מעבר לתוכן

האמת מאחורי מכירת תמונות שמן - חובה לקרוא!

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 Amit Segal

Amit Segal

משתמש באימונים

• רשומים
  • 62 הודעות:

פורסם 03/07/2005 - 12:10

שני חברים שלי נסעו לאוסטרליה והתחילו לעבוד במכירת תמונות
אחד עבד יום אחד בשבוע ובו מכר 15-20 תמונות בעלות של 150-250 דולר (אוסטרלי ) לאחת
והשני עבד חמישה ימים בשבוע בהם מכר אולי תמונה אחת
צריך להיות מאכר לעניין
אם אין לך את זה , חבל על הזמן שלך ושל מי ששולח אותך.

המאכר היה שקרן טוב,דרך אגב
וזה שחזר הביתה ללא אגורה לא.

אם יש עסק חוקי של עבודות יד זה דבר אחר ושונה לגמרי
הם מכרו הדפסים.
בכל מקרה צריך באמת לפרוס את הדברים עד לפרטים הקטנים לפני שמתעוורים בגלל מילים יפות של הרבה כסף ומשפטים חכמים של תשלום שכר לימוד בחודש אחד
תבינו לאן אתם נכנסים לפני רכישת הכרטיס.

#17 אורח - M

אורח - M
  • אורחים

פורסם 06/07/2005 - 11:34

רציתי להתייחס לכל מה שנאמר כאן......

כל אחד לוקח את זה בצורה מסויימת אבל תאמינו לי בסופו של דבר על המטוס כשחוזרים הביתה
לא מפסיקים לחשוב על העובדה שלא תעשו את זה יותר אי פעם בחיים.... כי זה גומר אותך מרוקן אותך
והריקנות הורסת( לא משנה אם שיקרת או לא או מכרת בדולר יותר או פחות). אז רק למי שאין מצפון ויש ובעלי אופי חזק - - - לכו תעשו כסף ושיהיה בהצלחה
לכל השאר, תעבדו בקניונים תרגישו הרבה יותר טוב אח"כ.

בהצלחה!

#18 אורח - אורח_יעל_*

אורח - אורח_יעל_*
  • אורחים

פורסם 08/07/2005 - 20:02

יש בעיה להרבה אנשים - הם כותבים בלי להיות בקיאים בפרטים, אתה כמעט יכול להיות עיתונאי אם כך.
לגבי השקרים, אם היית יודע למכור לא היית צריך לשקר, כי המוצר הזה באמת שווה כל שקל (או דולר) שמשלמים עליו.
אולי אתה עבדת במקום בו מדפיסים תמונות, אבל במקום בו אני עבדתי התמונות אכן עבודת יד.
אני חושבת שאם אתה כ"כ נגד גלובליזציה (מכירת מוצרים שעולים מספר דולרים במאות שקלים, בדיוק כמו נעלי נייקי האחרונות שקנית שעלותן 5 דולר אבל שילמת עליהן 700 שקל) אז אולי כדאי שתיקח שלט ותצא להפגין מול הבית של ביבי! אין שום פסול במכירת מוצר שעלותו מספר דולרים בעשרות או מאות דולרים, כל עוד לא משקרים ומספרים "סיפורי סבתא" כפי שתיארת.
מישהו הכריח אותך לשקר? אפילו אם הדריכו אותך לשקר, לא היית חייב, ושוב - אם היית יודע למכור היית מגיע למסקנה שאין צורך לשקר אפילו שקר קטן ופעוט, כי יש בסיס כלכלי למוצר - הוא יפה, איכותי, מגיע כשירות עד דלת הבית וזול פי כמה מכל אלטרנטיבה דומה (או שגם לזה אתה לא מודע, כי מכרת רק ע"י שקרים?).
לגבי חוקיות - אכן צריך לעבוד רק במקום מסודר וחוקי ועם היתר עבודה, כמו שאני עשיתי. יש מקומות שמציעים את האופצייה (בעלות ראשונית של ההיתר), אז למי שרוצה להתאוורר מהארץ, לחוות חוויה ולהרוויח הרבה כסף (בלי לשקר!!!), זו עבודה מדהימה. לגבי קניונים אני לא מכירה את הפרטים, אז בניגוד אליך, אני לא אביע דעה.

לסיכום, חבל שבגלל שאין לך מה לעשות (חוץ מלשקר) וכתבת מכתב ארוך ויפה, תגרום לכמה סטודנטים לעבוד כמו חמורים ולהזיע בקיץ תמורת 20 שקלים לשעה, או מה שנשמע יותר רע - תמורת  4.5 דולר.
שיהיו לך חיים יפים...   

<{POST_SNAPBACK}>

היי! אני מעוניינת לעבוד בזה ונשמע שנהנית..איפה עבדת?? תודה!

#19 אורח - מכר

אורח - מכר
  • אורחים

פורסם 09/07/2005 - 11:10

היי! אני מעוניינת לעבוד בזה ונשמע שנהנית..איפה עבדת??          תודה!

<{POST_SNAPBACK}>

אם את או מישהו אחר באמת מעוניינים בעבודה רצינית ובטוחה אתם יכולים לפנות לעטרה. היא רשומה פה באתר. ותתן לכם פרטים. איך /כמה/ מתי ולמה.

#20 עטרה

עטרה

האישה של הפורום...

• רשומים+
  • 5956 הודעות:

פורסם 09/07/2005 - 19:23

אם את או מישהו אחר באמת מעוניינים בעבודה רצינית ובטוחה  אתם יכולים לפנות לעטרה. היא רשומה פה באתר. ותתן לכם פרטים. איך /כמה/ מתי ולמה.

<{POST_SNAPBACK}>

אכן אפשר לפנות אליי.

:)
בכל בן אדם יש שמש קטנה, רק תנו לה להאיר...

#21 אורח - אורח_ליטל_*

אורח - אורח_ליטל_*
  • אורחים

פורסם 11/07/2005 - 16:16

שלום
רציתי לדעת יותר פרטים לגבי העבודה החוקית
שכר מיקום ...
בהקדם האפשרי
תודה

#22 אורח - אורח_שירלי_*

אורח - אורח_שירלי_*
  • אורחים

פורסם 13/07/2005 - 00:56

היי! אני מעוניינת לעבוד בזה ונשמע שנהנית..איפה עבדת??          תודה!

<{POST_SNAPBACK}>

היי, זו שירלי שוב. עבדתי בחברה שנקראת וורטיגו, אמרו לי שיש להם אתר www.***SPAM***.com
בהצלחה (:

#23 אורח - אורח_יובל_*

אורח - אורח_יובל_*
  • אורחים

פורסם 15/07/2005 - 19:13

כמדיניות אנו איננו מפרסמים חברות העוסקות במכירת תמונות (התתברות גבוהה מידי לאי חוקיות) ולכן הההודעה נערכה!

ההודעה נערכה על ידי rotem_y: 17/07/2005 - 02:00

#24 Mmmm C

Mmmm C
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 12/09/2005 - 02:37

אני בארץ לביקור אחרי חמישה חודשים באנגליה בתמונות, וחוזר לעוד!
קצת ניסחפת ידידי עם מה שכתבת...
אף אחד באמת לא מכריח אותך לשקר לגבי התמונות, זה מוצר באמת איכותי, לפחות בחברה שאני באתי ממנה, שהיא אחת השולטות בעסק...
וורטיגו חוקית? זה מה שהם מאכילים את העובדים שלהם, סתם שיהיה תירוץ להעלות מחירים לעלות תמונות שמוכר הסוכן. החברה אולי חברה רשומה, אבל הסוכנים שלהם לא באמת יותר חוקיים מאחרים.

זעם ועצב בעיניי לקוחות?? בולשיט! הלקוחות שלי היו תמיד מרוצים, והרבה יותר מפעם אחת מכרתי תמונות לאנשים שקנו בעבר...

החלק האפל היחיד שיש בעסק הזה הוא שיש חברות קטנות פה ושם, שלא מתייחסות לעובדים כמו שצריך, אם זה לדוגמה לחסוך בתנאי מחייה כדי לחסוך, או ביחס אישי לא טוב, ואנשים שמגיעים מהארץ ומכירים את החברה האחת שאליה הגיעו, מרגישים שאין מוצא ואו בורחים בחזרה לארץ או שורדים.
לכן כדי לבדוק למי נוסעים, אם כן... ולא - לא הייתי ממליץ על ורטיגו, הם לא ממש מוכרים :וי: !

#25 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 09/12/2005 - 15:03

אם מתברר שבאמת מדובר ברמאות לשמה ופעילות שנמצאת מחוץ לחוק - למה לא עושים משהו נגד זה? מרמת האכיפה ואפילו ברמות של משרד החוץ - לעצור את האנשים האלו כשהם מגיעים לארץ?

#26 eran222

eran222
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 24/02/2006 - 18:49

אני בעצמי עבדתי בציורי שמן, אמנם לא האמנתי שאני ישאר כל כך הרבה אבל סיכמתי תקופה של שנה עבודה (עם הפסקה קטנה באמצע בארץ) בציורים במספר תפקידים במקומות שונים באנגליה, עברה שנה מאז שחזרתי.

אני מבקש מי שיש לו זמן שיקדיש ויקרא (אין לי אינטרס, אני לא מדבר בשם של אף חברה ולראייה אני לא מציין פה שמות) ... כי חשוב שאנשים ידברו מתוך ידע ולא מתוך ניחוש או מתוך ראיה צרה ובורות של הדברים.

רוב מה שנכתב פה נכתב מבורות, אני לא מאשים אף אחד כי שאין ידע אז אומרים דברים לא נכונים אבל קשה לי להבין למה להכפיש סתם אנשים ולרדת לשפה כזאת רק כתוצאה מכך שחלק מהאנשים פה פשוט אין להם מושג בנושא והם כותבים דברים כלאחר יד ולא באמת מתמצאים במה שהם כותבים (כמו הרבה ישראלים ממוצעים...).

נכון יש מקומות שבהם משקרים בנושא התמונות ויש תמונות לא אמיתיות שנעשים ע"י מכונה ויש אלף ואחת קנוניות וקונספירציות, אבל חשוב לדעת את הכל ולא רק חצי תמונה... הכי נוח זה לכתוב ולהאשים.

יש שני צדדים לכל צד, יש גם חברות שאצלם הדברים הפוכים - אסור לשקר (אם מישהוא נתפס הוא מפוטר) , החברה חוקית ורשומה בחוק ואף עובדיה משלמים מיסים וגם הם עובדים באופן חוקי, וכל הציורים הם אמיתיים, ציורי שמן בעבודת יד. נקודה.

זה שהציורים מצוירים בסין זה ממש לא פרמטר פה ולא קשור לדיון - כל מה שאתם קונים (נעליים, בגדים, מצעים ואלף ואחת דברים אחרים) מיוצרים שם וזה לא קשור בכלל... הציורים (בחברות שאני מדבר עליהם - כמו זאת שיצא לי לעבוד בה ושוב אין לי אינטרס ואני לא מציין שום שם) שהם עבודת יד של אמן ונכון האמן סיני... אז מה? זה עדיין עבודת יד וזה עדיין יותר יפה מהפרינטים והתמונות הרגילות שיש לרוב האנשים בבית. זה לא פיקאסו, זה אמן סיני שיודע לצייר בשמן, אבל זה גם לא עולה כמו ציור אורגינל, זה עולה כמו כל תמונה רגילה אבל זה הרבה יותר יפה, זה בשמן (מי שאוהב שמן זה ממש ממש יפה) זה עבודת יד, וזה ממש מרשים, בטח שיותר מתמונה רגילה (בהרבה). נכון שיש גם מקומות שמוכרים ציורים שנעשו ע"י מכונה אבל טיפש מי שלא רואה את זה כי לא קשה לראות את ההבדלים בכל אופן ברור שמקומות כאלה ראויים לציון לגנאי, אבל שוב לא כולם כאלה וחבל סתם להכליל ... מי שמשקר ברור שזה לא בסדר אבל זה ממש לא בכל מקום ככה ... הציורים באמת מאוד יפים, לראייה אני בעצמי קניתי ממיטב כספי ציורים כאלה (8 במספר) וכעת הם ממוסגרים ותלויים בביתי - אין אחד שנכנס ולא מתרשם, אין מה לעשות הציורים האלה בסופו של דבר ממש יפים וזה מה שחשוב, זה איכותי זה יפה וזה במחיר שמאוד זול ואטרקטיבי לאנגלים. בדיוק כמו נעלי נייק - בסופו של דבר הם יפות, איכותיות וטובות ולאף אחד לא אכפת אם זה מיוצר בסין ועולה שקל אחד לייצר את זה - אנשים בארץ קונים נעליי נייק ב500 ו600 שקל למרות שייצורם עולה פחות מחצי שקל. כנ"ל לגבי הציורים - אותו דבר.

האמנים עובדים בתנאים נורמלים כמו כל עובד רגיל אחר בכל מקום אחר ולמרות ששמעתי גם על אנשים שעובדים בתחום הציורים ומוכרים שמשקרים (וזה ממש לא בסדר גם לדעתי) יש כאלה שלא משקרים, ואומרים לאנשים את האמת ואנשים קונים כי זה באמת ממש ממש יפה וגם במחיר טוב בשבילם. מגיע אליהם מסגר הביתה והם יכולים לבחור ולבדוק איזה מסגרת שהם רוצים על הקיר עד שהם מרוצים והוא עושה להם את זה במקום בניגוד למסגריות באנגליה שזה יכול לקחת גם שלושה שבועות. אני חושב שמי שקונה את הציורים מהאנגלים, עושה בסופו של דבר עסקה טובה מאוד ואף אחד לא עובד עליו כמו שאתם כותבים - הוא קונה ציור שמן אמיתי במחיר של סתם תמונה, הציור יפה ומרשים, מגיע אליו מסגר עד הביית והוא יכול לראות המון מסגרות בתוך הבית על הקיר עד שהוא מרוצה ומחליט איזה לקחת ותוך חצי שעה הכל מוכן. ואני לא רואה בזה שום דבר פסול, אין זיוף ואין שקרים (שוב לפחות איפה שאני עבדתי) .

בנוסף חשוב שתדעו (בייחוד כל הבורים שרשמו פה) שבאנגליה מפוזרות המון המון המון גלריות שמוכרות בדיוק את אותם ציורים (אחד לאחד) ושגם הם קונות אותם מסין רק שהם מוכרות אותם במחיר שגבוה פי 10 (לפחות - ראיתי מקרים שגם ביותר) ממה שמוכרים החברות הישראליות (שוב אני מדבר על החוקיות ולא על שקרנים ועצמאים למיניהם) ... אז סה"כ זה באמת משתלם לאנשים לקנות את הציורים האלה במקום בגלריה מהמוכרים שמגיעים אליהם הביתה , הם קונים את אותו דבר בביותר זול מבגלריה, הם מקבלים ממסגר שמגיע אליהם עד הבית ועושה להם בחצי מהזמן ובפחות כסף מכל מסגריה אחרת שהם ילכו אליה.

לסיכום, חשוב לשמוע את שני הצדדים, לא להיחפז להגיע למסקנות אחרי ששומעים רבע דבר, וכל מיני שמועות למיניהם ותמיד מדהים אותי מחדש השמחה שיש לישראלים לנוכח ההזדמנות להכפיש משהוא ולדבר עליו רעות. קצת סבלנות אנשים, שמעו את הצדדים ואז תחליטו. לא כל מה שמישהוא ממורמר שעבר חוויה לא טובה מספר ומוציא מהפה זה בהכרח נכון.

אני רוצה להוסיף שאני אדם מאוד מצפוני, סטודנט לרפואה, ובטח ובטח שלא הייתי מסוגל למכור משהוא שאני בעצמי לא הייתי קונה, אני לא מוכר מי יודע מה, עשיתי שם הרבה כסף ואני מאוד מרוצה על כך, ממש לא מרגיש שעשיתי רע למישהוא - להיפך , הייתי יוצא מבתים בהרגשה טובה מאוד ולא רק מהכסף אלא מזה שבאמת מכרתי למישהוא משהוא איכותי שבמקום אחר הוא היה משלם כפול ונתתי לו סחורה טובה שהוא יהיה מרוצה ממנה. אנשים היו מתקשרים אחרי המסגור להגיד שיצא ממש יפה ושהם מרוצים.

אני מרגיש שבארץ יצא לתחום שם מאוד רע ואולי בחלק מהמקומות בצדק אבל בטח שלא בכולם.
חד משמעי אני יכול להגיד לכם שבחיים לא הייתי יכול לעמוד בקניון כל היום ולהציק לאנשים באמצע החיים שיבואו ויקנו איזה צעצוע שמתפרק תוך יומיים...

לא משנה כל אחד שיסיק את מסקנותיו... שיהיה לכולם בהצלחה

#27 הפרויקט של פרסון

הפרויקט של פרסון

Shalala babu

• רשומים+
  • 3471 הודעות:

פורסם 25/02/2006 - 15:11

רוב מה שנכתב פה נכתב מבורות, אני לא מאשים אף אחד כי שאין ידע אז אומרים דברים לא נכונים אבל קשה לי להבין למה להכפיש סתם אנשים ולרדת לשפה כזאת רק כתוצאה מכך שחלק מהאנשים פה פשוט אין להם מושג בנושא והם כותבים דברים כלאחר יד ולא באמת מתמצאים במה שהם כותבים (כמו הרבה ישראלים ממוצעים...).

אפרופו לדבר מתוך חוסר ידע.

#28 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 25/02/2006 - 19:03

אני רוצה להוסיף שאני אדם מאוד מצפוני, סטודנט לרפואה

המשאית עם המדליות בדרך

#29 לילו00

לילו00
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 11/06/2006 - 16:15

גם אני מכרתי ציורי שמן בחו"ל...ליתר דיוק באנגליה...
גם אני ראיתי איך זה...ועשיתי סקר שוק מטורף לפני...
יש המון, אבל המון רמאים שמבטיחים הבטחות, יש מלא שמבטיחים אישורי עבוד, החזרים על כרטיס הטיסה, ויש כאלה שאפילו לא משלמים...
אני יכולה להגיד שאני לאומת כל הממורמרים שהיו לפניי חזרתי לארץ שמחה ומאושרת ומלאת אנרגיות :) (בכל זאת החשבון שלי לא נראה ככה כבר שנים)
לא כל מי שטס לשם חייב לשקר ולהגיד שמתנחל צייר את הציור הזה דקה לפני הפינוי, ולא כל אחד צריך לחיות בפחד ולקפוץ מאחורי עץ קרוב כל פעם שעוברת ניידת ברחוב...
ואין מה לעשות, כן זאת עבודה קשה...אבל לא חסר עבודות קשות ומתישות בארץ שעליהם משלמים אפילו פחות...אני בכל מקרה יכולה להגיד שעם כל הקושי אני הרווחתי גם חוויה....
ומי שיגיד אחרת, ויספר מה קורה לו שם וכמה מסריח היה...שיפסיק לבכות, בעיה שלו, הוא זה שהחליט מתוך המוני חברות לעבוד שם ולהידפק...שידע איפה לעבוד פעם הבאה!!!!!
אם אתם מחפשים המלצה, אז אני ממליצה בחום על ורטיגו, ואתם מוזמנים לפנות אלי בפורום עם כל שאלה לגבי העבודה שם, אני ישמח לענות...
אפשר גם לקרוא עליהם באתר: www.***SPAM***.com

#30 ניסים1005

ניסים1005
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 08/10/2006 - 11:40

אני לא מבין מה אתה מזיין שכל בסהכ מי שיש לו בעיה מצפונית אז הוא לא יכול ליהיות סלזמן כי כל מה שמוכרים היום סלזמנים זה שקר יטיפש אחד וזה שלך לא הלך במיכירת תמונות והיה לך ניסיון רע זה ביגלל שאתה טיפש ומכרתה יותר שקרים מאומנות לא הייתה חייב לשקר יכולת להגיד שאתה קונה יותר זול ומוכר יותר יקר אבל אתה ישראלי יהודי מטומטם שאוהב ליבכות ולרמות את כל העולם כי אני לא משקר ויש לי אפילו לקוחות חוזרים ולקוחות שמארגנים לי לקוחות אחרים ואני עושה 1500 דולר בשבוע אז אל תזיין תמוח לאנשים שיכולים לעשות קצת כסף לשכר לימוד יותר מהר מבארץ שקשה לעשות בה כסף רק תידעו חברה להישתדל לעשות את זה בארצות הברית כי שם עושים יותר כסף מכל מקום בעולם...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים