מעבר לתוכן

איך אתם אוהבים את הכוס שלה?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 17/10/2008 - 01:50

נחזור לנושא המקורי:
ג'ינג'י!
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#32 אורח - Guest_מורן_*

אורח - Guest_מורן_*
  • אורחים

פורסם 18/10/2008 - 07:42

אני לא דתי .

אבל יש באנשים האלה משהו הם צודקים בהמון דברים שהם אומרים.
לאחר הצבא הכרתי בנות דתיות וצר לי אך אני יכול לתת להם הכול והן יחזירו לי הכל לעולם לא ידרשו מעבר.

אולי זהו תוצר האמונה. אולי חינוך ?

וכן באמת כואב לי לראות איך המניאקים האלו משפילים אותכן.
אני רוצה לראות גבר כזה שיסכים שידברו ככה לאחותו.

בא לי להציל אותכן. אני בחברת אנשים כאלו ונגעל כל פעם מחדש. אולי בפנים את טובה מגיע לך הרבה יותר מסוג כאלה של בנים.

באתי לאוניברסיטה בגלל שחשבתי שהתואר מהנדס יתרם לי לאישיות...

רק שאלה לי אלייך.. למה אחרי שהם משפילים אותך וצוחקים עליך לאחר סקס וממש לא רוצים בטובתך אתן זורמות איתן ונותנות להם במה?למה שיהיה אכפת למישהו איך את במיטה?
ועוד משהו .. תסכימי איתי שחוץ מסקס הגברים באלו לא רואים בך כלום.
אני הולך בדרך הכי ישרה ואני יוצא עקום.

אז החברה הדתית נתנה לי מענה לכל השאלות. הם היו האמיתיים בחיים שלי.

אני זוכר שישבתי עם חברים ואחד מהם דיבר איך היה עם בחורה במיטה.. והראה אותה.. והיא הייתה נחמדה ממש תמימה .. היא חשבה שהוא מתוק רוצה רק בטובתה אבל לא היה כך.
ממש חשתי לבכות עליה. רק בקשה לסיות.

תיזהרו שגורלכם לא יהיה זהה. ותשמרו על עצמכן זה הכול.

די! אתה חייב לספר מאיפה השגת את מכונת הזמן שלך?!!
חמוד, אנחנו בשנת 2008,
נשים רוצות סקס כמו גברים, וכמו גברים גם לנו בא לפעמים לעשות סקס עם מישהו שאנחנו לא מכירות כל כך טוב ואז ללכת הביתה למיטה החמה ולא לראות אותו יותר.
נחש מה? יש אי שם כמה גברים שאני וחברותי לא ראינו בהם כלום מלבד סקס! אני בת 20+, ממש לא חושבת על חתונה, לא נראה לי שאני רוצה ילדים, ועכשיו בא לי להנות.
היה לי חבר במשך 3 וחצי שנים, וכרגע יש לי יזיז-בחור שמדי פעם אנחנו נפגשים, עושים סקס וכל אחד הולך לדרכו. זאת משום שאני יצאתי ממערכת יחסים ארוכה ולא בא לי עוד אחת, ולו אין זמן למערכת יחסים, והבחורה שהוא אוהב בחו"ל ובלה בלה בלה....ושנינו נהנים ושנינו מרוצים.
בקיצור לך למכונת זמן שלך ותחזור איזה שמאה שנים אחורה, לזמן בו השטויות שאתה מוציא מהפה רלבנטיות...

#33 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 18/10/2008 - 12:44

פרוץ בערכים, מי ישמע איזה נושא כבר פתחו כאן.

#34 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 19/10/2008 - 08:59

הכי טוב חלק לגמרי כמובן, אבל זה דורש תחזוק שוטף כי קוצים זה לא משהו
הייתי עם כמה בנות שעשו שם לייזר או משהו כזה וזה היה פשוט תענוג

לא נראה לי שהייתי יורד לבחורה במחזור אבל חוץ מזה הכל הולך.. טרקטור טוב חורש בבוץ.

"טרקטור טוב חורש בבוץ" מתייחס לרימינג (Riming) פעם אחרונה שבדקתי, וזה משהו שונה לגמרי... ;)

בכל מקרה, אני דווקא בעד גיזום וסידור, אבל לאו דווקא חלק לגמרי. חלק לגמרי לא מרגיש לי הכי נעים מבחינה פסיכולוגית...

עוד שרשור כוס...
אני ממש לא יפת נפש או משהו, אבל השרשור הזה מגעיל. ובכלל, למה לא לשמור את השיחות האלה בינו לבינה? ממתי אברי מין הפכו להיות נחלת הכלל?

אנשים סקרנים לדעת, וידע הוא לרוב דבר טוב (אם כי השימוש בו לא תמיד טוב). בזכות השיתוף הזה, ישנם גברים שיודעים טוב יותר איך לענג את בנות הזוג שלהן, ישנן נשים שמכירות טוב יותר את גופן ומרשות לעצמן יותר וכו'. כל עוד לוקחים את הכול בפרופורציה הנכונה, השיתוף הזה רק יכול לתרום.

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#35 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 19/10/2008 - 09:07

בנוגע לאופטופיק, הסרתי כמה הודעות אבל השארתי את רוח האופטופיק במקומות שהיוו סוג כלשהו של דיון ולא חילופי העלבות. אם אתם רוצים להעליב אחד את השני, אתם מוזמנים לעשות זאת בה"פ, אלא אם כן כל מבוקשכם זה בפומביות, ואז אתם בעצם מחפשים צ'ומי (וכן, אני מדבר אל אלו שנכנסים לפורום מין ומיניות ומתחילים להעליב אנשים שמרגישים מספיק פתוחים כדי לדבר על... הפלא ופלא - מין ומיניות). לא טוב לכם, תפתחו דיון תרבותי או שלא תיכנסו לפורום. אני לא רואה את עצמי נכנס לפורום אחר ומתחיל להטיף כנגד העמדה המוצהרת של אותו פורום (לדוגמה חילוני שיכנס לפורום דתיים ויתחיל להיכנס בהם על זה שהם דתיים)...

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#36 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 22/10/2008 - 13:55

ווואיי וואוויי !! כמה חפירות!!
יש רק שאלה אחת חשובה: מה עושים כשלבת הזוג יש כוס רחב מידי.
האם ברבות הזמן הוא נהייה צר בחזרה?

*השאלה נולדה מתוך ניסיון. יש לי ז' די רחב וגדול, והייתה לי חברה ממש חמודה, אבל מרוב חברים, או שהיא נולדה עם ככה, היה לה כוס רחב מידי וזה היה די מבאס.
**הייתה גם חברה עם כוס צר מידי, אבל זה היה יותר בעייתי מבחינתה...

#37 אורח - Guest_מישהי_*

אורח - Guest_מישהי_*
  • אורחים

פורסם 22/10/2008 - 20:45

יש רק שאלה אחת חשובה: מה עושים כשלבת הזוג יש כוס רחב מידי.
האם ברבות הזמן הוא נהייה צר בחזרה?

*השאלה נולדה מתוך ניסיון. יש לי ז' די רחב וגדול, והייתה לי חברה ממש חמודה, אבל מרוב חברים, או שהיא נולדה עם ככה, היה לה כוס רחב מידי וזה היה די מבאס.
**הייתה גם חברה עם כוס צר מידי, אבל זה היה יותר בעייתי מבחינתה...

מה זה רחב מדי? חשבתי שיש שם שרירים שבזמן קיום יחסי מין אמורים להתאים לגודל האיבר. וכיצד פתאום הוא נהייה צר בחזרה? מה זה "בחזרה"? כתבת כאילו היה לה צר, אח"כ התרחב ואתה מחכה עד שיהפוך לצר בחזרה. אז ממה הוא התרחב? מלידה?

ועל צר מדי: אם כוונה לכאב בזמן סקס אולי יותר משחק מקדים היה עוזר? יש טווח נורמלי, ורוב נשים נופלות בתוכו.

#38 אורח - Guest_אורח_*

אורח - Guest_אורח_*
  • אורחים

פורסם 05/12/2008 - 18:42

ואם כבר אז ההפך... איך אתן אוהבות אותו?

#39 אורח - BlueLabel

אורח - BlueLabel
  • אורחים

פורסם 07/12/2008 - 14:24

כמה בלאגן וכל זה רק בגלל כוס.
אני לא יודע מה איתכם אבל אני אישית מעדיף לשתות מספל.
העיקר שיהיה במזל טוב ביום שתשברו את הכוס.

#40 אורח - אני .. לא בהכרח?

אורח - אני .. לא בהכרח?
  • אורחים

פורסם 03/11/2014 - 19:45

אני לא מבינה למה ככ חשוב לאנשים כוס מגולח. אני חושבת שהטבעי זה הטבעי ולא צריך לשנות.. פעם היה טבעי ולאף אחד לא היה אכפת

למה לכולם פתאום אכפת? בגלל החברה? 

אני לא חושבת שזה שינוי כזה גדול שם למטה, ושעווה זה כואב וסכין זה מגרד.

אם זה נקי, לא שיערות ארוכות מדי, אז זה בסדר גמור..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים