מעבר לתוכן

תמונה

מסכת עינויים ב- 012. מה עושים?!

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 lior456

lior456
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 03:08

אהלן חברים,

אני זקוק לעצתכם, אך לפני כן הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויית השירות הנוראית שהייתה לי עם 012.

אני שומע תמיד רבים שמתלוננים לנציגי לקוחות על ביצועי אינטרנט גרועים, חסימות פורטים, קו טלפון שלא תמיד עובד וכו'. הייתי רוצה להציג את הסיפור שלי, שהוא מזווית קצת אחרת - רמת השירות.

לעיתים אנו פונים לנציגים לביצוע פעולות "פשוטות" שאינן קשורות לתקלות (תוסיף לי חבילת גיימר, שנה לי חבילה למהירות כפולה וכו'). בדר"כ דברים כאלה נפתרים בטלפון אחד (מקסימום 2-3). אבל לא, לא אצל 012...

אתם פשוט לא תאמינו לאיזה רמות טפשות/חוסר-אכפתיות מגיעים שם הנציגים... אחרי שתקראו את הסיפור הבא אני מבטיח לכם שאפאחד מכם לא ירצה אפילו להתקרב ל- 012.

כל הסיפור בגדול מדבר על ביצוע 2 פעולות פשוטות (מהסוג שלא קשור לתקלות אינטרנט). נו, אם בזה הם נכשלים, אני לא רוצה לחשוב מה קורה ברגע שיש תקלה...
ב- 012 כנראה לא שמעו על תודעת שירות, ולנציגים שם כנראה לא ממש אכפת.
לאחר אינסוף טלפונים איתם, וחוסר תקשורת מוחלט בין הנציגים לעצמם ובין הנציגים ללקוח (אלי), החלטתי לספר את שארע לי. המקרה, המתפרש על מספר חודשים, מגובה בהקלטות מלאות. חלקים מהם פרסמתי כאן, על מנת שאנשים יוכלו לשמוע בעצמם את פניני החכמה של נציגי 012, וסתם כדי שלא יהיה משעמם...

המקרה מתחיל במרץ השנה (2012), כאשר נציג מכירות של 012 בשם אלמוג שיכנע אותי לעבור אליהם לדיל "בנדל" עם תשתית של בזק במהירות 30 מגה, כאשר אם אני לא מרוצה אני יכול בכל זמן שהוא לבקש ממנו "להוריד" את המהירות ל- 10 מגה ולשלם עבור הבנדל 94.90 בלבד. לאחר כחודשיים (חודש מאי) החלטתי שאין לי צורך ב- 30 מגה, והחלטתי לעבור ל- 10 מגה.

בכל פעם שהתקשרתי אליהם, הנציג התורן אמר לי שאין דבר כזה, וזרק לי סכום מגוכך של כ- 140 שקלים. לא אלאה אתכם בפרטים ובשיחות הרבות שניהלתי עם 012 (כולל מכתב שנשלח לאחר שלא קיבלתי מענה), רק אומר שלבסוף העבירו לי את אלמוג. פחדתי שהוא "לא יזכור" את הדיל (למרות שיש לי את זה מוקלט), אבל הוא זכר ואמר לי "אין בעיה, אני מוריד לך את המהירות ל- 10 מגה, ותשלם בחודש רק 94.90 שקלים" בלי בעיות ובלי כלום. אמרתי וואלה מעולה.

לאחר מספר ימים התקשר אלי אלמוג ואמר שיש "בעיה קטנה" אצל בזק להוריד את המהירות ל- 10 מגה, ולכן הוא יוריד את זה בהתחלה ל- 5 מגה ואחרי מספר ימים המהירות תוכפל באופן אוטומטי ל- 10 מגה (הוא גם "יוודא את זה אישית" – ציטוט) ואז אני אגלוש על 10 מגה. אמרתי סבבה, לא אכפת לי כמה ימים לגלוש על 5 מגה.

ומכאן התחיל סיפור שלם של מסכת שקרים והתעללויות (נו אני חייב להיות דרמטי J).

עברו מספר ימים... מספר שבועות... ואני עדיין על 5 מגה. מעצבן אבל לא סוף העולם.
מה שכן, שמתי לב שבנוסף לתשלום הקבוע של הבנדל ל- 012 (94.90 כמו שאלמוג הבטיח), אני משלם גם 99 שקלים נוספים לבזק (כ- 70 שקלים עבור חודש מאי ועוד 99 שקלים עבור כל חודש נוסף שעובר). כך שיוצא לי סה"כ לשלם 200 שקל עבור 5 מגה. כן כן שמעתם נכון 200 שקלים לחודש עבור 5 מגה !!!

התקשרתי בחודשים מאי-יוני ל- 012 מספר פעמים, ובכל פעם הפנו אותי לבזק ואמרו שהבעיה היא ש- 012 עדכנו את המהירות ל- 10 מגה אבל בזק עדיין לא, ולכן אני חייב לפנות לבזק. על התשלום אפאחד לא ידע לענות לי. בזק מצידם טענו שהם לא קיבלו שום הוראה מ- 012 להעלות לי מהירות ל- 10 מגה, והתשלום הוא בגלל עסקה שעשיתי עם 012 (ולכן עלי לפנות ל- 012 – בצדק לדעתי).
כך התחיל משחק פינגפונג קטן של שיחות והמתנות בין 012 לבזק. באיזשהו שלב התייאשתי אמרתי נטפל בזה אח"כ.

בחודש יולי (26/7) החלטתי לקחת את העניינים לידיים, ושוב לנסות לסדר את העניין. התקשרתי ל- 012. ענתה לי נציגה בשם דריה שאישרה שאני אמור לשלם רק ל- 012, וציינה שאכן בבזק אני מוגדר על 5 מגה. היא העבירה אותי לשירות לקוחות.
http://BillionUploads.com/4zuv1120g028

השיחה משום מה התנתקה כמו (קורה המון אצלם), ונאלצתי להתקשר שוב, להמתין על הקו דקות ארוכות, לחכות שמחלקת תמיכה תעביר אותי שוב לשירות לקוחות (כי אי אפשר להגיע ישר), ולהמתין עוד על הקו. לבסוף ענתה לי נציגה בשם רותם.
לאחר שסיפרתי את כל הסיפור (בפעם האלף) לרותם, היא דבר ראשון היללה את החבילה בא אני נמצא ואמרה שזה מחיר חבל על הזמן. שוב הזכרתי לה שאני למעשה משלם כפול והחזרתי אותה לקרקע המציאות.
http://BillionUploads.com/h7emqg8z6ptp

רותם טענה שאני אכן בבנדל ושאני אכן משלם ל- 012 את חבילת הבנדל, וה- 99 שקלים בחודש זה "לא קשור אליהם" ואני צריך לדבר עם בזק. ניסיתי להסביר לה שכבר דיברתי עם בזק, והם אמרו שהחיוב הגיע מ- 012. כמו כן ניסיתי להסביר לה שהחיוב התחיל מאז שאלמוג ממכירות נתן לי את הדיל (ולכן זה כן קשור), ושאת הדיל עשיתי עם 012 ושמעולם לא עשיתי שום דיל עם בזק,ולכן 012 צריכים לטפל בבעיה. היא המשיכה להתעקש שזה לא קשור אליהם, שאין לה מה לעשות ושאני חייב לדבר עם בזק ("מבחינתינו אתה מסודר").
http://BillionUploads.com/n4ltrtxrd8fg

נו, ניחא, נדבר שוב עם בזק, אולי משהו השתנה. מבזק קיבלתי את אותו נפנוף (ממש כמו בדייט האחרון שלי) והפניה ל- 012 (לדעתי בצדק, שהרי זהו דיל שעשיתי עם 012!).

התקשרתי שוב ל- 012, ענתה לי נציגה בשם נגה. נגה אמרה שאכן החיוב הכפול הוא כנראה בגלל משהו ש- 012 עשו כאשר הדיל שונה, ושלחה בירור עבור בזק ("אני שולחת את הקבצים לבזק" – משפט ששמעתי אותו כבר 500 פעם) ולקחה ממני פרטים. אמרתי סבבה. השיחה התנתקה לפתע. חיכיתי שגברת נגה תחזור אלי כדי שתגיד לי מה הלאה ותוך כמה ימים תהיה תשובה.

כעבור כשעה הבנתי שהיא לא מתכוונת לחזור אלי, ונאלצתי להתקשר שוב. לאחר המתנה ממושכת על הקו, ענתה לי בחורה בשם טניה. כאן כבר הייתי עצבני. פעם שניה שהשיחה מתנתקת ולא מתאמצים לחזור אלי. טניה הבטיחה שאיתה זה לא יקרה והיא כן תחזור. שוב, בפעם המיליון סיפרתי את הסיפור, הפעם בעצבים. פשוט יצאתי מהכלים. טניה אמרה שמכיוון שפניתי מוקדם יותר היום, הקריאה תטופל בתוך 48 שעות על ידי 012 ולא על ידי בזק! תודה לאל! סופסוף לקחו אחריות!!! כמו כן היא פתחה בעצמה קריאה נוספת ("אני שולחת את הקבצים לבזק", בדיוק כמו נגה). לבסוף שוב טניה הבטיחה שהעניין יטופל ויחזרו אלי עם תשובה בתוך 48 שעות.
http://BillionUploads.com/mk4e3wxbmgw3 (ארוך, 2 דקות)
http://BillionUploads.com/r35ux0txzhz2

נו? מה אתם חושבים? מישהו חזר אלי תוך 48 שעות? לא... הממ טוב נו אולי קיבלתי כבר זיכוי על החיוב הכפול? לא... המממ אולי אני כבר גולש ב- 10 מגה? לא....

לאחר כשבוע (1/8) שוב ניסיתי את מזלי, ודיברתי עם דורון מצוות איתי. שוב סיפרתי את הסיפור. דורון הבטיח שיחזרו אלי בקשר לשני המקרים למחרת בבוקר ושהכל יטופל. נו... מה אתם חושבים? חזרו אלי בבוקר? (לא, למי שהיה ספק).
http://BillionUploads.com/2uneze7twbe7

לאחר כשבועיים שלא קרה כלום, אני ממשיך לגלוש על 5 מגה והכסף ממשיך לזרום גם ל- 012 וגם לבזק, שוב התקשרתי ל- 012, ביקשתי להגיע לשירות לקוחות, שם ענה לי נציג בשם עומר. שוב נאלצתי לספר את כל הסיפור. עומר הביע פליאה רבה על זה שלא חזרו אלי ("מה זה? מאז לא חזרו אליך? אני ממש מופתע").
http://BillionUploads.com/fx4eorl3jfue

עומר הסתכל מדוע לא קיבלתי תשובה, וגילה שהגברת נגה פתחה קריאה עם כתובת/מס' טלפון שגויים על השם שלי, ולכן הגברת נגה קיבלה reject מבזק, ולא עשתה עם זה כלום!!! "אין פעילות מאז" !!!
http://BillionUploads.com/4tiotz7uccrp
http://BillionUploads.com/9fvw9337hqya
http://BillionUploads.com/1kwyccgb24zv

למה הגברת נגה לא חזרה אלי?
מה עלה בגורל הקריאה השניה שהגברת טניה פתחה לי באותו יום??
למה אף אחד מ- 012 לא חזר אלי עד עכשיו (כמו שדורון הבטיח)???
לעולם לא נדע...

עומר הבטיח לטפל בזה בעצמו, ולחזור אלי בעוד 3 ימים לנייד, ושנדבר ביחד עם בזק. עומר גם ציין שבניגוד לנגה וטניה, הוא "לא מאמין בלשלוח קבצים לבזק אלא בלדבר איתם". נשמע מבטיח. http://BillionUploads.com/tqz72mbs1xks

עומר, בניגוד לנציגים האחרים, אכן חזר אלי ביום ראשון. הוא אמר ש"הוא שלח את הקבצים עם הפרטים המעודכנים וזה עדיין בבדיקה". הזכרתי לו שהוא לא מאמין בלשלוח קבצים אלא בלהתקשר. הוא ציין שאין באמת סיבה להתקשר, הבטיח תשובה על החיוב הכפול תוך 72 שעות. נו, בסדר, נראה מה הפעם....
http://BillionUploads.com/s6im3h08qigr

למחרת למרבה ההפתעה, עומר חזר אלי ואמר שבשעה טובה העניין עם החיוב הכפול נפתר ואני אזוכה על כ- 210 שקלים. החשבון בינתיים התנפח ל- 278 שקלים. נו, ניחא, אחרי כל מה שעברתי אני אתחיל להילחם על עוד 70 שקלים? יאללה לקחתי...
http://BillionUploads.com/2aankekhgkal

שמחתי מאוד (באמת!) ושאלתי את עומר מה בקשר ל- 10 מגה. ואז פתאום הוא אומר לי "אין בעיה, אני אתן לך 10 מגה ב- 29.90". הא?! הלו... אני בבנדל של 94.90 שקלים? מה זאת אומרת?

מסתבר שאדון עומר שלח בקשה לפירוק הבנדל, וכעת אני משלם סכום מטורף בנפרד גם לבזק עבור תשתית, ול- 012 עבור ספק, בסכום כולל של 140 ₪! פה כבר באמת יצאתי מהכלים. אמרתי לו מה פתאום הוא פירק את הבנדל? מי ביקש ממנו? הרי ציינתי מיליון פעם שאני מעוניין רק בדיל המקורי. עומר אמר שזה כבר בלתי אפשרי בגלל כל מה שהיה (כלומר, בגלל הפאשלה שלהם) והתחיל להציע לי הצעות מגוכחות.

http://BillionUploads.com/747t1sd2tt38
http://BillionUploads.com/v78m2m4k3hdo

פה כבר הייתי !@##$@@%.
נרגעתי ואמרתי לו בשקט סבבה, אל תעשה כלום. באותו יום שלחתי בקשה לניתוק מ- 012 ועברתי לבנדל של בזק+בזק בינלאומי ב- 86 שקלים (10 מגה).

ההתנתקות

נו, מסתבר שגם להתנתק לוקח זמן. צריך להתקשר למחלקה מיוחדת ולתפוס אותם על מנת להתנתק. רבע שעה של המתנה על הקו והשיחה כרגיל מתנתקת. ניסיתי שוב. חצי שעה המתנה ואז ענו ואמרו שיחזור אלי נציג משימור לקוחות.

למחרת, התקשר אלי כמובן נציג משימור לקוחות של 012 – שמעון מצוות מורן. סיפרתי לו את הסיפור ואמרתי לו שלא משנה מה יציע, אני איתם גמרתי. כמובן שהוא ניסה לשכנע אותי וטען שקורה שנופלים על נציג שעושה טעויות. נו באמת? נציג אחד שעושה טעויות ? עברתי כבר כמעט 7 כאלה!!! בכל אופן הנציג הבטיח שלמרות שאני לא נשאר הוא ידאג אישית שאקבל את הכסף שבזק חייבים לי.

אז הנה ככה לסיום תוכלו לשמוע את הבטחתו של נציג שימור הלקוחות ("מחלקה איכותית ביותר" לפי דבריו) שהוא ידאג אישית לכך שכל הכסף יוחזר. (הכפלתי פי 3 בכוונה. שאר השיחות לא ערוכות).
http://BillionUploads.com/inj7q2fkl3jp

היום, כמעט חודשיים אחרי (14/10), הסכום התנפח כבר ל- 373 ש"ח. נו, מה אתם חושבים? קיבלתי את הכסף? אולי את חלקו? אולי קמצוץ? אבל שמעון, הבטחת... הבטחת לי...הרי אתה משימור... וגם אתה עומר, הבטחת... טניה... נגה... דורון... מישהו? אדווה אולי?... אלמוג...?.

הגעתי כבר לאפיסת כוחות, אני כבר ממש לא מסוגל פשוט לא מסוגל לנהל יותר שיחות עם 012. הזמן שבזבזתי, ההמתנות על הקו, כל פעם לספר את המקרה מחדש, ההבטחות ללא הכיסוי....

סיכומו של דבר, הייתה לי בקשה מאוד פשוטה ל- 012: ביטול חיוב כפול וקבלת ה- 10 מגה שמגיע לי. מעולם לא ביקשתי פיצוי או הטבות כלשהם. בזבזתי שעות על גבי שעות על גבי שעות בהמתנה ושיחות עם נציגים. את הכסף עדיין לא קיבלתי, גם לאחר הבטחות רבות (כולל הבטחה של נציג משימור). אז קיציס יכול להמשיך לעשות פרסומות מצחיקות (בעצם לא כל כך מצחיקות), ו- 012 יכולים להמשיך להבטיח הבטחות, אני איתם גמרתי. כן כן, אלו הם, חברים יקרים, 012. כך בדיוק נראה השירות שלהם. אז בבקשה, תחשבו פעמיים לפני שאתם חותמים איתם על חוזה.

השאלה שלי אליכם היא מה עושים מכאן? אין לי כבר כוחות נפשיים לדבר עם 012. למי פונים? תביעות קטנות או אולי יש דרכים "מהירות" יותר ?

יום נעים ונטול 012,

ליאור

#2 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 06:40

בהחלט תביעות קטנות ועם כזו שורה של טרטורים אל תפחד לבקש סכום מופרז בתביעה.
עשרת אלפים שקלים נשמע לי טוב.

תמונה מצורפת

#3 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 08:45

1) כשיש בעיה שנוגעת לשתי חברות - תמיד תמיד תמיד להתעקש לעשות שיחת ועידה מול החברה השנייה, ככה 012 יוכלו לראות בלייב את הסירוב של בזק לטפל בפנייה שלך, ושתי החברות יפתחו פניה לבירור והעברת הקבצים הרלוונטיים (יש מקרים שלא מאשרים את השיחה אבל יש להתעקש ולנסות)

2) הדרך הכי טובה להשיג מענה לפניה היא לשלוח מייל למחלקת פניות הציבור של החברה. שם מחויבים לענות תוך 72 שעות והצוות שם הרבה יותר מקצועי מכיוון שהשלב הבא הוא תביעה קטנה.. pniyott@012.net - פניות הציבור, mirile@012.net - סמנכ"לית חטיבת לקוחות פרטיים. תשלח את מה שכתבת אליהם בנוסף לתחושותיך הקשות בקשר לטרטור וגניבת הכסף שלך. תציין שאתה מצפה להיות בחזרה בבנדל המקורי או לחילופין מנותק מהם לגמרי.

3) הדרך הכי טובה להתנתק - להשיג ממישהו בשירות את הפקס במוקד, לשלוח פקס (עם צילום תעודת זהות), ובו כתוב 4 ספרות אחרונות של אמצעי התשלום (לצורך זיהוי), וכן משפט תמציתי "הנני מעוניין להפסיק ההתקשרות עמכם, אנא נתקו אותי מכל שירות תוך 48 שעות", ברגע שזה בכתב לא יוכלו להגיד שלא ביקשת להתנתק, לא תצטרך להמתין לנציג, ואף ינסו לרדוף אחריך משימור לקוחות.

(כתבתי כאחת שהייתה בכירה במוקד כזה)

אתה חייב לזכור שהמוקדנים הם רק מוקדנים, הכסף שלך לא הלך לכיס שלהם ואין להם אינטרס להשאיר אותך בחבילה יקרה או לא להחזיר לך כסף, פשוט שיש נהלים מאוד נוקשים לגבי מה נציג שאינו בכיר יכול לעשות.

תבין גם את העובדה שהרבה פעמים בגלל עומס במוקד לא נותנים לבצע שיחות יוצאות ולכן יש לקוחות (כמוך) שנופלים בין הכיסאות ולא חוזרים אליהם. זה נובע מתכנון לקוי ומיעוט בכוח עבודה טוב באמת, אבל ככה זה. אל תתעצבן על הנציגים, אני בטוחה שאף אחד מהם לא התכוון להזיק לך אישית (:

מקרה אמיתי שקרה: היה לי לקוח עם טעות מחשב בחשבונית שלו והסכום נופח לאלפי שקלים. הוא טורטר חודשיים עד שהגיע אלי עם ריביות על החוב והעמדה לדין בקרוב, והשיחה התנתקה. לא הרשו לי לחזור אליו באותו יום מהמוקד, אז עברתי על אחד הנהלים והתקשרתי אליו מהפלאפון שלי להרגיע אותו שאני מטפלת בעניין. בסוף סידרתי את זה, אבל לא יכולתי לטפל בכל מקרה כזה באופן אישי..

#4 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 19:13

אל תאמין לאף מילה שהיא כתבה פה.
היא אחת מהם.

ואני יודע איפה היא גרה :ph34r:

תמונה מצורפת

#5 lior456

lior456
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 23:07

בהחלט תביעות קטנות ועם כזו שורה של טרטורים אל תפחד לבקש סכום מופרז בתביעה.
עשרת אלפים שקלים נשמע לי טוב.

אתה בטוח שאני זכאי לדבר כזה?

#6 lior456

lior456
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 23:14

1) כשיש בעיה שנוגעת לשתי חברות - תמיד תמיד תמיד להתעקש לעשות שיחת ועידה מול החברה השנייה, ככה 012 יוכלו לראות בלייב את הסירוב של בזק לטפל בפנייה שלך, ושתי החברות יפתחו פניה לבירור והעברת הקבצים הרלוונטיים (יש מקרים שלא מאשרים את השיחה אבל יש להתעקש ולנסות)

2) הדרך הכי טובה להשיג מענה לפניה היא לשלוח מייל למחלקת פניות הציבור של החברה. שם מחויבים לענות תוך 72 שעות והצוות שם הרבה יותר מקצועי מכיוון שהשלב הבא הוא תביעה קטנה.. pniyott@012.net - פניות הציבור, mirile@012.net - סמנכ"לית חטיבת לקוחות פרטיים. תשלח את מה שכתבת אליהם בנוסף לתחושותיך הקשות בקשר לטרטור וגניבת הכסף שלך. תציין שאתה מצפה להיות בחזרה בבנדל המקורי או לחילופין מנותק מהם לגמרי.

3) הדרך הכי טובה להתנתק - להשיג ממישהו בשירות את הפקס במוקד, לשלוח פקס (עם צילום תעודת זהות), ובו כתוב 4 ספרות אחרונות של אמצעי התשלום (לצורך זיהוי), וכן משפט תמציתי "הנני מעוניין להפסיק ההתקשרות עמכם, אנא נתקו אותי מכל שירות תוך 48 שעות", ברגע שזה בכתב לא יוכלו להגיד שלא ביקשת להתנתק, לא תצטרך להמתין לנציג, ואף ינסו לרדוף אחריך משימור לקוחות.

(כתבתי כאחת שהייתה בכירה במוקד כזה)

אתה חייב לזכור שהמוקדנים הם רק מוקדנים, הכסף שלך לא הלך לכיס שלהם ואין להם אינטרס להשאיר אותך בחבילה יקרה או לא להחזיר לך כסף, פשוט שיש נהלים מאוד נוקשים לגבי מה נציג שאינו בכיר יכול לעשות.

תבין גם את העובדה שהרבה פעמים בגלל עומס במוקד לא נותנים לבצע שיחות יוצאות ולכן יש לקוחות (כמוך) שנופלים בין הכיסאות ולא חוזרים אליהם. זה נובע מתכנון לקוי ומיעוט בכוח עבודה טוב באמת, אבל ככה זה. אל תתעצבן על הנציגים, אני בטוחה שאף אחד מהם לא התכוון להזיק לך אישית (:

מקרה אמיתי שקרה: היה לי לקוח עם טעות מחשב בחשבונית שלו והסכום נופח לאלפי שקלים. הוא טורטר חודשיים עד שהגיע אלי עם ריביות על החוב והעמדה לדין בקרוב, והשיחה התנתקה. לא הרשו לי לחזור אליו באותו יום מהמוקד, אז עברתי על אחד הנהלים והתקשרתי אליו מהפלאפון שלי להרגיע אותו שאני מטפלת בעניין. בסוף סידרתי את זה, אבל לא יכולתי לטפל בכל מקרה כזה באופן אישי..

דבר ראשון תודה על התשובות!

כמה הערות:

1. כמו שכתבתי כבר, 012 הודו לבסוף (אם אפשר היה לקרוא לזה סוף, זאת הייתה רק ההתחלה) שזה פאשלה שלהם ושהם יתקנו. הם רק לא התאמצו לתקן.

2. עצה מצויינת. גם אנשים נוספים אמרו לי, אם כי אינני יודע כמה הם אפקטיביים. האם לא עדיף תביעה נגדם? (מעדיף לא-תביעה אבל אם אין ברירה...). לא רוצה שוב להיגרר למכתבים והקלטות :-(

3. לקחתי :-)

אני חייב להוסיף משהו - את טוענת לא להתעצבן על הנציגים. אבל דחילאק, למה אתם לא חוזרים אחרי ניתוקים? למה נגה פתחה קריאה קיבלה reject ולא עשתה עם זה כלום? למה מורן משימור (שימור!!!) הבטיח ולא קיים? למה עומר עשה לי פירוק בנדל עם מחיר מופקע ? אני יודע שאת מנסה להיות אובייקטיבית, אבל אי אפשר לקרוא את הסיפור הזה ולהגיד "אל תתעצבן על הנציגים". כל אחד מהדברים שכתבתי כאן היו באחריותו האישית של הנציג ולא נוהל חברה (לפחות כך אני מקווה). את לא מסכימה איתי?

#7 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 16/10/2012 - 17:59

דבר ראשון תודה על התשובות!

כמה הערות:

1. כמו שכתבתי כבר, 012 הודו לבסוף (אם אפשר היה לקרוא לזה סוף, זאת הייתה רק ההתחלה) שזה פאשלה שלהם ושהם יתקנו. הם רק לא התאמצו לתקן.

2. עצה מצויינת. גם אנשים נוספים אמרו לי, אם כי אינני יודע כמה הם אפקטיביים. האם לא עדיף תביעה נגדם? (מעדיף לא-תביעה אבל אם אין ברירה...). לא רוצה שוב להיגרר למכתבים והקלטות :-(

3. לקחתי :-)

אני חייב להוסיף משהו - את טוענת לא להתעצבן על הנציגים. אבל דחילאק, למה אתם לא חוזרים אחרי ניתוקים? למה נגה פתחה קריאה קיבלה reject ולא עשתה עם זה כלום? למה מורן משימור (שימור!!!) הבטיח ולא קיים? למה עומר עשה לי פירוק בנדל עם מחיר מופקע ? אני יודע שאת מנסה להיות אובייקטיבית, אבל אי אפשר לקרוא את הסיפור הזה ולהגיד "אל תתעצבן על הנציגים". כל אחד מהדברים שכתבתי כאן היו באחריותו האישית של הנציג ולא נוהל חברה (לפחות כך אני מקווה). את לא מסכימה איתי?

1) לקח להבא (כמובן מקווה שלא יקרה אבל אם צריך) - להתעקש על ועידה.

2) תנסה, זה לא ידרוש ממך הרבה. תעשה העתק הדבק לפוסט שרשמת כאן, תשלח לשתי הכתובות שציינתי, תמתין שלושה ימים לתשובה, ואם אין תשובה או שהמענה שקיבלת לא מספק אותך (בין אם אין מענה או שיש אבל הפיצוי לא גדול מספיק לטעמך) - רק אז תפנה לתביעה משפטית שלוקחת יותר זמן וכסף מלשלוח מייל. שם אמורים לטפל בתלונה שלך במלוא החומרה. ברגע שפנית אליהם והם לא טיפלו בזה כמו שצריך ולשביעות רצונך תוכל יותר בקלות לגשת לתביעה - הרי הם הגוף האחרון בחברה שמגיעים אליו תלונות של לקוחות, הם הכי בכירים, ואם הם לא פתרו את העניין רק תביעה תעזור.

אני לא מסכימה כי הייתי שם, במקום של הנציג (בחברה אחרת), עם בעיה ענקית של הלקוח, והשיחה מתנתקת - ולא מרשים לי להוציא שיחה ולחזור אליו כי יש 100 ממתינות! אתה חייב לזכור מי מתקשר לשירות לקוחות - כל מי שיש לו בעיה או תלונה. ביום אחד הייתי מטפלת בתלונות של 40 אנשים לפחות. זה לגיטימי בעיני לא לחזור לאדם אחד מתוך אותם 40 עקב עומס ונהלים שלא תמיד מאפשרים לי לחזור אל אותו לקוח. אל תשכח שזה מקצוע כפוי טובה בשכר מינימום. כולנו בני אדם ועושים טעויות, וקורה שמישהו עדכן חבילה לא נכונה. אצלך קרתה שרשרת של טעויות ואני מתנצלת בשם כל נציגי השירות בעולם על השירות שקיבלת, אבל לפעמים זה קורה..

אגב, כל הזמן בחברות האלה מנסים לחשוב למה זה קורה. דעתי היא שאף אחד לא מוכן לסבול צעקות ותלונות כל היום בשכר מינימום - ולכן התחלופה של הנציגים גבוהה. בגלל שכל הזמן יש נציגים חדשים, הם עושים טעויות - בגלל הטעויות נציגים אחרים סופגים צעקות... הפיתרון (לדעתי) הוא להעלות את השכר.

#8 lior456

lior456
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 17/10/2012 - 14:33

1) לקח להבא (כמובן מקווה שלא יקרה אבל אם צריך) - להתעקש על ועידה.

2) תנסה, זה לא ידרוש ממך הרבה. תעשה העתק הדבק לפוסט שרשמת כאן, תשלח לשתי הכתובות שציינתי, תמתין שלושה ימים לתשובה, ואם אין תשובה או שהמענה שקיבלת לא מספק אותך (בין אם אין מענה או שיש אבל הפיצוי לא גדול מספיק לטעמך) - רק אז תפנה לתביעה משפטית שלוקחת יותר זמן וכסף מלשלוח מייל. שם אמורים לטפל בתלונה שלך במלוא החומרה. ברגע שפנית אליהם והם לא טיפלו בזה כמו שצריך ולשביעות רצונך תוכל יותר בקלות לגשת לתביעה - הרי הם הגוף האחרון בחברה שמגיעים אליו תלונות של לקוחות, הם הכי בכירים, ואם הם לא פתרו את העניין רק תביעה תעזור.

אני לא מסכימה כי הייתי שם, במקום של הנציג (בחברה אחרת), עם בעיה ענקית של הלקוח, והשיחה מתנתקת - ולא מרשים לי להוציא שיחה ולחזור אליו כי יש 100 ממתינות! אתה חייב לזכור מי מתקשר לשירות לקוחות - כל מי שיש לו בעיה או תלונה. ביום אחד הייתי מטפלת בתלונות של 40 אנשים לפחות. זה לגיטימי בעיני לא לחזור לאדם אחד מתוך אותם 40 עקב עומס ונהלים שלא תמיד מאפשרים לי לחזור אל אותו לקוח. אל תשכח שזה מקצוע כפוי טובה בשכר מינימום. כולנו בני אדם ועושים טעויות, וקורה שמישהו עדכן חבילה לא נכונה. אצלך קרתה שרשרת של טעויות ואני מתנצלת בשם כל נציגי השירות בעולם על השירות שקיבלת, אבל לפעמים זה קורה..

אגב, כל הזמן בחברות האלה מנסים לחשוב למה זה קורה. דעתי היא שאף אחד לא מוכן לסבול צעקות ותלונות כל היום בשכר מינימום - ולכן התחלופה של הנציגים גבוהה. בגלל שכל הזמן יש נציגים חדשים, הם עושים טעויות - בגלל הטעויות נציגים אחרים סופגים צעקות... הפיתרון (לדעתי) הוא להעלות את השכר.

1. סבבה

2. בוצע. נראה אם יזוז משהו. אם לא אין מנוס מתביעה משפטית...

מצטער להגיד לך אבל חוויתי כבר טרטורים בחיי, וכל חברה, עם כל השכר מינימום שהיא משלמת לנציגים, ועם כל החוסר במשאבים, תמיד פתרה את זה תוך מספר שיחות. בחיים לא היה לי מקרה עם כל כך הרבה נציגים שנמרח על כמעט חצי שנה. זה התנהלות לא תקינה וקלוקלת של החברה. בנוסף אין מה לעשות לנציגים יש חלק באשמה. שנציג רואה בהיסטוריה שלו את מסכת הטרטורים שעברתי ועדיין שם עלי *ין, מבחינתי זה זלזול מטורף. וכן, בבזק בין לאומי כן היו לי בעיות, וכן היו נציגים שפתרו לי אותם וחזרו אלי. וכן בסלקום אותו דבר. ואפילו ב- HOT (כמובן שלא מיידית אבל תמיד בסופו של דבר נציגים התאמצו וניסו לעזור). אני בטוח ששם גם מקבלים שכר מינימום. אז מצטער להגיד לך - האיכות של נציגי 012 - לפי הניסיון שלי - היא הגרועה ביותר (ואני יודע שלא תסכימי איתי פה). את לא יכולה להגיד שאני חסר סבלנות אחרי כל זה (גם רוב השיחות עדיין התנהלו בנועם כולל שימור. אולי זאת הטעות שלי). לא יודע, אולי זה הקריטריונים בהם 012 בוחרים את הנציגים שלהם. לכל החברות יש בעיית שירות, אבל שירות כזה עם זלזול מ*כל כך* הרבה אנשים (שרואים בהיסטוריה כמה זמן הבעיה נמרחת) מעולם לא קיבלתי. כמובן שאיני מדבר עלייך באופן אישי (so dont take it personally), אבל שוב... חצי שנה על דבר כזה פשוט!!! חצי שנה!!! רבאק!!!

#9 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 17/10/2012 - 17:25

1. סבבה

מצטער להגיד לך אבל חוויתי כבר טרטורים בחיי, וכל חברה, עם כל השכר מינימום שהיא משלמת לנציגים, ועם כל החוסר במשאבים, תמיד פתרה את זה תוך מספר שיחות. בחיים לא היה לי מקרה עם כל כך הרבה נציגים שנמרח על כמעט חצי שנה. זה התנהלות לא תקינה וקלוקלת של החברה. בנוסף אין מה לעשות לנציגים יש חלק באשמה. שנציג רואה בהיסטוריה שלו את מסכת הטרטורים שעברתי ועדיין שם עלי *ין, מבחינתי זה זלזול מטורף. וכן, בבזק בין לאומי כן היו לי בעיות, וכן היו נציגים שפתרו לי אותם וחזרו אלי. וכן בסלקום אותו דבר. ואפילו ב- HOT (כמובן שלא מיידית אבל תמיד בסופו של דבר נציגים התאמצו וניסו לעזור). אני בטוח ששם גם מקבלים שכר מינימום. אז מצטער להגיד לך - האיכות של נציגי 012 - לפי הניסיון שלי - היא הגרועה ביותר (ואני יודע שלא תסכימי איתי פה). את לא יכולה להגיד שאני חסר סבלנות אחרי כל זה (גם רוב השיחות עדיין התנהלו בנועם כולל שימור. אולי זאת הטעות שלי). לא יודע, אולי זה הקריטריונים בהם 012 בוחרים את הנציגים שלהם. לכל החברות יש בעיית שירות, אבל שירות כזה עם זלזול מ*כל כך* הרבה אנשים (שרואים בהיסטוריה כמה זמן הבעיה נמרחת) מעולם לא קיבלתי. כמובן שאיני מדבר עלייך באופן אישי (so dont take it personally), אבל שוב... חצי שנה על דבר כזה פשוט!!! חצי שנה!!! רבאק!!!

אין לי מושג איפה היא עומדת בדירוג השירות, לא עבדתי שם, ולמזלי בעצמי אף פעם לא הייתי צריכה לקבל שירות מאחת חברות האינטרנט או הסלולר, הכל התנהל בסדר ואם הייתה בעיה אבא היה מסדר לי את העניין. :P

תעדכן מה פניות הציבור הגיבו לך (: בהצלחה! מקווה שיסתדר סופית..

#10 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/10/2012 - 18:19

1. סבבה

תותי היא סוכנת מכירות של 012.. תסתכל קצת בהיסטוריית הודעות שלה.
היא גם לא מתביישת להשתמש ברמיזות מיניות והלצות גזעניות רק כדי להשלים את המכירה (מניסיון אישי).
אני במקומך הייתי מזמן הולך לתביעה ולא נותן לארכי-נוכלת הזו לטרטר אותך עם פניות הציבור.

בכל מקרה, בהתעלמות מהשקרים הבוטים שלי.. תעשה טובה ותעדכן אותנו איך הלך עם זה?

תמונה מצורפת

#11 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 17/10/2012 - 19:08

תותי היא סוכנת מכירות של 012.. תסתכל קצת בהיסטוריית הודעות שלה.
היא גם לא מתביישת להשתמש ברמיזות מיניות והלצות גזעניות רק כדי להשלים את המכירה (מניסיון אישי).
אני במקומך הייתי מזמן הולך לתביעה ולא נותן לארכי-נוכלת הזו לטרטר אותך עם פניות הציבור.

בכל מקרה, בהתעלמות מהשקרים הבוטים שלי.. תעשה טובה ותעדכן אותנו איך הלך עם זה?

:מתגלגל:

עבדתי בחברה יותר גדולה, אבל השאר נכון.. :שורק:

:אוףטופיק:

הדברים הכי בוטים שנאמרו לי (מעבר לבקשות הרגילות של נייד/פייסבוק):
-"אני רוצה להתחבר אלייך, לא לאינטרנט"
-"אני צריך מהירות כפולה בשביל פורנו"
-"הקול שלך ממש עושה לי את זה, אכפת לך אם אקליט אותך?"

יש עוד שאני לא זוכרת כרגע :אוי:

היה לי לקוח שאשכרה הגיע למוקד פיזית (שמע מנציג אחר איפה אנחנו נמצאים), וביקש לקרוא לי. קראו לי מהאבטחה כי הוא הציג את עצמו כידיד. כשהגעתי למטה לא זיהיתי אותו, והוא כזה, "זוכרת אותי? ישראל, זה עם הסיפור מול הוט שפתרת לי..? הייתי בסביבה אז קפצתי לביקור, מה נשמע??!" ואני נזכרתי שהוא ביקש ממני פרטים אישיים (וכמובן סירבתי), והוא החליט להפוך לסטוקר, פעם בחודש לפחות היה מבקר, האבטחה הייתה מעיפה אותו / קוראת למשטרה.. הזוי לחלוטין

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים