מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

השווארמה הצמחונית - בשורה חדשה לצמחוניים בבאר שבע

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#31 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 10/07/2011 - 21:09

ביררתי בשבילך והצ'יפס מטוגן בנפרד.
הבעלים היה ממש מופתע כששאלתי אותו, לא היה לו מושג שמי שרגיש לגלוטן לא יכול לאכול משהו שבא איתו במגע.
השניצל והשווארמה (מכילים גלוטן) עשויים על פלטה. עם הצ'יפס מטגנים את ההמבורגר-והוא נטול גלוטן.

תודה רבה. אני שמח שהמודעות לזה עולה, בסופו של דבר כולנו נרויח ונעזור לאנשים שבאמת צריכים את זה.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#32 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 13/07/2011 - 22:46

הייתי היום לטייק-אווי (לחברה צמחונית).
קודם כל- היה מיזוג ודווקא נעים מאוד ולא חם. המקום נראה נקי ומסודר. הוזמנה שווארמה בבגט לקחת. יחד איתה הגיע צ'יפס קטן וחביב מאוד. מהשווארמה לא התלהבתי, זה אמנם נחמד אבל לא דומה לדבר האמיתי מבחינת הקרניבורית שאני. חברתי הצמחונית אכלה את הכריך, התלהבה מהגודל המרשים והמחיר הזול יחסית לאוכל צמחוני, אבל אמרה שהשווארמה קצת מתובלת מדי. הבעלים מאוד אדיבים, הסבירו על הרטבים וניסו לשכנע אותי (בנעימות) לקחת גם מנה לעצמי.
גולת הכותרת מבחינתי- כלב הנחייה שהתקבל בשמחה רבה (וגם כלב רגיל שישב שם ואכל עם הבעלים שלו).
לסיכום- חברתי הצמחונית תחזור בוודאות, אני- אולי איתה לצהריים :)
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#33 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 13/07/2011 - 23:24

הייתי היום לטייק-אווי (לחברה צמחונית).
קודם כל- היה מיזוג ודווקא נעים מאוד ולא חם. המקום נראה נקי ומסודר. הוזמנה שווארמה בבגט לקחת. יחד איתה הגיע צ'יפס קטן וחביב מאוד. מהשווארמה לא התלהבתי, זה אמנם נחמד אבל לא דומה לדבר האמיתי מבחינת הקרניבורית שאני. חברתי הצמחונית אכלה את הכריך, התלהבה מהגודל המרשים והמחיר הזול יחסית לאוכל צמחוני, אבל אמרה שהשווארמה קצת מתובלת מדי. הבעלים מאוד אדיבים, הסבירו על הרטבים וניסו לשכנע אותי (בנעימות) לקחת גם מנה לעצמי.
גולת הכותרת מבחינתי- כלב הנחייה שהתקבל בשמחה רבה (וגם כלב רגיל שישב שם ואכל עם הבעלים שלו).
לסיכום- חברתי הצמחונית תחזור בוודאות, אני- אולי איתה לצהריים :)

אני דווקא חשבתי שזה לא היה מתובל מספיק...

#34 Erasmus

Erasmus

משתמש טרי

• רשומים
  • 10 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 21:17

אומנם אני ממש לא צמחוני אבל יצא לי לאכול שם
המקום נחמד וחביב המזגן יכול להיות שעבד אבל אחרי הליכה ארוכה בצהרים כלום לא היה עוזר לחום
מבחינת אוכל השווארמה הייתה נחמדה שזה מפתיע, חששתי ובסוף היה נחמד.
חברה שלי צמחונית ובדרך כלל תחליפי הבשר נוראיים בעניי ושייטן הזה היה די נחמד למרות שמרגישים את הניטרליות בטעם
אבל האוכל האמת מטובל מידי- בעדינות עם הכורכום, זה תבלין דומיננטי.

היה נחמד עם היה מבחר גדול יותר של סלטים או משהו אני יודע שהמקום בהרצה
אבל כטורף אין לי מה לחפש שם (מלבד לקחת לשם את החברה)

אישית חשבתי שהמנה קטנה. אפשר לקרוא לזה בגט כמה שרוצים אבל אני יודע לזהות לחמנייה שאני רואה אחת
במחיר והגודל אני העדיף לעצמי שווארמה כבש.
היתרון היחיד היה שזה מקום שאני יכול לאכול בו עם חברה שלי בלי שהיא מרגישה שהיא מתפשרת על אוכל
שזה שווה הרבה יותר מסנדוויץ' ככה שכנראה אני אהיה שם שוב

רק אני יודע שזה הרצה אבל אפשר לתת קצת יותר. סוגי סלטים או מנות נוספות. משהוא באוכל היה פשוט חסר

#35 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 16/07/2011 - 07:09

רק אני יודע שזה הרצה אבל אפשר לתת קצת יותר. סוגי סלטים או מנות נוספות. משהוא באוכל היה פשוט חסר

כן, בשר.
:סטגדוש:

#36 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 16/07/2011 - 18:14

כן, בשר.
:סטגדוש:

:rofl:

#37 אורח - יהונתן

אורח - יהונתן
  • אורחים

פורסם 26/07/2011 - 01:20

עוד גימיק משעשע של אנשים שמנסים לחיות בכאילו - מזכיר את השרימפס הכשר שבחנויות שעשוי מעוף חתוך בצורת שרימפס וכיוב', אם בנאדם צמחוני או טבעוני מדוע שתחשוק נפשו במשהו שדומה לשווארמה? להרגיש עם ולהיות בלי... ממש פרסומת לטמפונים
קיצר לבריאות למי שמכניס לגוף שלו את התחליפים המגניבים והשיקיים האלה...
אני בעד שמי שבשרי יאכל בשר ומי שצמחוני יאכל צמחון לא מהונדס...

#38 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 26/07/2011 - 06:36

עוד גימיק משעשע של אנשים שמנסים לחיות בכאילו - מזכיר את השרימפס הכשר שבחנויות שעשוי מעוף חתוך בצורת שרימפס וכיוב', אם בנאדם צמחוני או טבעוני מדוע שתחשוק נפשו במשהו שדומה לשווארמה? להרגיש עם ולהיות בלי... ממש פרסומת לטמפונים

מה זאת אומרת?
אני החלטתי לוותר על בשר מסיבות אידיאולוגיות, לא כי אני לא אוהבת את הטעם.
אם בשר זה אוכל טעים בטירוף (וזה אם גדול, כי אני ממש לא זוכרת את הטעם), אז למה שאני לא אוכל להנות מהטעם שלו מבלי לוותר על העקרונות שלי?
Posted Image

#39 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 26/07/2011 - 21:58

חח, אז מה הטעם בלחמניות, קוראסונים, עוגות וכו' - שמי שרוצה ידחוף לעצמו חתיכת בצק לגרון ובתאבון.

לדעתי הגיוון מצוין, ואני לא צמחוני בכלל.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#40 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 21/09/2011 - 21:48

מנהלים יקרים, יש מצב להזיז את השרשור הזה למקומו הראוי בפורום אוכלים בחוץ? שעה שחיפשתי אותו שם...

בכל מקרה, אתמול הייתי שם שוב וכ"כ הופתעתי לטובה שהייתי חייבת לחלוק את זה עם העם. אכלתי את ההמבורגר - שהיה פשוט מעולה! יותר טעים מבכל המקומות הבשריים שמוכרים המבורגר צמחוני.
מרוב שהיה לי טעים, הרגשתי שהתיאבון שלי רק נפתח במקום שאני אשבע, אבל תוך זמן קצר הקמח המלא עשה את שלו ולא הייתי צריכה להכניס יותר כלום לפה (אכלתי בחמש וזה החזיק אותי עד למחרת).

שורה תחתונה-מצויין ומשביע. מומלץ!
Posted Image

#41 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 21/09/2011 - 21:52

מנהלים יקרים, יש מצב להזיז את השרשור הזה למקומו הראוי בפורום אוכלים בחוץ? שעה שחיפשתי אותו שם...

בכל מקרה, אתמול הייתי שם שוב וכ"כ הופתעתי לטובה שהייתי חייבת לחלוק את זה עם העם. אכלתי את ההמבורגר - שהיה פשוט מעולה! יותר טעים מבכל המקומות הבשריים שמוכרים המבורגר צמחוני.
מרוב שהיה לי טעים, הרגשתי שהתיאבון שלי רק נפתח במקום שאני אשבע, אבל תוך זמן קצר הקמח המלא עשה את שלו ולא הייתי צריכה להכניס יותר כלום לפה (אכלתי בחמש וזה החזיק אותי עד למחרת).

שורה תחתונה-מצויין ומשביע. מומלץ!

בעעע קמח מלא!

#42 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 21/09/2011 - 22:31

בעעע קמח מלא!

להפתעתי-דווקא לא. ניסית או שאתה סתם אנטי?
Posted Image

#43 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 21/09/2011 - 22:43

להפתעתי-דווקא לא. ניסית או שאתה סתם אנטי?

סתם אנטי :)

#44 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 26/09/2011 - 21:15

היום ניסיתי שווארמה בבגט מקמח מלא- דווקא היה טעים!
בוביק לקחה מוקפץ בצלחת - היא אמרה שהיא לה מתובל מידי.

#45 ווג'יסטאר

ווג'יסטאר
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 07/11/2011 - 10:55

הפלא השביעי בבאר שבע. הייתי שם בשבוע שעבר אכלתי שווארמה צמחונית בפיתה.. לא יאומן שזה לא בשר. תענוג לצמחוניים!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים