מעבר לתוכן

הגשת עבודות

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 01/10/2013 - 10:47

שלום,

עד מתי אפשר לדחות הגשת עבודה מבלי לשלם קנס?

ואם אני אמורה לסיים את התואר האם דחייה כזאת תגרום לכך שאקבל את התואר רק שנה אחר כך?

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 02/10/2013 - 00:09

שלום,

עד מתי אפשר לדחות הגשת עבודה מבלי לשלם קנס?

:huh: בא לך לפרט טיפונת לגבי האמירה ההו כה ברורה הזו?

ואם אני אמורה לסיים את התואר האם דחייה כזאת תגרום לכך שאקבל את התואר רק שנה אחר כך?

או סמסטר מאוחר יותר. או שלא. כמו לגבי כל קורס/ים אשר השלמתם התעכבה אי פעם במהלך הלימודים.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 gift of life

gift of life

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 149 הודעות:

פורסם 12/10/2013 - 17:37

כעיקרון באישור ועדת הוראה המחלקתית עד 31 לדצמבר לאותה שנה. 

את תקבלי זכאות לתואר לאחר שתסגרי את התואר , אולם אם התואר נסגר לאחר 31.12. לאותה שנה , את תקבלי זכאות לתואר, אך תשתתפי בטקס כשנה לאחר מכן.

לעתים ועדות הוראה מאשרות דחיית עבודה עד כשנה  (כלומר עד 30 לספטמבר בשנה העוקבת) ולעתים מאשרים עד תקופה קצרה יותר וממליצים לועדה הפקולטית לאשר את הבקשה ללא קנס..

בתואר הראשון שלי, קרה לי מקרה דומה, וועדת ההוראה שלי אישרה לי דחייה עד סוף מאי והמליצה לא לקנוס והועדה הפקולטית אשרה את הבקשה. הבקשה ללא קנס הגיעה מהמחלקה ולא ביקשתי אותה ככה שיצא טוב.

בהצלחה

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 13/10/2013 - 15:06

כעיקרון באישור ועדת הוראה המחלקתית עד 31 לדצמבר לאותה שנה. 

את תקבלי זכאות לתואר לאחר שתסגרי את התואר , אולם אם התואר נסגר לאחר 31.12. לאותה שנה , את תקבלי זכאות לתואר, אך תשתתפי בטקס כשנה לאחר מכן.

או כל תאריך אשר הוגדר באותה שנה כתאריך סגירת החובות לתואר.

לעתים ועדות הוראה מאשרות דחיית עבודה עד כשנה  (כלומר עד 30 לספטמבר בשנה העוקבת) ולעתים מאשרים עד תקופה קצרה יותר וממליצים לועדה הפקולטית לאשר את הבקשה ללא קנס..

בתואר הראשון שלי, קרה לי מקרה דומה, וועדת ההוראה שלי אישרה לי דחייה עד סוף מאי והמליצה לא לקנוס והועדה הפקולטית אשרה את הבקשה. הבקשה ללא קנס הגיעה מהמחלקה ולא ביקשתי אותה ככה שיצא טוב.

בהצלחה

מה הקשר לקנס ומה הקשר לוועדה הפקולטית?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים