מעבר לתוכן

- - - - -

למה אנחנו לא מתחילים עם בנות..

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 kfir310

kfir310

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 101 הודעות:

פורסם 29/05/2012 - 22:57

אני חושב שמה שאתה עושה עכשיו זה בידיוק מה שאותן כוסיות עושות, אתה עסוק בלהאשים את המין השני בבעיה הזאת. אני מסכים איתך לרוב על כל מה שאמרת והולך יותר רחוק אל מקומות שובניסטים בכל הנוגע לנושא הזה, אבל מבין גם היופי הוא להפוך את הטמטום שלהן ליתרון שלך.
אז קודם כל - הן מתלוננות, מעולה! עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לומר להן אחרי התלונות האלה שנדרשת איזה מידת אקטיביות מצידן בכדי שיקרה משהו וזה כבר יעזור למצב באופן כללי.
אבל יותר חשוב שים לב שאתה נפגע מדחייה כי הפירוש שלך הוא שהבחורה לא מצאה אותך כמתאים לה באיזשהי רמה, אבל התלונות האלו שלהן מראות לך בידיוק את ההפך. כשאתה מתחיל עם מישהי ומקבל "לא" אוטומטי בלי לפתח שיחה זה אומר שהמנגנון סינון שלהן דפוק ושהן דוחות את כולם (מה שאומר שהן דוחות גם את הגברים שמתאימים להן) ולא בגלל שאתה עשית משהו לא בסדר. תמשיך להתחיל עם בחורות, קח אותן יותר בקלות ותשאיר להן להכנס לסרטי מרמור עלינו

#17 אורח - D:

אורח - D:
  • אורחים

פורסם 29/05/2012 - 22:58

אממ... הופכים אותה?

<_<

#18 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 29/05/2012 - 23:04

מתחתנים איתה?

יאפ !
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#19 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 29/05/2012 - 23:11

אני חושב שמה שאתה עושה עכשיו זה בידיוק מה שאותן כוסיות עושות, אתה עסוק בלהאשים את המין השני בבעיה הזאת. אני מסכים איתך לרוב על כל מה שאמרת והולך יותר רחוק אל מקומות שובניסטים בכל הנוגע לנושא הזה, אבל מבין גם היופי הוא להפוך את הטמטום שלהן ליתרון שלך.
אז קודם כל - הן מתלוננות, מעולה! עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לומר להן אחרי התלונות האלה שנדרשת איזה מידת אקטיביות מצידן בכדי שיקרה משהו וזה כבר יעזור למצב באופן כללי.
אבל יותר חשוב שים לב שאתה נפגע מדחייה כי הפירוש שלך הוא שהבחורה לא מצאה אותך כמתאים לה באיזשהי רמה, אבל התלונות האלו שלהן מראות לך בידיוק את ההפך. כשאתה מתחיל עם מישהי ומקבל "לא" אוטומטי בלי לפתח שיחה זה אומר שהמנגנון סינון שלהן דפוק ושהן דוחות את כולם (מה שאומר שהן דוחות גם את הגברים שמתאימים להן) ולא בגלל שאתה עשית משהו לא בסדר. תמשיך להתחיל עם בחורות, קח אותן יותר בקלות ותשאיר להן להכנס לסרטי מרמור עלינו

אתה חושב שנשים חושבות כמו גברים ואתה חושב שגברים חושבים על פי אלגוריתמים בשפת C או כל דבר עלק לוגי אחר.

תנפה את ההנחות הסמויות מההודעות שלך (ואולי תצבור קצת נסיון מעשי) ואז תהיה בכיוון.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#20 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 130 הודעות:

פורסם 29/05/2012 - 23:21

תתפלא יש גם כאלה שהן פשוט ביישניות... או חסרות ביטחון..ולא כולן מודעות לאיך שהן נראות...
אז הן מדברות עם חברות כדי להסיח את דעתן ולא להיראות לחוצות...

חוץ מזה, במקומות מסויימים פה בב"ש, מלא בנים מגיעים כדי לצוד בחורה ללילה אחד, והם בוחרים את הבנות שנראות יותר מחפשות ומזמינות...
אז קח בחשבון שלא כולנו באמת סנוביות ומסננות, אנחנו פשוט לא בטוחות אם מסתכלים עלינו כדי להתעניין או סתם כדי לזיין...

אההה, הבנתיי, אם בחור מדבר עם בחורה אז היא צריכה ישר לדחות אותו כי אולי הוא רוצה לזיין אותה, הוא רוצה אחרת לא היה פונה אבל לא בהכרח שהוא לא מוכן לחכות, הרי גם בן זוג יכול לזיין אותך ללילה ולעזוב בשבוע שאחרי..

#21 kfir310

kfir310

• רשומים
  • 101 הודעות:

פורסם 29/05/2012 - 23:21

אתה חושב שנשים חושבות כמו גברים ואתה חושב שגברים חושבים על פי אלגוריתמים בשפת C או כל דבר עלק לוגי אחר.

תנפה את ההנחות הסמויות מההודעות שלך (ואולי תצבור קצת נסיון מעשי) ואז תהיה בכיוון.

קודם כל תודה על המחמאה אבל אני מתחום של מדעי ההתנהגות.

מסכים איתך שנשים לא חושבות כמו גברים, אם הייתי אומר להן להיות יותר אקטיביות סתם ככה זה לא היה עובד. מאחר שנשים עובדות בצורה הרבה יותר רגשית מאיתנו, אם אני משלב את מה שאני אומר להן עם הרגשת התסכול שיש להן, יש סיכוי שזה יעבוד, ואם לא להזיק זה לא יכול.

אני לא מסכים איתך שגברים לא לוגים. אנחנו חושבים הרבה יותר בצורה לוגית מנשים (וזה אחת מהנחות היסוד הכי משמעותיות באומנות הפיקאפ אז אם אתה רוצה להתווכח על זה אתה מוזמן לדבר איתם) ולכן אתה תפגע פחות אם יש לך רציונל חזק להבין שהצד השני הוא זה שלרוב טועה.

אהה כן, ואל תדאג לניסיון שלי

#22 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 29/05/2012 - 23:23

קודם כל תודה על המחמאה אבל אני מתחום של מדעי ההתנהגות.

מסכים איתך שנשים לא חושבות כמו גברים, אם הייתי אומר להן להיות יותר אקטיביות סתם ככה זה לא היה עובד. מאחר שנשים עובדות בצורה הרבה יותר רגשית מאיתנו, אם אני משלב את מה שאני אומר להן עם הרגשת התסכול שיש להן, יש סיכוי שזה יעבוד, ואם לא להזיק זה לא יכול.

אני לא מסכים איתך שגברים לא לוגים. אנחנו חושבים הרבה יותר בצורה לוגית מנשים (וזה אחת מהנחות היסוד הכי משמעותיות באומנות הפיקאפ אז אם אתה רוצה להתווכח על זה אתה מוזמן לדבר איתם) ולכן אתה תפגע פחות אם יש לך רציונל חזק להבין שהצד השני הוא זה שלרוב טועה.

יש לך שם של גבינה.

#23 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 30/05/2012 - 00:08

יש לך שם של גבינה.

:lol:
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#24 אורח - תוספת פיתה

אורח - תוספת פיתה
  • אורחים

פורסם 30/05/2012 - 09:43

אני רואה לאחרונה הרבה "תלונות" מצד בחורות למה לא מתחילים איתן למרות שהם כאלה כוסיות ויפות ומדהימות..

אז אומנם אני לא כזה מומחה, אבל לדעתי זה פשוט נמצא במה בן אדם משדר..
אז אחרי שאתן חוזרות הביתה מבואסות מזה שלא התחילו איתכן, ואפילו מאשימות את הגברים, אולי תשימו לב למה שידרתן כלפי הגברים במקום..
במיוחד אם אתן כאלה יפות וכוסיות, אז גברים ירתעו מלהתחיל איתכן אלא אם כן אתן מראות שאתן רוצות ושאתן פנויות להצעות..

אני פשוט רואה הרבה בנות יושבות בברים, שכל הערב רק עסוקות בלקשקש עם חברות, לא עושות עיניים לאף אחד, לא מחייכות לכיון של אף אחד, אבל מנגד איכשהו מצפות שגברים יבואו וידברו איתכן.. אבל למה שאני אבזבז את הזמן על בחורה שלא מראה שום סימן? בשביל לקבל לא מחפשת/יש לי חבר/התעלמות?! כי זה לרוב מה שאני אקבל! ולא משנה מה אני ומה יש לי להציע..
ברור שכמה שאת יותר יפה וכוסית ככה יש לך יותר מבחר ואת רשאית לסנן, אבל אם תתנהגי ככה, אז את גם תסנני מבלי לשים לב את הגבר שאת כן רוצה וגם הוא לא יתחיל איתך כי הוא יחשוב מראש שזה חסר סיכוי..

אני מאוד מתחבר לפסקה האחרונה, גם אני לא עושה כלום הרבה פעמים כי אין לי מושג מי רוצה שיגשו אליה, ובפרט הייתה רוצה שאני אגש אליה, אז אני חוסך מעצמי את הסיטואציה הלא נעימה שכנראה תקרה (וקרתה).

ברור שזה לא יקח אותי לשום מקום, אבל בגלל זה אני פונה להכיר במקומות שהם לא פאבים, וחבל, כי עצם זה שיש מלא בנות שחוזרות הביתה מבואסות שלא התחילו איתן ומלא בנים שחוזרים מבואסים כי הם לא התחילו עם אף אחת - והכל אלה היו באותו מקום - אז משהו לא תקין.

תתפלא יש גם כאלה שהן פשוט ביישניות... או חסרות ביטחון..ולא כולן מודעות לאיך שהן נראות...
אז הן מדברות עם חברות כדי להסיח את דעתן ולא להיראות לחוצות...

חוץ מזה, במקומות מסויימים פה בב"ש, מלא בנים מגיעים כדי לצוד בחורה ללילה אחד, והם בוחרים את הבנות שנראות יותר מחפשות ומזמינות...
אז קח בחשבון שלא כולנו באמת סנוביות ומסננות, אנחנו פשוט לא בטוחות אם מסתכלים עלינו כדי להתעניין או סתם כדי לזיין...

כן, אבל את לא יכולה אחכ להתלונן שלא פונים אליך אם את עושה החלטה מודעת לא להיות זמינה לאף אחד כי את לא רוצה לקחת את הסיכון שזה רק בשביל לזיין אותך.
חוץ מזה את אמורה לדעת לזהות מי פלייר, ואם לא את אז יש לך חברות מסביבך.
אם את תדברי איתו וחלילה תכירי אותו גם מחוץ לפאב אז יש מצב שהוא פשוט יגיד לך אם הוא רק רוצה לזיין אותך (או יותר נכון לא בנוי/פנוי למשהו אחר), במיוחד אם תעלי את זה בצורה מפורשת, וגם אם לא - את מוזמנת פשוט לא לשכב איתו עד שתנוח דעתך שהוא שם בשביל כמה לילות ואפילו ימים.

בנים שלא מתחילים עם בנות, לא עושים את זה כי משהו דפוק אצלם.
כי במקום לגשת הם מתחילים לחשוב ולנתח, ובסוף תמיד ימצאו איזה תירוץ, החל משהיא לא עשתה את עצמה מספיק מעוניינת וכלה בלא הבנתי רמזים.

ולשאלתך למה שתבזבז את הזמן שלך על בחורה, אם אתה מעוניין בה אתה תעשה את זה.

וכמו שבנים יושבים בבר עם חברים, כי בא להם, כך גם בנות.
זה שלא הולך לך, זה לא אומר שמשהו אשם, קורה.

יש פה טרייד אוף בין כמות שיתוף הפעולה של הבחורה לגודל הביצים המטפוריות שבחור צריך, ככל שיש לך פחות שיתוף פעולה אתה צריך ביצים יותר גדולות.
זה לא עניין בינארי של דפוק או לא דפוק אלא סף מסוים שנחצה או לא נחצה בהתאם למצב של הבחור והזמינות שהבחורה משדרת.

מה שקורה עכשיו זה מצב אבסורדי שדווקא בחורים שיזיינו אותה ויזרקו אותה הם אלה שיש להם את הביצים להתחיל איתה גם בלי שום סימן. זו חרב הפיפיות של הטסטוסטרון אני מניח.
וזה מעגלי, כי אחכ היא תגיד "וואלה אני צודקת אני באמת צריכה לסנן יותר בקלות על ההתחלה" והמצב יחזור על עצמו.

#25 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 30/05/2012 - 11:15

נופ

(התשובה מסתתרת בשאלה)

בהתחשב בעובדה שטרחתי למחוק אותה מהציטוט שלי כנראה ששמתי לב... :)

#26 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 42735 הודעות:

פורסם 30/05/2012 - 19:31

גבינה?:unsure:

#27 אורח - YOSSI

אורח - YOSSI
  • אורחים

פורסם 30/05/2012 - 20:26

אני רואה לאחרונה הרבה "תלונות" מצד בחורות למה לא מתחילים איתן למרות שהם כאלה כוסיות ויפות ומדהימות..

אז אומנם אני לא כזה מומחה, אבל לדעתי זה פשוט נמצא במה בן אדם משדר..
אז אחרי שאתן חוזרות הביתה מבואסות מזה שלא התחילו איתכן, ואפילו מאשימות את הגברים, אולי תשימו לב למה שידרתן כלפי הגברים במקום..
במיוחד אם אתן כאלה יפות וכוסיות, אז גברים ירתעו מלהתחיל איתכן אלא אם כן אתן מראות שאתן רוצות ושאתן פנויות להצעות..

אני פשוט רואה הרבה בנות יושבות בברים, שכל הערב רק עסוקות בלקשקש עם חברות, לא עושות עיניים לאף אחד, לא מחייכות לכיון של אף אחד, אבל מנגד איכשהו מצפות שגברים יבואו וידברו איתכן.. אבל למה שאני אבזבז את הזמן על בחורה שלא מראה שום סימן? בשביל לקבל לא מחפשת/יש לי חבר/התעלמות?! כי זה לרוב מה שאני אקבל! ולא משנה מה אני ומה יש לי להציע..
ברור שכמה שאת יותר יפה וכוסית ככה יש לך יותר מבחר ואת רשאית לסנן, אבל אם תתנהגי ככה, אז את גם תסנני מבלי לשים לב את הגבר שאת כן רוצה וגם הוא לא יתחיל איתך כי הוא יחשוב מראש שזה חסר סיכוי..

מסכים עם כל מילה! זה גם בדיוק איך שאני מרגיש

ואני גם חושב שהמצב חמור עוד יותר, יש בחורות שבעצמן לא מבינות מה הן רוצות, הן באות לפאב בלבוש קצרצר וסקסי בשביל שיתחילו איתן (ושתקום אחת תעז להגיד שלא..), אבל תכלס הן לא יודעות אם הן באמת רוצות להשיג משהו שם, ואז יוצא שהכל סתם לשואו אוף וגברים מקבלים לא גורף.. יש גם הרבה בחורות שרוצות שיתחילו איתן רק בשביל להעלות את האגו שלהן, ואין להן בכלל כוונה או רצון לזרום עם הגבר המסכן שאזר אומץ להתחיל איתן אבל הוא לא יודע שמראש אין לו סיכוי ושזה אפילו כלל לא קשור אליו, אבל הוא נכנס לסרטים "מה לא טוב בו?" וזה יוצר אצלו הרתעה פנימית להתחיל עם בחורות בעתיד..

ראיתי פה תגובה של מישהי שאמרה שהבעיה היא אצל הגברים שאין להם ביצים להתחיל עם בחורות.. משהו כזה.. זו תגובה די צפויה בדיוק של אחת מאלה שהכותב התכוון אליהם מלכתחילה (שמאשימות את הגברים), אם זה היה המצב, וזה היה רק עניין של אומץ להתחיל ואז השגת את הבחורה כמו בקסם.. אז אין ספק שכל הגברים בעולם היו מצליחים להתגבר על ה"חוסר אומץ" הזה! אבל בשביל לגרום לבחורה שיהיה לה עניין בך אז גם צריך לדעת מה להגיד ואיך להגיד.. אחרת זה ייהרס.
אם בחורה תשים את עצמה לרגע במקום גבר, היא תבין על מה אנחנו מדברים ולמה יש לנו חשש..

לא קרה לך פעם שראית באיזה פאב בחור מדהים שממש עשה לך את זה וממש היה בא לך להכיר אותו? אין לי ספק שקרה ולכל אחת מכן! ומה עשית בנידון? אז אם את בחורה טיפוסית אז את קודם תוודאי שהוא ישים לב אליך (במגוון הדרכים הנשיות שאתן מכירות), ואז את תחכי שהוא יתחיל איתך.. ואם הוא לא יעשה את זה אז התוצאה שאת תפספסי אותו לנצח כי הרי את עם האגו שלך בטח שלא תתחילי עם גבר!?! (אפילו עם זה בראד פיט, רחמנא ליצלן!!)
אבל אם את בחורה קצת פחות "פרימיטיבית" ואת חושבת בלב אולי אני אתחיל איתו? הרי אני לא רוצה לפספס אותו.. ואז תגלי שפתאום יהיו לך חששות- איך אני אתחיל איתו בשביל שהוא יתרשם ממני וירצה אותי? מה אני אגיד לו? אם אני אהיה איתו ישירה אולי הוא יבהל וירתע ואז אני אפספס אותו? ואם אני אגיד משהו וזה יראה לו זנותית מידי/נואשת מידי והוא יפסול אותי?? אז אם זה אנחנו הגברים מתמודדים כל פעם..

אני ממש לא קונה את ה"יש לי חבר" הזה שכל בחורה אומרת בפאב תוך שהיא לבושה בלבוש הכי מזמין שיש, אם יש לך חבר אז מה לעזאזל את עושה שם בלב מאורת האריות?! עדיף שתהיי אמיתית ותגידי אתה לא הטעם שלי או משהו בסגנון, מספיק עם הבולשיט הזה, תכלס, חברות שלי (שהיו מרוצות ומסופקות מהקשר לפחות) מעולם לא הלכו לפאבים ובטח לא שהן לבושות חצי ערומות, וזה לא כי אני לא הסכמתי להפך שתעשה מה בא לה יש לי אמון בה, הן פשוט לא הלכו כי הן לא הרגישו צורך, חברה שלי אמרה לי את זה בפנים: הרי בשביל מה ללכת לפאב אם יש לי כבר חבר בבית? אם בא לי לשאוף אוויר אני יוצאת לחצר, אם בא לי לשבת עם חברות צאני יוצאת ונפגשת איתן בבית קפה, אבל זה שאת יוצאת לפאב איפה שידוע שיש הרבה גברים שמחפשים.. זה אומר רק דבר אחד וזה שגם את מחפשת!

אני בכלל חושב מראש שהטבע "קבע" שהגבר אמור להתחיל עם אשה כי אם המצב היה הפוך אז המין האנושי היה נכחד כבר לפני מיליוני שנים.. :)

רק בשורות טובות

#28 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/05/2012 - 20:35

חברה שלי אמרה לי את זה בפנים: הרי בשביל מה ללכת לפאב אם יש לי כבר חבר בבית? אם בא לי לשאוף אוויר אני יוצאת לחצר, אם בא לי לשבת עם חברות צאני יוצאת ונפגשת איתן בבית קפה, אבל זה שאת יוצאת לפאב איפה שידוע שיש הרבה גברים שמחפשים.. זה אומר רק דבר אחד וזה שגם את מחפשת!

אני בכלל חושב מראש שהטבע "קבע" שהגבר אמור להתחיל עם אשה כי אם המצב היה הפוך אז המין האנושי היה נכחד כבר לפני מיליוני שנים.. :)

רק בשורות טובות

פשששש.......כמה פרמיטיבי אפשר להיות...ועוד לנכס לך את ה"טבע קבע"....עוד מעט נכניס את אלוהים וזהו מש"ל.

אני מקוה שאין הרבה כמוך...אחרת אנחנו לבטח יכחד.
אישה היא אדם חופשי בעל דיעה ורצון חופשי ללא קשר למצב הזוגי או האי זוגי שלו...חלאס עם הבולשיט שמכרו לך בבית הפרמיטיבי שלך.

#29 אורח - תוספת פיתה

אורח - תוספת פיתה
  • אורחים

פורסם 30/05/2012 - 21:31

מסכים עם כל מילה! זה גם בדיוק איך שאני מרגיש

ואני גם חושב שהמצב חמור עוד יותר, יש בחורות שבעצמן לא מבינות מה הן רוצות, הן באות לפאב בלבוש קצרצר וסקסי בשביל שיתחילו איתן (ושתקום אחת תעז להגיד שלא..), אבל תכלס הן לא יודעות אם הן באמת רוצות להשיג משהו שם, ואז יוצא שהכל סתם לשואו אוף וגברים מקבלים לא גורף.. יש גם הרבה בחורות שרוצות שיתחילו איתן רק בשביל להעלות את האגו שלהן, ואין להן בכלל כוונה או רצון לזרום עם הגבר המסכן שאזר אומץ להתחיל איתן אבל הוא לא יודע שמראש אין לו סיכוי ושזה אפילו כלל לא קשור אליו, אבל הוא נכנס לסרטים "מה לא טוב בו?" וזה יוצר אצלו הרתעה פנימית להתחיל עם בחורות בעתיד..

ראיתי פה תגובה של מישהי שאמרה שהבעיה היא אצל הגברים שאין להם ביצים להתחיל עם בחורות.. משהו כזה.. זו תגובה די צפויה בדיוק של אחת מאלה שהכותב התכוון אליהם מלכתחילה (שמאשימות את הגברים), אם זה היה המצב, וזה היה רק עניין של אומץ להתחיל ואז השגת את הבחורה כמו בקסם.. אז אין ספק שכל הגברים בעולם היו מצליחים להתגבר על ה"חוסר אומץ" הזה! אבל בשביל לגרום לבחורה שיהיה לה עניין בך אז גם צריך לדעת מה להגיד ואיך להגיד.. אחרת זה ייהרס.
אם בחורה תשים את עצמה לרגע במקום גבר, היא תבין על מה אנחנו מדברים ולמה יש לנו חשש..

לא קרה לך פעם שראית באיזה פאב בחור מדהים שממש עשה לך את זה וממש היה בא לך להכיר אותו? אין לי ספק שקרה ולכל אחת מכן! ומה עשית בנידון? אז אם את בחורה טיפוסית אז את קודם תוודאי שהוא ישים לב אליך (במגוון הדרכים הנשיות שאתן מכירות), ואז את תחכי שהוא יתחיל איתך.. ואם הוא לא יעשה את זה אז התוצאה שאת תפספסי אותו לנצח כי הרי את עם האגו שלך בטח שלא תתחילי עם גבר!?! (אפילו עם זה בראד פיט, רחמנא ליצלן!!)
אבל אם את בחורה קצת פחות "פרימיטיבית" ואת חושבת בלב אולי אני אתחיל איתו? הרי אני לא רוצה לפספס אותו.. ואז תגלי שפתאום יהיו לך חששות- איך אני אתחיל איתו בשביל שהוא יתרשם ממני וירצה אותי? מה אני אגיד לו? אם אני אהיה איתו ישירה אולי הוא יבהל וירתע ואז אני אפספס אותו? ואם אני אגיד משהו וזה יראה לו זנותית מידי/נואשת מידי והוא יפסול אותי?? אז אם זה אנחנו הגברים מתמודדים כל פעם..

אני ממש לא קונה את ה"יש לי חבר" הזה שכל בחורה אומרת בפאב תוך שהיא לבושה בלבוש הכי מזמין שיש, אם יש לך חבר אז מה לעזאזל את עושה שם בלב מאורת האריות?! עדיף שתהיי אמיתית ותגידי אתה לא הטעם שלי או משהו בסגנון, מספיק עם הבולשיט הזה, תכלס, חברות שלי (שהיו מרוצות ומסופקות מהקשר לפחות) מעולם לא הלכו לפאבים ובטח לא שהן לבושות חצי ערומות, וזה לא כי אני לא הסכמתי להפך שתעשה מה בא לה יש לי אמון בה, הן פשוט לא הלכו כי הן לא הרגישו צורך, חברה שלי אמרה לי את זה בפנים: הרי בשביל מה ללכת לפאב אם יש לי כבר חבר בבית? אם בא לי לשאוף אוויר אני יוצאת לחצר, אם בא לי לשבת עם חברות צאני יוצאת ונפגשת איתן בבית קפה, אבל זה שאת יוצאת לפאב איפה שידוע שיש הרבה גברים שמחפשים.. זה אומר רק דבר אחד וזה שגם את מחפשת!

רק בשורות טובות

אחינו, אני היחיד שדיבר על ביצים :blink: ואני בחור, אתה יורה פה לכל כיוון ובין השאר גם על כוחותינו.

היית יכול להבין את זה אם היית אשכרה קורא, ובאופן כללי הייתי מציע שתקרא משהו לפני שאתה מגיב עליו, או משהו כזה...

#30 אורח - D:

אורח - D:
  • אורחים

פורסם 31/05/2012 - 02:15

טוב ידעתי שזה יעורר תגובות... (אני זאתי מהתגובה על "להתעניין או סתם לזיין", פשוט לא מבינה איך מוסיפים פה ציטוט...)

קודם כל אני חייבת לציין שמה שאמרתי לא תקף לכל הבנות- אני אישית כן אוהבת שמתחילים איתי, זה נחמד ונותן ליטוף לאגו. (לא שיש לי מספיק אומץ לשלוח רמזים, אבל זה כבר לשרשור מרמור אחר לגמרי...)

אבל אני מכירה גם הרבה בנות שחושבות שאם הן יתנהגו בצורה שמזמינה- הן יכולות להיתפס כקלות מדי, וזה משהו שלא כולן רוצות :S לא אמרתי שהפתרון הוא לא לתת לאףחד להתקרב. רק ציינתי עובדה.

ולבחור שחושב שבנות תפוסות צריכות לשים על עצמן שק וסטיקלייט אדום לפני שהן יוצאות מהבית- בואנה אתה באמת פרימיטיבי....
אני ממש מקווה שאתה לא רוצה שחברה שלך תתחיל להתלבש מכוער מהרגע שבו תגדירו את עצמכם כזוג... ואם כן- באסה. לשניכם.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים