אייפון 4S או גלקסי S3? - עמוד 3 - סמארטפונים וטאבלטים - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

אייפון 4S או גלקסי S3?

• Please log in to reply
127 replies to this topic

#31 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 08/07/2012 - 16:07

ohh... עכשיו הכל ברור לי. I have seen the light.

אין כמו משפט קצר וחד משמעי כדי להוכיח דברים בלי הצורך בהשוואות בין קטגוריות שונות.

ממש כמו שילדים בגן אומרים "אבא שלי יותר חזק". (כמכלול, כמובן.)

דווקא היה הסבר וגם קישור להשוואה. אבל אי אפשר לדבר בהגיון עם מעריצי אנדרואיד.

#32 אורח - bennyz

אורח - bennyz
  • אורחים

פורסם 08/07/2012 - 18:19

אני לא מבין איך אתם עדיין מתווכחים על איזה מכשיר יותר טוב, כשאין בכלל פרמטרים להשוואה...

זה כמו שאני אגיד שתרנגול הודו יותר טוב מנשר.

האייפון עובד בצורה אחת והאנדרואיד בצורה אחרת. הדבר הראשון שלמדתי באוניברסיטה (אם כבר אנחנו בפורום של סטודנטים) זה שאי אפשר להשוות בין שני דברים שונים.

#33 אורח - מבקש עזרה

אורח - מבקש עזרה
  • אורחים

פורסם 08/07/2012 - 21:08

ערכתי השוואה עם פרמטרים ונקודות לכל פרמטר, כפי שאני רואה את זה, ולצערי שני הטלפונים יצאו תיקו... כך שאני עדיין לא יודע מה לקנות.

מישהו יכול להוסיף לי פרמטרים להשוואה כדי שתהיה הכרעה?

קבצים מצורפים

#34 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 08/07/2012 - 21:32

ערכתי השוואה עם פרמטרים ונקודות לכל פרמטר, כפי שאני רואה את זה, ולצערי שני הטלפונים יצאו תיקו... כך שאני עדיין לא יודע מה לקנות.

אני מצטער אבל אתה לא יכול לבצע ניתוח רציונלי לפרמטרים לא רציונליים
איך אתה יכול לתת משקל זהה לגודל זכרון וגודל מסך
או לנוחות מערכת הפעלה מול סוללה
וגם לפי מה אתה מחשב הפרשים בקטגוריות ?

בקיצור מדובר בשני מכשירים מצויינים ושונים לחלוטין
תבחר בזה שמתאים ונוח לך
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#35 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 08/07/2012 - 21:51

אני לא מבין איך אתם עדיין מתווכחים על איזה מכשיר יותר טוב, כשאין בכלל פרמטרים להשוואה...

זה כמו שאני אגיד שתרנגול הודו יותר טוב מנשר.

האייפון עובד בצורה אחת והאנדרואיד בצורה אחרת. הדבר הראשון שלמדתי באוניברסיטה (אם כבר אנחנו בפורום של סטודנטים) זה שאי אפשר להשוות בין שני דברים שונים.

אתה צודק. הS2 או S3 הם סמארטפונים בעוד ה4S הוא בריק.

#36 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 08/07/2012 - 22:50

שמישהו ילמד אותי. איך אני מעביר עם ICLOUD מסמך וורד פשוט ופותח אותו באייפד מבלי לשלם 10 דולר על האפליקציה שעושה את זה?

#37 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/07/2012 - 04:36

לS3 אמור להגיע jelly bean בסוף השנה, שכולל את Google Now, ולפי הגרסה הנסיונית שקיימת כרגע, Google Now טוב יותר מסירי (לפי מה שקראתי...). לכןשההפעלה הקולית של הגלקסי לא נופלת מזאת של 4S אם לא טובה יותר החל מסוף השנה (או אולי אפילו כיום אם תתקין רום נסיוני)

#38 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 08:37

אני לא מרגיש שום צורך בusb. אם אתה מרגיש צורך כנראה לא שמעתי על icloud וכדומה. usb הוא נחלת העבר.

אני חייב לציין שעד אתמול לא באמת ניסיתי להתעסק עם הICLOUD יותר מדי.
אתמול רציתי להעביר איתו מסמך וורד, גיליתי שהאפליקציה עולה 20 דולר.
התחלתי לחפור קצת, גם האפליקציה למצגות עולה 20 דולר, כם האפליקציה לגליונות XL עולה 20 דולר. סה"כ 60 דולר רק על אופיס שיאפשר לי לשמור את הקבצים שלי על המכשיר.
ומוזיקה?! זה בכלל בדיחה: 25 דולר, לשנה.
אז מה בדיוק טוב בICLOUD הזה?

#39 דניאל-פ

דניאל-פ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 343 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 09:16

התחלתי לחפור קצת, גם האפליקציה למצגות עולה 20 דולר, כם האפליקציה לגליונות XL עולה 20 דולר. סה"כ 60 דולר רק על אופיס שיאפשר לי לשמור את הקבצים שלי על המכשיר.

וואו כמה בורות בתגובה אחת. כדי לראות את המסמכים שיש לך במחשב על האייפון יש אינסוף תוכנות בחינם. למשל: Dropbox, Google Drive, Skydrive ותוכנות נוספות. מה שעולה כסף זה החבילה המשרדית שלהם - מעין מקבילה לאופיס למי שמתחשק ליצור מצגות על הטלפון או טבלאות אקסל וכולי. הן עולות 10 דולר ואתה לא צריך אותן.

החלק האחרון הוא בכלל לא רלוונטי לך או למישהו מישראל - תמורת 25 דולר בשנה אתה מקבל נפח איחסון לא מוגבל לכל המוזיקה שקנית (בחנות itunes) במהלך השנים באופן כזה שהשרת דוחף את המוזיקה לכל המכשירים והמחשבים של אפל באופן מידי. בנוסף, הוא מזהה את כל השירים שלא קנית (עשית rip לדיסק או סתם גנבת), ועל ידי טכנולוגיית זיהוי שירים וע"פ השם, הוא מחליף אותם בשירים ואלבומים מקוריים מחנות המוזיקה המקוונת וגם דוחף את זה לכל המכשירים. שוב, לא רלוונטי בישראל.

בקיצור, לא הבנת כלום. מה הבעיה לקרוא פה קישור מה זה עושה ולא לצאת דביל?

#40 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/07/2012 - 09:19

לא יודע, אין לי שום צורך לפתוח מסמך וורד בנייד אז לא בדקתי.

בקשר למוסיקה - זה בכלל לא קשור למערכת הפעלה אלא רק לחוקיות של הקבצים עצמם. אתה יכול לסנכרן mp3 לא חוקי למכשיר אם אתה רוצה...

אתה מתבלבל בין זכויות יוצרים לבין פיצרים.

#41 Nessus

Nessus

משתמש טרי

• רשומים
  • 27 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 09:48

מה הקשר icloud לקובץ וורד? או שתקנה אפליקציה או שתשיג אחת חינמית.
איך זה שונה למשל מלפתוח קובץ וורד במחשב?

בכל אופן, לכל מי שמתלונן על iTunes - אפשר לדלג על התהליך. יש לי למשל אייפד, ואני רוצה לראות בו קבצי avi, אבל האייטונס לא מסנכרן avi כי אפל הם כלבות. אז חיברתי את האייפד למחשב שלי שרץ על לינוקס ופשוט שמתי בעזרת הכבל קבצי avi בתוך תיקיה של אפליקציה ייעודית וחינמית לסרטי avi שמצאתי ב appstore (התהליך הרבה יותר מסובך עם ווינדוז), וזה עובד בלי בעיות. ובלי אייטונס.

בכל אופן הדיון כולו מפגר. אסכם אותו כך:
לפתוח השרשור, אתה רוצה להחליט מה טוב יותר? לך לחנות, תשחק עם שניהם, ותחליט מה מרגיש לך טוב יותר. יש שני דברים שמשנים: גודל מסך, והעדפת מערכת הפעלה. רק אל תקבע מה "טוב" יותר.

#42 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 09:54

שמישהו ילמד אותי. איך אני מעביר עם ICLOUD מסמך וורד פשוט ופותח אותו באייפד מבלי לשלם 10 דולר על האפליקציה שעושה את זה?

לחיצה ארוכה על המסמך ואז פתח.
איך אתה עושה את זה בענן של גלקסי ?

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#43 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 13:58

וואו כמה בורות בתגובה אחת. כדי לראות את המסמכים שיש לך במחשב על האייפון יש אינסוף תוכנות בחינם. למשל: Dropbox, Google Drive, Skydrive ותוכנות נוספות. מה שעולה כסף זה החבילה המשרדית שלהם - מעין מקבילה לאופיס למי שמתחשק ליצור מצגות על הטלפון או טבלאות אקסל וכולי. הן עולות 10 דולר ואתה לא צריך אותן.

החלק האחרון הוא בכלל לא רלוונטי לך או למישהו מישראל - תמורת 25 דולר בשנה אתה מקבל נפח איחסון לא מוגבל לכל המוזיקה שקנית (בחנות itunes) במהלך השנים באופן כזה שהשרת דוחף את המוזיקה לכל המכשירים והמחשבים של אפל באופן מידי. בנוסף, הוא מזהה את כל השירים שלא קנית (עשית rip לדיסק או סתם גנבת), ועל ידי טכנולוגיית זיהוי שירים וע"פ השם, הוא מחליף אותם בשירים ואלבומים מקוריים מחנות המוזיקה המקוונת וגם דוחף את זה לכל המכשירים. שוב, לא רלוונטי בישראל.

בקיצור, לא הבנת כלום. מה הבעיה לקרוא פה קישור מה זה עושה ולא לצאת דביל?

קודם כל תודה על המחמאה עוד לא קראו לי בור.
דבר שני הוא טען שהicloud מהווה תחליף לUSB. אז אמרתי ניתן לזה צ'אנס וכפי שהראתי זה לא מהווה תחליף לUSB. אי אפשר להעביר איתו מסמכים או שירים בצורה חינמית וחופשית.
דבר אחרון, אתה מוזמן לקרוא בעצמך את הלינק שפרסמת ולראות שהדרך שהם מציעים להעביר קבצים דרך הICLOUD היא רק דרך התוכנות שציינתי שעולות 20 דולר לתוכנית. אני מודע לזה שיש מלא חלופות חינמיות, רק רציתי להראות שICLOUD המהולל הוא לא תחליף לUSB כמו שנאמר פה.

#44 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 14:15

קודם כל תודה על המחמאה עוד לא קראו לי בור.
דבר שני הוא טען שהicloud מהווה תחליף לUSB. אז אמרתי ניתן לזה צ'אנס וכפי שהראתי זה לא מהווה תחליף לUSB. אי אפשר להעביר איתו מסמכים או שירים בצורה חינמית וחופשית.
דבר אחרון, אתה מוזמן לקרוא בעצמך את הלינק שפרסמת ולראות שהדרך שהם מציעים להעביר קבצים דרך הICLOUD היא רק דרך התוכנות שציינתי שעולות 20 דולר לתוכנית. אני מודע לזה שיש מלא חלופות חינמיות, רק רציתי להראות שICLOUD המהולל הוא לא תחליף לUSB כמו שנאמר פה.

אני אצטרף ואקרא לך גם בור.
לא הראית כלום מלבד שאתה קופץ ומעביר "ביקורת" על מערכת מבלי שאתה יודע לעשות בה דברים בסיסיים שאפילו סבתא שלי יודעת לעשות (היא אגב אכן עושה את כל זה)
פשוט תגרור את קובץ הוורד לספרית documents ב-icloud
אח"כ אין שום צורך בשום תוכנה נוספת - הדפדפן המובנה יודע לפתוח את הקבצים (לחיצה ארוכה ואז לחץ על פתח).

אם אתה רוצה לערוך את הקבצים/להוסיף שקופיות גרפים וכו' רק אז אתה תזדקק לתוכנה ייעודית (בתשלום או בחינם)
אגב ב-8 דולר יש לך תוכנה של אופיס (וורד אקסל פאוורפוינט אקרובט ושות') כולל תמיכה מלאה בעברית ויכולת מלאה של שמירת קבצים באייפון/אייפד/ענן עריכה שלהם שמירה בפורמטים שונים שליחת הקבצים למייל וכו' מבלי להזדקק לאייטונס או שום כלי חיצוני.

ועכשיו בוא נחדד כמה דברים
USB זה פרוטוקול של חיבור כבלים
כאשר אתה מדבר על העברת קבצים אתה מתכוון לשימוש במכשיר בתור disk on key לא בתור USB
עכשיו DOK לא פותח קבצים הוא פשוט כונן נייד (המחשב אליו אתה מחבר את המכשיר הוא זה שפותח את הקובץ)
גם עם האייפון אתה יכול להשתמש בתור DOK רק שלא צריך אפילו לחבר אותו לשום מכשיר - תדאג שתהיה לך אפליקציה כמו dropbox או icloud על כל המחשבים בהם אתה משתמש ואוטומטית ברגע שאתה מעדכן את הקובץ על מחשב אחד (PC אייפון אייפד וכו') כולם מתעדכנים.
הקושי היחידי מתקבל אם אתה רוצה להעביר קובץ למחשב שלא מחובר לאינטרנט ואז "נדפקת" כי אין דרך נוחה לעשות זאת

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#45 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 09/07/2012 - 14:31

אני אצטרף ואקרא לך גם בור.
לא הראית כלום מלבד שאתה קופץ ומעביר "ביקורת" על מערכת מבלי שאתה יודע לעשות בה דברים בסיסיים שאפילו סבתא שלי יודעת לעשות (היא אגב אכן עושה את כל זה)
פשוט תגרור את קובץ הוורד לספרית documents ב-icloud
אח"כ אין שום צורך בשום תוכנה נוספת - הדפדפן המובנה יודע לפתוח את הקבצים (לחיצה ארוכה ואז לחץ על פתח).

אם אתה רוצה לערוך את הקבצים/להוסיף שקופיות גרפים וכו' רק אז אתה תזדקק לתוכנה ייעודית (בתשלום או בחינם)
אגב ב-8 דולר יש לך תוכנה של אופיס (וורד אקסל פאוורפוינט אקרובט ושות') כולל תמיכה מלאה בעברית ויכולת מלאה של שמירת קבצים באייפון/אייפד/ענן עריכה שלהם שמירה בפורמטים שונים שליחת הקבצים למייל וכו' מבלי להזדקק לאייטונס או שום כלי חיצוני.

ועכשיו בוא נחדד כמה דברים
USB זה פרוטוקול של חיבור כבלים
כאשר אתה מדבר על העברת קבצים אתה מתכוון לשימוש במכשיר בתור disk on key לא בתור USB
עכשיו DOK לא פותח קבצים הוא פשוט כונן נייד (המחשב אליו אתה מחבר את המכשיר הוא זה שפותח את הקובץ)
גם עם האייפון אתה יכול להשתמש בתור DOK רק שלא צריך אפילו לחבר אותו לשום מכשיר - תדאג שתהיה לך אפליקציה כמו dropbox או icloud על כל המחשבים בהם אתה משתמש ואוטומטית ברגע שאתה מעדכן את הקובץ על מחשב אחד (PC אייפון אייפד וכו') כולם מתעדכנים.
הקושי היחידי מתקבל אם אתה רוצה להעביר קובץ למחשב שלא מחובר לאינטרנט ואז "נדפקת" כי אין דרך נוחה לעשות זאת

אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים אבל אתה בור בעצמך מכיוון שאתה אפילו לא קורא את מה שכתבתי.
USB משמש להעברת קבצים (disk on key אם תרצה), הבחור טען שעם האייקלוד אפשר להחליץ את הUSB (בקטע של להעביר קבצים). בוא ותראה לי איך עושים את זה מבלי לשלם 20 דולר על אפליקציה (ואני מדבר רק על icloud ולא דרך אחרת) ואיך אפשרי שהקבצים יהיו זמינים גם באופליין? (לא תמיד יש לי wifi לידי).

קח תסריט: יש לי קובץ word וחיבור לרשת. אני רוצה להעביר דרך icloud את הקובץ ולהוריד אותו לאייפד לצפייה אופליין בשלב מאוחר יותר.
אתה מוזמן לפרט לי איך.כי אני לא הצלחתי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים