מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

לעשות כסף מגלישה לאתרי פורנו

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 06/12/2009 - 10:59

שלטונות סין מעלים הילוך במלחמה נגד פורנוגרפיה וכעת מציעים לגולשים כסף עבור דיווחים על אתרי אינטרנט שמציגים "תועבה".

על פי הדיווחים באמצעי התקשורת הממלכתיים במדינה, האזרח הראשון שימסור מידע על כל אתר שיתברר כי מכיל חומרים אסורים יוכל להרוויח עד ל-1,465 דולרים. ועדה מיוחדת תבחן את הדיווחים של המתלוננים ותקבע את גובה הפרס לו זכאים "המלשנים".

עם זאת, כעת מתברר כי המבצע החדש של הצנזורה במדינה הקומוניסטית הביא גם לתוצאות בלתי רצויות. מאז ההודעה יותר ויותר גולשים סינים מתחברים לאתרי פורנו במטרה לנסות ולהרוויח עוד כמה יואנים.

גורמים רשמיים במדינה סיפרו כי כבר ב-24 השעות הראשונות התקבלו במוקד "הקו החם" יותר מ-500 שיחות טלפון ו-13 אלף הודעות של גולשים שמיהרו להתלונן על חומרים בוטים ברשת ודרשו את המזומנים.

לכתבה
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#2 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 06/12/2009 - 11:08

עוד בסוף יתברר שכל האנשים האלו "נעלמו" באשמת גלישה לאתרי פורנו
וזו סתם הייתה דרך של השלטונות לאתר את כל האנשים הללו
כי הרי כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לגוגל כדי למצוא את האתרים הללו
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#3 elmex

elmex

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 06/12/2009 - 11:13

בוא נסתכל צעד אחד קדימה. אני אתחיל לדווח לאיראן / סוריה. הבנתי שנתנו להם הוראה לא לשפשף לפני המלחמה שיהיו עצבניים יותר תמונה מצורפת

#4 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 06/12/2009 - 11:13

עוד בסוף יתברר שכל האנשים האלו "נעלמו" באשמת גלישה לאתרי פורנו
וזו סתם הייתה דרך של השלטונות לאתר את כל האנשים הללו
כי הרי כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לגוגל כדי למצוא את האתרים הללו

"אתה שומע צ'ינג יש פה אתר לא הכי טוב... הגעתי אליו בטעות סתם ככה. אה, אני צריך לבוא אליכם לאסוף את הפרס??"
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#5 אורח - גיורזה

אורח - גיורזה
  • אורחים

פורסם 10/03/2015 - 04:48

הפורנו היא התעשייה העיקרית של הארגונים החשאיים במדינות "המתוקנות"

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים