מעבר לתוכן

שאלה בקשר לילדי האינדיגו וילדי הקריסטל

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 אורח - DON

אורח - DON
  • אורחים

פורסם 07/08/2011 - 01:05

רציתי לדעת במדויק עם מישהו שמבין פה בתחום עם אני ילד אינדיגו או קריסטל ועם כן מאיזה סוג ..

תאריך לידה 22.08.1991
שם:בר
שם שני : יעקוב
שם האם בתיה

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 07/08/2011 - 01:28

רציתי לדעת במדויק עם מישהו שמבין פה בתחום עם אני ילד אינדיגו או קריסטל ועם כן מאיזה סוג ..

תאריך לידה 22.08.1991
שם האם בתיה

אתה ילד כמהין ואל תיתן לאף אחד לומר לך אחרת!

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 אורח - DON

אורח - DON
  • אורחים

פורסם 07/08/2011 - 12:14

אתה ילד כמהין ואל תיתן לאף אחד לומר לך אחרת!

אוקי אני השמח לדעת עוד עם אפשר קישורים או מידע נוסף ובאיזה צורה עלית על זה

תודה ושבוע טוב.

#4 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 07/08/2011 - 14:09

תאריך לידה 22.08.1991
שם האם בתיה

בר יעקב היקר, אני רוצה לבשר לך שאתה יותר מ"אינדיגו" ויותר מ"קריסטל" - אתה הבן של מי שברא את כל העולם ושולט בכל, היש בר מזל יותר ממך?! יש לך קשר ישיר לבורא העולם. למה לעסוק בהגדרות כמו אינדיגו וקריסטל - שעוסקות בסוגי מנהיגות ואופי ומצמצמות את טווח היכולות האמיתי של הנשמה. זאת הסתכלות רוחנית שלא תואמת את היהדות, לכן ההסתכלות הזאת שטחית ולא ממצה את כל התחומים. יש בך נשמה שניתנה לך קדושה וטהורה - וע"י קידושה בקיום מצוות אתה תוכל לגלות עולם רוחני שלא הכרת - כגון לדעת טוב יותר מי אני ומה היעוד שלי, האם מה שאני עושה הוא נכון ? תהיה חשוף יותר להשגחה פרטית וכך תדע טוב יותר איזה מהלכים יביאו לך הצלחה וממה כדאי להימנע.

קצת רקע על אינדיגו וקריסטל :
ילדי אינדיגו

האנרגיה הבריאתית מאפשרת לראות את הרמות השונות של הקיום. עלינו להבין שיש סוגים שונים של בני אדם וכל אחד מבטא כוח ותדר שונה ויכולות שונות. קודם עלינו להבין שמבחינת הבריאה אנו בעצם תדר. לעיתים הבריאה משתמשת בחווים לצורך שינוי התנועה בבריאה. היא מלבישה עליהם כוחות ואיכויות שונות שאינן קיימות לחווים אחרים.

השינוי שנוצר אצל ילדי אינדיגו הוא השינוי ברגש – זהו שינוי בולט שיוצר השפעה על רמת החיים בבריאה.

עוצמת השנוי הבריאתי הנו גבוה מה שמאפשר להרגיש את התנועה ויוצר אצל ילדי אינדיגו את הצורך ליצור שינויים מבחינת היכולות.

במסגרת השינויים ילדי האינדיגו פועלים גם על שאר החווים שחשים בכוח שנוצר ומחברים אותם לכל מני תהליכים רגשיים.

העוצמה שלהם כל כך חזקה עד שהיא פועלת גם על אלה שאינם מוכנים לשינוי רגשי – אצל חווים אלה אותם ילדי אינדיגו מציגים עצמם כבעלי קושי שיוצר בחווים האחרים טלטלה רגשית. הם גורמים לחוסר איזון שמצריך את האחרים להגיב ולפעול.

הרמה של ילדי האינדיגו הנה גבוהה, הם יצירתיים ועוסקים בפן הרגשי. בסקאלת הצבעים גווניהם הנם גווני הסגול גוון הרוחניות הגבוהה. אותם ילדי אינדיגו אינם זוכרים שבאו לשם תפקיד התהליך שלהם הנו בלתי מודע, הם חשים עצמם כשונים אך לא יודעים מדוע. לפעמים גם מבחינה פיזית הם חשים שונים ומקיימים דרך השינוי רגש גבוה אך גם תדר של מצוקה שיוצר בהוריהם ובקרובים תדר גבוה גם כן.

ילדי האינדיגו חיים דרך הרגש ופועלים ברמה של תפקיד נשמתי בהתאמה עם הבריאה על מנת ליצור שינוי בכלל החווים. הם לא מקיימים זיכרון לחתימה אלא פועלים באופן בלתי מודע. תפקידם לא קל מאחר והם צרכים להיות שונים מהנורמה הרווחת ולהשפיע בכך על כולם ולהסיט את כולם מהנתיב הקבוע ברמה הבריאתית.

ילדי קריסטל

ילדי הקריסטל מבטאים שינוי של תדר בריאתי נוסף. תדר זה בא לבטא את הצד המחשבתי, כלומר מחשבה יותר חותכת – פחות רגשית שמבטא את תפקיד המאסטר. כמו אותו תדר של קריסטל שנוצר לצורך ריפוי וקיצור תהליכים היוצר מהירות וחותך כמו סכין מנתחים. כך גם התדר של ילדי הקריסטל שמבטאים עצמם בצורה גבוהה. חיבור לרגש גבוה כאשר התהליכים שהם עוברים ועוצמת הקריסטל מנתב אותם לרמה של הנהגה, עמדה וכוח, החוויה שלהם שונה ומתאימה עצמה לריפוי וטיפול אך ברמה מהירה וגבוהה. הם יוצרים שינויים מהירים גם בחווים סביבם על ידי יצירת קושי גם כן – אך הקושי לא מופנה לפן הרגשי אלא למהלך המחשבתי – כלומר מעוררים את האחרים מבחינה מחשבתית – ומלמדים אותם לראות דברים בצורה אחרת

הם דורשים מהחווים סביב לפעול במהירות, לחתוך דברים, ולהתאים את עצמם לשינויים שקיימים.

ההבדל בניהם לילדי אינדיגו שילדי אינדיגו פועלים על התדר הרגשי. על מנת ליצור רוחניות גבוהה הם פועלים בעדינות ובקשיים שגורמים לחווים סביב לפעול בתדרים גבוהים.

ואילו ילדי הקריסטל מונעים על תדר הקריסטל שהוא בעצם קצת יותר קר וחותך. הם מודעים לצורך להשפיע. אפשר להסתכל עליהם כמנהיגים מוחצנים לעומת ילדי האינדיגו שהם מנהיגים מאחורי הקלעים.
(קרדיט לאמא אדמה, סיגלית צבאן).

האין זו הסתכלות צרה מדי על האדם ? אתה מסוגל להרבה יותר מאינדיגו וקריסטל. אתה יכול לעשות מה שתרצה וביכולתך לבחור בין הטוב לרע, תבחר בטוב - תעשה טוב ותצליח.

בברכה,
מנהלת פורום מיסטיקה :)

לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#5 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 08/08/2011 - 01:42

אוקי אני השמח לדעת עוד עם אפשר קישורים או מידע נוסף ובאיזה צורה עלית על זה

תודה ושבוע טוב.

טוב תשמע, אני צריך להיות כנה איתך...
התייעצתי עם כמה מתקשרים ויכול להיות שטעיתי ואתה בעצם ילד פאצ'ולי...
זה או זה או שאתה ילד שיטאקי אבל בתכלס אין הרבה סיכוי כי בגדול, למרות שלפי תאריך הלידה שלך היית אמור להיות ילד תותית, זו היתה שנה חצי מעוברת ובאותו חודש מאדים היה בנסיגה מה שאומר שבכלל היית אמור להיות ילד פתות אבל אם לוקחים בחשבון את הגימטריה של השם השני שלך חלקי האות השלישית מהסוף (לא כולל אותיות אהו"י כמובן) של השם הפרטי מגיעים למסקנה הבלתי נמנעת שאתה ילד הולופייבר.
או זה או שאתה ילד אנטלפיה... מה שבטוח זה שהזיווג שלך היא ילדת תחריר אבל הקטץ' הוא שיש 86% סיכוי שהיא תיוולד רק עוד 58.94 שנים וגם זה רק בתנאי שהירח השמיני של שבתאי ישלים הקפה מלאה ושהוויברציות שלו לא ייחסמו על ידי הספוטניק וכפי שידוע לכולם, דבר כזה מתרחש רק פעם אחת בשנת העכברוש כאשר הגיאות לא חורגת מזווית של 37 מעלות.
אז אתה יודע... לייף איז אה ביטץ' וזה... אל תפתח ציפיות...

שאלות?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#6 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 08/08/2011 - 13:44

טוב תשמע, אני צריך להיות כנה איתך...
התייעצתי עם כמה מתקשרים ויכול להיות שטעיתי ואתה בעצם ילד פאצ'ולי...
זה או זה או שאתה ילד שיטאקי אבל בתכלס אין הרבה סיכוי כי בגדול, למרות שלפי תאריך הלידה שלך היית אמור להיות ילד תותית, זו היתה שנה חצי מעוברת ובאותו חודש מאדים היה בנסיגה מה שאומר שבכלל היית אמור להיות ילד פתות אבל אם לוקחים בחשבון את הגימטריה של השם השני שלך חלקי האות השלישית מהסוף (לא כולל אותיות אהו"י כמובן) של השם הפרטי מגיעים למסקנה הבלתי נמנעת שאתה ילד הולופייבר.
או זה או שאתה ילד אנטלפיה... מה שבטוח זה שהזיווג שלך היא ילדת תחריר אבל הקטץ' הוא שיש 86% סיכוי שהיא תיוולד רק עוד 58.94 שנים וגם זה רק בתנאי שהירח השמיני של שבתאי ישלים הקפה מלאה ושהוויברציות שלו לא ייחסמו על ידי הספוטניק וכפי שידוע לכולם, דבר כזה מתרחש רק פעם אחת בשנת העכברוש כאשר הגיאות לא חורגת מזווית של 37 מעלות.
אז אתה יודע... לייף איז אה ביטץ' וזה... אל תפתח ציפיות...

שאלות?

חחחחחחחחח מאיפה אתה מביא את זה מאיפה. אל תסתלבט על הגולשים, הם יכולים להאמין לך תמונה מצורפת
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#7 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 09/08/2011 - 18:06

חחחחחחחחח מאיפה אתה מביא את זה מאיפה. אל תסתלבט על הגולשים, הם יכולים להאמין לך תמונה מצורפת

:unsure: מי מסתלבט?
זה הכל מדע מדויק.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#8 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 10/08/2011 - 19:08

תמונה מצורפת מי מסתלבט?
זה הכל מדע מדויק.

הממ... תמונה מצורפת "מדויק ביותר".

#9 אורח - נדב

אורח - נדב
  • אורחים

פורסם 30/12/2014 - 03:24

תאריך לידה 22.08.1991
שם האם בתיה
רעות קשב וריכוז!
יש תרופה.. בבקשה יש לקראו את זה בראש פתוח
הנשמה שלנו היא משהו טבעי. רגש זה משהו טבעי מהנשמה, ברגע שבן אדם

עושה או בונה משהו ללא טכניקה אלה מהלב זה משהו טבעי כי הוא העביר בעשייה רגש.
כאשר מכונה בונה משהו זה "מת" ללא רגש ללא נשמה. אין שום דבר טבעי.
לצמחים כידוע יש תאי זיכרון בדי אן איי. יש להם את היכולת להרגיש, כל
מה שאנחנו אוכלים מהונדס גנטית. והחפצים שאנחנו משתמשים ממזמן לא נעשו על ידי מגע
אדם.. ואם כבר עושים.. זה בטכניקה טהורה וללא רגש. בכל הדברים הסובבים אותנו לא
קיים רגש. זה דיכוי רגשי. בין אם אנחנו מודעים לבין אם לא. זה מכבה אותנו רגשית.
אנשים עם הפרעות קשב וריכוז הם אנשים רגישים ואינטלגנטים. קשה להם
לכבות את עצמם רגשית כמו החברה הסובבת אותם. בגלל זה קיים בהם איי שקט באופן
תמידי, והם לא יודעים למה.
התרופה היא רגש, כאשר נקח צמח שניתן לעשות ממנו תה ושהוא גדל בטבע
באופן טהור ללא מגע אדם בצורה הטבעית שלו. לאחר שתיית הצמח הנשמה שלהם תבוא על
סיפוקה, כי היא קיבלה את מה שהיא מחפשת. בתור בן אדם עם הפרעות קשב וריכוז, וניסיון
עם חברים בנושא, זה נמצא נכון לכל בן אדם בצורה שלא ניתן שלא להרגיש דברים כמו
שמחה מופרזת, רגישות למוזיקה ולהנות ממנה, להשים לב לפרטים קטנים.
לא רק אנשים עם הפרעות קשב וריכוז יפיקו מהנושא הזה תועלת. אם זה
בכיתה או בעבודה. אתם תרגישו שמשהו לא חסר לכם. תיהיו "בשלום" עם עצמכם
תרופות כימיות יוצרות רובוטים שמשתיקות את הרגשות של הילדים. ופותרים
את בעיית חוסר השקט בכיתה בכך שמסמים ילדים כדי שלא יפריעו למורה ללמד. מומלץ על
צמח השיח, ועוד כל מני צמחים שגדלים בטבע. (חשוב מאוד!! ללא מגע אדם) אין לי
אינטרס לעשות מעניין כסף. אין לי מטרות זדוניות אחרות. תנסו.. אני מבטיח מכל הלב..
שזאת התרופה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים