היה ממש מופתע כששאלתי אותו, לא היה לו מושג שמי שרגיש לגלוטן לא יכול לאכול משהו שבא איתו במגע.
השניצל והשווארמה (מכילים גלוטן) עשויים על פלטה. עם הצ'יפס מטגנים את ההמבורגר-והוא נטול גלוטן.

היינו היום אחה"צ.
אפשר להזמין את המנות בפיתה/טורטיה/בגט מקמח מלא. שלושתינו הזמנו בבגט שהיה מאוד טעים-ואני ממש לא חובבת לחם.

הוזמנו 2 מנות שניצל סייטן ומנה אחת של שווארמה סייטן.
יש אפשרות של מריחה של חומוס עם או בלי חריף כבסיס,עליו חסה, עליה את הסייטן ועליו תוספות: בצל, עגבניות, סלט ירקות, חצילים, מלפפונים חמוצים.
מעל אפשר לשים רטבים-יש מבחר די גדול של טחינה, אלף האיים ללא ביצים, חרדל-סילאן ועוד רטבים שלא ביררתי מה הם.
כל כריך מוגש על משטח עץ ונחתך לחצי.
לשולחן קיבלנו קערת צ'יפס (גודל בינוני) שהיה לא רע.

האוכל: אני הזמנתי את השווארמה שהייתה טעימה מאוד ומטובלת בהרבה קארי. אחת החברות שטעמה אהבה, והשניה לא התלהבה כי היא לא חובבת קארי.
את השניצל לא טעמתי. אחת מהן אהבה והשניה אמרה שהיה ככה-ככה.

שלושתינו סיכמנו שנחזור שוב.

חסרונות:
הייתה לנו תקרית מצערת, כשאחת הבחורות נגסה בשתי סיכות שנראות כמו סיכות של אקדח סיכות (יש פה מוטיב מסויים...). היא ישבה יפה כל הארוחה ורק בסוף אמרה לבעלים, שממש התנצל ושיער שזה הגיע מהלחם, ואמר שיבדוק את העניין. נראה לי שמן הראוי היה לצ'פר במחיר על דבר כזה, אבל אם חברה שלי לא ביקשה, אז מי אני שאתערב.

הייתי שמחה אם הרטבים היו מוגשים לשולחנות בסגנון סבא ג'בטו, ולא מסתתרים מאחורי הדלפק כך ששמים אותם רק במעמד הכנת הכריך.

השתיה היא לא מבית קוקה קולה, אלא מבית פפסי.

חם של בטירוף!! זה שיש מזגן לא עוזר אם הדלת פתוחה, כדאי להוסיף מאווררים.

מחירים: כ"א שילמה 22 (בגט יקר ב-2 ש"ח מפיתה). מים עלו 6, מוגז עלה 7.

ההודעה נערכה על ידי itsi bitsi: 10/07/2011 - 20:06
וואו, כתבתי המון יחסית לשווארמיה...

Posted Image

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים