מעבר לתוכן

פורטוגזית ברזילאית

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - idanar

אורח - idanar
  • אורחים

פורסם 09/10/2011 - 03:28

שלום
השאלה שלי היא כזאת:יש פה אנשים שלמדו פורטוגזית בקבוצה מאורגנת באזור באר שבע
אני מחפש ללמוד קצת על השפה הזאת ומה שחשוב לי זה להכיר דרך החוג גם אנשים שבאו מברזיל ועל התרבויות שיש שם מעבר להעשרת הידע האישי שלי בשפות.
אני שמעתי שהשגרירות של ברזיל נותן קורס כזה אבל בתל אביב ואני רוצה לדעת אם זה קיים גם בבאר שבע ואני מקווה שאפילו בתוך האוניברסיטה

עוד שאלה כדרך אגב אתם חושבים שיש פה באוניברסיטה אנשים שנולדו שם ונמצאים במסגרת של חילופי סטודנטים מרצים או עולים וכד.

תודה לכל תשובה עניינית שאקבל בתקווה שאקבל

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/10/2011 - 18:55

שלום
אני מחפש ללמוד קצת על השפה הזאת ומה שחשוב לי זה להכיר דרך החוג גם אנשים שבאו מברזיל ועל התרבויות שיש שם מעבר להעשרת הידע האישי שלי בשפות.
אני שמעתי שהשגרירות של ברזיל נותן קורס כזה אבל בתל אביב ואני רוצה לדעת אם זה קיים גם בבאר שבע ואני מקווה שאפילו בתוך האוניברסיטה

עוד שאלה כדרך אגב אתם חושבים שיש פה באוניברסיטה אנשים שנולדו שם ונמצאים במסגרת של חילופי סטודנטים מרצים או עולים וכד.

השפה הכי יפה בעולם :חיבוק:

#3 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 13/10/2011 - 01:45

:אוףטופיק: :אוףטופיק:

מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#4 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 13/10/2011 - 11:50

שלום

קפוץ לקיבוץ ברור חיל שבשער הנגב- 45 דקות נסיעה מב"ש.
שרבים בו הם יוצאי ברזיל, דבר עם הזקנים והזקנות שם שבאופן טבעי מחפשים מישהו שידבר איתם ותלמד את השפה.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#5 אורח - idanar

אורח - idanar
  • אורחים

פורסם 13/10/2011 - 22:26

:אוףטופיק: :אוףטופיק:

נהניתי מהסרטון תודה :וי:

קפוץ לקיבוץ ברור חיל שבשער הנגב- 45 דקות נסיעה מב"ש.
שרבים בו הם יוצאי ברזיל, דבר עם הזקנים והזקנות שם שבאופן טבעי מחפשים מישהו שידבר איתם ותלמד את השפה.

זקנות..:blink: אבל אני רוצה צעירות!

#6 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 14/10/2011 - 00:34

כזה גיי...
:rainbow:

ד"א, אחלה פיטמות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים