מעבר לתוכן

- - - - -

בצק סוכר

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - שיר

אורח - שיר
  • אורחים

פורסם 25/06/2011 - 16:55

שלום לכולם,תהיתי לעצמי אם מישהו התנסה בחווית עיצוב עוגות עם בצק סוכר או היה בסדנאות בנושא ויכול להמליץ???
בכל אופן ראיתי שאין הרבה סדנאות כאלו באיזור,ואם תהיה היענות והתעניינות בנושא אולי נוכל לערוך סדנא למתחילים..(שכרגע לא מקימיים כאן כי זה דורש מספר משתתפים מינימלי...)
אז אם מישהו בעניין..שישאיר פרטים ואני אדאג כבר לעשות רשימה ולעדכן אותכם בהתפתחויות...

#2 ms. understood

ms. understood

משתמש חדש

• רשומים
  • 34 הודעות:

פורסם 28/06/2011 - 12:29

שלום לכולם,תהיתי לעצמי אם מישהו התנסה בחווית עיצוב עוגות עם בצק סוכר או היה בסדנאות בנושא ויכול להמליץ???
בכל אופן ראיתי שאין הרבה סדנאות כאלו באיזור,ואם תהיה היענות והתעניינות בנושא אולי נוכל לערוך סדנא למתחילים..(שכרגע לא מקימיים כאן כי זה דורש מספר משתתפים מינימלי...)
אז אם מישהו בעניין..שישאיר פרטים ואני אדאג כבר לעשות רשימה ולעדכן אותכם בהתפתחויות...

אני עשיתי סדנה בסיסית אצל אודליה (ברעננה..) (http://www.odelia.co.il), היה ממש כיף ואני חושבת שאלא אם כן זה זורם לך בדם ויש לך כישרון טבעי ובולט להתעסק עם זה- סדנא זה סוג של מאסט.. קניתי ספר של טל כץ על בצק סוכר כבר הרבה לפני אבל כל הניסיונות שלי לא ממש צלחו, זאת אמנות שמאוד לא קל לתפוס בעצמך מהוראות כתובות בלבד, ולעומת זאת אם אתה רואה מישהו עושה את זה ומקבל הדרכה זה די פשוט.. עכשיו עלה לי הרעיון שאולי יש קליפים ביו-טיוב שיכולים לעזור, אז את יכולה לבדוק גם את זה...
בכל מקרה- זה תחום כיפי לאללה והתוצאות יוצאות מאוד מרשימות..ככה שגם אם לא תמצאי סדנא באיזור, לדעתי זה כן שווה את הנסיעה (החד פעמית..) למרכז, את מקבלת המון ידע וטכניקה תוך 5-6 שעות ומשם את יכולה להמשיך בעצמך..:)

You thought I was just another bubble-headed blond bimbo! Well, the joke's on you, 'cause I'm not even a real blonde

#3 אורח - חלי

אורח - חלי
  • אורחים

פורסם 04/11/2011 - 11:53

שלום לכן
אחד המקומות המובילים בארץ לקורסים מקצועיים לעיצוב עוגות בבצק סוכר ,זה "העוגות של שרון" במושב רגבה בין עכו לנהריה,מגיעים לשם מכל הארץ והעולם
תוכלי להתרשם באתר ממאות מהעבודות של התלמידים.זה המקום הכי מקצועי בארץ.
כנסי לאתר:
www.sharon-cakes.co.il

חלי

#4 אורח - חלי

אורח - חלי
  • אורחים

פורסם 04/11/2011 - 11:54

שלום לכן
אחד המקומות המובילים בארץ לקורסים מקצועיים לעיצוב עוגות בבצק סוכר ,זה "העוגות של שרון" במושב רגבה בין עכו לנהריה,מגיעים לשם מכל הארץ והעולם
תוכלי להתרשם באתר ממאות מהעבודות של התלמידים.זה המקום הכי מקצועי בארץ.
כנסי לאתר:
www.sharon-cakes.co.il

חלי

#5 avi2103

avi2103
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 14/04/2016 - 15:58

יש גם את ליזט אומנות הסוכר שגם מוכרת מאוד בשוק לסדנאות

האתרים שלה:

http://www.lizetsweets.co.il/

http://www.vizyon.co.il/