מעבר לתוכן

- - - - -

מבואס תחת על חברה שלי

• Please log in to reply
36 replies to this topic

#16 אורח - אחד שלומד

אורח - אחד שלומד
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 12:18

תוספת - ואם היא היתה קרה כל היום, תרגיש בנוח לסרב להצעת הסקס שלה.

#17 pastolf

pastolf

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 99 הודעות:

פורסם 03/11/2010 - 12:25

בטח יתנפלו עלי פה, אבל לדעתי נקודת ההשקפה שלך שגויה. שגויה במובן שהיא לא תעזור למצב.

לפני שאתה מתעניין במה עובר עליה, ומה היא מרגישה, תתעניין במה עובר עליך.
לא טוב לך.
החברה שלך קרה אליך, ושדרת חוסר משיכה מופגן. זו המציאות. כל הזין.
עכשיו אתה צריך להחליט מה לעשות עם זה.
1. להיות בחורה. תחיל בלשאול אותה מה עובר עליה, מה קרה, "למה את כבר לא אוהבת אותי", "את לא חושבת שאני מושך?" ובסוף תעבור ל"את יכולה לעזור לי פה עם החניה?"
2. תתן לה להבין שאתה לא מקבל את זה, ושבשביל להיות עם בחור נהדר כמוך, היא צריכה להתנהג כמו חברה. *אל* תהיה מבין ותומך. זה חשוב מאוד להבין את מה שעובר *עליה*, אבל אין שום סיבה בעולם שתקבל את זה שהיא לא מתייחסת *אליך* כמו שצריך. בקשר אמיתי וטוב, כשיש קושי נשענים על בן הזוג. לא מתרחקים ממנו. אם היא מתרחקת, יש פה בעיה. תן לה להבין שאם היא תמשיך בכיוון בו היא הולכת, היא תאבד אותך. שזה יהיה ברור.
אל תיזום סקס. תתרחק ממנה. אם אתה איתה והיא קרה אליך, פשוט תלך. בלי דרמות ובלי לדבר על זה. אם היא תשאל למה - תגיד. לא כיף לי עכשיו, ואני הולך לעשות משהו יותר נחמד מבילוי במקרר. בלי דרמות.
מתישהו מהר יפול לה האסימון שהיא תאבד אותך. ואז אחד מהשניים - או שהיא תקלוט שהיא לא רוצה לאבד אותך ובדרך פלא תתחמם; או שהיא תבין שהיא כבר לא רוצה אותך, וזה יגמר.

כך או כך, המצב עכשיו רע, וכדאי שתעשה משהו בקשר לזה.

אתה יודע שיש אפשרויות נוספות חוץ מהקיצוניות הזאת.
לדוגמא: להיות תומך אבל לא עד הסוף - כן להגיד לה שהיא פוגעת בך וכן לעמוד על הצרכים שלך אבל לא להיות שמוק שמנסה להוכיח לה שהיא לא בסדר על ידי כך שאתה עושה לה מה שהיא עושה לך.
דיסלקט גאה
זוכה מדלית כסף באולמפדת הדיסקלטים

#18 אורח - אחד שלומד

אורח - אחד שלומד
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 12:32

זה לא להיות שמוק, או "להוכיח" לה. זה להתנהג לפי מה שאתה מרגיש. לא טוב לו איתה - שיראה את זה.
זה להעביר מסר. ומה לעשות, "לדבר על זה", מעביר מסר אחר לחלוטין.
למרבה הצער.

#19 אורח - אחד שלומד

אורח - אחד שלומד
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 12:34

אולי זה יבהיר את כוונתי -
אם אתה רוצה *לשכנע* מישהי להישאר כי "כדאי" לה, אז דבר איתה.
אם אתה רוצה לגרום לה *לרצות* להישאר, נסה לתת לה סיבה אמיתית, ולא "טיעון מנצח".

#20 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 03/11/2010 - 12:41

בטח יתנפלו עלי פה, אבל לדעתי נקודת ההשקפה שלך שגויה. שגויה במובן שהיא לא תעזור למצב.

לפני שאתה מתעניין במה עובר עליה, ומה היא מרגישה, תתעניין במה עובר עליך.
לא טוב לך.
החברה שלך קרה אליך, ושדרת חוסר משיכה מופגן. זו המציאות. כל הזין.
עכשיו אתה צריך להחליט מה לעשות עם זה.
1. להיות בחורה. תחיל בלשאול אותה מה עובר עליה, מה קרה, "למה את כבר לא אוהבת אותי", "את לא חושבת שאני מושך?" ובסוף תעבור ל"את יכולה לעזור לי פה עם החניה?"
2. תתן לה להבין שאתה לא מקבל את זה, ושבשביל להיות עם בחור נהדר כמוך, היא צריכה להתנהג כמו חברה. *אל* תהיה מבין ותומך. זה חשוב מאוד להבין את מה שעובר *עליה*, אבל אין שום סיבה בעולם שתקבל את זה שהיא לא מתייחסת *אליך* כמו שצריך. בקשר אמיתי וטוב, כשיש קושי נשענים על בן הזוג. לא מתרחקים ממנו. אם היא מתרחקת, יש פה בעיה. תן לה להבין שאם היא תמשיך בכיוון בו היא הולכת, היא תאבד אותך. שזה יהיה ברור.
אל תיזום סקס. תתרחק ממנה. אם אתה איתה והיא קרה אליך, פשוט תלך. בלי דרמות ובלי לדבר על זה. אם היא תשאל למה - תגיד. לא כיף לי עכשיו, ואני הולך לעשות משהו יותר נחמד מבילוי במקרר. בלי דרמות.
מתישהו מהר יפול לה האסימון שהיא תאבד אותך. ואז אחד מהשניים - או שהיא תקלוט שהיא לא רוצה לאבד אותך ובדרך פלא תתחמם; או שהיא תבין שהיא כבר לא רוצה אותך, וזה יגמר.

כך או כך, המצב עכשיו רע, וכדאי שתעשה משהו בקשר לזה.

זה לא להיות שמוק, או "להוכיח" לה. זה להתנהג לפי מה שאתה מרגיש. לא טוב לו איתה - שיראה את זה.
זה להעביר מסר. ומה לעשות, "לדבר על זה", מעביר מסר אחר לחלוטין.
למרבה הצער.

אולי זה יבהיר את כוונתי -
אם אתה רוצה *לשכנע* מישהי להישאר כי "כדאי" לה, אז דבר איתה.
אם אתה רוצה לגרום לה *לרצות* להישאר, נסה לתת לה סיבה אמיתית, ולא "טיעון מנצח".

נראה כאילו אני כתבתי את הפוסט הזה.
כך נהגתי בדיוק במקרה דומה בעבר.

דומה שהכותב הוא אחד המנהלים הלא ראשיים, אבל זו רק השערה שלי.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#21 Tali M

Tali M

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 240 הודעות:

פורסם 03/11/2010 - 13:23

לדעתי תן לה זמן קצת מבלי "להתעלק" עליה - אל תיזום שומדבר, אל תנשק אותה בכל הגוף כל לילה, תתנהג ביחס חמים, אבל בלי ביטוי פיזי מרחיק לכת. לפעמים צריך את הספייס טיפה - זה לא אומר שהיא לא נמשכת אליך ולהפרד (לדעתי) זה מממממשש הגזמה..

#22 אורח - אורן

אורח - אורן
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 17:25

פשוט תיצור ריב על כלום
תן הרגשה שאתה נמשך לאחרות
תפגע בא בקטנה
צא המון עם חברים.
תראה פורנו בנוכחותה
תמנע מלפגוש חברות \חברים שלה.
בקיצור תשחק מלוכלך. רק אל תיפול למלכודת הדיבורים. דיבורים לא עוזרים כאן זה מגיע מרובדים יותר עמוקים שהן הרבה מעבר למילים.

כול זה יחייב אותה לברר שוב עם עצמה את המשיכה שלה אליך.
כמובן שאתה צריך לטבל את כול זה במתנות קטנות על התייחסות ונתינה
בהצלחה אורן

#23 אבנירומספריים

אבנירומספריים

דינמיקה של בדיחה- כל סוג שבא , כל סוג שבא

• רשומים+
  • 786 הודעות:

פורסם 03/11/2010 - 17:54

פשוט תיצור ריב על כלום
תן הרגשה שאתה נמשך לאחרות
תפגע בא בקטנה
צא המון עם חברים.
תראה פורנו בנוכחותה
תמנע מלפגוש חברות \חברים שלה.
בקיצור תשחק מלוכלך. רק אל תיפול למלכודת הדיבורים. דיבורים לא עוזרים כאן זה מגיע מרובדים יותר עמוקים שהן הרבה מעבר למילים.

כול זה יחייב אותה לברר שוב עם עצמה את המשיכה שלה אליך.
כמובן שאתה צריך לטבל את כול זה במתנות קטנות על התייחסות ונתינה
בהצלחה אורן

אורן, בהצלחה לך ולמתאבדת לעתיד...

לדמעות של לילי יש טעם לוואי מר..בקרוב עם לילי יהיה לך כדאי

כשהיא מפזרת את בושם גופה, העצים שביער עוצרים נשימה, הימים מתחלפים אתה לא תעזוב, טעים אותך לאהוב.
הרגע קרוב הרגע הטוב, האויר מאדים אתה לא מאמין
אהבתי אותך מכל בני התמותה
כוכבת הלילה תערוף את ראשך..

#24 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 18:52

אני ממש מבינה אותך ומשתתפת בבאסה.
אני יכולה להציע גישה שונה מנקודת מבטי כאישה.

לפעמים, כמשהו ממש מעיק עלינו, ואפילו אם אנחנו יכולים לדבר עליו, לא תמיד אנחנו יכולים להעביר לצד השני את העוצמה של הקושי.
אז מה שאנו עושים זה לגרום לו, בצורה לא מודעת, להרגיש בדיוק את אותו הדבר.
נראה לי שזה המקרה כאן.
החברה שלך מרגישה רע עם עצמה. היא מרגישה שאתה לא מספיק מבין את זה ולא מספיק תומך, ובכדי להעביר לך את עוצמת התחושות שלה היא, באופן לא מודע, גורמת לך להרגיש את אותו הדבר לגבי הגוף שלך.
בגלל שלך קשה לראות את כל התמונה, אתה נכנס לסרטים. אבל אם רגע תקח מרחק מכל העניין - תבין שכל מה שאתה צריך לעשות זה להיות יותר קשוב לקושי של החברה שלך. ולא במובן של סקס, אלא במובן הרגשי. ותראה שכשהיא תרגיש טוב- גם אתה תרגיש ככה.
ואם אתה אוהב אותה-זה שווה את זה.

#25 אבנירומספריים

אבנירומספריים

דינמיקה של בדיחה- כל סוג שבא , כל סוג שבא

• רשומים+
  • 786 הודעות:

פורסם 03/11/2010 - 19:06

ד"א
למרות שאולי מתנגש עם הכעסים והתקופה, והסיטואציה
הייתי ממליצה לך לגרום לה להרגיש נחשקת וע"י כך להרגיש קצת יותר בנוח עם הגוף שלה, דבר שלדעתי יוביל ליותר נוחות ובהתאם עשייה מצידה
[נגיד ע"י מחמאות וכו']
[קשה עקב המצב, אני יודעת]

לדמעות של לילי יש טעם לוואי מר..בקרוב עם לילי יהיה לך כדאי

כשהיא מפזרת את בושם גופה, העצים שביער עוצרים נשימה, הימים מתחלפים אתה לא תעזוב, טעים אותך לאהוב.
הרגע קרוב הרגע הטוב, האויר מאדים אתה לא מאמין
אהבתי אותך מכל בני התמותה
כוכבת הלילה תערוף את ראשך..

#26 אורח - אורח פורח

אורח - אורח פורח
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 22:40

או שנבין כולנו שסקס הוא רק מראה למערכת היחסים, ואם עשית הכל כדי להוציא ממנה את הקושי שלה והיא לא נידבה שום מידע ולא שיתפה, תחתוך, כי חבל על הזמן שלך, ואפשר לכסות ולהגיד שיהיה בסדר
אבל תשמע ממשהוא שהיה עם אהבת חייו ולא היה לא את הבייצים לקום וללכת כי פשוט לא רציתי לראות את הסימנים,
אם היא לא משתפת אותך תקופה ארוכה, זה משהוא שאתה כבר לא צריך להיות חלק ממנו

#27 אורח - אורח פורח

אורח - אורח פורח
  • אורחים

פורסם 03/11/2010 - 22:41

או שנבין כולנו שסקס הוא רק מראה למערכת היחסים, ואם עשית הכל כדי להוציא ממנה את הקושי שלה והיא לא נידבה שום מידע ולא שיתפה, תחתוך, כי חבל על הזמן שלך, ואפשר לכסות ולהגיד שיהיה בסדר
אבל תשמע ממשהוא שהיה עם אהבת חייו ולא היה לא את הבייצים לקום וללכת כי פשוט לא רציתי לראות את הסימנים,
אם היא לא משתפת אותך תקופה ארוכה, זה משהוא שאתה כבר לא צריך להיות חלק ממנו

וואו כמה טעויות כתיב יצאו לי מרוב עצבים...

#28 אורח - מישהי

אורח - מישהי
  • אורחים

פורסם 04/11/2010 - 00:43

אז ככה...
בזמן האחרון אני מרגיש שחברה שלי פשוט לא נמשכת אליי פיזית...יש ביניינו אהבה גדולה,קצת יותר משנתיים ביחד..ולמרות שזה נושא שדיי קשה לדבר עליו החלטתי בכל זאת לשאול ולגשש,והיא אמרה לי שהיא הכי נמשכת אליי בעולם ושאני הגבר הכי סקסי שיש...עד כמה שזה כיף לשמוע את המילים האלה מחברה שלך היא רק סיבכה אותי עוד יותר..
אם היא חושבת שאני כל כך סקסי איך זה שהיא לא מראה את זה..סתם לדוגמא
כשאני יוצא מהמקלחת אני לא מקבל אפילו מבט..(ויש לי גוף לא רע בכלל,ריבועים והכול)
כשאנחנו במיטה אני זה שמנשק כמו תמנון משוגע בכל מקום(משחק מקדים)..ולא מקבל נישוקים בחזרה
כמובן שכמות הפעמים שאנחנו עושים אהבה ירדה משמעותית.
אני זה שכמעט תמיד יוזם את הסקס
וזה מבאס להרגיש ככה..אני רוצה להרגיש שחברה שלי נמשכת אלי,זה לא עוזר לי שהיא רק חושבת ככה.

אז דיברנו והיא הבינה אותי ואמרה לי שהיא תעבוד על זה
אבל זה לא משהו שאתה אמור לעבוד עליו!!
זה או שאתה נמשך או שלא.

מחשבות על פרידה עלו במוחי..אבל אני ממש לא יודע מה לעשות
אני לא רוצה להפרד מחברה שלי בגלל דבר כזה אבל מצד שני אני לא רוצה להיות בקשר
שהמשיכה היא חד צדדית.

תשובה מהצד הנשי:

פעמיים בחיים יצא לי להרגיש ככה או יותר נכון להתנהג ככה אל גברים.

1. כשהתלבטתי ביני לבין עצמי אם להפרד מאותו בחור, למרות שמאוד אהבתי אותו, אך האמון שלי בו נפגם.
2. כשלמרות שההאקס (מישהוא אחר) אמר שהוא נמשך אלי נורא לא האמנתי לו כי ההתנהגות שלו לא תאמה את דבריו ולכן לא הרגשתי אליו משיכה, אלא עם הזמן ריחוק, לאט לאט, יותר ויותר, אפילו שהוא ניסה להתקרב.

עצתי לך:

תבדוק את עצמך טוב טוב.
איך תבדוק את עצמך?
עזוב לכמה ימים את הסקס בצד ותתחיל לשאול אותה מה הבעייה. מה קורה איתה. אם משהו מפריע לה. אם היא פגועה ממך, אם עשית משהו שגרם לה להרגיש רע, אם יש משהו שאתה יכול לומר שישפר את הרגשתה, תנסה לגרום לה להבין שהיא יכולה לומר לך הכל מבלי חשש.
אל תפסיק לשאול. תראה שאכפת לך, כי יכול להיות שהיא תגיד שהכל בסדר ולא באמת בסדר. אולי יהיה לה קשה לדבר בהתחלה.
אולי זה לא קשור בך, אבל לפחות תדע שניסית הכל.
עוד משהו - אם זה קשור בבעיה שלה ובדימוי העצמי הגופני שלה - תקדיש לזה זמן ואל תפסיק לומר לה כמה שאתה מעריץ ואוהב את הגוף שלה. רק אל תזכיר מילים כמו חדר כושר ודיאטה בפניה.
בהצלחה.

#29 אורח - עוברת אורח

אורח - עוברת אורח
  • אורחים

פורסם 04/11/2010 - 11:54

צריך הרבה יותר מקוביות בבטן כדי להמשיך לעורר התלהבות מינית אצל בחורה, במיוחד אם אתם בקשר ארוך וגרים ביחד.
לעומת הביטוי השגור "הדרך לליבו של גבר עוברת בקיבה", את הדרך לליבה של האישה הרבה יותר קשה לסלול.
לפעמים כל מה שצריך זה מחווה קטנה של רצון טוב- אולי פעם אחת שתבשל ארוחה וגם תשטוף את כל הכלים זה מה שצריך כדי להדליק אותה מחדש.
אולי לשבור את השגרה ולנסות את זה פעם במקום לא שגרתי- כיד הדמיון הטובה עליך.
אולי לשלוח לה במהלך היום מספר הודעות עם רמזים מיניים כדי שעד שתיפגשו בבית היא כבר תהיה חסרת סבלנות להיות איתך.
אולי לצאת לכמה ימים של מילואים/טיול עם חברים ולראות איך היא מגיבה כשאתה חוזר.
אולי לקנות לה סט של הלבשה תחתונה סקסית או אביזר מין בהפתעה, אולי לצאת לאיזה צימר.... אולי ואולי ואולי כי אני לא מכירה אותה, אבל אתה כן...

בגדול התשובה היא ש"לעבוד על זה" היא מילת המפתח בקשר ארוך ומשמעותי, כי ההתלהבות הראשונית לא מספיקה להרבה זמן.
ואולי כל מי שכתב פה לפני שזה נגמר ואין מה לעשות צודקים, אבל לפחות תדע שעשית את מה שיכולת.

#30 אורח - נטלי

אורח - נטלי
  • אורחים

פורסם 21/12/2010 - 00:13

בעיה גדולה בקשרים ארוכים היא שאנחנו מתרגלים
ושגרה הורגת מין.. עובדה!
מנקודה הזאת יש לך שני אפשריות:
1. להגיד שלום לקשר הזה ולהמשיך..
2. להכניס עניין ואתגר לזוגיות גם ביום יום ולא רק במין
נקודה למחשבה :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים