מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

חוף נודיסטים

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#31 Lady Marmalade

Lady Marmalade

I didn't know I was looking for love until I found YOU

• רשומים+
  • 6424 הודעות:

פורסם 28/05/2010 - 13:59

רק קחי בחשבון שבאזור געש פורצים המון לרכבים (שוברים חלונות בעיקר), ככה שאם יש מצב להחנות אישהו במרחק ובמקום בטוח יחסית - עדיף.

וואלה! לא חשבתי על זה. תודה!

חשוב יותר מכל שרשור צומי ומתוך דאגה כנה לפרטיותכן, תקראו:

אני ממליצה לכל אחד פה בפורום לנהוג ביתר זהירות.
יש כאן אנשים, שבשם "הסקרנות" שלהם מסוגלים לזחול על דמותכם הוירטואלית ולחפש נקודות תורפה כדי להגיע אליכם. יש גם מי שלא יהסס לנפנף זאת בפניכם ואף שלא בפניכם ויוכל תמיד להגיד שעשה הכל בתום לב. הייאוש יכול לגרום לכל אחד לשקר קצת, גם לעצמו.

#32 אורח - אחד שיודע

אורח - אחד שיודע
  • אורחים

פורסם 20/06/2011 - 02:27

קיבוץ פלמחים...

#33 אורח - shyguy

אורח - shyguy
  • אורחים

פורסם 21/05/2012 - 23:12

חשבתי על זה, אבל במקומות כאלו לא תמיד יש פרטיות, וממש לא בא לי לצאת למסע כומתה כדי לתפוס חוף מבודד.

:o ואני חשבתי שהודעתך תמימה ודואגת... :אוי:

אם תעזור לי למצוא חוף נודיסטים בארץ אני אשקול את זה... ;)

עזובת'ך... חיים רק פעם אחת.

חוף מצויין זה חוף געש....יורדים במצוק ולוקחים שמאלה כמה שבא לך :) אני שם אחת לשבוע :)

#34 אורח - מאור571

אורח - מאור571
  • אורחים

פורסם 19/06/2013 - 01:11

הייתי לפני שבוע בחוף געש והלכתי מהסוכת מציל למעלה מקילומטר צפונה ודרומה והחוף כמעט וריק בחורות אין שם אולי ימא לכן לראות איזו אישה ערומה עם בן זוג או בתחילת החוף כמה בחורות בבגד ים אבל חוץ מזה יש מלא הומואים שרק מאוננים על העוברים ושבים וזה קצת לא נעים לגבר סטריט
במקרה הכי גרוע אפשר להתמקם ליד הבחורות שמשתזפות בבגדי ים הן מסתכלות על הגברים העירומים ולפי דעתי נהנות מזה מאוד
מישהי ישבה לידי וניהלה איתי שיחה רגילה כאילו אני לא ערום לידה
בנות תהנו ואולי נתראה שם עם הבולבול בחוץ

#35 אורח - שלמה -נטוריסת

אורח - שלמה -נטוריסת
  • אורחים

פורסם 03/09/2013 - 14:11

באמת במשך כ8-9 שנים היה חלק נודיסטי בחוף נווה מדבר שבצפון ים המלח , אבל לפני כמה חודשים חוף נסגר .  אבל בים המלח ליד מחסון של צה'ל  ,במקום שנקרה 'מצוקי דרגות '

יש חוף נפלא -גן עדן עם כמה מעינות עם מים מתוקים,חוף מבקרים אנשים ביקר בסופי שבוע רובם צעירים , יש הרבה אנשים שבאים ללון בחוף.

עם מתכוונים להגעה למקום ביום שבת  עדיף לבוא  מוקדם  כבשעות צו הוריים  באים משפחות עם ג'יפים לבושים עם ילדים תופסים מקומות ע'י  מעינות , אז בילוי נטוריסטית נגמר.

רוב אנשים במקום צעירים בסגנון היפי .    

נפגש במקום.

#36 אורח - עמית

אורח - עמית
  • אורחים

פורסם 27/04/2015 - 23:57

היי

אשמח להכיר בת זוג לשיזוף בערום

ניתן לכתוב לי למייל

amitiby@gmail.com

עמית

0 משתמשים קוראים נושא זה