מעבר לתוכן

האם חייבים לשלם את שירותי הרווחה של האגודה כדי להיכנס לבריכה?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 09/09/2013 - 11:32

על פניו נראה שלא (מתוך מארז השוברים המהודר לחג ששלחה האוניברסיטה הנכבדת)

שירותי רווחה כוללים:
חדר צפייה בקורסים מצולמים, שירותי הייעוץ הפסיכולוגי, שיעורי עזר ומסגרות חונכות שונות,  הגרלה לקבלת תווית חניה באוניברסיטה, בנק בחינות וסיכומים, קורסים חיצוניים וספריית השאלה. סיוע בפרסום אירועים של ארגונים סטודנטיאלים בדרכי הפצה שונות, השאלת ציוד לוגיסטי,תמיכה כלכלית בקיום אירועים לרבות הוצאה לפועל של פרויקטים בתחום המעורבות, ומענה מידי בתחומי מעורבות סטודנטיאלית. כרטיסים מוזלים ליום הסטודנט, הופעות ואירועים רבים במהלך השנה, הקרנות אירועי ספורט, טיולים בחסות האגודה, הרצאות וחוגים. שירותים לוגיסטיים שונים - פקסימיליה, הגשת טפסים לביטוח לאומי, גמלאות מילואים, פניות לגורמי עירייה, קביעת פגישות עם גורמי עירייה בקמפוס בתחילת שנה"ל, הנחה בתשלום במכון הצילום בבית הסטודנט. פגישת יעוץ ראשונית עם עורך דין. הקרנות סרטים מוזלות בקולנוע הנגטיב. שירותים שונים באתר האגודה ומתנות פתיחת השנה. יתכן ויתווספו שירותים נוספים במהלך שנת הלימודים.

את מדור חשבונות סטודנטים אי אפשר להשיג כי הנתב שלהם מנתק את השיחה, ובמרכז הספורט אומרים שכן צריך לשלם את התשלום כדי להיכנס.

מישהו יכול להאיר את עיניי?

תודה!

#2 אורח - עובר אורח

אורח - עובר אורח
  • אורחים

פורסם 09/09/2013 - 11:43

כבר שנתיים שאני לא משלם ועדיין נכנס לבריכה.

אבל סייג לחוכמה שתיקה..

#3 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 09/09/2013 - 14:55

תודה, זה מה שחשבתי

אני בכל מקרה אמתין לתשובה רשמית של מדור חשבונות סטודנטים, ואעדכן בתשובה הרשמית.

#4 אורח - עובר אורח

אורח - עובר אורח
  • אורחים

פורסם 09/09/2013 - 15:03

תודה, זה מה שחשבתי

תודה, זה מה שחשבתי

אני יכול לחסוך לך.

התשובה הרשמית שלהם תהיה שאתה צריך לשלם דמי רווחה כדי להיכנס לבריכה  - למרות שזה לא רשום (דרך אגב באתר של מרכז הספורט רשום דווקא הפוך).

יש יותר מידי אנשים עם אינטרסים באגודה שרוצים שתמשיך לשלם את הדמי רווחה כי חלק עובר לאגודה, לכן עדיף לא לפתוח את זה..

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/09/2013 - 16:49

אגודת הסטודנטים נגד הסטודנטים ברגע שזה מגיע לכספים שמממנים את המנגנון המשומן שלה.

#6 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 10/09/2013 - 18:58

דמי הרווחה מורכבים מ66% שהולכים לאגודה כדמי חבר ו34% שהם בעצם עבור הבריכה וכל השאר (פחות או יותר)

הטענה המרכזית והבעייתית היא שמדור חשבונות סטודנטים לא רוצה (וגם האגודה לא) להפריד את התשלום ולתת את הבחירה לסטודנט.. זה המצב מאז ומעולם (ממה שאני זוכר)

עד שלא יקום סטודנט שיפנה את זה לערכאה משפטית, זה לא ישתנה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים