מעבר לתוכן

- - - - -

קומץ יד= בהכרח סקס לא טוב?

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 אורח - שיר

אורח - שיר
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 13:24

כנראה שאני חוזרת לעולם הדייטים אחרי לא מעט שנים ורציתי לשאול אם חוסר נדיבות,ג'נטלמניות של גבר יכול להעיד גם על איך הוא במיטה

סתם יצאתי עם מישהו שנראה לי לא ממש כבש אותי בגבריות שלו אולי כי הוא לא התנהג כמו ג'נטלמן .

או שגבר מזמין בחורה או שלא. לא באמצע.

להזמין בחורה למשקה ואחרי זה להחליט בשבילה ,בלי לתת לה את הזדמנות להציע, כמה טיפ לשים זה קצת טורן אוף רציני.

לפני שכולם מתנפלים עלי אני פשוט רוצה להסביר את עצמי. זה אותן מחוות קטנות שמשפיעות על תהליך ההכרות שלך עם בנאדם לפני שמקטלגים כידיד או משהו אחר. אם לא הייתי רוצה משהו רומנטי עם מישהו, בשום אופן לא הייתי רוצה שיזמין אותי לקולה בקיוסק. 

הבחור שיצאתי אתו הוא לא העניין כי די איבדתי עניין ואני לא רוצה אותו. אני שואלת לגבי הבא בתור כדי להבין מה קורה היום בשוק. ..ושוב השאלה המתבקשת... האם זה מראה שגבר יכול להתחשבן עם מישהי במיטה ,כמו לשאול אותה אם היא הביאה אמצעי מניעה ושהיא תדאג לאווירה רומנטית ?

אני כל אחד שונה אבל אני לא מסוגלת להימשך למישהו שלא מחזר ונותן לי להרגיש ליידי. תקראו לי אולד פאשן אבל זאת אני. אני אוהבת לתת לגבר שלי להרגיש גבר כמו שהגבר היה רוצה לגרום לי להרגיש אישה.

#2 אורח - ברי

אורח - ברי
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 14:04

לא חושב שיש קשר אבל בדר"כ נדיבות כזאת או אחרת יכולה להעיד על נדיבות במיטה. 

הייתי יכול להגיד אותו דבר גם עליך אבל אחרי שהסברת את עמדתך לא נראה לי שתהיה לך התאמה מינית עם אחד כזה

#3 אורח - אורי

אורח - אורי
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 16:47

קראתי את זה כמה פעמים, ועדיין לא הבנתי למה דחית את הבחור הזה?

כי הוא החליט בשבילך כמה את צריכה לשים טיפ?..דווקא נשמע לי כמו גבר גבר..החלטתי.. :-)

ולשאלתך.. אני לא חושב שזה מראה על איך הגבר במיטה.

#4 אורח - דנית

אורח - דנית
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 17:00

קראתי את זה כמה פעמים, ועדיין לא הבנתי למה דחית את הבחור הזה?

כי הוא החליט בשבילך כמה את צריכה לשים טיפ?..דווקא נשמע לי כמו גבר גבר..החלטתי.. :-)

ולשאלתך.. אני לא חושב שזה מראה על איך הגבר במיטה.

למה להיכנס לבחורה לכיס ?היא אפילו לא שאלה כמה ולמה

ולא בטוח שזה היה טיפ. היא אמרה קולה בקיוסק

#5 אורח - bxppnG

אורח - bxppnG
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 17:26

למה להיכנס לבחורה לכיס ?היא אפילו לא שאלה כמה ולמה

ולא בטוח שזה היה טיפ. היא אמרה קולה בקיוסק

נראה לי שאנחנו צריכים הסבר פה, כי משהו לא מובן במה שהיא כתבה.

לא נראה לי על קולה בקיוסק היא היתה זורקת בחור, זה כבר יותר מדי שטחי :-)

#6 אורח - שיר

אורח - שיר
  • אורחים

פורסם 14/09/2014 - 19:40

תודה על התגובות

אני לא חתכתי את הקשר בגלל קולה בקיוסק. אמרתי שאם זה היה מישהו למטרת ידידות לא הייתי נותנת לו אפילו את העונג הזה שאני חייבת לו אפילו שקל (אלא אם כן אנחנו חברים טובים)

הבחור הוא לא העניין ולמה חתכתי איתו זאת לא הנקודה המרכזית (משהו היה חסר לי בו והוא מהתחלה לא הכי היה לטעמי אבל נתתי לזה צ'אנס כדי לוודא שאני לא מפספסת משהו)

הוא שימש רק דוגמה למה שאמור להיות מהבעיות או הדילמות שלי בבחורים שקשורים למשיכה

#7 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 15/09/2014 - 12:56

תודה על התגובות

אני לא חתכתי את הקשר בגלל קולה בקיוסק. אמרתי שאם זה היה מישהו למטרת ידידות לא הייתי נותנת לו אפילו את העונג הזה שאני חייבת לו אפילו שקל (אלא אם כן אנחנו חברים טובים)

הבחור הוא לא העניין ולמה חתכתי איתו זאת לא הנקודה המרכזית (משהו היה חסר לי בו והוא מהתחלה לא הכי היה לטעמי אבל נתתי לזה צ'אנס כדי לוודא שאני לא מפספסת משהו)

הוא שימש רק דוגמה למה שאמור להיות מהבעיות או הדילמות שלי בבחורים שקשורים למשיכה

איזה באסה. אלו הדברים הקטנים שבאמת יכולים להרוס 

בחורה משקיעה, מפנה מזמנה להגיע לפגישה ואפילו כוס קפה לא יכול להזמין אותה

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 25/06/2015 - 02:46

סליחה? והוא לא מפנה את הזמן שלו להגיע לפגישה?

באיזה סרט את חייה?

והיום גם יש בנות שלא נותנות לגבר לשלם עליהן(גם לא רק טיפ). מדהים אותי שהיא חושבת

שזה תענוג בשביל מישהו שהיא חייבת לו כסף.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים