מעבר לתוכן

מכתב לדיקן לאישור אפיק מעבר לשנה שניה

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - שירלי

אורח - שירלי
  • אורחים

פורסם 13/08/2012 - 15:46

שלום, מישהו בבקשה יכול לעזור לי עם נוסח מכתב לדיקן עבור קבלה ואישור לאפיק מעבר לשנה שנייה
הסיפור הוא כזה:
למדתי שנתיים במכללה מסוימת.
לא אהבתי את המכללה עצמה, את איך שהדברים מתנהלים בה ואת הפקולטה עצמה שבחרתי ולכן עזבתי את התואר.
כיום אני מתחילה ללמוד תואר אחר שברובו די דומה לתואר הראשון שהתחלתי ולכן בשנתיים הראשונות כל הקורסים הנלמדים הם שווים.
אני מנסה לקבל אישור לאפיק מעבר לשנה שנייה וגם בה לקבל פטורים מקורסים מסוימים שכבר עברתי.

אני אשמח לעזרה ממישהו שכבר עשה זאת בעבר ויש לו דוגמא לנוסח או יכול לעזור עם נוסח מקצועי בנושא כי אני די לוקה בדבר.

#2 יהונתן-פיזיקה

יהונתן-פיזיקה

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 13/08/2012 - 22:20

שלום, מישהו בבקשה יכול לעזור לי עם נוסח מכתב לדיקן עבור קבלה ואישור לאפיק מעבר לשנה שנייה
הסיפור הוא כזה:
לא אהבתי את המכללה עצמה, את איך שהדברים מתנהלים בה ואת הפקולטה עצמה שבחרתי ולכן עזבתי את התואר.
כיום אני מתחילה ללמוד תואר אחר שברובו די דומה לתואר הראשון שהתחלתי ולכן בשנתיים הראשונות כל הקורסים הנלמדים הם שווים.
אני מנסה לקבל אישור לאפיק מעבר לשנה שנייה וגם בה לקבל פטורים מקורסים מסוימים שכבר עברתי.

אני אשמח לעזרה ממישהו שכבר עשה זאת בעבר ויש לו דוגמא לנוסח או יכול לעזור עם נוסח מקצועי בנושא כי אני די לוקה בדבר.

השאלה איזה תואר את עשית.
וכמה קורסים את עשית ובאיזה רמה.
ואיפה למדת את יכולה לפרט איזה מכללה זאת הייתה?

#3 אורח - אוכל לעזור

אורח - אוכל לעזור
  • אורחים

פורסם 13/08/2012 - 23:11

אוכל לנסות לעזור.
למרות שזה לא כ"כ פשוט

האימייל שלי: user1003@walla.com

#4 כריש פטיש

כריש פטיש

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1559 הודעות:

פורסם 14/08/2012 - 22:08

הסיפור הוא כזה:

אני מוכן לעזור.
דברי איתי בפרטי או במייל
karish.patish@walla.com

#5 אורח - שירלי

אורח - שירלי
  • אורחים

פורסם 03/12/2013 - 20:23

שלום, מישהו בבקשה יכול לעזור לי עם נוסח לדיקן עבור קבלת אישור לגשת למועדי ב'??

הסיפור כזה:

אני סטודנטית לכלכלה שנה שלישית לומדת לימודי ערב , שזאת אומרת שתוך ככדי להלימודים אני עובדת , ומנהלת עסק שבו אני עובדת כמעט 12 שעות ביום ולא מקבלת ימי חופשה ותוך כדי העבודה אני לומדת למיבחנים עד אשר עלו מים עד נפש והיתפטרתי מהעבודה לאחר 5 שנים .

איך אני יכולה לנסח מכתב שיגע לליבו של הדיקן??? 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים