מעבר לתוכן

תמונה

מובטל 2.0

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#16 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 09:05

באמת? :unsure:
90% מההנאה שלי בהתפטרות זה שעכשיו אני משתין בקשת על הבוס שלי והפרוייקטים.

אז כשתתבגר תבין שאתה צריך לשמור על יחסים טובים עם אנשים כי אתה לא יודע מתי תצטרך עזרה בעתיד וכמה המלצות תצטרך לעבודה הבאה שלך.

#17 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 31/08/2012 - 10:36

:כן:

הייתה לי תחושה שזה עשוי להגיע (מנכ"לית חדשה ואיתותים על סגירת הייצור והפיתוח) ועל כן התחלתי לחפש עוד קודם
אבל עדיין הגיע בהפתעה כי היו סימנים שבכל זאת יזדקו לי לפחות בחצי שנה הקרובה <_<

סחה על הראייה לעתיד. לא יכול להיות שעם 3 שנים נסיון לא תמצא עבודה בזמן סביר. פיטורין זה אומר פיצויים ודמי אבטלה כך שהמצב לא רע כל-כך. ואולי עכשיו תמצא משהו שלא מכריח אותך לצאת מגוש דן כל יום.

אה ועוד משהו, תמצא משהו מהר כי המצב הזה עושה לי דז'ה וו לתקופת האבטלה האפלה של 2008-2009 שמרוב שיעמום יצאתי למהפכות לשחרור נואשונים ברחבי הפורום.

לאחרונה אני עובד עם הודים רבים.
אני מצחקק בליבי רבות.

עד שאחד מהם יהיה בוס שלך והצחקוקים יהפכו לקללות נמרצות בשפות מגוונות.

אז כשתתבגר תבין שאתה צריך לשמור על יחסים טובים עם אנשים כי אתה לא יודע מתי תצטרך עזרה בעתיד וכמה המלצות תצטרך לעבודה הבאה שלך.

בולשיט.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#18 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 31/08/2012 - 11:58

זה הבוס החדש שלי..
הבוס הקודם מת עלי וכבר אמר לי שהוא ייתן לי איזו המלצה שאני צריך.

ואני בסה"כ ביחסים טובים שם (כבר הציעו לי 4 משרות אחרות, העלאת שכר ובונוס מאז שהודעתי שאני מתפטר כדי שאחזור בי).

תמונה מצורפת

#19 אורח - הפיל הוורוד של וובי

אורח - הפיל הוורוד של וובי
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 12:11

P&B, אתה יכול להיות קצת יותר ספציפי מה אתה מחפש?
תנסה לבדוק גם תפקידי Pre sale.

#20 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 31/08/2012 - 12:33

סחה על הראייה לעתיד. לא יכול להיות שעם 3 שנים נסיון לא תמצא עבודה בזמן סביר. פיטורין זה אומר פיצויים ודמי אבטלה כך שהמצב לא רע כל-כך. ואולי עכשיו תמצא משהו שלא מכריח אותך לצאת מגוש דן כל יום.
אה ועוד משהו, תמצא משהו מהר כי המצב הזה עושה לי דז'ה וו לתקופת האבטלה האפלה של 2008-2009 שמרוב שיעמום יצאתי למהפכות לשחרור נואשונים ברחבי הפורום.

נקווה.
בשוק הדפוק של היום נסיון עוד יכול להיות דבר רע ואני שוב אתחיל לשמוע שטויות של overqualified וכו' :אוי:
אבל בתחושה המצב עדיין עדיף על מה שהיה ב-2009
לפחות כן יש מודעות פה ושם ואפילו התחלתי תהליך בחברת הייטק ברמת החייל (אמן כן יהי רצון ויקחו אותי לשם ורק על זמני נסיעות אני מרוויח שעתיים ביום)

P&B, אתה יכול להיות קצת יותר ספציפי מה אתה מחפש?
תנסה לבדוק גם תפקידי Pre sale.

אין לי כ"כ נסיון במכירות ואם זה ממש תפקיד שיווקי אז לא בדיוק my cup of tea
אין לי בעיה אם הרצות demo וכו' כאשר אני אצל לקוח שמראש מעוניין במערכת או בוחן אותה (כביכול שלב מתקדם יותר של pre sale )

כרגע אני מקווה לשמוע מחברת הייטק שמחפשת מהנדס אפליקציה עבור מעין מערכת data base של מערכות רפואיות ופה מדובר בתמיכה והתאמה של תוכנה למשתמש (אבל אין צורך בתכנות מלבד קצת SQL ככה שזה בסדר)
עיקר הנישה שאני מחפש כרגע זה בחברות medical devices שמחפשות מהנדסי אפליקציה בשביל להעביר הדרכות לרופאים התאמה וקונפיגורציה של המערכות ללקוח וכו'
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#21 אורח - הפיל הוורוד של וובי

אורח - הפיל הוורוד של וובי
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 13:08

אין לי בעיה אם הרצות demo וכו' כאשר אני אצל לקוח שמראש מעוניין במערכת או בוחן אותה (כביכול שלב מתקדם יותר של pre sale )

זו אחת הכוונות של pre-sale. יש גם את הנושא של העברת מידע טכני על המערכות הקיימות.
בתחום האלקטרוניקה תנסה ב applied

#22 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 31/08/2012 - 13:24

זו אחת הכוונות של pre-sale. יש גם את הנושא של העברת מידע טכני על המערכות הקיימות.
בתחום האלקטרוניקה תנסה ב applied

אני יודע פשוט נתקלתי בחברות שמבחינתן pre sale היה תועמלנות לכל דבר של לעבור מבי"ח לבי"ח להיכנס למחלקות ולנסות ולדחוף את המוצר

ושלחתי כבר לאפלייד :)

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#23 טרול רשום

טרול רשום

לא נורמלי

• רשומים+
  • 3563 הודעות:

פורסם 11/09/2012 - 21:54

לאחרונה אני עובד עם הודים רבים.
אני מצחקק בליבי רבות.

-תגיד, זה נכון מה שאומרים על הודים?

#24 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 12/09/2012 - 18:09

-תגיד, זה נכון מה שאומרים על הודים?

מה אומרים?

#25 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 24/09/2012 - 18:37

<_<

תמונה מצורפת

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#26 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 24/09/2012 - 20:13

יללה נו, למצוא עבודה זה לא כ"כ קשה...
למצוא עבודה נורמלית לעומת זאת

תמונה מצורפת

#27 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 08/10/2012 - 11:01

תמונה מצורפת

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#28 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/10/2012 - 16:25

<_<

תמונה מצורפת

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#29 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 30/10/2012 - 16:31

<_<

תמונה מצורפת

עוד שבועיים וחצי מצטרף אלייך.
ואני אפילו לא מחפש עבודה חדשה :) חופש חופש

תמונה מצורפת

#30 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 01/11/2012 - 00:19

עדיין אין כלום??
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים