מעבר לתוכן

- - - - -

למה אנחנו לא מתחילים עם בנות..

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 31/05/2012 - 16:48

אבל יותר חשוב שים לב שאתה נפגע מדחייה כי הפירוש שלך הוא שהבחורה לא מצאה אותך כמתאים לה באיזשהי רמה, אבל התלונות האלו שלהן מראות לך בידיוק את ההפך. כשאתה מתחיל עם מישהי ומקבל "לא" אוטומטי בלי לפתח שיחה זה אומר שהמנגנון סינון שלהן דפוק ושהן דוחות את כולם (מה שאומר שהן דוחות גם את הגברים שמתאימים להן) ולא בגלל שאתה עשית משהו לא בסדר. תמשיך להתחיל עם בחורות, קח אותן יותר בקלות ותשאיר להן להכנס לסרטי מרמור עלינו

כל מה שיעזור לך לא לבכות בלילה :מתגלגל:
בחורה שאומרת לך לא בלי לפתח איתך שיחה, זה ממש לא אומר שמנגנון הסינון שלה מקולקל. זה יכול לנבוע מכך שאתה מכוער, מסריח מהפה, התחלת איתה בצורה מטופשת (ע״ע אבא שלך גנן? או זה כאב כשנפלת מגן עדן?) היא שונאת בלונדינים, יש לה חבר, היא לסבית, או מה שהכי סביר- שהיא הצליחה לראות את החשיבה המעוותת שלך על כל נושא המין הנשי כבר בשני משפטים שהספקת להגיד לפני הסינון שלה.

או שזה בגלל שיש לך שם של גבינה.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#32 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 31/05/2012 - 17:41

כל מה שיעזור לך לא לבכות בלילה :מתגלגל:
בחורה שאומרת לך לא בלי לפתח איתך שיחה, זה ממש לא אומר שמנגנון הסינון שלה מקולקל. זה יכול לנבוע מכך שאתה מכוער, מסריח מהפה, התחלת איתה בצורה מטופשת (ע״ע אבא שלך גנן? או זה כאב כשנפלת מגן עדן?) היא שונאת בלונדינים, יש לה חבר, היא לסבית, או מה שהכי סביר- שהיא הצליחה לראות את החשיבה המעוותת שלך על כל נושא המין הנשי כבר בשני משפטים שהספקת להגיד לפני הסינון שלה.

או שזה בגלל שיש לך שם של גבינה.

מחזק מאוד מה שנאמר כאן, למרות שאני הולך נגד אחיי הגברים במובן מסויים.

אבל אני כן רוצה לומר שאתם ממש מגזימים לגבי כמות הבחורות שעושות דברים כאלו. לרוב בחורות נורמאליות (קל וחומר בחורות שלומדות באקדמיה) הן בעלות יותר טאקט מהמקרים המתוארים בשרשור כאן.
אלו שכן מתנהגות כמו סתומות - ימצא מין את מינו וחבל להרחיב.

#33 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 31/05/2012 - 18:37

קודם כל תודה על המחמאה אבל אני מתחום של מדעי ההתנהגות.

פתאום הכל ברור, אך עם זאת מאד מדאיג.

אהה כן, ואל תדאג לניסיון שלי

אבל אני לא. למעשה יש לי תיאוריה לפיה חלק ניכר מהזיונים שלי הושגו בזכות תחרות מצד זכרים כמוך.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#34 אורח - פורום

אורח - פורום
  • אורחים

פורסם 19/06/2015 - 21:54

כן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים