מעבר לתוכן

תמונה

חלום מוזר מאוד

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#16 Nissa

Nissa

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 151 הודעות:

פורסם 10/06/2005 - 16:10

ואולי חלומות הם מבחן גשטאלט מורחב שבו אנחנו בנסיון לפרש מכניסים משמעות לסמלים חסרי משמעות. סתם מחשבה...

<{POST_SNAPBACK}>

אוליי..
"עשייה מובילה להבנה, ופעולה הופכת ידע לחכמה. (אינך יכול לחצות את הים רק על ידי התבוננות במים.)"
"איננו יכולים תמיד לשלוט בנסיבות שלנו, אך אנו יכולים לבחור, ואמנם בוחרים את תגובותינו לכל מה שעולה."
"מושג הזמן הוא מוסכמה של מחשבה ושפה, הסכם חברתי. הנה האמת האמוקה יותר: יש לנו רק הרגע הזה."
"חוקי הרוח"

#17 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 10/06/2005 - 17:08

דבר ראשון המון תודה שהקדשת לזה מחשבה, ונראה שהרבה!!

הפירוש שלך הוא מעניין אבל גרם לי לחשוב על פירוש מעט שונה....
גם הכיוון הראשוני שלי היה משהו שקשור לנשמה, כי כמו שאמרת העיניים זה הפתח לנשמה, וכנראה שלא טוב לנשמה שלי עכשיו אז היא בוכה, ובוכה דם...
אמא שלי אולי מסמלת אנשים שאמורים להיות קרובים אלי, וכנראה איכזבו אותי, לא תמכו, או לא תומכים בי ברגעים קשים... הייתי במקום הומה אדם ופניתי לאמא (לאנשים שקורבים אלי) ולא היה לה זמן לעזור לי, לבסוף בחור שאותו אני לא זוכרת ולא נראה לי שגם הכרתי ניסה לעזור בעיסוי העיניים, אולי אני חושבת שיש אנשים מסויימים שלא קרובים אלי ולא מספיק אכיפת להם ממני ופה אני בעצם טועה...

השאלה שנשאלת כאן, שאני צריכה לשאול את עצמי, זה מה בדיוק לא טוב לי, ויותר מזה, מה אני צריכה לעשות בכדי לשנות את זה??!!

היו מספר דברים שלא ממש הבנתי ממה שכתבת, אילו כוחות חדשים יתעוררו בי? איך לתת לרגשות שלי להשתחרר? אני חושבת שאני בנאדם מאוד פתוח ולא מסתירה את הרגשות...

הפירוש שלנו דומה אך עם זאת שונה... כנראה אני פשוט אאלץ לחכות ולראות מה יהיה (חרוז)

אז המון תודה לפרשנים למיניהם אמשיך ואעדכן בחלומותיי המוזרים (וישנם המון כאלו)

<{POST_SNAPBACK}>

מיה היקרה,
אני חושבת שהפרוש שלך מעמיק לא פחות משלי (יש לך כישרון טבעי :) )
אני מסכימה איתך שכנראה עמוק בפנים את חווה כאב שלא מגיע למודעות שלך, כי באופן מודע את לא יודעת מה לא טוב לך. במצבים כאלו אני חושבת שחשוב לבחון את החיים לעומק בעזרת אדם מבחוץ שיעזור לך לראות את הדברים, שיעזור לך להעלות אותם למודעות ולטפל בהם.
לגבי כוחות חדשים ורגשות ישנים - זה עדיין לא הזמן. דברים כאלו הם כמו פרח שנפתח בדיוק בזמן שלו ולא דקה לפני או פרי שמבשיל בקצב שלו. תני לעצמך זמן. תעבדי עם מישהו שיהיה מספיק מוכשר כדי לראות איפה מתחבא הכאב, מספיק מיומן כדי להראות לך ממה הוא נובע, ומספיק מרפא כדי לשחרר אותך ממנו, ואז אני מאמינה שדברים חדשים יפתחו בך.

אני כמובן שאהיה כאן בשבילך לכל שאלה וכדי להושיט יד אם תרצי.
הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#18 -Avani-

-Avani-

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 23/07/2005 - 22:25

שלום הילה,
קודם כל אני חושבת שכל חלום הוא מוזר. בגלל שבזמן האחרון אני לא זוכרת חלומות שלי בכלל, עבורי חלום זה מוזר במיוחד מכיוון שזכרתי אותו.
אז ככה: חזרתי בדרך הביתה הייתי ערומה בשיא הטבעיות ובעטתי באיזה משהו שנראה כמו חבית (כמו שבועטים באבן). נכנסתי לכניסה של הבית שלי (שנראתה כמו הבית שגרנו בו לפני 5 שנים, בדירה הקודמת). בכניסה היה מישהו שנראה כמו בלש במעיל חום כהה ארוך, הוא אישן סיגריה והיה יפני (אמש ראיתי תוכנית על סמוראים, וחשבתי שהיפנים מאוד נאים). הוא הסתכל עלי ויצא מהכניסה, בעוד שאני המשכתי את דרכי למעלה לקומה הרביעית. בקומה הרביעית פגשתי את השכן שצוטת מאחורי דלת ביתי, הוא נראה כמו אלכוהוליסת רוסי ומסכן, קטן כזה, קרח בתחתוני בוקסר וגופיה, לא מגולח, עשיתי את עצמי כועסת (ככה אני עושה בדרך כלל כי אני לא כעסנית אבל לפעמים צריך לעשות רושם כזה...). הוא נראה מבועט, שאלתי אותו למה הוא מאזין הוא התחיל להסביר לי משהו אבל ברקע היה רעש ולא הצלחתי לקלוט כלום, אולם עשיתי את עצמי כאילו הבנתי משהו (ככה אני בדרך כלל עושה כשאני לא שומעת או לא מבינה ולא חושבת שזה מספיק חשוב כדי לתרוח ולשאול עוד פעם). נכנסתי לבית שלי. ישבו אנשים בסלון בוכים לא הבנתי מה קורה. הם ישבו במין תכריכים או בדים לבנים קצת מזכירים מומיות. שאלתי מה קורה. מישהי ענתה לי שזאת מריה. מריה בכתה. הלכתי לקחת כוס מים משום מה הייתי רגועה (רוגע זה משהו שמאפיין אותי, עד שלא תהיה לי סיבה לדאוג, אני לא אתריח את עצמי בדאגות). איכשהו נהיה לי ברור, שישו גר בדירה שלנו (!) ומריה גרה מלמעלה, הם עשו חור בתקרה בשירותים והעבירו דרכו משהו אחד לשני, מריה הייתה פעילה יותר (מריה הקדושה...), היה ביניהם סיפור אהבה, שבעיני הבוכים נחשב לנבלה, הם האשימו את מריה במיוחד (לא היתה אווירה של אם ובן, פשוט ידעתי שזאת מריה הקדושה). שאלו אותי מה אני חושבת על זה ועניתי "נו אז מה?, אז הם מאוהבים...למי זה מפריע? מה אתם בוכים?" הם איכשהו הסתכלו עלי, הייתי רגועה לגמרי שותה כוס מים. לפתע הופיע הכלב שלנו הוא היה ענק (מזכיר את היפופוטם, החתול מה"אמן ומרגריטה" שבדיוק היום סיימתי לקרוא, בטח גם ישו קשור לזה וגם הערום בדומה למכשפות גללה, נטשה , מרגריטה עצמה ועוד...). לכלב היה פרצוף של בססט (סוג של כלב) הוא היה שמן אבל הוא היה שלד, כלומר הוא רץ וידעתי שיש לו פרצוף של בססט אבל רצו לעברי עצמות כמו שרואים ברנטגן (נראה לי שראיתי את "שודדי הקריבים" לפני כמה ימים), ראיתי גם את רקמת השומן העבה שלו. ואחר כך יצאתי מהדירה והלכתי להתחיל עם היפני נראה לי...

אני רוצה להגיד שזה היה חלום הזויי, סוריאליסטי לגמרי. בד"כ אני זוכרת רק מעט פרטים ולא יכולה לחזור אחריהם. גם כל החלומות שלי הם פרטים מהמציאות שלי רק מאוד מעוותים. אני חולמת על אנשים שבסביבתי וסיטואציות שקראו. אני לא חולמת על בעלי חיים.
הילה, את יכולה להגיד לי משהו על החלום? או בכלל משהו...?

תודה.
"תהיה השינויי שאתה רוצה לראות בעולם" מוהנדס גאנדי

#19 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 24/07/2005 - 09:48

שלום הילה,
קודם כל אני חושבת שכל חלום הוא מוזר. בגלל שבזמן האחרון אני לא זוכרת חלומות שלי בכלל, עבורי חלום זה מוזר במיוחד מכיוון שזכרתי אותו.
אז ככה: חזרתי בדרך הביתה הייתי ערומה בשיא הטבעיות ובעטתי  באיזה משהו שנראה כמו חבית (כמו שבועטים באבן). נכנסתי לכניסה של הבית שלי (שנראתה כמו הבית שגרנו בו לפני 5 שנים, בדירה הקודמת). בכניסה היה מישהו שנראה כמו בלש במעיל חום כהה ארוך, הוא אישן סיגריה והיה יפני (אמש ראיתי תוכנית על סמוראים, וחשבתי שהיפנים מאוד נאים). הוא הסתכל עלי ויצא מהכניסה, בעוד שאני המשכתי את דרכי למעלה לקומה הרביעית. בקומה הרביעית פגשתי את השכן שצוטת מאחורי דלת ביתי, הוא נראה כמו אלכוהוליסת רוסי ומסכן, קטן כזה, קרח בתחתוני בוקסר וגופיה, לא מגולח, עשיתי את עצמי כועסת (ככה אני עושה בדרך כלל כי אני לא כעסנית אבל לפעמים צריך לעשות רושם כזה...). הוא נראה מבועט, שאלתי אותו למה הוא מאזין הוא התחיל להסביר לי משהו אבל ברקע היה רעש ולא הצלחתי לקלוט כלום, אולם עשיתי את עצמי כאילו הבנתי משהו (ככה אני בדרך כלל עושה כשאני לא שומעת או לא מבינה ולא חושבת שזה מספיק חשוב כדי לתרוח ולשאול עוד פעם). נכנסתי לבית שלי. ישבו אנשים בסלון בוכים לא הבנתי מה קורה. הם ישבו במין תכריכים או בדים לבנים קצת מזכירים מומיות. שאלתי מה קורה. מישהי ענתה לי שזאת מריה. מריה בכתה. הלכתי לקחת כוס מים משום מה הייתי רגועה (רוגע זה משהו שמאפיין אותי, עד שלא תהיה לי סיבה לדאוג, אני לא אתריח את עצמי בדאגות). איכשהו נהיה לי ברור, שישו גר בדירה שלנו (!) ומריה גרה מלמעלה, הם עשו חור בתקרה בשירותים והעבירו דרכו משהו אחד לשני, מריה הייתה פעילה יותר (מריה הקדושה...), היה ביניהם סיפור אהבה, שבעיני הבוכים נחשב לנבלה, הם האשימו את מריה במיוחד (לא היתה אווירה של אם ובן, פשוט ידעתי שזאת מריה הקדושה). שאלו אותי מה אני חושבת על זה ועניתי "נו אז מה?, אז הם מאוהבים...למי זה מפריע? מה אתם בוכים?" הם איכשהו הסתכלו עלי, הייתי רגועה לגמרי שותה כוס מים. לפתע הופיע הכלב שלנו הוא היה ענק (מזכיר את היפופוטם, החתול מה"אמן ומרגריטה" שבדיוק היום סיימתי לקרוא, בטח גם ישו קשור לזה וגם הערום בדומה למכשפות גללה, נטשה , מרגריטה עצמה ועוד...). לכלב היה פרצוף של בססט (סוג של כלב) הוא היה שמן אבל הוא היה שלד, כלומר הוא רץ וידעתי שיש לו פרצוף של בססט אבל רצו לעברי עצמות כמו שרואים ברנטגן (נראה לי שראיתי את "שודדי הקריבים" לפני כמה ימים), ראיתי גם את רקמת השומן העבה שלו. ואחר כך יצאתי מהדירה והלכתי להתחיל עם היפני נראה לי...

אני רוצה להגיד שזה היה חלום הזויי, סוריאליסטי לגמרי. בד"כ אני זוכרת רק מעט פרטים ולא יכולה לחזור אחריהם. גם כל החלומות שלי הם פרטים מהמציאות שלי רק מאוד מעוותים. אני חולמת על אנשים שבסביבתי וסיטואציות שקראו. אני לא חולמת על בעלי חיים.
הילה, את יכולה להגיד לי משהו על החלום? או בכלל משהו...?
תודה.

<{POST_SNAPBACK}>

שלום אבאני
אכן חלום סוריאליסטי להדהים
אני חייבת להגיד לך שזה לא מרגיש כמו חלום שהפרשנות שלו היא משהו שאני יכולה לסייע בו.
רוב החלומות שלנו הם פשוט ניקוי של התת מודע מהמון המון זבל שאנחנו צוברים כל הזמן. רוב החלום מרגיש לי בדיוק זה - כלומר סוג של בלה בלה של התודעה שאין לו משמעות מיוחדת.
יש שני דברים קטנים שאני מצליחה לדוג מהחלום כבעלי משמעות ושניהם קשורים אלייך: האחד הוא הנושא של החשיפה. מה שעולה מהחלום הוא שאת מרגישה מאוד בנוח להיות עצמך. שאין לך שום בעייה להיחשף לאנשים בדיוק כמו שאת.
הדבר השני שעולה מהחלום הוא שאתה מרגישה מאוד מובדלת ומאוד נפרדת מהסובבים אותך, ממש כאילו את חיה בסוג עולם אחר.
שני הדברים הללו הם דברים שאת יכולה לעבוד איתם, מעבר לזה הייתי מניחה לחלום אלא אם כן הוא יחזור על עצמו או יתפתח.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#20 -Avani-

-Avani-

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 09/08/2005 - 22:24

שלום הילה,
אמא שלי חלמה חלום תוכלי לפרש לה את פרושו?
בחלום נולדו לה ילדים. מישהו הביא לה שני תאומים ולאחר מכן גם את השלישי (היא לא ידעה שיש יותר משניים). נאמר לה כאילו היא ילדה הרבה (5 בערך) אבל לשניים הנותרים לא נתנו את הצ'אנס מכיוון שהם היו חלשים מדי.
כעבור כמה זמן היא ראתה את התינוק השלישי בתור כלב בוגר עם עיניים טובות מתרוצץ ומקשקש בזנב נראה כמו כלב צייד חום עם כתמים לבנים.

#21 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 10/08/2005 - 10:03

שלום הילה,
אמא שלי חלמה חלום תוכלי לפרש לה את פרושו?
בחלום נולדו לה ילדים. מישהו הביא לה שני תאומים ולאחר מכן גם את השלישי (היא לא ידעה שיש יותר משניים). נאמר לה כאילו היא ילדה הרבה (5 בערך) אבל לשניים הנותרים לא נתנו את הצ'אנס מכיוון שהם היו חלשים מדי.
כעבור כמה זמן היא ראתה את התינוק השלישי בתור כלב בוגר עם עיניים טובות מתרוצץ ומקשקש בזנב נראה כמו כלב צייד חום עם כתמים לבנים.

<{POST_SNAPBACK}>

אבאני חמודה בוקר טוב

קודם כל תודה שאת סומכת עלי אפילו בנוגע לחלומות של אמא שלך. זה מקסים בעיני.
שנית, הפרוש לחלום הזה הוא מאוד מאוד אישי. אני מרגישה שזה לא נכון לפתוח אותו באופן הזה כשאת מבקשת את פרשנותו עבור אמא שלך. זה מסוג הדברים שצריכים להיות מול אמא שלך עצמה כי הם פשוט לא יעברו טוב דרך מתווכים ועלולים לגרום כאב במקום להביא ריפוי.
פשוט חלום שאמורים לדבר עליו במסגרת טיפול שלם.
מסתבר שאי אפשר לעשות הכל דרך פורום.
המון אהבה.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#22 -Avani-

-Avani-

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 10/08/2005 - 13:18

אבאני חמודה בוקר טוב

קודם כל תודה שאת סומכת עלי אפילו בנוגע לחלומות של אמא שלך. זה מקסים בעיני.
שנית, הפרוש לחלום הזה הוא מאוד מאוד אישי. אני מרגישה שזה לא נכון לפתוח אותו באופן הזה כשאת מבקשת את פרשנותו עבור אמא שלך. זה מסוג הדברים שצריכים להיות מול אמא שלך עצמה כי הם פשוט לא יעברו טוב דרך מתווכים ועלולים לגרום כאב במקום להביא ריפוי.
פשוט חלום שאמורים לדבר עליו במסגרת טיפול שלם.
מסתבר שאי אפשר לעשות הכל דרך פורום.
המון אהבה.

<{POST_SNAPBACK}>

תודה הילה,
אני לגמרי מבינה למה את מתכוונת. יש משהו שתוכלי להמליץ עליו לאימי?
אולי היא תסכים לבוא לטיפול שלך....אני אשאל....
בכל אופן שוב תודה.

#23 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 10/08/2005 - 22:39

תודה הילה,
אני לגמרי מבינה למה את מתכוונת. יש משהו שתוכלי להמליץ עליו לאימי?
אולי היא תסכים לבוא לטיפול שלך....אני אשאל....
בכל אופן שוב תודה.

<{POST_SNAPBACK}>

ייתי ממליצה לבוא לטיפול זו הדרך הכי טובה
יש המון טכניקות, אבל הן תהיינה מנותקות לחלוטין מהקונטקס בלי טיפול.
סורי, אני פשוט לא יכולה לעזור הפעם.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#24 -Avani-

-Avani-

• רשומים
  • 114 הודעות:

פורסם 11/08/2005 - 10:57

ייתי ממליצה לבוא לטיפול זו הדרך הכי טובה
יש המון טכניקות, אבל הן תהיינה מנותקות לחלוטין מהקונטקס בלי טיפול.
סורי, אני פשוט לא יכולה לעזור הפעם.

<{POST_SNAPBACK}>

אני אדבר עם אמא, נראה מה היא תגיד....

#25 Nissa

Nissa

• רשומים
  • 151 הודעות:

פורסם 17/08/2005 - 07:12

הילה :)
הציבור (אני) שוב מבקבש עזרתך בפיתרון:
החלום מתחיל כשאני מתחילה לספר סיפור על זמנים נורא, נורא עתיקים. לפתע, אני חלק מהסיפור. אישה, לבושת פרוות, שזה עתה סיימה לבנות מחנה קטן ליד הגיבעה הכי גבוהה באזור. היא הגנה עלי מרוחות ואיפשרה לי לתצפת על הסביבה. אחרי יום עבודה, הכלטתי לעלות על הגבעה, אבל המרחק של 2 צעדים ממנה פתאום הפך למסע קטן. עברתי ליד עץ תפוחים כשזאב שחור מסתובב שם וקופץ על העץ, כעילו מנסה לקטוף תפוח. הגעתי לגבעה והתחלתי לטפס. הכל סביבי היה מדשאות שטופות באור הלבנה. אך ככל שטיפשתי גבוהה יותר, כך נעשה סביבי חשוך יותר, וכשהגעתי לפסגע, היה חושך מוכלט. הייתי באפיסת כוחות. צנחתי על הקרקע וחול מילא את פי. פטאום הרגשתי ידיים מרימות אותי ומגלגלות אותי מהגבעה. החבר של חברה שלי (במציאות). פתחתי את העיניים, ירקתי את החול והתחלנו ללכת בחזרה למחנה, שם חיקתה לנו החברה שלי. ואני בדרך חמקמקה מתחילה עם הבחור שלצידי שבעולם האמיתי, אנני נמשכת עליו כלל. שוב אנחנו עוברים ליד בזאב, כשהפעם, אני אומרת: "ראיתה אותו?!" הזאב שמע. הבחור אמר "זה לא טוב את יודעת.." הסתובבתי לאחור והזאב כבר היה מאחורינו, רץ לכיוון הטרף שלו. החבר של חברתי, קראתי את מחשבותיו, לא רצה לראות את המוות פנים מול פנים, לכן העדיף לא להסתכל על הזאב, אלה המשיך בדרכו. ידעתי שאין לי הרבה סיכוי מול טורף בלילה, אבל זכרתי שצעקות וצרחות מבהילות חיות פרא. עימצתי כל שריר בגופי מוכנה לתת את מיטבי. הזאב כבר היה ממש לידי. שחור וממש, ממש גדול. התאוררתי כשאני צועקת לתוך הלילה.

אני יודעת שהזאבים מסמלים מורים והדרכה. מה שאני יכולה להגיד בוודעות, זה שאני לא מפחדת ולא מנסה להבריח את המדריכים שיש לי. ואחרי תיקשור שהיה לי עם מור, גיליתי שהמדריך שלי הוא ממש, אבל ממש לבן.
תוכלי לסיעה?
"עשייה מובילה להבנה, ופעולה הופכת ידע לחכמה. (אינך יכול לחצות את הים רק על ידי התבוננות במים.)"
"איננו יכולים תמיד לשלוט בנסיבות שלנו, אך אנו יכולים לבחור, ואמנם בוחרים את תגובותינו לכל מה שעולה."
"מושג הזמן הוא מוסכמה של מחשבה ושפה, הסכם חברתי. הנה האמת האמוקה יותר: יש לנו רק הרגע הזה."
"חוקי הרוח"

#26 -butterfly-

-butterfly-

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 17/08/2005 - 16:31

הילה יקרה,

יש לי כמה חלומות שחוזרים על עצמם כמה די הרבה זמן וחשבתי שאולי תוכלי לעזור לי,
החלום הראשון הוא מגיל קטן אצלי שאני יודרת במדרגות ואני פתאום נופלת לשום מקום
והשני הוא זאב שמסתכל עלי מהחלון שלי זאב אדום ואני ממש מפחדת ממנו
לשתי החלומות האלו אין המשך ואני תמיד מתעוררת,
ויש לי חלום שכמה חודשים אני חולמת שאני וחברה טובה שלי בחדר שלי ואנחנו מפחדות ממשהו שבחלון שלי,ומנסות להתגונן ממנו,ואז החברה שלי מרססת משהו על החלון ,ואני מרחיקה אותה ממנו ואז פתאום גם מהחלון יוצא תרסיס כלשהו והיא ליד החלון ואני דוחפת אותה משם,ואז יוצא שעון מוזר ומרססס משהו (אין מושג מה קטע של הריסוס XD) ואני סוגרת את החלון ואז יוצאת בובתחרסינה (שדומה לאלו שיש לי) ,ופתאום משום מקום משהו כמו מכשפה שאנחנוו מפחדות רצח ממנה מנסה להכנס לבית שלי,ואז זה הפסיק כי כי התעוררתי ותמיד אני חולמת את זה ואחרי זה יש לי חלום שאני ואותה חברה הולכות לבית שלה וחשוך מסביב ואנחנו חושבות שמשהו עוקב אחרינו,ובסופו של דבר הגענו לבית שלה והיא מנסה לפתוח את הדלת אבל מופיע משהו מוזר שד קטן ושחור עם עיינים ממש מפחידות וזוהרות ופתאום הופיעו עוד המון כאלו,ואז אני שוב מתעוררת =/
כנראה מכל החלומות האלו אני מתאוררת מהפחד..

תוכלי לעזור לי?

אוהבת,
חן

#27 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 24/08/2005 - 22:10

הילה :)
הציבור (אני) שוב מבקבש עזרתך בפיתרון:
החלום מתחיל כשאני מתחילה לספר סיפור על זמנים נורא, נורא עתיקים. לפתע, אני חלק מהסיפור. אישה, לבושת פרוות, שזה עתה סיימה לבנות מחנה קטן ליד הגיבעה הכי גבוהה באזור. היא הגנה עלי מרוחות ואיפשרה לי לתצפת על הסביבה. אחרי יום עבודה, הכלטתי לעלות על הגבעה, אבל המרחק של 2 צעדים ממנה פתאום הפך למסע קטן. עברתי ליד עץ תפוחים כשזאב שחור מסתובב שם וקופץ על העץ, כעילו מנסה לקטוף תפוח. הגעתי לגבעה והתחלתי לטפס. הכל סביבי היה מדשאות שטופות באור הלבנה. אך ככל שטיפשתי גבוהה יותר, כך נעשה סביבי חשוך יותר, וכשהגעתי לפסגע, היה חושך מוכלט. הייתי באפיסת כוחות. צנחתי על הקרקע וחול מילא את פי. פטאום הרגשתי ידיים מרימות אותי ומגלגלות אותי מהגבעה. החבר של חברה שלי (במציאות). פתחתי את העיניים, ירקתי את החול והתחלנו ללכת בחזרה למחנה, שם חיקתה לנו החברה שלי. ואני בדרך חמקמקה מתחילה עם הבחור שלצידי שבעולם האמיתי, אנני נמשכת עליו כלל. שוב אנחנו עוברים ליד בזאב, כשהפעם, אני אומרת: "ראיתה אותו?!"  הזאב שמע. הבחור אמר "זה לא טוב את יודעת.." הסתובבתי לאחור והזאב כבר היה מאחורינו, רץ לכיוון הטרף שלו. החבר של חברתי, קראתי את מחשבותיו, לא רצה לראות את המוות פנים מול פנים, לכן העדיף לא להסתכל על הזאב, אלה המשיך בדרכו. ידעתי שאין לי הרבה סיכוי מול טורף בלילה, אבל זכרתי שצעקות וצרחות מבהילות חיות פרא. עימצתי כל שריר בגופי מוכנה לתת את מיטבי. הזאב כבר היה ממש לידי. שחור וממש, ממש גדול. התאוררתי כשאני צועקת לתוך הלילה.

אני יודעת שהזאבים מסמלים מורים והדרכה. מה שאני יכולה להגיד בוודעות, זה שאני לא מפחדת ולא מנסה להבריח את המדריכים שיש לי. ואחרי תיקשור שהיה לי עם מור, גיליתי שהמדריך שלי הוא ממש, אבל ממש לבן.
תוכלי לסיעה?

<{POST_SNAPBACK}>

ניסה חמודה לפני שניכנס ממש למשמעויות החלום רציתי לדעת האם חלמת אותו יותר מפעם אחת, או שמשהו בחלום הרגיש לך משמעותי במיוחד, כדי שנוכל לעבוד עם זה הלאה...

הילה יקרה,

יש לי כמה חלומות שחוזרים על עצמם כמה די הרבה זמן וחשבתי שאולי תוכלי לעזור לי,
החלום הראשון הוא מגיל קטן אצלי שאני יודרת במדרגות ואני פתאום נופלת לשום מקום
והשני הוא זאב שמסתכל עלי מהחלון שלי זאב אדום ואני ממש מפחדת ממנו
לשתי החלומות האלו אין המשך ואני תמיד מתעוררת,
ויש לי חלום שכמה חודשים אני חולמת שאני וחברה טובה שלי בחדר שלי ואנחנו מפחדות ממשהו שבחלון שלי,ומנסות להתגונן ממנו,ואז החברה שלי מרססת משהו על החלון ,ואני מרחיקה אותה ממנו ואז פתאום גם מהחלון יוצא תרסיס כלשהו והיא ליד החלון ואני דוחפת אותה משם,ואז יוצא שעון מוזר ומרססס משהו (אין מושג מה קטע של הריסוס XD) ואני סוגרת את החלון ואז יוצאת בובתחרסינה (שדומה לאלו שיש לי) ,ופתאום משום מקום משהו כמו מכשפה שאנחנוו מפחדות רצח ממנה מנסה להכנס לבית שלי,ואז זה הפסיק כי כי התעוררתי ותמיד אני חולמת את זה ואחרי זה יש לי חלום שאני ואותה חברה הולכות לבית שלה וחשוך מסביב ואנחנו חושבות שמשהו עוקב אחרינו,ובסופו של דבר הגענו לבית שלה והיא מנסה לפתוח את הדלת אבל מופיע משהו מוזר שד קטן ושחור עם עיינים ממש מפחידות וזוהרות ופתאום הופיעו עוד המון כאלו,ואז אני שוב מתעוררת =/
כנראה מכל החלומות האלו אני מתאוררת מהפחד..

תוכלי לעזור לי?

אוהבת,
חן

<{POST_SNAPBACK}>

חן היקרה
חשוב לדעת שחלום שחולמים פעם אחת לא חייב להיות מאוד משמעותי. לפעמים הוא משמעותי. לפעמים לא מתעסקיםאיתו, אלא נותנים לו לעבור.
במקרה שלך החלומות שאת חולמת עוסקים הרבה מאוד בנושא של פחד, ולרוב פחד מהמיסתורי, פחד מהמיסטי, פחד מהאפלה, פחד מהצד האחר שאת לא מכירה ולא יודעת.
זה הנושא המרכזי שעולה - וזה גם מה שצריך לפתור.
איך מפסיקים לפחד?
קודם כל מכירים בעובדה שאת מפחדת - זה צעד ראשון.
ואח"כ צוללים פנימה, ולומדים להכיר את הדברים שפוחדים מהם. לרוב ברגע שיש בהירות, וברגע שמסתכלים על הדברים מפסיקים לפחד.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#28 Nissa

Nissa

• רשומים
  • 151 הודעות:

פורסם 25/08/2005 - 13:12

ניסה חמודה לפני שניכנס ממש למשמעויות החלום רציתי לדעת האם חלמת אותו יותר מפעם אחת, או שמשהו בחלום הרגיש לך משמעותי במיוחד, כדי שנוכל לעבוד עם זה הלאה...

<{POST_SNAPBACK}>

החלום אכן ריגש אותי במיוחד. קודם כל, כי אני רואה את חיי העכשוויים הרבה יותר מוארים מפעם, והחלום זורק עלי המון לילה, המון שחור והמון אופל. חלמתי על זאבים פעמים רבות, אך ברוב הפעמים הם היו לבנים.
ליל למחורת, (אחרי שפירסמתי את ההודעה) חלמתי שוב פעם על זאב שחור גדול שרודף אחרי, אבל את החלום הזה אני זוכרת במעורפל. ולילה אחר מכן, חלמתי שאני הולכת בלילה, בחשכה, כששני זאבים כאלה הולכי לצידי, אני ביניהם, מפוחדת, ואז שוב מנסה לברוח, אך אלה הופכים לבני אדם, כך שלא אבחין בהם ולא אברח. הסתובבתי בקבוצה גדולה של אנשים, בידיע ברורה, שכל אחד מהם, יכול להיות זאב.
המון תודות וסליחה על התירחה.
"חוקי הרוח"

#29 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 25/08/2005 - 17:25

החלום אכן ריגש אותי במיוחד. קודם כל, כי אני רואה את חיי העכשוויים הרבה יותר מוארים מפעם, והחלום זורק עלי המון לילה, המון שחור והמון אופל. חלמתי על זאבים פעמים רבות, אך ברוב הפעמים הם היו לבנים.
ליל למחורת, (אחרי שפירסמתי את ההודעה) חלמתי שוב פעם על זאב שחור גדול שרודף אחרי, אבל את החלום הזה אני זוכרת במעורפל. ולילה אחר מכן, חלמתי שאני הולכת בלילה, בחשכה, כששני זאבים כאלה הולכי לצידי, אני ביניהם, מפוחדת, ואז שוב מנסה לברוח, אך אלה הופכים לבני אדם, כך שלא אבחין בהם ולא אברח. הסתובבתי בקבוצה גדולה של אנשים, בידיע ברורה, שכל אחד מהם, יכול להיות זאב.
המון תודות וסליחה על התירחה.

<{POST_SNAPBACK}>

ניסה היקרה
קודם כל זו לא טירחה
וחוץ מזה, הסיבה ששאלתי היא בדיוק מה שעניתי לחן. לא בכל חלום אנחנו נתעמק. חלום שהוא חד פעמי לא חייב להיות מאוד משמעותי, והוא לא תמיד מפתח גדול עבורינו. תחושת הבטן שלי היא שאת החלום הזה שלך כדאי לעזוב לנפשו, ויחד עם זאת בהחלט יש כאן משהו שחוזר על עצמו עם זאבים שחורים ועם הפחד מהם. אני חושבת שיש כאן ביטוי לפחד מהכוונה לא נכונה, ומהוראה לא נכונה, ואולי אפילו פחד מלחבור לאנשים הלא נכונים, מלבטוח במי שעשויים להכאיב לך.
זה פחד מובן והגיוני ואין לו פיתרון - אינטימיות מביאה גם כאב. זה בא ביחד ולא ניתן להפריד את זה. כשאנחנו סומכים על אחרים אנחנו לפעמים ניפול ואנחנו לפעמים נתרומם, ואם נתייחס לשני המצבים כברכה דברים טובים יקרו לנו בחיים.
הדרך היחידה לחיות היא לזנק פנימה ולהתענג על הגלים. אני מאחלת לך בכל ליבי שתחיי כך, כמו שאת חיה בתקופה האחרונה, מתוך נחישות לאושר ולהנאה. ואם תחיי כך אני חושבת שלאט לאט יתפוגגו הזאבים מהחלומות שלך.....
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#30 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 30/08/2005 - 03:51

אתמול בצהרים היה לי חלום מוזר אבל ממש ממש מוזר...
הייתי במקום עם הרבה אנשים שאת חלקם הכרתי לפתע כאבו לי העיניים והסתכלתי במראה וראיתי שיורד לי דם מהעיניים!!!!
באתי בוכה לאמא שלי ואמרתי לה שיורד לי דם והיא אמרה לי שאין לה זמן לזה עכשיו, מישהו אחר אמר לי שבנתייים כדאי לי לעסות את העין בצורה מסויימת....
בכיתי בחלום המון, כשהתעוררתי הרגשתי כאילו עכשיו סיימתי לבכות באמת, במשך כל אותו יום כאבו לי העינים....

החלום המוזר  הזה לא הפסיק להטריד אותי.... מישהו יודע? מבין בזה? יכול לתת השערה?

הזוי!!!

<{POST_SNAPBACK}>

אולי מצאתי עוד איזה פירוש הזוי לחלום שלי....
לפני כמעט שבוע קיבלתי בשורה רעה... ובקצרה הודיעו לי שהנק' חן שהורידו לי היא ממאירה... באותו יום ההורים שלי היו אמורים לטוס לחו"ל אני ואימי בכינו, העיניים שלי היו אדומות אדומות! ואמא שלי תוך שעתיים אמורה להיות על המטוס (וכך גם היה)
הבחור שעיסה לי את העיניים, שבחלום לא היכרתי אותו להערכתי יכול להיות הרופא שניסה להרגיע אותי....

באמצע כל הבכי אחי הגדול שסיפרתי לו בזמנו את החלום אמר לי שאולי זה קור ובהחלט אשפר למצוא דמיון... אבל אולי אפשר בכל דבר למצוא דמיון.....
תמונה מצורפת
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים