מעבר לתוכן

תיקון אייפון או תיקון גלקסי - מבט מבפנים על "סלדון" מעבדת התיקונים הגדולה בישראל

תיקון אייפון ביטוח אייפון ביטוח סלולרי תיקון מסך אייפון תיקון סמסונג ביטוח גלקסי מעבדת אייפון מעבדת גלקסי מעבדת סמסונג

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 אורח - דניאל

אורח - דניאל
  • אורחים

פורסם 22/08/2013 - 15:45

דה מרקר פרסמו היום כתבת וידאו על אחת המעבדות הכי משוכללות, אם לא ה.., לתיקון מכשירי סלולר וביטוח סלולרי.

הנה: http://www.themarker.com/technation/1.2103142

#2 אורח - לקוח מאוכזב

אורח - לקוח מאוכזב
  • אורחים

פורסם 02/01/2014 - 14:03

ממש לא! שלחתי לשם את הטלפון לתיקון, ועד שקיבלתי אותו עברו כ3 שבועות.נתבקשתי "לאסוף" את האייפון בתאריך מסוים, ובכל פעם החברה דחתה את המועד. קיימים בתוך הנייד חיים שלמים שנמצאים בידיהם. בנוסף, כשרציתי להעיר על כך, התקשרתי ונאמרו לי מילים קשות שלא נראות לי מתאימות להישמע מפיו של "איש שירות".

וחוץ מזה, נשלחתי מחברת ביטוח שציינו שכל נזק לסללורי  יכול לקבל תיקון  במחיר מוזל, והמחיר הוא לא מוזל בכלל ביחס למטרה שלשמה נשלח הטלפון שלי.

#3 אורח - ויקטור סרור

אורח - ויקטור סרור
  • אורחים

פורסם 14/01/2014 - 19:51

מעבדה לא מקצועית בכלל ושרות לקוחות גרוע מאד

#4 avivit_toled

avivit_toled
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 31/01/2014 - 23:09

יש להם סניפים בכל הארץ? כי אם לא זה קצת בעייתי... מה עם אנשים שלא גרים באזורי השירות שלהם?

אני מאוד ממליצה לחפש באתרים כמו דפי זהב שיש בהם חוות דעת - ככה אני פועלת כל הזמן וזה עובד כמו קסם. :)

#5 אורח - reviral

אורח - reviral
  • אורחים

פורסם 28/10/2014 - 15:52

נוט 3 חדש בן 3 חודשים נכנס לתיקון של חודש וחצי החליפו בו לוח אם סתם! סלדון לא ממקצועיים! עדיף לא לתקן מאשר ללתת להם אותו. הם דחו אותי בכל שיחה ומשכו זמן לריק! בקיצור רמי לוי תתעורר תחליף חברת ביטוח במיידי!

#6 אורח - ישי

אורח - ישי
  • אורחים

פורסם 28/12/2014 - 19:50

התקשרתי לסלדון המתנתי 55 דקות בפעם הראשונה ללא מענה לאחר 55 דקות עונים ולא יודעים על מה אני מדבר  ובסוף מעבירים אותך למישהו  שאין כל קשר לבעיה שלך 

בפעם השניה המתנתי 35 דקות ואותו סיפור עונה לך חצופה אחת שבינה לבין שירות לקוחות הינו מקרי בהחלט.

בפעם השלישית השארתי הודעה שיחזרו תוך שלו שעות הכן חזרו בזמן והעבירו אותי להמתנה של 30 דקות ועוד פעם מעבירים למישהו שאין קשר לתמיכה טכנית

בפעם הרביעית השארתי שוב הודעה מתקשרים מאלקטרה הם לא מבינים למה הם התקשרו אלי

מצורפים תמונות על זמני המתנה אם היה אפשר הייתי מצרף הקלטות 

קבצים מצורפים

#7 אורח - אריאל

אורח - אריאל
  • אורחים

פורסם 22/03/2015 - 11:45

וואלה באמת חרא של חברה, כבר חודש אני בלי טלפון על אנטנת GPS דפוקה וחיבור לאוזניות פגום.

הנציגות חוצפניות וממש לא מחפשות פתרון לבעיות רק למכור לכם איזה ביטוח או סתם איכשהו להוציא מהלקוחות עוד קצת כסף, הרי איך החברה הזאת תגיע לאן שהיא הגיע בלי תקציב קידומי ענק.

בכל מקרה ממליץ בחום להמנע מלשלוח אליהם את הטלפון כי עדיף להוציא כמה שקלים על תיקון בסיסי מאשר להיות מרותק ללא סלולרי לחודש ויותר.

מקווה שזה יעזור לאנשים הבאים לפני שיעשו את הטעות בשימוש בחברה סלדון כנותנת האחריות שלכם

#8 אורח - מירב

אורח - מירב
  • אורחים

פורסם 07/04/2015 - 11:09

סלדון היא חברה לא אמינה טוענים שיצאו ביצאת צדיק
כצדיקים יש לי ביטוח ל4 מכשירים אצלם כחצי שנהב לפני חודש בפעם הראשונה הכנסתי את הגלקסי 4 שלי לתיקון החזירו לי אחריי שבועיים וחצי יום אחד המכשיר היה אצלי והתקלה שוב חזרה חזרתי אליהם ומסרתי שהמכשיר שוב נכבה ונדלק לבד לקחו אותו שוב לאחר שבועיים התקשרו אליי ומסרו שהעלות תיקון יא 1000 ש"ח חוץ מה -150ש"ח שקיבלו שוחחתי עם נציגת השירות על מה אני משלמת ביטוח אם באופן פרטי אני יכולה גם לשלם 1000 בלי ה150 וזאת התשובה שלה חמודה הטלפון שלך מושבת זה לא כולל כיסויי על פלא מושבת הפלא שלי לא היה מושבת אני הכנסתי אותו דולק וליד הנציג הוצאתי שיחה ממנו

#9 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/04/2015 - 12:57

כרגע מגישים נגד החברה תביעה יצוגית מוזמנים להסתכל בפייסבוק שלהם וליצור קשר.. הגיע הזמן שילמדו שמי שמשחק באש לבסוף מקבל כוויה.. 
בזמן שאני מחכה לפלאפון שלי שגם ככה הם לא עושים איתו כלום כי אני לא מוכן לשלם בנוסף 1050 שקל  הם נותנים יחס מזלזל פרסום שקרי ואני מצטער שלא שלחתי את הפלאפון לחול לתיקון 
נגמר לי הזמן של הביטוח למסך עד שהם מחזירים אותו..

#10 אורח - ניר

אורח - ניר
  • אורחים

פורסם 27/05/2015 - 10:45

מעבדה עם שירות הלקוחות הגרוע בעולם!!

שלחו אותי במיוחד עד לסניף נתניה לקבל טלפון חלופי - כשהגעתי הם לא ידעו על מה אני מדבר!

הבטיחו לי באותו יום שהמכשיר יהיה מוכן כמובן שזה לא קרה

אין עם מי לדבר! 

מאוד מאוד לא מומלץ!!!!!!

#11 אורח - משה

אורח - משה
  • אורחים

פורסם 19/06/2015 - 11:47

מצטרף בהחלט לביקורת נגד החברה הגרועה הזו !

הם עובדים בצורה מאוד לא מקצועית מלשון המעטה - וברוב חוצפתם מחייבים את הלקוח על הנזקים שהם גורמים!

הם הרכיבו לי לוח חדש לטלפון sony xperia m2 בצורה לא נכונה כך שהפתח של הסים לא היה בסדר ונתקע שם הכרטיס - וברוב חוצפתם חייבו אותי על הפרוק מחדש ב 120ש"ח

חבורת נוכלים לשמה- ממליץ בחום לא להתקרב אליהם

#12 אורח - טל

אורח - טל
  • אורחים

פורסם 21/06/2015 - 13:36

אני שלחתי מחשב לתיקון במעבדה ומצטערת על כל רגע!!!

עבר יותר מחודש-המחשב נתקע במעבדה בגלל טעות שלהם, וכעת מתברר שהם שלחו אותו למקום הלא נכון. לנציגות אין סמכויות (שלחו אותי להתקשר לחברת שליחויות במקום לברר בעצמה9, וכדי לדבר עם מנהל צריך לחכות 48 שעות!

להתרחק מהם, לא שווה את הכאב ראש

#13 אורח - פאול ברקוביץ

אורח - פאול ברקוביץ
  • אורחים

פורסם 15/07/2015 - 00:30

תבעתי את חברת סלדון על התנהלות של ביריונות ,מאחר והנני נכה והנייד שלי הוא טאבלט טלפון כדי שיהיה לי קל יותר לתפקד זה גם הקשר שלי עם החוץ

ביקשתי והתחננתי לקבל את הנייד לפני " 10  ימי העסקים "שהם קבעו  לסיום כח תקלה שהיא ,מאחר והם גם לא נתנו שום פיתרון אחר כדי שאם הם יאחרו

אז אני לא אפגע אלא אוכל להמשיך עם החליפי ולאחר כ 14 ימי עסקים שבפכו ל 24 ימים כי היו חגים בתקופה הזו תבעתי את סלדון בבית דין לתביעות קטנות

ושם לאחר שהשופטת בשקה את הראיות והנסיבות וראתה כי כי החברה מתחייבת ל 10 ימי עסקים אך  מסרה את הנייד  באיחור של 4 ימי עסקים שהיו בעצם

כ -14 ימים מאוחר יותר ולי לא היה שום נייד אחר לשימוש שלי  זיכיתי ב 2000 ש"ח בתביעה . אז מה שאני מציע לכם חברים אם אתם מוסרים לסלדון את הנייד

לתיקון תבקשו נייד חליפי ואם אין להם תתעדו ותזכירו שיש להם 10 ימי עסקים בלבד להחזיר לכם תקין ,ראיתם כי הם מאחרים אז ממש לא איכפת להם ,לפי תשובת

הנציג אז יש למעלה מ 150 ניידים כל יום ויש הרבה חיילים שנשארים בלי ניידים וזנ ממש לא בסדר שהם ככה מזלזלים ולא איכפת לאף אחד שאין כ"א או סיבה

אחרת כי את תשלום הם מקבלים .אז חברים " תתבעו אותם" זה בתיקווה ידרבן  אותם לעבוד נכון וטוב ולא לזלזל בלקוחות שהם המפרנסים אותם ..

נראה שיש כאלו שחושבים שאם הם הכי גדולים וטובים אז מותר להם למשוך זמן ולזלזל .טז אני אומר שוב חברים אל תוותרו " תתהעו אותם" אני

תבעתי וזכיתי בגלל היחס והזילזול .הןלכים לבית המשפט לתביעות  קטנות ממלאים טופס תביעה רושמים מתי שלחתם את הנייד לתיקון  ומצרפים

את טופס הקליטה לתיקון ,כמובן שחייבים לצרף את טופס הקבלה מתירון ואם באמת עברו יותר מ 10 ימי עסקים ,ואף אחד מהם לא פנה אליכם בשביל

לתת הסבר על  בעיה מיוחדת שבגללה "אולי " יתאחר" לא שזה מעניין אתכם  אתם תזכו .מחיר התביעה יכול להיות כ 150 ש"ח ואם תזכו ביותר מ 500 ש"ח

כל אחד בהתאם למה שקרה איתו אז כבר זכיתם .להנהלה אין קשר עם הטכנאים וזה גם לא מעניין אותם .העלתי זאת מכיוון שישנם ספקי שירות  שחייבים

לתת שירות בזמן סביר ולא מתי שבא להם .ואם הם חושבים שגם 10 ימים לא יספיקו אז שיתנו מכשיר אחר כשירות תחליפי עד שיתקנו את הנייד שלכם.

בהצלחה חברים ואל תתנו לספקי שירות להגזים על חשבונכם הם  מקבלים כסף על שירות וזה לא חינם .

#14 אורח - ברוך טרבלסי

אורח - ברוך טרבלסי
  • אורחים

פורסם 10/08/2015 - 17:47

שלום לכולם 

רכשתי מכשיר באילת ולאחר שבוע היה לי תקלה באוזניה ושלחתי תמכשיר לתיקון בסלדון מעבדות ומה שיש לי להגיד

שרות חראאאא 

המכשיר חזר שוב לתיקון וכבר חודש אני ללא מכשיר

פשוט חברה על הפנים לאלה שלא רוצים להתאכזב כי אני כבר התייאשתי מהם אין עם מי לדבר

#15 אורח - קרין

אורח - קרין
  • אורחים

פורסם 17/08/2015 - 11:30

סלדון ,
למי שלא רכש טלפון עם האחריות שלהם
תעשו לעצמכם טובה ותחסכו את זה !
גרועים בכל צורה ודרך אפשרית
שירות לקוחות נוראייי אין מענה טלפוני בכלל! ,הטלפון נשלח לפני שבועיים לתיקון ועדיין לא התקבל
פשוט זוועה !!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים