מעבר לתוכן

תמונה

המלצות חמות

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#31 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 14/07/2009 - 21:39

לא ידעתי לאיפה זה יתאים..
פשוט קליפ שאני אוהבת, אולי תאהבו גם.

enjoy sin city :)

אז אני היחידה שהתלהבה מהקליפ אה? :lol:

למרכזניקים שבינינו (או אלו שהולכים להיות מרכזניקים ממש בקרוב ;) ), ממליצה על החנות "פנטזי שופ" בשנקין.
לא הכי זולה, אך ממש נחמדה וידידותית ביותר למשתמש :P

#32 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 14/07/2009 - 22:05

אז אני היחידה שהתלהבה מהקליפ אה? :lol:

למרכזניקים שבינינו (או אלו שהולכים להיות מרכזניקים ממש בקרוב ;) ), ממליצה על החנות "פנטזי שופ" בשנקין.
לא הכי זולה, אך ממש נחמדה וידידותית ביותר למשתמש :P

מכיר את החנות. ממליץ בחום
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#33 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 24/07/2009 - 20:17

מי שלא מכיר את הסדרה "וידוייה הסודיים של זונת צמרת", מומלץ ביותר - אפשר לראות בחינם פה את שתי העונות שבינתיים יצאו (יתכנו בעיות בחלק מדפדפנים).

אחלה של סדרה. :D

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#34 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 24/07/2009 - 20:37

אני רוצה להמליץ על שני ספרים.

הראשון, עליו כבר המליצו לפני כן אבל לא בפירוט, הוא "סקס עכשיו". הספר בא עם כריכה שחורה מקדימה וכתומה מאחורה ועולה 129 ש"ח. הספר שווה כל שקל. מה שהכי יפה בספר הזה הוא המבנה שלו - בהתחלה של כל נושא מדברים על כל מה שמסביב, על ההגיון שמאחורי זה וכו', ואחרכך מדברים על מה לעשות בתכל'ס. מעל הכל, הספר מטפח ומדגיש את הגישה של "כדי לעשות טוב לבת/בן זוג, יש לשאול אותם מה עושה להם טוב". בקיצר, ספר מקיף ומאוד מאוד מומלץ. מאוד.

הספר השני הוא "סקס - לא מה שחשבת" של ד"ר צחי בן-ציון. הספר עצמו הרבה יותר קליל, הוא לא ספר MUST ויחסית לספר הראשון אינו שווה הרבה. מחירו 78 ש"ח, לא הייתי קונה אותו במחיר מלא, אבל אם יש איזה מבצע של 1+1, זאת בהחלט תוספת נחמדה ולפעמים מצחיקה לארון ספרים ולמיטה.

#35 אורח - אורח - אריק

אורח - אורח - אריק
  • אורחים

פורסם 29/07/2009 - 19:58

שלום :)
לאחרונה התקלקל לי הויברטור שקנה לי האקס. היום אני רוצה לקנות חדש ולא יודעת איפה! אני לא יכולה להזמין באינטרנט לדואר בב"ש כי אין לי פה תיבת דואר כמו שצריך וכי אני מתפדחת ללכת לקחת מהדואר המרכזי. אני רוצה לקנות באיזה חנות, אבל לא נעים לי להיכנס לחנות סקס (ועוד לבד..).
יש לכם מושג אם יש אפשרות לקנות דברים כאלה בחנויות אחרות? כדוגמת סופר פארם או הפנינג...??

אשמח לעזור לך בקניה.אני מגיע הרבה לבאר שבע.
אוכל להעביר לך אם תרצי....
הכתובת שלי..deky10@walla.com

#36 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 29/07/2009 - 21:41

אשמח לעזור לך בקניה.אני מגיע הרבה לבאר שבע.
אוכל להעביר לך אם תרצי....
הכתובת שלי..deky10@walla.com

זה לא אותו הבחור שביקש פרטים מהזונה?..... :angry: :שורק:

#37 deky10

deky10
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 29/07/2009 - 22:48

באותו ההקשר- האם לויברטורים יש איזשהו 'אורך חיים' ממוצע? שלי התקלקל אחרי פחות משנה. :(
האם צעצוע יקר יותר יחזיק יותר זמן? האם יש דבר כמו אחריות? סה"כ מדובר בהוצאה לא קטנה של כמה מאות שקלים... :unsure: :ph34r:

אני מוכן לתת לךיעוץ בנושא קניתי לא מזמן...
אם תרצי אוכל לעשות זאת עבורך ולהעביר לך אותו בצורה כל שהיא.
המייל שלי הוא deky10@walla.com

#38 אורח - אורח - הדס

אורח - אורח - הדס
  • אורחים

פורסם 31/07/2009 - 15:49

יש אתר מצויין בשם
www.redtube.com
ממליצה בחום

#39 One Of A Kind

One Of A Kind

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 06/10/2009 - 18:34

חזרתי עכשיו מארה"ב, ובחנות על עיקרון "הפנינג" (Spencer) מצאתי שם משהו עם רעיון ממש יפה. לא יודע כמה מכם רצו פעם לנסות קשירות עדינות (לא סאדו אלים) אבל לא היה לכם את המיטה המתאימה לקשור את האזיקים או את כל מה שלא השתמשתם בו כדי לקשור את בן/בת הזוג, אבל הדבר הזה פותר את כל הבעיות האלו. מדובר על סט קשירות לידיים ולרגליים בצורת אזיקים (לא פלדה אלא בד עטוף במשי או משהו רך אחר), אבל הסט מעוצב בצורה כזאת שאפשר ליישם את זה בכל מיטה בכל גודל. לינק לסט הממש מומלץ הזה אפשר למצוא פה, ואם אתם כבר שם, תלחצו על הריבוע שבתחתית הדף שכתוב עליו "Product Demonstration" ותראו קטע וידאו שמדגים שימוש בזה. קניתי את זה לזוג חברים שלי שאני יודע שהתלוננו על הבעיה של "אין לאיפה לקשור", ובינתיים הם מאוד מרוצים... :שורק:

מה שכן, לא נראה לי שאפשר להשיג את זה בארץ, אבל זו בהחלט מתנה שווה להזמין מחו"ל, במיוחד לכאלו שידעו להעריך את זה. ;)

ואם לסכם במשפט אחד:

#40 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 06/10/2009 - 18:42

חזרתי עכשיו מארה"ב, ובחנות על עיקרון "הפנינג" (Spencer) מצאתי שם משהו עם רעיון ממש יפה. לא יודע כמה מכם רצו פעם לנסות קשירות עדינות (לא סאדו אלים) אבל לא היה לכם את המיטה המתאימה לקשור את האזיקים או את כל מה שלא השתמשתם בו כדי לקשור את בן/בת הזוג, אבל הדבר הזה פותר את כל הבעיות האלו. מדובר על סט קשירות לידיים ולרגליים בצורת אזיקים (לא פלדה אלא בד עטוף במשי או משהו רך אחר), אבל הסט מעוצב בצורה כזאת שאפשר ליישם את זה בכל מיטה בכל גודל. לינק לסט הממש מומלץ הזה אפשר למצוא פה, ואם אתם כבר שם, תלחצו על הריבוע שבתחתית הדף שכתוב עליו "Product Demonstration" ותראו קטע וידאו שמדגים שימוש בזה. קניתי את זה לזוג חברים שלי שאני יודע שהתלוננו על הבעיה של "אין לאיפה לקשור", ובינתיים הם מאוד מרוצים... :שורק:

מה שכן, לא נראה לי שאפשר להשיג את זה בארץ, אבל זו בהחלט מתנה שווה להזמין מחו"ל, במיוחד לכאלו שידעו להעריך את זה. ;)

אדיר. תבורך :P

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#41 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 01/12/2009 - 11:15

אני מזמין כזה אלי הבייתה מי שעוד רוצה שיזמין לעצמו :taz:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#42 דראקולה

דראקולה

כסף

• רשומים+
  • 1507 הודעות:

פורסם 27/12/2009 - 18:47

מי שלא מכיר את הסדרה "וידוייה הסודיים של זונת צמרת", מומלץ ביותר - אפשר לראות בחינם פה את שתי העונות שבינתיים יצאו (יתכנו בעיות בחלק מדפדפנים).

אחלה של סדרה. :D

:וי:
מצטרפת להמלצה!
הגלרייה שלי :
http://neomiad.deviantart.com/gallery/

כולם מוזמנים להעיף מבט!

#43 אורח - רוצה כזה

אורח - רוצה כזה
  • אורחים

פורסם 12/11/2010 - 11:51

התחשק לי לחלוק עם העולם. אני כל כך מתגעגעת. :מסמיק:
שבת שלום
http://www.tube8.com...-orgasm/500481/

#44 One Of A Kind

One Of A Kind

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 19/11/2010 - 00:11

קיבלתי את הלינק הבא מבחורה, שביקשה ממני להפיץ את זה לבנות אחרות. מדובר בלינק לסרטון פורנו של 42 דקות בכיכובן של שתי בנות יפות, אבל הסיבה שאני בכלל מעביר את הלינק הלאה, זה כי לטענתה (ואחרי צפייה בסרטון אני גם מסכים איתה) הסרטון הזה שונה בכך שהוא מדבר יותר לקהל נשי. יש שם פורפליי אירוטי רך יחסית ולא קצר בכלל, הרבה התנשקויות, והסרט עצמו די עדין ולא מלא בצילומי תקריב או זוויות צילום שבד"כ מאפיינים סרטי פורנו של במאים גברים (מעניין ד"א מה באמת מין הבמאי/ת של הסרטון הזה). התגובות שקיבלתי מהבנות שראו את זה היו טובות, אז אני מעביר את זה הלאה להנאתכן (וגם הנאתכם). :)

ואם לסכם במשפט אחד:

#45 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 12/03/2011 - 20:58

הבנות של power munch מומלצות בחום.. לצפייה ב-***SPAM*** הקרוב לביתכם

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים