מעבר לתוכן

תמונה

לאחר מחקר רב בנוגע לסקס..

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 ayelet.k

ayelet.k

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 222 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 01:57

שיחות הזויות עם עצמי,הרבה חברות וסתם בנות גרמו לי להבין שגברים, רבים מהם, מאבדים את החשק המיני אחרי זמן ממש קצר בקשר זוגי.... למה זה כך? מה עשינו לכם?? ואיך משפרים את המצב ???

#2 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 02:01

התאהבתן
התחלתן עם הקוצי מוצי
קראתן לנו מותק פשוש וכיוצא באלה
התחלתן להכין תוכניות לחתונה
או פשוט סתם לא רצינו להגיד לכן שזה היה חד פעמי רק כדי לזיין אתכן

#3 אורח - ניסים, ראש משפחה

אורח - ניסים, ראש משפחה
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 02:04

שיחות הזויות עם עצמי,הרבה חברות וסתם בנות גרמו לי להבין שגברים, רבים מהם, מאבדים את החשק המיני אחרי זמן ממש קצר בקשר זוגי.... למה זה כך? מה עשינו לכם?? ואיך משפרים את המצב ???

-אחרי זמן קצר שמתי לב שאתן משמינות, לא מגלחות רגליים, מפליצות במיטה (מטבח, סלון, אוטו...) ו...מזדיינות כמו דג מפרפר, אם לא כואב לכן הראש, כמובן.

#4 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 02:11

-אחרי זמן קצר שמתי לב שאתן משמינות, לא מגלחות רגליים, מפליצות במיטה (מטבח, סלון, אוטו...) ו...מזדיינות כמו דג מפרפר, אם לא כואב לכן הראש, כמובן.

נשמע שאתם זוג משמיים.

#5 ayelet.k

ayelet.k

• רשומים
  • 222 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 02:32

תנו לי להבהיר בבקשה, לא מדובר בסיבות הבנאליות שמוקצנות כאן, תחשבו שהיא לא מפליצה לידכם, היא חטובה יותר מתמיד, היא קוראת לכם מאמי (!!), היא לא מתכננת חתונה או אפילו מגורים ביחד, היא רוצה סקס שמוציא אותה אחרת מדג מפרפר והיא אפילו מדי פעם מגלחת רגליים!
השאלה שלי מופנית לאלה שבאמת קרה/קורה להם שאיבדו חשק בקשר ולא למי שציני מדי מכדי להיות בקשר :P

והייתי רצינית לגבי בקשת עצות לאיך משפרים את המצב..

#6 AdiO

AdiO

• רשומים
  • 255 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 03:24

תנו לי להבהיר בבקשה, לא מדובר בסיבות הבנאליות שמוקצנות כאן, תחשבו שהיא לא מפליצה לידכם, היא חטובה יותר מתמיד, היא קוראת לכם מאמי (!!), היא לא מתכננת חתונה או אפילו מגורים ביחד, היא רוצה סקס שמוציא אותה אחרת מדג מפרפר והיא אפילו מדי פעם מגלחת רגליים!
השאלה שלי מופנית לאלה שבאמת קרה/קורה להם שאיבדו חשק בקשר ולא למי שציני מדי מכדי להיות בקשר :P

לדעתי המחקר שלך לא ממש אמין ולא ממש משקף את המציאות...
לא זכור לי מצב (גם בקשר של 3 שנים) שנמאס לבן הזוג שלי מסקס... ( אגב- כל שינוי אפשרי קרה במהלך הקשר, כלום לא השפיע)
הדבר היחיד שאני מרגישה שמשפיע על סקס בקשר רציני זה הקשר עצמו. איך המשפט הזה (תקנו אותי אם אני טועה בנוסח..) "כשקשר טוב הסקס הוא 10% מהקשר וכשקשר רע הסקס הוא 90%" או משהו כזה...

איכשהו, כשאנחנו "מציקות" או "מעצבנות" וכיוב', אנחנו מוציאות להם את החשק.

ובנימה זו- לכל הבורים שאמרו כאן "היא שמנה" או "הרגליים שלה לא חלקות" או כל הערה דיבלית אחרת- שונאת את החיים באשליות.
אם וכשתתחתנו, עם 3 ילדים וכלב, באיזה סרט אתם חיים שכל יום בת הזוג תראה כאילו היא יצאה מקטלוג ותרגיש כאילו הרגע יצאה מספא? די כבר לחיות בנדמה לי.
אני בטוחה שכל אחת מאיתנו מתכננת לעשות את ההשתדלות להמשיך ולהראות טוב, אבל די כבר עם ההערות השטחיות האלה.
הסתכלתי בכמה כרטיסים כאן- ואם אני לא טועה- חוץ מ1 שנראה לא רע :) (צפה לה.פ... אולי...) - אף אחד לא נראה לי כמו דוגמן מקטלוג. כולכם נראים מציאותיים לחלוטין. תחפשו בחורה מציאותית ולא אחת שיצאה מפלייבוי :)

או שתפתחו ערוץ 89 (אגו- לא?!) ותחפשו שם את האישה שתקימו איתה וילה ביישוב נחמד ותביאו איתה10וחצי ילדים וכלב (פתאום 3 ילדים נשמע לי מעט...)

בהצלחה וצפיה נעימה!

#7 sub cotch

sub cotch

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 03:30

לא יודע את הסיבה בטוח יש לזה סיבה אבלוציונית או מה שזה לא יהיה

איך משפרים את המצב ...על זה אני כן יכול לענות

תלבושת סקסית
אביזירים
גיוון ולא רק בתנוחות

והכי טוב תשאלי את הפרטנר שלך מה הוא הכי אוהב...

או שתמצאי מזל עקרב
כי שירי הוא עלה ברוח....

#8 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 03:39

בכל הקשרים שהייתי (אחד מהם נמשך 3 שנים) לא איבדתי את החשק המיני.
אם זה המצב אצלך אולי הגיע הזמן להשליך את הבחור ולמצוא בחור רענן ורב און במקום להתחיל בטיפול זוגי כאילו אתם נשואים 20 שנה עם שלושה ילדים וכלב.
עדיין יש לך ברירה.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#9 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 03:45

לא זכור לי מצב (גם בקשר של 3 שנים) שנמאס לבן הזוג שלי מסקס... ( אגב- כל שינוי אפשרי קרה במהלך הקשר, כלום לא השפיע)
הדבר היחיד שאני מרגישה שמשפיע על סקס בקשר רציני זה הקשר עצמו. איך המשפט הזה (תקנו אותי אם אני טועה בנוסח..) "כשקשר טוב הסקס הוא 10% מהקשר וכשקשר רע הסקס הוא 90%" או משהו כזה...

ובנימה זו- לכל הבורים שאמרו כאן "היא שמנה" או "הרגליים שלה לא חלקות" או כל הערה דיבלית אחרת- שונאת את החיים באשליות.
אם וכשתתחתנו, עם 3 ילדים וכלב, באיזה סרט אתם חיים שכל יום בת הזוג תראה כאילו היא יצאה מקטלוג ותרגיש כאילו הרגע יצאה מספא? די כבר לחיות בנדמה לי.
אני בטוחה שכל אחת מאיתנו מתכננת לעשות את ההשתדלות להמשיך ולהראות טוב, אבל די כבר עם ההערות השטחיות האלה.
הסתכלתי בכמה כרטיסים כאן- ואם אני לא טועה- חוץ מ1 שנראה לא רע :) (צפה לה.פ... אולי...) - אף אחד לא נראה לי כמו דוגמן מקטלוג. כולכם נראים מציאותיים לחלוטין. תחפשו בחורה מציאותית ולא אחת שיצאה מפלייבוי :)

או שתפתחו ערוץ 89 (אגו- לא?!) ותחפשו שם את האישה שתקימו איתה וילה ביישוב נחמד ותביאו איתה10וחצי ילדים וכלב (פתאום 3 ילדים נשמע לי מעט...)

בהצלחה וצפיה נעימה!

לא יודע לגבי המציקות והמעצבנות, אבל אני בהחלט מסכים שהקשר משפיע על הרצון בסקס. אני תמיד טוען שאפילו אם תצא עם הגבירה רפאלי, תוך שבוע של מערכת יחסים, גג שבועיים, היא תפסיק להיות הכוסית על הדוגמנית ותהפוך, בעיניך, להיות "ברוש" או איך שלא תבחר לקרוא לה. דמות בעלת הרבה מאוד מאפיינים מלבד המראה שלה. גם ליופי קיצוני וגם לכיעור קיצוני מתרגלים, ומעט מאוד זמן אחר כך המאפיינים הפנימיים של האדם, או של הקשר תופסים פיקוד על איך שאתה תופס אותה והיא אותך.
אם לחבר שלך בצורה קבועה לא ממש מתחשק לשכב איתך... יש משהו לא בסדר ביניכם. טינה או אשמה שנובעות מכל מיני דברים אחרים, הם המועמדים הכי סבירים שאני מכיר... הלוואי שהייתה לי הצעה מועילה לגבי פתרון, אבל עוד לא עליתי עליו... :/

ד"א.. אני עדיין מחכה לה"פ... ;)
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

#10 אורח - ניסים, ראש משפחה

אורח - ניסים, ראש משפחה
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 03:49

בהצלחה וצפיה נעימה!

-היא שאלה למה אנחנו מאבדים את החשק. אני הסברתי. מה הבעיה? את רוצה שנחשוק בכן בכוח כאשר אתן נראות כמו שק שומן מהלך עם זיפים?

#11 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 10:45

-היא שאלה למה אנחנו מאבדים את החשק. אני הסברתי. מה הבעיה? את רוצה שנחשוק בכן בכוח כאשר אתן נראות כמו שק שומן מהלך עם זיפים?

לא, כי אתם עם הכרס, הקרחת והזקן בן יומיים שלא היה לכם כוח לגלח- מאצ' מור בטר :אוי:

נ.ב. שלא יהיה ספק למי שזה לא יהיה, הסיבה שהגבתי להודעה הזו אינה קשורה לשמו של פותח השרשור.

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#12 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 10:48

מה שיכול לפגום בחשק המיני זה לחץ, לחץ בלימודים, לחץ בעבודה.

בנאדם מבחינה אבולוציונית לא מתאים לחיים המודרנים עם כל ההיטק ו14 שעות עבודה ביום, כשאתה מסיים יום כזה אתה רוצה להירגע ולנוח ואין לך כוח לסקס.
זה לא אומר שאנחנו מאבדים את החשק המיני, תהיה בטוחה שאנחנו חושבים על סקס לא מעט במהלך היום.

שתי נקודות למחשבה:
1. כשנמצאים בקשר הדבר שהכי מדליק גברים נפסל מראש -- ריבוי פרטנריות (אלא אם כן זכית בבחורה מאוד ליברלית) והכל מתחיל מהנקודת מוצא הזאת. כל הסקס מתחיל ממצב בו לעולם לא תגיע למה שהכי מדליק אותך.

2. אם אתה בקשר עם כוסית על שיש לה ישבן מושלם ומעט מאוד מחסומים במיטה אז הכל יהיה בסדר עם הסקס.
שוב, לרוב הגברים אין ולא תהיה בת זוג כזו...(מתימטיקה פשוטה)

אז מה כן אפשר לעשות? לנסות לעבוד או ללמוד טיפה פחות, לארגן איזה יום או יומיים בשבוע עם יותר זמן פנוי, לנסות להיות כמה שיותר פתוחים במיטה.
לא צריך להיבהל מלשריין ימים לקשר, עדיף לוותר על הספונטניות מאשר על הקשר.

#13 אורח - Guest_אורח_*

אורח - Guest_אורח_*
  • אורחים

פורסם 18/07/2008 - 12:37

לגבי כל הקטע של הזנחה מצד שני המינים באמת לא מבין את זה.
החברה שלי לא צריכה לצאת כל יום כאילו יצאה מקטלוג אבל בהחלט יפריע לי אם היא תתחיל להשמין ולהזניח עצמה מבחינה חיצונית.
גילוח רגליים וכל הנושא הזה לדעתי אין בחורה שנוח לה ככה להסתובב.
כמו שלי יהיה ממש לא נוח עם כרס או עם זיפים של שבוע.
החשק המיני יכול לרדת מסיבה פשוטה שלא משנים משהו בסקס או בגישה אליו. מה לעשות אחרי חצי שנה עם בת זוג מנסים הרבה תנוחות ואפשרויות ולכן צריך לחדש כל הזמן. לא מדבר על חידושים "מטורפים" כמו הכנסת גבר או אשה למיטה אלא פשוט נגיד לקנות הלבשה תחתונה חדשה (אשה או גבר) כל כמה זמן או סתם להפתיע בנרות וביין איך שהבת זוג חוזרת הביתה.
הדוגמה שעולה לי כרגע בראש היא שהחברה הסתדרה באופן שונה מהרגיל וחכתה לי בבית חשוך וכוונה אותי עם נרות לכיוון המטבח ואז למיטה.
הצתת הדמיון והחשק זו עבודה לכל דבר ועניין לכן צריך להשקיע בזה.

#14 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 18/07/2008 - 12:55

אם הגעת למצב הזה תוך זמן קצר כדאי שתבדקי את עצמך היטב, כי אחרת אני לא רואה איך תצליחי להחזיק (או לתחזק) מערכת יחסים ארוכה יותר, שלא לדבר על נישואין (שכנראה גם יגיעו מתישהו, רק שאז לא תהיה לך את האופציה להחליף. או שכן, אבל אני מעדיף להישאר אופטימי)
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

תמונה מצורפת

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#15 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 25/07/2008 - 05:06

גנבת <_<

וזה 80:20

ולשאלתך איילת
מספר סיבות אפשריות:

הגבר שלך בלחץ נפשי ולא מתפקד
הגבר שלך עייף ממערכת היחסים ואת צריכה "לנער אותו"
הגבר שלך פשוט לא אוהב סקס כל כך (תתפלאו, יש דווקא די הרבה כאלה)
הגבר שלך ראה בך רק אתגר ועכשיו הוא כבר משועמם ...

קטע כביר מהמערכון של אדי הגדול מכולם :

The most common trap
is to not give you any.
Let me hear the men clap
that are with women					  
that you've never slept with before.
Let me hear you clap, truthfully.
Look at the ladies going,
"Stop clapping."
Shame on you. You should've
fucked them. Clap. Clap louder				   
Shame on you.
Y'all should've fucked them.   
These men like you
and you just won't do it,   
because you're trying to trap...
Guys, don't be hurt. She likes you.
This is what is going on inside
your house every night.
"Baby, come on, now, please."
She go, "No, stop it. Stop it. Stop."
"Baby, come on. Would you stop?"
"Oh, stop. Can we please stop?
"Are we gonna go too far?"				
"I want it to go too far.
Come on now, baby."
"We could... Stop.
I just don't think the time is right."
"Well, my dick don't get
much harder than this.				
"I been waiting three months.
What's the problem?"				
"I don't wanna fuck.
I wanna make love.				
"I've had too many relationships that
didn't work out. You're special to me.
"I know all the girls do everything
that you want.				
"And I don't wanna go through...
Why are you doing this...?"				
And men see those tears
and we be, "OK.				
"We don't have to do nothing."				 
Then you go out and your friends be,
"Yo, man, you fuck her yet?"				 
"No."		   
"Why not?"
"She's special.		   
"She said she don't wanna fuck,
she wanna make love."				
Which is bullshit. I mean, fucking
and making love, let's be real.				
I mean, the physical act...
I like to fuck somebody I'm in love with.
But I ain't making love to nobody.
I get into bed...				 
I get into bed...				
I get into bed...				
When you get into bed, would you
rather have somebody say:				
"Oh, make love to me"				
or grab the back of your head and say,
"Fuck the shit out of me.				 
"You motherfucker.				  
"Just fuck, mother...
Fuck me, goddamn it."
You want somebody
in the bed with you:
"Oh, darling, I want to make
love to you." That type of shit.
"You a motherfucker..."
I'm a realist. But they'll tell you, "I don't
wanna fuck, I wanna make love."
And they make you wait. And you wait
and wait and wait and wait.
And you just keep on waiting, you just
wait and finally she gives you some.
And it's the best
you ever had in your life.
You come harder
than you've ever came.
"This was it. This was the feeling I've
been searching for. I finally made love."
You didn't make love.
It just felt real good. You know why?
Because you waited
five months for it.
If you're starving and somebody
throw you a cracker,
you gonna be like this:
"Goddamn, that's the best cracker
I ever ate in my life!
"That ain't no regular cracker, was it?
What was that, a Saltine?
"Goddamn, that was delicious.
"That wasn't no Saltine. That was...
That was a Ritz. That wasn't a Ritz?
"God, that was the best cracker
I ever ate in my life.
"Can I have another one, please?
Please, one more.
Then you get married, because
you think you've found the bomb.				   
Have the same crackers
every day for a year 
And you roll over one day
and be like:
"[b]Hey, I just got some
regular old crackers[/b].
Try to leave? Half!				  
So be careful. Marry someone
that's not gonna fool around on you.

There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים